Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Středa 20.10.
Vendelín
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Občas zřetelno opustí konkrétno
Autor: Magnetoza (Občasný) - publikováno 12.3.2007 (23:15:33)
Rakovinové plení jakostných dnů střídá se s ránem a dozrává v devatenácti letech. Sbírá svěráky a natahuje se na skřipec, zkouší tím stabilitu enviromentálního Id. Místo čichu líbí se levandule, na níž byla uvalena vazba z důvodu infantilního strachu, tomuto rychlovarnému indivuduu. Není ani krásné, ani nemá žádnou ruku obdařenou náramky ze zlata. Když přenosy ze sálů končí, polibek vášnivý přijde a hned zas odkráčí v teplém županu (nejspíše se mládí popravuje hvězdou kolébavou). Ano, auto není převezené, jak ale kouká člověk a myslí si své beze snů, uniká z oken smysl stisku. Pomalu by správce zmizel v tvarovatelné blbosti. Písek jazzem obdařený, popouzí popouzené a nastavuje svému srdci těžký hlavolam- netýká se výročí válek, nevztahuje se k ničemu vesmírnému, poraněně však vypovídá o psím životě bez tragických následků. Je smír i vesmír dokořán? Patro úst nic nevyřešilo opět. Znamená to snad, že další romantický večer bude následovat po příštím výbuchu? Prsten odkudsi z Namibie mi připomíná pomyslný vrchol veškerého blaha, o kterém si můžeme myslet jenom pozitivní, leč krákorovitou duhou rytmiky znetvořené věci o větách. Blesk z čistého nebe do špíny země. Taky.

undefinedPoznámky k tomuto příspěvku
celulosa (Občasný) - 13.3.2007 > Za prvé mám slabost pro Rejžka, za druhé pro Namibii.Jak to spolu souvisí? Nesouvisí.
Doporučil 
<reagovat 
Lumiik (Občasný) - 14.3.2007 >
Doporučil 
<reagovat 
Naty (Občasný,Redaktor) - 24.3.2007 > Musím to přiznat: tohle je první věc od tebe, která mě víc zaujala, než rozladila či nechala chadnou.
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + tři ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter