Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 19.5.
Ivo
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Soudružská návštěva avantgardních umělců na Kubě
Autor: RD (Občasný) - publikováno 11.4.2007 (19:03:52)


Poznámky k tomuto příspěvku
damika (Občasný) - 11.4.2007 >
Doporučil 
<reagovat 
head (Občasný) - 11.4.2007 >
Body: 5
<reagovat 
touha (Občasný) - 11.4.2007 >
Doporučil 
<reagovat 
krispinaa (Občasný) - 11.4.2007 > fíha :D
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
kajina (Občasný) - 11.4.2007 >
Body: 5
<reagovat 
vierita (Občasný) - 11.4.2007 > Hodně zajímavý, ale postrádám techniku a nesedí mi ten název
Body: 5
<reagovat 
  RD (Občasný) - 12.4.2007 > veratovarkova> Jsou to rozstrihane fotky a moje maluvky, takze je to - doufam - stale jeste kolaz, i kdyz jsem pres ty fotky a maluvky dale maloval. Nazev mi pripada adekvatni.
<reagovat 
Oldboy (Občasný) - 12.4.2007 >
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Dani (Občasný) - 12.4.2007 >
Body: 5
<reagovat 
SATANICSAINT (Občasný) - 11.4.2007 > Tam se soudruzi a soudržky avantgardní umělci/kyně-jak vidno baví velice soudružsky-až těžko dopočítat kolik jich to vlastně provozuje-z názvu díla,se dá usuzovat,že se jedná o-sic avantgardní,leč dokumentárně informativní momentku,jež je v nějakém vztahu k autorovi--nejpravděpodobněji bude někde na obrázku?!Kdyby to bylo tršku méně avantgardní,dalo by se tipovat-třeba dle středoevropské fyzignomie,ale taklenc...Pokud se návštěvy soudruhů/žek na Kubě běžně odvíjejí v tomto duchu,vážně bych na sobě chtěl zapracovat,bych se moh´časem pyšnit titulem avangardní umělec-a tak se příště propašovat na takovou návštěvu též;-)
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
  RD (Občasný) - 12.4.2007 > SATANICSAINT> Autor neni soudruh a avantgardni hav si pouze vypujcil, z cehoz lze vysoudit, ze obraz autoportretem s nejvetsi pravdepodobnosti neni. (Pokud se jedna o autoportret, ma autor ve zvyku uvadet zminenou skutecnost v samotnem nazvu.)

Stati se avantgardnim umelcem je velmi jednoduche: staci talent, vzdelani, technicka zrucnost a mnoho let prace; zatimco ne kazdy ma naturu na to, aby se stal soudruhem. Taze lze predpokladat, ze «licentia poetica» zapujcila autorovi jak onu dokumentarne informativni slozku, tak formu sdeleni okopirovanou od ruske a latinskoamericke avant-gardy.
<reagovat 
 SATANICSAINT (Občasný) - 12.4.2007 > doupovec> Já myslím,že je mnohem snazší státi se soudruhem-netřeba talent,netřeba vzdělání,netřeba zručnost-a dokonce ani mnoho let práce-pokud nepočítám schopnost skloňovat,časovat,a vůbec všelijak prznit slovo práce.Máš pravdu,že ne každý na to má náturu-není pochyb,že na soudruha to dotáhlo o dost víc lidí než na avantgardního umělce.Ale pohříchu,dosti av.umělců mělo náturu stát se soudruhem,národním socialistou,atp.,protože"titul"av.umělec"vypovídá o jeho schopnostech-jak sám píšeš,co k tomu"stačí",nic z toho nemá žádnou souvislost s charakterem.Pravdou je,že soudruhů,kteří se stali avantgardními umělci,je jistě méně než naopak-což však pouze potvrzuje výše napsané.jinak-nesmíš brát moc vážně kokotiny co píšu;-)!
<reagovat 
  RD (Občasný) - 13.4.2007 > SATANICSAINT> Tak nejak. Rovnez by se dalo napsat, ze autor - postradaje jakehokoliv talentu etc. - se ohani moralkou nebo cimto, ale nastesti popisujes nesoumernost obou kategorii temer jako Vaclav Cerny.
<reagovat 
Prokletí (Občasný) - 13.4.2007 > A kde udělali soudruzi chybu?
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
  RD (Občasný) - 13.4.2007 > Prokletí> Nikde. Chybou jsou oni sami.
<reagovat 
holka_magor (Občasný) - 15.4.2007 >
Body: 5
<reagovat 
Lumiik (Občasný) - 17.4.2007 >
Body: 5
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + osm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter