Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 25.6.
Ivan
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Co? Kdy? Kde?
 > Co? Kdy? Kde?
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
<předchozí akce BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR se Sepulturou z kolekce androš včerejší
Autor: born to be child (Občasný) - publikováno 13.3.2009 (12:22:30)
další akce>

 

TISKOVÁ ZPRÁVA – 24.2.2009

 

III. ročník letní hudební festivalové sérié MYSTERIA v Severních Čechách


BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR

 

vystoupí

 

                                                        ! Brazilská metalová legenda po 2 letech na festivale v ČR !  

S E P U L T U R A
(BRA – HC Metal)                                                             

      www.myspace.com/sepultura                                               


            ! New York HC Allstar Band !                    ! Současní nástupci SLAYER !           ! Šílený americký dvoumetrový černoch !

    BLOODCLOT     WARBRINGER    LORD BISHOP

                (USA – HC Punk Metal)                                (USA – Trash Metal)                                (USA – Garage Rock´n´Roll)

          www.myspace.com/bloodclotnyc                    www.myspace.com/warbringer                          www.myspace.com/lordbishop

PLEXIS    POST-IT    TORTHRARRY     APPLE JUICE    

 (CZ – Punk Rock)              (CZ – Crossover)                   (CZ – TRASH DEATH METAL)                              (CZ – Punk Rock)

   www.plexis.ic.cz                   www.post-it.cz                       www.myspace.com/tortharry                               www.applejuice.cz                                                              

S.P.S.     STATUS PRAESENTS     CALATHEA

             (CZ – Punk Rock)                                       (CZ – Metal HC)                                                    (CZ – Dark Rock)

               www.sps.zde.cz                                   www.statuspraesents.cz                                      www.myspace.com/calathea

                                                  
BEAUTIFUL CAFILLERY  

(CZ – Death HC Metal ) 
www.myspace.com/beautifulcafillery 

 

 

ART KLINIKA MOSKVA ORCHESTRA

(CZ – neoundergroundjazz)

http://bandzone.cz/artklinikamoskvaorchestra

…a mnoho dalších…(změna programu vyhrazena)

 

 TERMÍN : SOBOTA 27.6.2009 OD 12:00

 BÍLINA – LETNÍ AMFITEÁTR KYSELKA

Letní festivalová série MYSTERIA se v severních čechách stala novou hudební tradicí. Upozorňuje na přírodní krásy České republiky a oslavuje je řádnou dávkou kvalitní rockové muziky. První 2 ročníky proběhly ve Vroutku u Podbořan - bráně do tajemných Doupovských hor. Na prvním ročníku vystoupili legendární angličtí punkáči THE EXPLOITED, na druhém americká HC Metal legenda PRO-PAIN a britští punkoví srandisti PETER & THE TEST TUBE BABIES.

Tento rok se festivalová série
MYSTERIA uskuteční v severočeském lázeňském městečku Bílina pod názvem BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR v termínu Sobota 27.června 2009 od 12:00 hod.

A proč právě
BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR ?? Odpověď je jednoduchá. Nad městečkem Bílina se tyčí naprosto ojedinělý sklanatý vrch Bořeň, který při příjezdu od města Most či pohledu z letního areálu Kyselka připomíná atmosféru třetihor. Již Bohuslav Balbín v polovině 17.století napsal : na kopci Bořeň byli někdy spatřeni draci, jak vylétají z jeskyní a opět tam zalétají. Že ve svém nitru chová zlato a stříbro a že tam byly nalezeny drahé kameny a hadi s korunkami.


P
ředcházejícími ročníky našeho festivalu nastavili laťku hodně vysoko a tak třetí ročník festivalu přináší opravdové hvězdy světové rockové scény. Jako hlavní tahák BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR 2009 se představí legendární brazilská metalová vichřice SEPULTURA, která se na festival v ČR vrací po dlouhých 2 letech a jako vždy se vášnivě polaská s Vašimi sluchovody ! Jako velmi ojedinělá atrakce dále vystoupí americký HC Metal New York Allstar band BLOODCLOT, nový projekt členů amerických HC Metal formací BIOHAZARD, CRO-MAGS, DOWNSET, PRO-PAIN, THE SPUDMONSTERS a MERAUDER. A aby jste se skutečně k smrti nenudili a neměli roupy, hřeb Vám do hlavy zarazí současní nástupci Trash Metalové scény 80. a 90.let, američtí WARBRINGER, kteří jsou médii označováni za nástupce SLAYER ! WARBRINGER minulý rok vystoupili jako jedna z hvězd letního festivalu BRUTAL ASSAULT. Špinavý garážový punk rock´n´roll dvoumetrového pološíleného amerického černocha, který si říká LORD BISHOP, potěší hlavně milovníky poga a rock´n´rollu. Dále se představí zástupci české scény PLEXIS, POST-IT, INNOCENS, APPLE JUICE, S.P.S., STATUS PRAESENTS, CALATHEA, BEAUTIFUL CAFILLERY atd. a hudební skupiny z regionu severočeské uhelné pánve.

Ke správnému open air hudebnímu festivalu patří kvalitní muzika, krásná příroda, přátelé, pohodová atmosféra a něco dobrého k jídlu a pití.  Proto neváhejte a stejně jako v minulém roce přijďte v hojném množství navštívit náš festival, který Vám přesně tuto kombinaci nabízí. Domluvte se s kámošema, naočkujte partnery či partnerky, popadněte děcka a přijeďte se vyvětrat do krásného prostředí kaňonu mezi Českým středohořím a Krušnými horami. Přijeďte třeba už v 09:00 dopoledne, protože na vrchol Bořně vede od bílinského vlakového nádraží okružní, zeleně značená turistická cesta, která obchází úpatí hory Bořeň a vrací se zpět do výchozího místa. Od rozcestníku na jižním úbočí hory odbočuje z této zelené okružní turistické stezky vrcholová, rovněž zeleně značená pěšina, která Vás dovede náročným, ale krásným terénem až na skalnatou špičku vrchu Bořeň. Prvních 100 odvážlivců, kteří v Sobotu 27.6.2009 dopoledne absolvují výstup na vrch Bořeň, se dočkají příjemné odměny formou 50% slevy na vstupné na náš festival.

Vedle skvělé rockové muziky je pro Vás připraveno bohaté množství dobrého piva, velkého výběru alkoholických a nealkoholických nápojů a dobrých mňaminek.

Vstupné : v předprodeji - do konce Března 2009 cena 390,-Kč
                                  -  do konce Dubna 2009 cena 450,-Kč
                                  -  do 27.6.2009 cena 500,-Kč

               na místě       -  590,-Kč

Na shledanou v Bílině a spoustu kvalitních nejen hudebních zážitků přeje realizační team letního festivalu BOŘEŇ MYSTERIA FEST 27.6.2009.Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je pět + šest ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
 
 
0 1 2 3 (4) 5 6
 

 


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter