Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Středa 20.10.
Vendelín
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Grafika
 > Grafika
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Ilustrace k teorii mimozemšťanů
Autor: Aine (Občasný) - publikováno 5.11.2009 (17:06:04)


Poznámky k tomuto příspěvku
čtenář oSA - 5.11.2009 > Sakriš 3x slovo mimozemšťan a dvakrát chyba! Omluvuju se.
<reagovat 
čtenář mOSAz - 5.11.2009 > Žádná bedna, žádnej internet, něco dělat museli, koukali nahoru a povídali si. Povídali si blázniviny jako my. Koule nahoře hejbe se jinak než ostatní, my víme že je to planeta, oni jí nazvali bohem, nevidím v tom žádný rozpor. Kdyby se vymazala slova a zůstalo cítěné je to stále to samý a furt jsou lidi dost fascinovaný tím co vidí nahoře. Prostě třeba ta venuše zrovna teď, je velká jako prase (možná i jindy) člověku i bez jakýhokoli povědomí o astronomii, dojde že ten předmět na obloze je divnej a tak to bylo se všim. Teda myslím, přesvědčenej o tom nejsem.
<reagovat 
Zeanddrich E. (Stálý) - 5.11.2009 >

"

 

."


Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 5.11.2009 > Zeanddrich E.> děkuju
<reagovat 
čtenář OSa - 5.11.2009 > Na co potřebují reinkarnovaní mimozemťáné skafandry? Pokud vznik lidského druhu, vysvětlíme mimozešťany, nic se nemění, zůstává otázka, kde se vzali mimozemšťani?
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 5.11.2009 > čtenář> se neomlouvej - je to zajímavý paradox - že bohyně Isis - ta bez helmy - a buh Re - ten s helmou - se oba pohybovali na tomto světě jinak. Možná, že Isis zde byla reinkarnovaná a Re byl v kosmu, proto je Re vyobrazen u něčeho, co vypadá jak okno do jiného světa - třeba je to interiér kosmické lodi. Bůh Re byl sluneční bůh a pohyboval se výlučně na nebi. Taky byl ze všech nejvyšší. Osiris a Isis byli bohové, král a královna všech lidských bytostí. Osirův bratr Sutech, bůh pouště, si uvědomil že nikdy nebude mít takovou moc jako Isis a Osiris. Naplánoval konec jejich vlády. ... čili to byli pozemští králové - byli zde na zemi a tak tu byli asi aklimatizovaní. Osiris je zobrazován jako zelený nebo černý muž s dlouhou hlavou a Isis je dlouholebá s černými nebo bílými vlasy a někdy s křídly
<reagovat 
 čtenář OSAmostatnělý - 5.11.2009 > Aine> Chápu, pravda, (mám dojem že jsi to tu už zavrhovala) ale nevim proč by se nedal RE vykládat jako slunce, konec konců to "okno do jiného světa" vypadá spíš jako slunce než průhled z rakety. Myslím, že teorii o slunci podporuje jakás taká pověst o něm. A hlavně slunce je tak masivní a zásadní věc v našem životě, že moc nevěřim, že by egypťané zobrazovali toho goaulada v raketě jako slunce a přitom skutečné slunce zcela ignorovali. To už spíš uvěřim tomu, že je slunce inteligentní a vědomé.
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 5.11.2009 > Aine> ještě mě napadá, že ten příběh, kdy Sutech zabíjí svého lepšího bratra Osirise, je podobna starobiblické vraždě Abela Kainem - Kain zato musel do vyhnanství . Sutechovo území je poušť. navíc i bible mluví o Adam.Eva.Kain,Abel jako o prvních lidech - ale kain musel do vyhnanství, kde mu hrozilo zabití od jakýchsi jiných lidí. Čili byli uplně jiní.
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 5.11.2009 > čtenář> ano, samozřejmě, že slunce byla záhada, ale jsou paradoxní jevy, že sumeřané i egypťané měli kalendáře a správnou představu o podobě sluneční soustavy - "pořádku kosmu" - tvrdí, že planety jsou symbolizovány bohy - nač ta personifikace? Křesťané měli představu, že kolem země se točí vesmír - to je nesprávná představa. A bůžky a bohy zavrhli.
<reagovat 
anae (Stálý) - 6.11.2009 > :-) A odkud jsi ty, Aine?
Body: 5
<reagovat 
Věza (Občasný) - 6.11.2009 >
Doporučil 
<reagovat 
zochrova (Občasný) - 6.11.2009 > Bez debat
Body: 5
<reagovat 
NORBERT68 (Občasný) - 22.11.2009 >
Body: 5
<reagovat 
ttomass (Občasný) - 7.2.2010 >
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
A.x.e.l (Občasný) - 28.8.2010 > ha. to spíš kreslili hoodně vlasů.-)
Body: 5
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je tři + devět ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter