Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 24.6.
Jan
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Recenze, názory
 > Recenze, názory
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Petice proti umístění busty Karla Kryla v budově parlamentu ČR
Autor: vkl (Občasný) - publikováno 25.9.2014 (09:50:02)

Protestujeme proti plánovanému umístění bronzové busty Karla Kryla do budovy parlamentu České republiky. Je to zcela v rozporu s jeho snahou být na straně občanů a nikoli privilegovaných skupin, zejména té, jejíž působení velmi intenzivně a kriticky sledoval a komentoval. Odosobnění Karla Kryla prostřednictvím bronzových symbolů na podobných místech jen prohloubí odstup příštích generací. Pro Karla Kryla to nic pozitivního nepřinese, pouze krátkodobé zviditelnění iniciátorů této akce. Nesouhlasíme s tím, aby se osobnost Karla Kryla zneužívala pro osobní cíle několika jedinců. Žádáme, aby organizátoři akce zvolili jiné umístění busty, parlament ČR považujeme za jedno z nejméně vhodných míst pro instalaci této formy připomínky Karla Kryla. Naši političtí představitelé dosud ani zdaleka nedospěli do situace, kdy jejich spojení s Karlem Krylem nebude pro Karla Kryla ostudou. Nehledě na to, že právě v případě Karla Kryla je takovýto způsob ocenění jeho práce naprosto nešťastný.
Karla Kryla chápeme jako příklad toho, že je možné i přes vlastní prospěch ve formě popularity zůstat sám sebou a vyjadřovat se ke společenské situaci i přesto, že jsou Vám mocní více než nenakloněni. Mocní, kteří by se nyní mohli prostřednictvím busty zaštiťovat Krylovou morální autoritou, již svým počínáním bezpochyby poškodíte.

 

Podepisujte, sdílejte, šiřte!!!

http://www.petice24.com/petice_proti_umistni_busty_karla_kryla_v_budov_parlamentu_rPoznámky k tomuto příspěvku
mystikus (Stálý) - 25.9.2014 >
Doporučil 
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je pět + čtyři ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter