Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 17.2.
Miloslava
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
OTEVŘENÝ DOPIS
Autor: j.f. julian (Stálý) - publikováno 7.11.2016 (10:09:54)
Mystikusovi, ne mystikovi, to je dle vzoru PES!

Víš, že jsi vážně nemocný??! A nejenom grafomanií, ale i sebeláskou, rád rozdáváš rady, např. o poezii, ale sám nejsi ničeho schopen, poezii nerozumíš a obávám se, že stejně tak i ostatním záležitostem, které tak rád komentuješ, přitom jen opisuješ. Jsi rovněž plagiátor, jak jsem si všiml. Tvé komenty jsou na úrovní primitiva (nejen u mě) a chtějí především ublížit. Jsi navíc závistivý dement, když u někoho vidíš 5bodů, okamžitě se mu musíš pomstít, protože na ty tvé cancy není nikdo zvědav. Vidíš, já ti bodík dám! Neboj, nečetl jsem ty tvé bláboly, to jen proto, abys viděl a zažil pocit uznání!! Napadlo mě, že možná jsi nepochopil bodování a snažíš se autorům vyjádřit obdiv. V tom případě je to naopak. Ale spíš neumíš počítat, protože jsi nemocný a vlastně tě už nechám, aby sis nad mým článkem neuhonil prašiváka, protože oba víme, že to právě děláš!

Někdy na zlo musíš odpovědět zlem!
A já se držím básně klasika-Na ZLO odpovídám stonásobným zlem!
Prostě, jestli ti to prošlo u jiných a všiml jsem si, že kůli tobě někteří skončili, tak u mě ses přešláp. Ale tak, že jednoho dne vylezeš ze vrátek a je jedno jestli v Mnichově či od prasat, ale bude následovat pohlavek přiměřený tvým urážkám. Facka kamenou pěstí by ti mohla trochu narovnat páteř! Nemysli si, že jsi tak anonymní, já mám prostředky jak tě najít. Pracuji na tom. Tvé sprosťárny do vzkazů nečtu, ale když mi zvracíš do děl, pochopím, že musíš ve své malosti, ale ne sprostě. Říkal jsem ti opakovaně, abys mě vynechal, teď sis přivodil velký problém!

Administrátorům se zde divím, proč ho zde živí, když nedodržuje pravidla??!!!
Takovej TRONDA, když mu vezmete možnost urážení bude trpět jak zvíře! A KDO jiný tedy??!

PAMATUJ mé 3N!
-neznám tě
-nezajímáš mě!
-NEVOTRAVUJ VOPRUZO!!!
jfj

Máš duši plnou sajrajtu a psích h...
OPAKUJI-mě vynech, pro tebe jsem napsal dílo "JSI ZBYTEČNÝ", toho se koukám bojíš, co, to jediné jsi nekomentoval, ale je OPRAVDU PRO TEBE!!! Od básníka, ty moulo napudrovanej, bezcenej! jfj


Poznámky k tomuto příspěvku
j.f. julian (Stálý) - 7.11.2016 > copa to? mé řádky se ti nelíbí? to je překvapení! ale zabodovat jsi musel, tj ok! jsi mnou naprosto posedlý, i mojí poezií, ale pro tebe je přeci JSI ZBYTEČNÝ!!, tak už 3N!
<reagovat 
benkroft (Občasný) - 8.11.2016 > bitva o mys Tykvus ;o)
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 10.11.2016 > mystikus> jsem rád, že potrefený kvičí! Slavíme!
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 11.11.2016 > Jak vidno, bez přečtení mé básně neusneš. Jsi mnou posedlý! Jsi mezi blby král a génius. Brzo zapláčeš, Mařenko...
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 17.11.2016 > mystikus> á promluvilo psí hovno!!
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 18.11.2016 > lidé!!! zázrak! psí lejno píše!!
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 20.11.2016 > mystikus> tak co? dneska zase výhon ubožáka, že? jen si to udělej na mých básních, nejsi první ani poslední, hovne!
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 16.1.2017 > mystikus> TY se porad zastitujes nekym jinym, ale ty s temi lidmi nemas nic spolecneho!! POCHOP, ŽE JSI JEN BLB, KTERÉMU NEGUSTOVNĚ TÁHNE Z KUŠNY, to jsi ty!!!
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 16.1.2017 > mystikus> závidíš?? chápu!! o tebe nikdo ani hovnem nezavadí!!!
<reagovat 
 mystikus (Stálý) - 17.1.2017 > facky> pohrdám...
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 17.1.2017 > mystikus> https://youtu.be/Jta6TbhR0HA

cha chááá
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 6.10.2017 > když se idiot přizná tím, že potrefený začne hýkat, ostatním to působí radost a Vánoce. V podstatě jsi dosáhl svého-už několik tisíc čtenářů ví KDO JE TEN BLB-MISTYKUS!! GRATULUJU TI K NAPROSTO OJEDINĚLÉMU ÚSPĚCHU, tvé bláboly čte omylem asi 8 lidí a tady najednou tolik popularity... ty budeš asi superchytrý a také asi vizionář, když víš přesně na kom se zviditelňovat. Díky za uznání.
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je deset + sedm ? 

  
  Napsat autorovi: j.f. julian (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter