Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 16.10.
Havel
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Mystika, filosofie
 > Mystika, filosofie
 > Filosofie
 > Náboženství
 > Duševno, mystika
 > Literatura, odkazy
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Jak si prověřit, že Pekelní lidé opravdu existují
Autor: Pavel1972 (Občasný) - publikováno 2.12.2016 (19:31:07)
Jenom totální idiot věří všemu, co vidí v televizi. Například v mém případě se jedná o tak velký zájem, že musí být celá veřejnost přesvědčena, že jsem se s Pekelnými lidmi úplně mýlil. Oni jsou mistry v lidské psychologii a přesně ví, jak vás všechny přesvědčit, že Pekelní nejsou.

Malá moudrost:

Představte si mocnou Organizaci, která skrývá strašné zlo. Normální lidé jsou úplně blbí a nikdy jí na to nepřijdou. A najednou se objeví jeden jediný normální člověk, který není blbý úplně, ale jenom částečně (= já). A ten na to skryté zlo začne přicházet, a kromě toho ještě vysvětlí některé duchovní věci lépe, než všechna dosavadní, veřejnosti známá náboženská učení. A tak ho ta Organizace před těmi úplně blbými normálními lidmi zesměšní a zlomí, a přesvědčí je, že žádné takové zlo neskrývá a že ten člověk tvrdí nesmysly. A i když ten člověk všechen ten strašný přetlak vydrží o léta déle, než se původně čekalo, a pracuje dál, přesto selže, a to kvůli tomu poslednímu, co nikdy nečekal, a co si ani nikdy neuměl představit: Kvůli 100% zradě normálních lidí, kterým věřil, a kteří byli nejenom úplně blbí, ale ještě k tomu navíc i úplně zrádní.

Návod, jak se můžete přesvědčit o tom, že Pekelní lidé skutečně existují:

Odstraňte všechny války ze Země a postarejte se o to, aby lidé netrpěli, a kromě toho jim ještě prozraďte tajemství, skrytá před nimi tisíce let. A náhle narazíte na něco tak strašného, že si to ani neumíte představit.
Otevře se prostor a uvidíte zlé bytosti, které vás napadnou; setkáte se s člověkem, který se na vás jenom podívá, a vy ucítíte, jak se vás dotklo samo Peklo, všechno se zatočí a vaše duše je v něm (tam budete trestáni za to, že jste všude udělali mír, zachránili lidi od utrpení, a řekli pravdu). A pokud přežijete, pak budou další škodlivé energie a chemikálie, a potom vás v televizi ukážou jako něco špatného.


Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je osm + šest ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter