Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 19.7.
Čeněk
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Komíny
Autor: František Vyrut (Stálý) - publikováno 24.6.2017 (10:43:17)
A začaly ke mně přicházet nejrůznější postavy v přesných oděvech, ať strakatých, záplatovaných či černobílých velikostí. Provádějí různá alotria vzdálených částí těl, které se navzájem jemně proplétají, jejich vnitřnosti vedou soudní spory o autorská práva na vyměšování světelného optimismu, neustále naslouchají jásotu motýlích křídel, práskání biče myších ocásků a oddělují od sebe chirurgickým řezem svůj stín.

Poznámky k tomuto příspěvku
careful (Občasný) - 25.6.2017 > WTF? Možná se mi to dílo vůbec nezobrazilo, protože vidím jen pár podivných řádek, co neříkají vůbec nic.
<reagovat 
 František Vyrut (Stálý) - 26.6.2017 > careful> Zdravím, dílo je rozděleně na DVA díly. Asi ten rozsah jednoho neodpovídá.
<reagovat 
careful (Občasný) - 26.6.2017 > Mno, tak předně to rozdělení tak krátké věci nechápu.
Strakaté, záplatovaná a černobílé jsou velikosti?
Alotria vzdálených částí těl je taky imho dobrá blbost, ale tady se dá říct, že to je "umění", ale černobílé velikosti? Prostě je to nad mé chápání a to zrovna koukám na tohle: https://www.youtube.com/watch?v=MsvmPOPNGtc
<reagovat 
 František Vyrut (Stálý) - 26.6.2017 > careful> Děkuji za poznámku, některé myšlenky se musí číst, chápat synesteticky. Zdraví Franta.
<reagovat 
careful (Občasný) - 26.6.2017 > Tak se dá brát Smetanova Vltava. Myslíš, že jsi tak dobrej, abys mohl prostě všechno spláchnout něčím takovým? Já myslím, že ne... nebo mám synesteticky chápat i to, že pár vět rozdělíš na dva celky?
Chlape, chlape...
<reagovat 
František Vyrut (Stálý) - 26.6.2017 > Především nechci nic splachovat, jak říkáš, rozdělení na díly je pozůstatek technických problémů, se kterými jsem se tady kdysi potýkal, koneckonců je to nepodstatné, no a synestézie mě, vedle jiných prostředků, baví. /Nevím, v jaké souvislosti zmiňuješ Vltavu, ale zřejmě máš různé pohledy na věci atd./
<reagovat 
careful (Občasný) - 26.6.2017 > Aha, technické problémy jsou tu asi denní chleba. Tak to napíšu hned, žes to rozdělil protože... sice furt nevím proč, ale už to začíná vypadat jako rozumný důvod.:D
<reagovat 
 František Vyrut (Stálý) - 26.6.2017 > careful> Vidíš, trvalo to, ale už jsi to pochopila. Gratuluji!
<reagovat 
careful (Občasný) - 26.6.2017 > Ono by se to líp chápalo, kdybys to třeba napsal rovnou. Ale to by bylo asi moc neumělecké.
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je sedm + čtyři ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter