Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 20.7.
Ilja
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Miniatury,blbůstky
 > Miniatury,blbůstky
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Trámky
Autor: František Vyrut (Stálý) - publikováno 1.7.2017 (08:56:41)
Výskám nad svými trámky. Až doteď mi dělaly radost. Pomáhaly nést vše, co potřebuji, přidávaly nepotřebné, též různé počty DPH, posunovaly okolí v pravidelném rytmu. Každou chvíli mi svěřují svá tajemství, dokonce ve dnech pracovního klidu. Přestože jsou spojeny smlouvami na dobu neurčitou, neustále sebe ukončují, balí fidlátka a snaží se o vyhazov pomocí hrubého porušení zákona. Když jim sdělím, že Malý vyhazov je jediná cesta k uchopení moci, rozpláčou se, začnou snít o návratu do dětství a chtějí, abych je donesl za hranici s nápisem Vstup na vlastní nebezpečí. Roztáhnu tedy ruce a nohy a za pomoci dopravních značek deskriptivní geometrie je vozím prostorem semtam, až konečně v cílové pásce zazáří, vzdychnou, obejmou sebe a jdou spát.

Poznámky k tomuto příspěvku
bůchH (Občasný) - 1.7.2017 > Jednou jsem přišel domu a v zavřenym činžáku, na klice mýho bytu, visela igelitová taška. Byly v ní pomeranče a trochu peněz. Je to už leta, nikdy se to nevysvětlilo. Stejně jako z jinýho světa působí i tohle tady. Čistý, chytrý, ucelený. Tak dík.
<reagovat 
 František Vyrut (Stálý) - 1.7.2017 > bůchH> Taky děkuju. A zdravím. Franta.
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je pět + jedna ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter