Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 26.3.
Emanuel
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Sex and violence [POLOTOVAR]
Autor: sagrada-sangre (Občasný) - publikováno 21.8.2017 (22:43:54)
Jááu. Pomalu. POMALU!! Pomalůů... Chci, aby si mi udělal dítě. Takhle krásnýho tmavovlasýho kluka, kterej bude muset spát se mnou v posteli a každou noc ho budu znásilňovat. Vzrušuje mě, když ti můžu pořádně roztáhnout stehna a hlavu přitlačit k sobě, když vidim tvoje zmáčklý břicho, když vidim, jak se přidušeně potíš. A pak ho do tebe zasunu. Mokrá kočička. Právě jsem byla tak nadržená, že sem si to musela udělat o postýlku. Vzrušuje mě představa, že jsi byla tak osamělá a tak jsi toužila po dotyku, že jsi nechala holky v blázinci, aby tě vždycky v noci společně ošukaly. Jako malý jsme s jednou kamarádkou chodily ke kasárnám, povídat si s vojákama. Jó, určitě z nás museli bejt pěkně nadržený. Dvě nevinný mladý holčičky. Jeden si ho honil. Seděl vedle mě a já jsem si všimla, že má ruku v kalhotách, normálně jak s námi mluvil a honí si ho. Vzrušovalo mě to. Myslim, že nás obě. Vždycky jsem si představovala, že se některý už neudržej, povalej nás na zem a vobě znásilněj. Pomilovala bych se. Chybíš mi tu v postýlce. Vzrušuje mě, že tě to bolí. Že máš hlavu zabořenou v koberci, jak sklouzáváš z postele, že se mi snažíš odsunout ruku, kterou tě přidušuju, aby ses mohla nadechnout, že ti ho můžu strčit do zadku, stačí, když to řekneš, potom přirážim tak zběsile, až se zase uděláš. "Vošukej mě do zadku!"


Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je pět + deset ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter