Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 21.1.
Běla
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
BEZNADĚJ
Autor: j.f.julian (Stálý) - smazáno


Poznámky k tomuto příspěvku
čtenář kristýna z nuslí - 30.11.2017 > je to krásná báseň, tak hluboká a citlivá... a je v ní tolik neotřelých obrazů, které zalézají pod kůži. krásné, silné.<reagovat 
kristýna z nuslí (Občasný) - 30.11.2017 >
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
kristína z nuslí (Občasný) - 7.12.2017 > Neustále se k tomu to dílu vracím, nelze se od něj odrthnout. Tolik lepkavé slizu, to by nevyprodukoval ani Sagy. pamatuješ jak pěl - dávej ber - a přeprávit přitom všechny židle nastřeleckym ostrově na tři roky dopředu. celej ty - borec. všaks mu ty holky dobře připravil. mi to jednou řikal. Řikal, Julián, druhý takovýho jsem nezažil. Ani třetího, ani pátýho. Poslední byl vždycky, u prdele známejm osobnostem, to bylo jeho. Ale nám to bylo jedno. stejně ho ochranka nepouštěla ani do haly, jeho fotku dodnes mají všichni, jen my ne, a to už ji stokrát slíbil.
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
kristína z nuslí (Občasný) - 8.12.2017 > A znal si se i s Fučíkem? Řekni nám k tomu něco. My to sice nečtem, ale strašně nás vzrušuje ta představa, jak to am datlíš dvěma prstama a pak to maj zase všichni na háku. Tak ty si z Prahy, hmm. A kolik vás tam je? takovejch jako ty, vyprávěj. kdyby dva, tak já tam radši nepojedu, to už bych byla vzrušená moc už u nás na nádraží ústí na blbem - sever. Holky se mě ptali, jestli nemáš nějak kamarády, že by taky chtěli bijce jako jsi ty, ale já jim řikám, vy krávy, takovej je jenom jeden, a je jenom muj. ale voni né, že prej se tě mám zeptat. tak se ptám. a koukej mi odpovědět, ne že se na to vysereš jen proto, že to nikdo nečte.
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je tři + dvě ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter