Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 25.2.
Liliana
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
MEMENTO Totemu
Autor: j.f. julian (Stálý) - publikováno 31.1. (11:52:02)
ZDE BYLA PŮVODNĚ Předmluva a báseň, hnůj, který posléze napsali NEPŘIHLÁŠENÍ i někteří rádoby přihlášení, kteří však NIC netvoří, ani nejsou schopni, což je patrno z jejich komentářů, které se vůbec netýkají díla, nechávám k nahlédnutí REDAKCI TOTEMU, aby konečně zvážila kroky proti těmto idiotům, blbům a ignorantům. Například Mystikus mi pod báseň dá nějaký kretenský hip hop, ani neví proč, samá kunda, mrdání, výtoky, prostě se nedivte, že básně mažu a věřte, že tito debílkové vám Totem zničí totálně. Pár z nich dostane na hubu za osobní urážky, tu radost si dopřeji, ale to nezabrání ZMRDŮM, aby si nenašli jiný laciný objekt. JE TO JEN NA REDAKCI! Dodatek k předmluvě a Anotaci nechávám v původní podobě, přesto se hovada nezastavili, přesto ničí umění jiného a krásné zážitky dalších, ti impotenti ty básně ani nečtou, jsou tu JEN A JEN PROTO ŽE VY-TOTEM, JSTE LÍNÍ JE ZASTAVIT, KDYŽ JE VYHNALI ADMINISTRÁTOŘI ZE VŠECH OSTATNÍCH ALS! NEOMLOUVÁ JE, ŽE JSOU NEŠKODNÍ, ŽE MAJÍ INTELIGENCI ŠTĚTKY NA HAJZL, ŽE JSOU TO POLOKRIPLOVÉ DUŠEVNÍ-neomlouvá to ANI je ani VÁS! MÁ RADA ZNÍ-ZAVŘETE KRÁM, KDYŽ SI HO NEUMÍTE OCHRÁNIT! Díky vaší záměrné nečinnosti či neschopnosti dovolujete dehonestaci autorů, slušných lidí extrablby a ve své zištné pýše podporujete zlo, které se bude stupňovat. ČINÍM VÁS ZA TOTO PLNĚ ZODPOVĚDNÝMI A VĚŘTE, že vím kam až to zajde, obávám se, že ani vy, natož ti hňupové jste se se skutečným ZLEM V JEHO TEMNÉ PODOBĚ NESETKALI. JÁ ANO... jfj ( tento Dodatek je opravdu jen pro pár volů z Totemu-VY, kteří poezii nepíšete ani nečtete, vy, kteří nevíte co to je klasická poezie a jen si chcete ulevit či onanovat nad svými urážkami slaboduchými, které svědčí jen a pouze o vaší stupiditě, VY SI SVÉ CANCY pište pod díla Mystikuse či Rýpa a nebo ještě lépe do svého FB-tady o ně nikdo nestojí a já už vůbec ne! Musím potom mazat celá díla a lidem, kteří o poezii stojí tak působíte škodu, vy jste umělci pouze ve svých snech, tak nekažte sny, které prožívají jiní! Děkuji vřele!)

Poznámky k tomuto příspěvku
Čtenář - 31.1. > Píšeš jak Šrámek, víš, co si myslí bůh, porážíš židle jak Sagvan a chupy u prdele máš jak Lála Pešek. Poď si povídat, Judlýne:)))
<reagovat 
Čtenář - 31.1. > :))), šance na nápravu. děkuju judlo. ty jsi tak hodný člověk, celej major Zeman. S tim si se prej taky kamarádil, ale ještě dřív, než vstoupil do sboru, jsem slyšel. jen tak dál Nudlo, tvý kecy, to je něco. Vrchol blbosti. Celej Šrámek, co? že si to myslíš, judlo, co?
<reagovat 
čtenář janosh kadar - 31.1. > to je vopravdu kunda!
za mě 5
doufám,že to nečteš, ty sračky.
<reagovat 
čtenář fan club jfj - 31.1. > ok, já zjistím odkud píše a pak to vyřídíme jako toho zkurvence, slib!
<reagovat 
čtenář fan club jfj - 31.1. > A už vim, odkud je. Z Litvínova. Odtamtad znám Bublu, ten ho vyhmátne. Má se na co těšit, muhehé.
<reagovat 
čtenář obdivovatelka - 31.1. > jaromíre neblbněte, víte jak to dopadá. proberte se.
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 31.1. > čtenář> to mělo být adresováno asi tomu STALKEROVI NE? jde to mimo mě, já už to nezastavím, stačí si přečíst Předmluvu a další příspěvky o stalkerech a chytrý má jasno! Když je někdo KOLEDNÍK musí počítat s tím, že se mu přáníčko vyplní...
<reagovat 
čtenář fan club jfj - 31.1. > to jsou ti feťáci, kdyby věděli...
budou kvičet jak prase na porážce, prosit, brečet, neboj, zamezíme stalkingu-bez milosti!
<reagovat 
čtenář fan club jfj - 31.1. > protest proti podobnému stalekrování bude oficiálně přednesen při příštím setkání s vedením písmáku v jinřišské věži. tak se těš, chachachá!
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 31.1. > čtenář> zase kradeš nick? kuci, podívejte se na to, kdo za vás rýpe? už se začni modlit...
<reagovat 
čtenář fan club jfj - 31.1. > neboj Járo, ukradl nick nesprávnému, dík za upozornění, začíná nás to tady bavit. SPARTA, a jestli má někdo ještě nějakej rybíz, tak to vyřídíme!!!!!!!!
<reagovat 
čtenář JUST - 31.1. > Báseň jak od Šrámka.
Juliáne, nemyslím si, že potrefení se stejně neozvou, oni to nepochopí, že se zesměšní.
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 31.1. > čtenář> Dík. Já ti rozumím, ale je fuk jestli to píšu v předmluvě či později v komentáři. Já těm hloupým chci dát šanci na nápravu, na změnu jejich ubohého příspěvku. Jestli se přihlásí k této vějičce, tak aspoň už je nemusím číst, natož na ty cancy reagovat. Ano, soudím dle sebe, já být 1x takhle zostuzen, tak už si pro další facku nikdy nejdu, ale to jsem já...
<reagovat 
 Čtenář - 31.1. > čtenář> Ještě jsem to nečetl, vezmu to ale večer k nám do hospody a trochu se pobavíme na tvuj účet judlýne. Jó, a slyšela jsem, že se snažíš někde doptat, jak se dává fotka na internet. Tak ať se daří, Judlýne.
<reagovat 
 Čtenář - 31.1. > j.f. julian> ALE TO VÍŠ NUDLO, POKECEJ SÁM SE SEBOU:)))))
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 31.1. > čtenář> tvé přiznání mluví samo za sebe, NEČETL ALE MÁ JASNO, ŽE JE IDIOT!! GRATULUJI TI, JSI GÉNIUS, BLBE!
<reagovat 
 Čtenář - 31.1. > j.f. julian> ale néé judlýne, tobě se budou smát, neboj. nepřipravím tě o tvou minutu slávy. básnička o psíkovi, co jistě trpí jako ty, to bude ještě větší bžunda než tvoje mluvení za boha. judlýne judlýne, jde to s tebou z kopce, i když se už dávno válíš i se sáňkama v potoce na dně údolí. muhehe muhehe.
<reagovat 
 čtenář fan club jfj - 31.1. > čtenář> muhehe? ty neumíš ani mluvit natož číst, TY PÍČO, jinak bys nevylezla z hajzlu!Dáme ti po rypáku KUNDO!
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 31.1. > furt stejný volič Kalouska! Gtatuluji! nejdřiv vyléčí BIJEC TOTEM OD TAKOVÝCH STALKERŮ JAKO JSI TY!!!
<reagovat 
 BIVOJ STALKERŮ (Nový) - 31.1. > BIJEC STALKERŮ> HURÁ!
Body: 1
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 31.1. > NEPŘIHLÁŠENÍ! viz anotace...
<reagovat 
čtenář JUST - 1.2. > to je příhodné oslovení feťačky-JUDLÝNA!Mně to taky slíbila a že dorazí z tý díry a dá čryřku s cikánama a že to možu filmovať!
<reagovat 
BIVOJ STALKERŮ (Nový) - 1.2. > PĚTATŘICÁTNÍCI, PSÍCI JAKO PĚST, NA NĚ VŽDYCKY RADOST, KURVA POHLEDĚT. (TO JE BÁSEŇ, CO? už rýmuju jako judlýn, a nebo jako muj pudl pudlýn, judlýne, co?)
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 1.2. > JUDLÝNO, pro tebe tu je ode mě jediný článek O ŽENÁCH Z TOTEMU!!! Ten je o tobě a je věnován tobě! Ať ti ti nějakej feťák přečte... Nic jiného pro blbky nepíšu a můžu jen opakovat-HLUPÁK SE UMÍ JEN SMÁT, KDYŽ HO NĚCO PŘESAHUJE A NEROZUMÍ TOMU, JEHO MOZEK NENÍ SCHOPNÝ DANOU VĚC, v našem případě poezii, POCHOPIT. Já tě úplně vidím jak ses smála, copa-dostala jsi vycházku z blázince? A rovněž tě vidím mezi dementy, kteří čumí na prázdnou zeď a chlámají se k neutišení!! To, že jsi hlupaňa tu dokazuješ každým komentářem, ale že tvé idiotství dosahuje kretenismu Mystifluse to je NOVUM! ODPOVĚĎ NA TVÉ SLINTY NAPSAL ČTENÁŘ PŘEDEMNOU, tedy takovou a takovým jazykem, kterému snad budeš rozumět?!? A jinak JUDLÝNO, já o tvoji prašivou cmundu opravdu nestojím-zvracím po bourbonu, tohle by bylo moc i na prase!! FAKT ALE JE, ŽES TO TU NĚKOLIKRÁT KLUKUM SLÍBILA, TAK BYS MĚLA DODRŽET SLOVO A VLOŽIT TY SVÉ PRASEČÍ LENTILKY PŘED FOTOPŘÍSTROJ, BOBRA MUSÍŠ Z DÁLKY, PROTOŽE TLUSTÉ PRASNICE SE ZÁSADNĚ NEFOTÍ NA SELFIE, TO SI PAMATUJ, TO PAK NEVÍŠ, JESTLI TO JE ROZBOMBARDOVANÁ VENUŠE A NEBO ROZPRCANÁ PRASEČÍ PRDEL... a ještě ti povím JUDLÝNO NEvtipná, že dokud sem ty fotky nedáš, tak JÁ jsem s tebou domluvil!! U MĚ JSI SKONČILA, TY NADRŽENÁ TONDO!
<reagovat 
Čtenář - 1.2. > TO JE ALE HEZKÁ BÁSNIČKA, děkujeme umělče. a ještě nějakou, prosím. o krtečkovi, prosím...
<reagovat 
čtenář obdivovatelka - 1.2. > NECHTE HO BÝT! TOHLE MUJ FILIŠTÍN!
<reagovat 
čtenář JUST - 1.2. > Dobře ty, Jaromíre, dobře ty! Dokud nevokáže slizouna já se přidávám a rovněž ji budu ignorovat, nic jinýho nemá, tak ať vokáže co SNAD má!
<reagovat 
 čtenář JUST - 1.2. > čtenář> A ještě dodávám, že máme rádi jen tebe, tvoje básně o zvířátkách a o smrti. Aničku rádi nemáme, ale tebe jo. Jsi náš básník, nejčtenější autor na totemu, na tom věhlasném ser na ser vrrrr - u. Jsi prostě náš Jaromír Koleno Klouzek, BÁSNÍK.
<reagovat 
čtenář obdivovatelka - 1.2. > drahý příteli, čtenáři, posluchači, poeto kroupové jelítko, drahý judlo. tak jak to dneska jde? chtěl bych tě poprosit o básničku. nejraději bych o zajíčkovi. kdyby jsi měl málo času, tak jen o zajíčkovi trojnohym, ale s ocáskem prosím:)))
<reagovat 
Čtenář - 1.2. > i já se přidávám na stranu pravdy a lásky-
KUNDU KUNDU KUNDU, CHCEM VIDĚT KUNDU!
<reagovat 
 BIVOJ STALKERŮ (Nový) - 1.2. > čtenář> ano jaroušku, my víme že by jsi chtěl vidět ohanbí, ale neuvidíš. zbyl na tebe jen pešek, máš smůlu.
<reagovat 
čtenář OBDIVOVATELKA - 1.2. > řikám nechte ho bejt! já jsem jeho oštřovatelka ve starobáku, já musim furt vytírat to svinstvo, když se z vašich keců tři krát denně zesere. NECHTE HO BEJT ŘIKÁM VÁM!
<reagovat 
A Mystikus (Pravidelný) - 1.2. > Ježíš, tak jim tu kundu ukaž a máš klid, ty myslíš, že bude první kterou uvidíme? Já už viděl pinďourkú moře, tak mi foto kundy přijde až trapně nezajímavý, ale ať je klid! Mě ty tvý kecy baví, jsou úchylný jako ty moje, ale když ti nebude nikdo odpovídat, tak to nebude vůbec zajívavý! A nebo pojď ke mně, já chci taky 1000 hejtů a taková kunda jako ty bude pro můj prostor jenom přínosem! Sice neumim psát, ale za to se něco dozvíš a nakonec se v hospodě můžem zasmát spolu a s dětma, protože bez nich by to nemělo ten šmak! A máš li potřebu ukazovat kundu, tak to nejdřív udělej u mě, já chci bejr taky slavnej jako autor Mistr. Co do básničky, tak se přiznám, že tomu vůbec nerozumím, to už bych spíš pochopil tu tvojí KUNDU!
Doporučil 
<reagovat 
 Čtenář - 1.2. > A Mystikus> Komu jim ukaž, kdy my uvidíme? Judlo, ty už si zase řikáš o hospitalizaci, že na tebe pošlu hanku zagorovou! ta at ti jí ukáže, má jí jako krk. víš jakej má krk hanka. tak bacha judlýne!
<reagovat 
A Mystikus (Pravidelný) - 1.2. > ty vole, soráč, A KOZY, ty mě připomenou koho denně prcám u nás ve Plzni, a už jsi u mě. PROSÍM, nejdřív u mě!
VYLÍŽU TĚ ZA TO!
Body: 5
<reagovat 
čtenář ZDŠ LITOVEL - 1.2. > chodím sem pro poezii, dnes se to zvrhlo v nepřehlednou mrdanici,když Judlýno ukážeš kundu, ukažu jí celý škole, nejen 9A!!
<reagovat 
čtenář ZDŠ LITOVEL - 1.2. > my z 9A chcem vidět STAROU PRASEČÍ KUNDU! máš tam Judlýno či Tondo štětiny? a makej, končí přestávka!
<reagovat 
j.f.nudliján (Nový) - 1.2. >
Body: 4
Doporučil 
<reagovat 
Čtenář - 1.2. > já znám tu Aničku-bydlí za naší vsí v prasečáku a střídaj se na ní vožralové za rohlík! na tu bych nevlez ani za milion, nechtějte vidět tu kundu, to je perverz!
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 1.2. > Judlýno, aspoň těm dětem si mohla ukázat tu zarostlou beranici plnou švábů, filcek a podobného hmyzu!
<reagovat 
A Mystikus (Pravidelný) - 1.2. > Aničko, Judlýno či Tondo, nevím jak se jmenuješ, tady ti pšenka nekvete
<reagovat 
A Mystikus (Pravidelný) - 1.2. > Judlýno, voni tu na tebe serou, já se taky narodil na hnoji, bydlím taky v
<reagovat 
A Mystikus (Pravidelný) - 1.2. > Judlýno, voni tu na tebe serou, já se taky narodil na hnoji, bydlím taky v prasečáku, jako ty, spojme to, nastěhuj se ke mě, zamrdáme, já budu volejzat děti, ty vypícháš na hnojníku nějaký žrádlo a na kino 1x měsíčně, budem se mít jako ty naše prasata v žitě. Jestli máš věno, tak si tě i vezmu za ženu, slyšel jsem že jsi stará, že jsi socka, máš kozy jak voběšen_ myši, platfus, hrb, kníra a že jsi plešatá. Krasavice, mně to nevadí, já tě miluju takovou jaká jsi. Já taky smrdím jak prezident a proto mě nepouštěj přes den do vesnice, ale budem žít jen pro sebe, budem mít spolu lásku, rozumíš???
Nastěhuj se zatím ke mně ma stránky, všechno proberem, já ti budu vyprávět o Leninovi a budu na tebe dělat chytrýho, hlavně protože to není moc těžký, JUDLÝNO, NEBRAŇ NAŠÍ MLADÉ ZVÍŘECÍ LÁSCE, JÁ JSEM PRO TEBE TEN NEJLEPŠÍ!!!
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 1.2. > GRATULUJI VAŠÍ ZVÍŘECÍ LÁSCE, MYSTIFLUSY JE TVÁ! adíos muchachos grácias to je happy end jak od Disneyho. Vsichni z Totemu vam pujdou za svedky a ode me mate 100000,aby jste si mohli v prasečáku pořídit elektriku a kamna! Tedy, přátelé, HOLA! SLAVME!!
<reagovat 
čtenář janosh kadar - 1.2. > tak vidíš Tondo-Juldýno nakonec jsi došla ke štěstí ani nevíš jak. Já přidám 20000 aby vaše náhlá láska vzkvétala, za slib, že už o vás neuslyším. NIKDY!
<reagovat 
čtenář ZDŠ LITOVEL - 1.2. > takže to jako tu KUNDU už neuvidíme?! já zblbnul i 7+8 třídu!!
<reagovat 
čtenář rýp - 31.1. > Ó JAK SE JUDLOU CÍTÍM ZOSTUZEN, ÓÓÓ. JELITO
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 31.1. > čtenář> falešný rýpe atd, ty se necítíš zostuzen, protože JSI BEZMOZEK, BLB A PRIMITIV, rozumíš, co ti tu píšu?
<reagovat 
 čtenář fan club jfj - 1.2. > čtenář> že si jelito to vidíme, dostáváš 1 VAROVÁNÍ, hajzle!
<reagovat 
čtenář fan club jfj - 1.2. > A Mystikusi, udělujem ti 1 VAROVÁNÍ, zmizte s tou děvkou do hoven, NOW!
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení     Novější>>>

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je tři + dvě ? 

  
  Napsat autorovi: j.f. julian (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter