Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 19.2.
Patrik
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
CMUNDA ANČI KOUŘ
Autor: j.f. julian (Stálý) - publikováno 14.2. (13:03:24)
Vážení přátelé, děti ZDŠ Litovel, stalkeři, vopruzové attp.
NAŠLA SE ANČA!
Již mě Mystikus a ostatní hovada nemusí obtěžovat!
Chcete vidět foto Anči? Její CMUNDU?
Vím, že ano, vím že vám to slíbila a zatím svůj slib nedodržela...
Vy všichni NEZOUFEJTE!
Po lítém boji rezignoval stalker Mystikus a radši vložil své foto na Totem sám-s údajným kačerem Donaldem...??!
a já pevně věřím, že pod stálým tlakem, který na ni vyvinete, podlehne i slavomanská Anička, Anča, Tonda či Judlína z nudlí ap, kterou nyní již přihlášenou, avšak nic nepíšící a netvořící (jak jinak) STALKERKU najdete pod nickem BIVOJ STALKERŮ.
přeji vám hezké počteníčko, doufám, že i pokoukáníčko. Mystikusovi příjemné vyhoněníčko svého vytahaného pazdráta!
Když navážu na tvrzení mystikusa, bohužel čichový vjem nebude dokonale přesvědčivý-viz popis Anči - A MYSTIKUS...
gratuluji rovněž Anče, že se ji po dlouhé době podařil husarský kousek a zmákla přihlášení-snad zvládne i vložení fotečky-sama se smála ostatním... BRAVA!!!
PŘÁTELÉ, DNES OPĚT VELKOLEPÉ VÍTĚZSTVÍ!!! PO VAŠEM TLAKU SE BIVOJ STALKERŮ alias Anča ODHLÁSILA z TOTEMU! SLAVME!!!

Poznámky k tomuto příspěvku
A Mystikus (Pravidelný) - 15.2. > právě jsem se vymrskal na KAČERA DONALDA, škoda, radši bych zarosil Anču!
Doporučil 
<reagovat 
modrá muška (Stálý) - 15.2. > hustý no : )) jen bych si prohrál trochu s tou grafickou úpravou
Body: 4
Doporučil 
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 16.2. > modrá muška> ty ano, koukal jsem, že svá díla máš barevná...
-to já neumím
-myslím, že tady to potřeba není-slova... -u poezie (i tvé) mě ta barevnost a rozmanité rozvržení stránky opravdu hodně odvádí od toho, co jsi chtěl básní říci... nicméně, asi to vnímám jinak než průměrný čtenář, takže to není výtka, jen pocit poetův...
<reagovat 
 modrá muška (Stálý) - 16.2. > j.f. julian> měl jsem na mysli jen zarovnání textu :P
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 16.2. > modrá muška> tak to už vůbec neumím-mně to nabízí VLEVO, VPRAVO, DOPROSTŘED, holt nejsem praktický a jak spráně řekl Mystišlus-ani tu kozu neumím podojit... a za to se opravdu hluboce stydím. To víš, každý mě jen kritizuje, ale aby někdo poradil, to ne.
<reagovat 
 modrá muška (Stálý) - 16.2. > j.f. julian> uznávám že se na totemu teď moc pracovat nedá s takovýma věcma - ale jde to - chce to velkou trpělivost : )
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 16.2. > trpělivost je také k ničemu-blb se nezmění NIKDY! Píšu knihy a básně publikuji tam, kde redaktoři nejsou hluší a slepí.
<reagovat 
Zeanddrich E. (Stálý) - 17.2. > "

Asi v r. 1990-92 jsem u parku před budovou tehdejší ..Geodezie -či snad již ..Katastru ? v Břeclavi- při návratu z
oběda potkal ..romskou cca 5-7 letou holčičku; zaujala mne již ..zdálky svou širokostí a stabilitou ducha :), ..., a rovněž nezvykkle ..dospělým výrazem ve tváři.

Slunce pálilo ..po italském způsobu, jak mívá ..zde u nás na jihu ve zvyku..., klenba korun vysokých starých stromů však vytvářela alespoň zde dole v parku příjemné mikroklima .. :) .

Vedla nějaký spor s asi dvěma ..romskými kluky přibližně stejného věku; když přišel jsem blíže, zaslechl jsem, jak se ..slzami v hlase -možná i v očích – naléhavě, ale víceméně již rezignovaně říká: ..vraťte mi ten slabikář.. .

Bylo to podobné, jako by mluvila ..k rychlonohé a lehkomyslné dvojici kůzlátek; její prosba byla pominuta jak závan větříku, a chlapci ..se ztratili i se vším, co snad ..nepatřičně měli ve své moci.

Nemohl jsem jít dál.. .

Věděl jsem, jak jsou ..romští rodiče citliví ohledně promluv ..gádžů směrem ke svým dětem -a zvláště pak k dcerám -, …, a bydliště holčičky bylo pravděpodobně navíc ..téměř přes ulici, ..., v rohovém ..romském domě naproti ..Katastru. .

Vytáhl jsem z kapsy z kapsy kalhot ..zmačkanou padesátikorunu -ta tehdy platila ..o dost více než platí dnes- vždyť vydělávalo se tehdy většinou jen cca 100 -150 Kč ..čistého za den – a pokynul jsem k prodejně literatury cca 50 m směrem k centru vzdálené :

– ..na, běž si tam koupit ten slabikář, jestli ho tam mají.. .

(( ...)). Otočila se ke mně, ..., podívala se ..tisíce let starým pohledem do mých očí a potom na bankovku, ..., a ..zjevně se rozhodla pominout ..nejméně dvě nařízená pravidla, když mi smutně řekla:

..ne, tam ho nemají, ten byl ze školy.. .

Otočila se a pomalým, ..těžkým krokem -podobně jako když rytíř bez koně vědom si svého údělu poslušně kráčí ..k dračí sluji- odešla směrem k onomu rohovému domu ((...)).

Schoval jsem po chvíli ..peníz zpět do kapsy, ..., a bohatší ..o sytý zážitek -daleko, ..daleko sytější než předchozí oběd :) -vždyť vydržel mi již téměř 30 let :) - jsem se se odebral ..zpět sloužit.. :) .

(( ...)).
."

<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 17.2. > Zeanddrich E.> ještě ho máš schovanej...
<reagovat 
 Zeanddrich E. (Stálý) - 17.2. > j.f. julian>


 "..jo, já mám ..zážitků spousty, ..., mohl bych je přehazovat vidlema.. :). Nejsem škrt, přihodím ještě jeden, když je dneska ta sobota, a tady to tak žije.. :); tu je: ..jedu ráno


rozespalý ..s kamionem do logistického centra. Jsem ospalý, a těším se na kafe. Dostal jsem mobilem SMSku, že mám nacouvat k vykládacím vratům číslo dvě.. . Nejedná se o jednoduchou věc, nalepit se zadkem návěsu přesně na tu díru ve zdi haly - když by to člověk posunul jen kousek stranou, nepůjde přinejmenším půlka dveří vzadu otevřít, a člověk musí


vyjet, a couvat znovu.. . Nacouval jsem přesně, musel jsem sám sebe pochválit. Zkontroloval jsem to ještě zvenčí , a jdu přes vrátného branou do skladu nechat si otevřít ta vrata . Přijdu k vratům číslo dvě, otevřeme - a kamion ..n.ikde ! Únava ze mě v tu

ránu úplně spadla, i bez kafe. Vzadu jen hluboké prázdné nádvoří topící se ve tmě; kdybych alespoň světla ještě zahlédl ! ..Kdepak, museli být velice rychlí, museli čekat někde ve tmě ve dvoře. ..Člověk se v duchu kolikrát samozřejmě připravuje na situaci, že o auto přijde, ale na dvoře u skladu to fakt zrovna tedy nečeká. Obsluha je ohromená podobně jako já, ...; já šahám pro mobil, že zavolám Policii, obsluha běží také pro telefon, že zavolá na vjezdovou bránu, proč je pustili ven. Jako by to teď nebylo jedno. Přemýšlím, jestli jsem zamčil dveře..; ..-určitě ano, tedy tak na 99 % určitě, jak se říká.. . Musí to tedy být machři, zámek


otevřeli v okamžiku. ... . Diktuji klidně údaje operátorovi na Policii, a najednou vidím, že se člověk z obsluhy rukou zavěsil za okraj otvoru, vyhlédá ..vpravo vlevo, a mávl na mne. ..Jdu

se tedy také podívat - a můj kamion stojí na vratech číslo tři, které jsou odtud ovšem ..hezký kousek stranou, ..velice přesně zaparkován , se zadkem přesně na vratech, tak, jak jsem ho tam před chvílí já sám nechal .. :).."
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 18.2. > Zeanddrich E.> ano, únava a v mém případě nulový orientační smysl, mi tyto situace (bez kamionu-na to nemám) působí každý den. Já většinou netrefím ani domů, vždycky se dobývám do cizího bytu a vylézám až ráno. (ještě víc znaven než když jsem tam vlez...)
<reagovat 
Čtenář - 19.2. > BIVOJKO JSEM OCHOTEN TI TO UDĚLAT, ŽE TI VYPADAJ CHLUPY Z PRDELE!
<reagovat 
čtenář ZDŠ LITOVEL - 19.2. > prý, kdo neklátol BIVOJKU jakoby nebyl, tak dej vědět, kdy spárnem. za 2 hodiny můžem zasunout!
<reagovat 
BIVOJ STALKERŮ (Nový) - 15.2. > judlo judlo
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 19.2. > BIVOJ STALKERŮ> no tak vidíš kolik máš nápadníků, až jsem na tebe dostal chuť! Sedni na vlak a hurá do Prahy!
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 19.2. > BIVOJ STALKERŮ> já myslím, že ty nejsi špatné děvče, jen trochu víc ústnaté! potřebovala bys ústnici zaměstnat jinými aktivitami!... jsem připraven!
<reagovat 
 Čtenář - 19.2. > BIVOJ STALKERŮ> ANČO, ANČO!!!
Kde to vázne? Vokaž nám ty vytahaný LAPLE, je to vážně taková HRŮZA?!
<reagovat 
 čtenář ríp - 19.2. > BIVOJ STALKERŮ> já chci taky mrdat Bivojku Bivojů, Anču Joudovou na trojku, já si zabírám tu její šprcinu ten trhací kalendář.
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + devět ? 

  
  Napsat autorovi: j.f. julian (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter