Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 26.5.
Filip
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
POSLEDNÍ INCE-POSLEDNÍ? VZKAZ
Autor: analfagot (Pravidelný) - publikováno 15.2. (08:48:12)
15.2. > Po delší době zjišťuji, že tvá kariéra BÁSNÍŘKY je u konce??!! Mohl bych ti umýt záda, avšak nejsem jako ty, nebudu tu pitvat proč PÝCHA PŘEDCHÁZELA PÁD, snad jen, že ses měla spíš učit, než začít nejapnou kritikou, kde jsi odhalila spíš svou neznalost a básnickou nevyzrálost. Myslím, že jsi udělala dobře, že již nepíšeš, i na nádraží potřebují např. skvělou pokladní a půjde-li ti to lépe, tak je to ažurné! Ještě když přestaneš s tím trapným anonymním napadáním, které je nedůstojné i vožralé hajzlbáby, můžeme se chytit za ruce a v nadšeném výskání, v drogovém Pirátském oparu, vyjdem vstříc světlým zítřkům PRAŽSKÉ KAVÁRNY a KLINIKY... Pa, puso, děkuji, žes mě uvedla do Totemu a z 20ti násobila pozornost věnovanou mým básním! Reklama nikdy není lepší než ta hanlivá, stojí-li ovšem dílo za to, je-li v naprostém kontrastu s neduživou kritikou a hloupým, závistivým kritikem! Za to tě miluji. Jedině Tvůj a navždy Tvůj ANÁL, ANÁLKA, ANALFAGOT, ale i, jak mě hezky a něžně v anonymech nazýváš, PRDELFAGOT a tomu tak podobně... p.s. a na Jardu Štercla už nemysli, máš mě, pošlu ti fotku, když mi napíšeš mail. Mé video už jsi viděla, můžem spolu také něco natočit...?


Poznámky k tomuto příspěvku
j.f.julian (Stálý) - 15.2. > Už to zas začíná!!! Já jim říkal, když jsem tě sem přived, že bude prča! Tys Jardu Štercla nezažil, ale s ním byl Silvestr zábavný, ne, jako dnes, navíc, nikdo se neuměl smát sám svým fórům jako on. Ještě Menšík... Tys zapomněl ale na jednu maličkost. Inka uvedla tebe, ale ty Inku. Je hloupá, že svoji náhlou popularitu neuměla dovedně využít, já bych z toho vytřískal aspoň Literu.
Doporučil 
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 15.2. > no a aby tvůj vzkaz nezapadl... to je jak, kdyby sis tu Inku objednal u Soukupa, čoveče, přišla v pravý čas, mně teda nedala za uši, ale taky jsem si štrejchnul na vlně její-vaší popularity! Smočil jsem, jestli mi teda rozumíš... A neboj, je to tvoje holka, viděls ji první! LÍŽEŠ, CO? TEĎ SI LÍŽEŠ ZASLOUŽENOU SMETANU USPĚCHU...
Body: 5
<reagovat 
čtenář obdivovatelka - 15.2. > vtipnej striptér a pornoherec, tak to tu ještě nebylo!
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je pět + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Pravidelný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter