Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 9.7.
Drahoslava
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
<předchozí v kolekci ad ..Zlatá rybka v moři z kolekce add ..žákovské citáty
Autor: Zeanddrich E. (Stálý) - publikováno 2.8.2019 (20:40:09)
Ad ..člověk většinou nedohlédne (( nenapadnou ho :) )) ..mnohé ..souvisl.osti nejen jeho činnosti :), ..., ale, např., i ..jeho tužeb a ..přán.í :), ...; proto je ..nutno nechávat ..ve svých ..modlitbách a prosbách td. :) ..velikou mezeru pro ..dobré nebeské síly :), ... , které to s námi myslí dobře :), ..., a které ..vidí (( většinou :) )) nepoměrně dál ,než my (( ...)). ( Např. i ..bratříček náš největší Ježíš, ..., když byl tu dole s námi :), ..končíval svou modlitbu slovy: ..ale ne jak já chci, ..., ale ..nechtˇ stane se mi, jak ..Ty chceš (( ...)); .. :).


(( aneb ..biblický citát :) "amen amen pravím Ti :), ..., ne to, co do Tvých úst vchází :), ..., ale to, co ..z Tvých úst vychází, Ti ..mocně může uškodit" :) má ..asi ještě další ..konotace :), ..., etc. . ))
(( ..)).

1) ..aha. To mne nenapadlo, že ..tady mohou být tak ..prudké břehy :), ..., když jsem říkal té ..zlaté rybce, že jako ..prvé ..přán.í z těch ..jejich tří :) chci, aby ..na týden ..zmizelo toto moře ; .. :).
2) ..aha, to mne nenapadlo, že mi bude ..houby platné vozidlo, které jsem si chtěl ..vyprosit jako číslo 2, ..., a se kterým jsem po dně chtěl ..do týdne dorazit na ..pevn.inu - místo toho měl bych si snad raději přát si ..vrtuln.ík ?; .. :).
3) ..aha. To mne nenapadlo, že vlastně, když nechám zmizet to moře, že zároveň ..s ..n.ím zmizí -přinejmenším na ten týden :) - i ta zlatá rybka, ..., která je jeho ..součástí :), a že tedy -přinejmenším ten týden -nebudu mít k dispozici ta ..zbývající 2 ..přán.í; .. .

(( ...)). No zdá se mi, že ..ten ..následující týden bude pro mne dosti ..krušn.ý díky té mé ..nepředložené prosbě - daleko horší než ten ..bezpočet týdnů minulých, kdy kolem mne ..alespoň ..mořská voda plná ryb :), ..., krabů a další jedlé ..žoužele ..vesele špouchala :), ..., a místo které jen ..písčité mořské dno jako ..poušť bez kapky deště :) td. bude mne do ..široširé dáli obklopovat ! ; .. :).

Ó, musím si ..pro příště nechávat ..trošku větší mezery :) ve svých ..vysloven.ých ..přán.ích a tužbách :),..., td. .


Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je pět + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)   Zařazeno v Galerii  
 
 
0 1 2 (4)
 

 


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter