Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 16.7.
Luboš
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Miniatury,blbůstky
 > Miniatury,blbůstky
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
/Ne/dokončené miniatury 15
Autor: František Vyrut (Stálý) - publikováno 29.6. (13:02:24)
A/ Poděkoval rozpláclému svědomí šedým šepotem.
Ono poté... /...zamířilo do slepé uličky./

B/ Přistál na louce zvětralých snů.
Ozvala se... /...symfonie zkrouceného výkřiku: vypadni!/


Poznámky k tomuto příspěvku
František Vyrut (Stálý) - 1.7. > Ano, váhal jsem, hlavou putovaly jiné, tyhle mám zapsané. Stejně jako u "svědomí". Měj se fajn. Franta.
<reagovat 
Sallybill (Stálý) - 29.6. > Musel jsem se tomu smát. Byl to hořký smích. Je to dobré.
Doporučil 
<reagovat 
 František Vyrut (Stálý) - 30.6. > Sallybill> Je to tak. Hořký smích. U barvy jsem váhal. Díky, zdravím. Franta.
<reagovat 
 Čtenář - 6.7. > Sallybill> Tohleto je právě, Sallybile, jeden z těch lidí, kteří dlouhodobě nechápou princip, na kterém JE postaven TOTEM. Od 12. dubna např. neutrousil bod či poznámku u žádného jiného díla než už svého. Nejenže tak dlouhodobě nedodržuje zdejší nepsané pravidlo nejméně 5 komentů na 1 svůj příspěvek, ale zároveň tím dává odpuzující příklad nově příchozím, a ponechává zdejší prostor na pospas trollům z party kolem Juliana a Miroslávka. Či dalším. Což zase zmenšuje návštěvnost Totemu, a tím i chuť poctivých autorů tady publikovat. O důvodech nečinnosti redakce můžeme zvenčí jen spekulovat, ale všechno souvisí se vším. Chtělo by to do redakce (což je nehonorovaná, čestná funkce) asi zasloužilého, zajištěného umělce -důchodce, který se jíž nemusí ohánět na trhu pro svou obživu, a disponuje zároveň jistým syndromem charitativnosti. Ale o tom se tu vedla již před několika lety diskuze i na Fóru. Když takový člověk tady zatím chybí, měli by jistou inteligencí vládnoucí poctivější autoři věnovat alespoň kousek svého času a energie pro to, co dělat mohou -a sice pro to pravidlo 5:1.
<reagovat 
 Sallybill (Stálý) - 30.6. > František Vyrut> To by mě zajímalo, jaké další barvy byly ve hře.
<reagovat 
 Čtenář - 6.7. > čtenář> 1) A nepsal jsem tak moc o IQ, jako spíše o EQ -ta se dá částečně i naučit během života, a u staršího člověka by se dala tedy předpokládat, že je větší než u dítěte třeba.

2) Ne všechna pravidla je nutno zapsat-právě naše EQ by nás v životě mělo pravidly vést.
Takže třeba pravidlo, svědčící o jisté EQ, nám říká: "Nejdříve musíš něco dát, abys něco zase zpátky dostal". Takže i zde na Totemu by si člověk měl položit otázky: máš zájem, aby fungoval? Máš zájem zde publikovat? Máš zájem o komentáře druhých? Pokud si člověk odpoví kladně, měl by se vzápětí zamyslet nad tím, co pro to dělá.
Ostatně, snaha brát si vychytrale a dlouhodobě (sobecky) něco někde zadarmo se dá vztáhnout i na celou tu osobnost, a člověk si může udělat obrázek širší, ne jen o tom, jak ta osoba funguje na soc.sítích, konkrétně zde Totemu třeba.
Když má někdo čas sepsat báseň apod, mohl by si najít i čas slůvkem či dvěma ohodnotit dílko souseda (kterého si většinou stejně přečte), a od kterého navíc očekává nějakou protislužbu.
<reagovat 
 František Vyrut (Stálý) - 1.7. > Sallybill> Byla zde ještě bílá. Zdravím. Franta.
<reagovat 
 Sallybill (Stálý) - 1.7. > František Vyrut> Tak ta mě nenapadla, a přitom je ze všech asi nejlepší. Napadla mě černá, ale to by přeci bylo úplně blbé. Šedá sedí, ale dá se čekat. Ale ta bílá, hm... Asi to nebyla snadná volba.
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je devět + čtyři ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter