Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 25.1.
Miloš
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Záblesk - 301
Autor: Miroslavek (Stálý) - smazáno


Poznámky k tomuto příspěvku
analfagot (Stálý) - 7.8.2020 >
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
farišta (Stálý) - 8.8.2020 > Proust? jestli mohu poznámku - nepohlížel bych do propasti smrti, natož SMRTI, ne v roce 2020, jen pro ilustraci. zbytečně napěchované sentimentem, přitom řemeslně dobře napsané. víc třeba na vyžádání.
Body: 4
<reagovat 
 Miroslavek (Stálý) - 8.8.2020 > farišta> Dík, no vidíš jak se člověk mýlí a soudí jen podle sebe. Tohle napsal člověk, který cca po měsíci spáchal sebevraždu... Já použiju slova jfj, vždycky dodávej - pro mě je to zbytečné, nikoliv pro autora, to by to nepsal!
<reagovat 
 Miroslavek (Stálý) - 8.8.2020 > farišta> aby se hloupý měli na co ptát! asi si byl dlouho v komatu, že! JSI VŮL? nebo mladej sluníčkář, kterej ví o životě a smrti hovno? Kolik ti je, troubo?
<reagovat 
 farišta (Stálý) - 8.8.2020 > Miroslavek> njn - to je smutné, proč to publikuješ bez udání autora, jako svojí věc? a sebevražda mimochodem neomlouvá.
<reagovat 
 farišta (Stálý) - 8.8.2020 > Miroslavek> Milý Miroslavku. osobně se neznáme. ptáš se, jestli jsem vůl. v technickém slova smyslu (kastrovaný) - nejsem. obecně asi jo. spousta mých blízkých mě tak oslovuje a já zase je. dokonce mi to činí takovou drobnou radost. dál chceš vědět, jestli jsem mladej sluníčkář. no, mladej už nejsem a vždycky jsem byl spíš pro stíny. a ano, o životě, jak trefně píšeš, vím hovno, souhlasím. a o smrti taky, ale kdo ne? otázku na můj věk nechám bez odpovědi, nezlob se, třeba na to dojde, až se lépe poznáme. zatím jsme ale na dobré cestě, nemyslíš?
s pozdravem f.
<reagovat 
 Diaz (Pravidelný) - 8.8.2020 > farišta> tady to vypadá jako odpověď Bohuňáka, že by další kradenej nick? Takhle hloupou otázku jsem tu dlouho neviděl, masakr, tady se snoubí hloupost s debilitou!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Miroslavek (Stálý) - 9.8.2020 > vidím, že jsi přiznivec demagogie... když o sebevraždě nic nevíš tak mlč!
Proč to tu je po 20 vysvětlovat nebudu-hledej!
<reagovat 
Miroslavek (Stálý) - 9.8.2020 > nejsme, já dám spíš na Diaze...kdo je schopen napsat takovou hloupost o sebevraždě, s tím se poznat nechci, čest
<reagovat 
 farišta (Stálý) - 9.8.2020 > Miroslavek> ok. naštval jsem tě svou hloupostí, to se může stát. ale ty jako chytřejší (moudřejší) jsi mi zatím neodpověděl, proč zveřejňuješ text jiného autora, aniž bys na to upozornil. je-li tak důležité pro pochopení smyslu básně, že autor spáchal sebevraždu, bylo by fér to čtenáři sdělit. neboj, nechci na tohle odpověď, už asi tuším, o co ti jde, já jen pro pořádek. a zase pro pořádek ještě zopakuju: sebevražda neudělá z mizerného účetního toho nejlepšího na světě, proč by to nemělo platit i v jiných oborech. příští naší komunikaci se nevyhýbám, jen bych byl rád, kdyby se odehrávala věcněji. hodně zdaru. f.
<reagovat 
 Místyflus (Pravidelný) - 11.8.2020 > farišta> Pro pořádek! Ty jsi vůl jak Fibingerová! Tak snad už máš pořádek v palici a přestaň tu trolit, Bohuňáku!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je dvě + tři ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter