Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 29.10.
Silvie
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Zpovědi, pocity
 > Zpovědi, pocity
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
ROUŠKAŘI a osvětlení situace
Autor: j.f.julian (Stálý) - smazáno


Poznámky k tomuto příspěvku
Čtenář - 16.10. > Existence podobných nudliánů je celospolečensky prospěšná: v každém okamžiku lze pak někoho smysluplně fackovat, nadávat mu, posmívat se... Slušní lidé si na zmrdovi uleví a jdou pak zase zdravě fungovat. Nesmí jich bejt moc, ale jeden takovejhle tup na sto rozumnejch je asi tak akorát.
<reagovat 
 Čtenář - 16.10. > čtenář> OK. ALE ZASE TO NEPŘEHÁNĚT. PEDOFILNÍCH REDAKTORŮ JE TAKY TŘEBA, ALE MAX JEDEN NA TISÍC.
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 16.10. > Bohuňo, nyní není místo pro blázna z diagnosťáku, nasaď si posraný bombarďáky na držku a vrať se do Hornej piče pri velkej mláke!
<reagovat 
 Čtenář - 16.10. > j.f.julian> KOM ODPOVÍDAJÍCÍ ÚROVNI "DÍLA". A TOTOG ZDEJŠÍ REDAKTOŘI OCEŇUJÍ A DOPORUČUJÍ. MOC HEZKÉ:(
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 16.10. > VÝBORNĚ jsi to napsal, Bohuňa opět nepochopila že nejde o roušky ale o svobodu, prostě MAĎARKA!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
1 helen (Pravidelný) - 16.10. > Jaromíre, jen poznámka, ten článek o Prymulovi je u mě, kdyby si chtěl ověřit! Tyhle nevzdělaný maďary bychom měli z Česka vykopat!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Čtenář - 16.10. > Ti, co nenosí roužku jsou tedy osvětlení? A osvícení k tomu, že? Bože tenhle blb to tam v tý palici má fakt totál vybrakovaný. Alkoholová demence, co se snaží dohnat demenci "běžnou". Už chápu, proč mu tu řikáte Nudloun.
<reagovat 
 Čtenář - 16.10. > čtenář> co to tu kecáš o redaktorech, ty krávo, jdi brečet jinam, tady jde o víc než o to, že tě z Totemu vykopli kvůli tvé nenávisti na schopnější básníky, mrdko!
<reagovat 
Miroslavek (Stálý) - 16.10. > Jaromíre, Bohuňa se bojí, že jí chceš vzít roušku, protože si v ní připadá krásnější! 😁

Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
ZDŠ Litovel 9A (Pravidelný) - 16.10. > My v Litovli s tvým svobodnym názorem souhlasíme, a k Bohuně - Ty maďarská hysterko, viděli jsme tvůj rypák, asi ti nedošlo že to vypadá v tý roušce, jakože ti na ksichtě stojí kokot! 😁😁😁😁😁😇
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
taky bohuňa (Občasný) - 16.10. > SLOVENO, UŽ TI JULIÁN ŘÍKAL, AŤ SE NEVYJADŘUJEŠ K VĚCEM KTERÝM NEROZUMÍŠ!
TŘEBA K ČEŠTINĚ!
OSVĚTLENÍ VĚCI NENÍ TO SAMÝ NEŽ OSVĚTLENÍ TOHO HAMPEJZU VE KTERYM BYDLÍŠ! 👎a k poezii radši neřikej taky nic, umíš hovno a žárlíš! Mně bylo jasný že to nevydejcháš, to, co juliánovi trvá 10 minut, ty nedáš za celej posranej život! 👎ZALEZ DO CHLÍVKU A NEVYCHÁZEJ PO CELOU DOBU PANDEMIE 🐽🐷🐖
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Diaz (Pravidelný) - 16.10. > bohuňáku, julián tu bojuje i za tvoje děti a svobodu, jestli se ti tu nelíbí, tak se vrať za Vargou a Jánošíkem, ty pičo✌
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Čtenář - 16.10. > nudla jede:)))
<reagovat 
redaktorka Emilka (Nový) - 16.10. > TAK TAK, AŤ NÁM JULDA-ŠULDA SVÍTÍ, TAK MÁ TOTEM BÝT!
Body: 3
Doporučil 
<reagovat 
 Čtenář - 16.10. > redaktorka Emilka> Nechť! A za chvilku přijde něco dodat ještě Zendrich tim svym hotentotskym stylem, možná dá i "obrázek", možná i obrázek rádoby egilovsky-pornografický... NO KDO BY TOTEM NEMILOVAL! Dikobraz hadr.
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 16.10. > Děkuji všem přihlášeným, víme zajisté všichni už dávno, že hanlivé komentáře, až na jeden, jsou všechny jen od jednoho člověka, i když by si přál abychom si mysleli, že od vícero.
ALE BOHUŇO, tyhle tvé kecy jsou stále stejné a už na nás nefungují, smolík!

Já musím říct, že mám radost. Pravdu měl Heidrich, s tím co si o češích myslel a nyní se ukazuje, že češi mají smysl pro humor i v těchto situacích a možná ještě větší!
Zatímco slovenka ho nemá žádný, nemá cenu opakovat, že je to uražená suchářípa! HNUS!
Litovel mě pobavila nejvíc, je vidět že přátelé mají živou fantazii a obraznost!

Ještě k věci - Důkazem mého tvrzení o rouškách jsou i důchodci! Ti právě ty roušky nosí nejvíc a málem nepřetržitě a přesto se jim covid nevyhýbá, ba naopak!
CO CHCETE VÍC ZA ARGUMENT?!
Na internetu můj článek od rána četlo již tisíc lidí, ale ano, jsou tam i zpovykanci, kteří ho nepochopili! Těm opakuji, že nejsem proti jejich vůli roušky nosit, ale považuji to za jejich svobodný názor a rozhodnutí. VIR se šíří evidentně i jinak, nejenom tím, že na Bohuňu někdo plivne! Já je nosím do MHD kvůli zpovykancům také, ale moje dobrá vůle skončí, když je budou nutit i venku nebo v zaměstnání.
Pak zveřejním HARD verzi své říkánky...


<reagovat 
Čtenář - 16.10. > :)))tohodle myšpulína fakt žeru:)))
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 16.10. > Situace se vyvíjí každým okamžikem. Připomíná mi to Chartu 77, respektive ANTICHARTU.
Média a zpovykanci jsou šílení a zoufalí.
Jsou šťastni za každého vola, kterého mohou strčit do televize, aby poukázal na nošení roušek.
Teď tam nastrkali Drábovou, ještě mi schází ti již dříve koupení umělci, jako Čvančarová, Klus, Svěrák, Trojan, tak snad se nebudou štítit peněz pro "dobrou" věc...

Asi by bylo dobré nahnat všechny herce a zpěváky do Národního, aby podepsali protest proti ANTIrouškařům!
Ale kdo přednese tu řeč, ksakru, Žena za pultem už mezi námi není... to bude asi Zlatý hřeb večera a překvapení... moc se těším a možná je donutí podepsat i petici proti Babišovi! A když o tom tak uvažuji, nebylo by smysluplné podepsat i souhlas s dovozem milionu migrantů?!
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 16.10. > no a na světlo nám leze důvod pana Šmuclera, proč najednou obrátil!!!
Vyšetřovačka v jeho nemocnici řádí a doktůrek nám změkl... HNUS a další důkaz toho co říkám, jen tak dál, soudruzi!
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 16.10. > no a konečně dobrá zpráva po tý bídě. V Ženevě rozhodli o nejnižší měsíční průměrné mzdě ve výši 100000 Kč (pro slaboduché už je to přepočteno), což činí 580 korun za hodinu práce, jelikož tam makaj jen 4 dny v týdnu!

A proč, že má takovou radost??
No, protože já makám 1 den v týdnu!
Kolik vydělám vám kvůli Bohuně radši neřeknu, emigrovala by do Prahy...
<reagovat 
Čtenář - 16.10. > Na písmáku s desetinásobnou sledovaností je to taky, prakticky si to tam nikdo ani neotevřel, natož komentáře a chvála. A tady hned 7kusů? Proč totem toleruje podobná sebehodnotící podvody? To si opravdu tak moc neváží ostatních uživatelů? Že se nestydí(te).
<reagovat 
 Čtenář - 16.10. > čtenář> A to jsem si až teď přečetla diskuzi! Hovada jste, do jednoho všichni tady jste hovada. Už sem nikdy nepřijdu.
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 16.10. > čtenář> Děkuji ti Bohuňo za info. Písmák uvádí jen 1 dílo měsíčně tzv. pro širokou veřejnost, tzn., že mimo to dílo, je příspěvek málo frakventovaný, zatím jen 16 kousků.
Jak známo, Písmák, ale i jiné lit.weby, které kvůli tvému opruzování nebudu uvádět, jsou obecně spíš sluníčkářského zaměření, a kupodivu nejvíc, tvůj oblíbenec Egil!
Chtěl mi vymazat už Čučkaře a od té doby jsem v nemilosti, nicméně má stejně 645kousků sledovanosti.
Tam třeba Nasráno má 3600, je to litweb hlavně pro mladé a také to tak vypadá, ti nemají vlastní názor a klasické básni, až na výjimky, neholdují.

Ale ok, teď jsem počítal-celkově na int jen za dnešek přes 3000 shlédnutí a to na mnoha chatech nejsou počítadla vůbec!
Jsem spokojen, těch nepochopení je minimum, není každý nenávistný trpaslík jako ty!

No a teď nám pověz nějaký pikantní zážitek, když jsi ještě za Husáka šlapala na E55 - dákujeme!
<reagovat 
 analfagot (Stálý) - 16.10. > čtenář> nenech se vysmát shemale, na Písmáku nikdo nedosahuje čísle mých a už vůbec ne průměru čísle Juliána tady,
natož čísla cca 500 000 lidí, kteří ho četli jen na těch webech, který jsem našel a sečet, ty závistivej prudiči.
A teď nám pověz, jakouže to sledovanost máš ty???
Chachacha, taky velkou viď? No protože ses na něj přisála jak šváb na cukrovou vatu, hnido smradlavá.

Ty tu vždycky meleš o tom, že nás nikdo nesleduje a pak... takže jestli ty tisíce jsou jen od tebe, tak by ses měla dát vyšetřit, vobludo pidlooká, radši se na sebe podívej a nepozvracej si šukni s kokotom!
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 16.10. > čtenář> ty nebudeš sapiosexuál, ale ok, děkujeme za účast a drž slovo, NECHOĎ!
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 16.10. > Díky anále, hloupost a závist je k smíchu, dneska se Bohuňák zase královsky ztrapnil, stále čekám na tu historku z jejího mládí a E 55!

BON
<reagovat 
Čtenář - 16.10. > Zase názor šejdrem. Moje rouška slouží primárně mému okolí, ne mně. To znamená, že důchodci, kteří se nakazili s rouškou, to chytili od lidských prasat bez roušek kolem sebe
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 16.10. > v Domově důchodců? AHA, tak ty jsi jasnej, Bohuňáku.
Je to o tom, jak to chceš vidět, ty evidentně to chceš vidět jako ovce na porážku, tak ok, ale už to víc neřeš, já se nehádám a nevnucuji, stačí si text přečíst pořádně, ty radši 10X!
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 16.10. > Zeman chce trestat, opět došlo na má slova.
Prý to máme nechat odborníkům... Prymula mluvil proti rouškám a teď změnil názor-to je teda odborník!
Teorie o B. Gatesovi a dalších podpořili 100x větší odborníci než ti strejdové u nás, ach, jo...
Prý rouška chrání mě-tak to byl vrcholný blábol. Teoreticky chrání ostatní, mě jen ubližuje, dýchám jedy a mám to lékařsky potvrzeno!
Masírka a propaganda, nic víc. Ať žije KRÁLOVNA!
<reagovat 
Čtenář - 16.10. > Anti rouškaře mlátit pantokem po hlavách, aby se jim rozsvítilo. Jiná možnost už asi nebude
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 17.10. > čtenář> tak jistě, tam kde chybí argumenty, tam nastává násilí, děkuji za ukázku lidské tuposti a polointeligence, jdi na náměstí vyřvat svoji Malost, vlastně promiň, nedouk už nefachčí... tak ji vyřvi do sklepa, bude to mít stejný účinek - tobě se uleví a nám, soudným také, nebudeme přemýšlet o tom, proč Bůh dal rozum jen některým a jiné nechal napospas své malé inteligenci.
Přeji krásný den, Bohuňo!
<reagovat 
čtenář jacek - 18.10. > ty jsi pudroval Terezu Pokornou?
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 18.10. > čtenář> Co dívek jsem líbal, nevím sám, za svobodna mi každá holka byla vhodná... Terezy jsem ochutnal všechny, tuhle v hotýlku nad Vsetínem😃, zdědil jsem ji po Mirkovi Dlouhym✌

<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je tři + deset ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter