Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 3.12.
Svatoslav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
NÁROD+ https://youtu.be/QT2gQ99XqxY
Autor: j.f.julian (Stálý) - smazáno


Poznámky k tomuto příspěvku
čtenář zhulenci jedny - 16.11. > Když to je těžký, to musíš nejdřív pochopit kosmický záření, který tudy prochází. Jseš vyprovokován NWO mediální masáží o multikulturalismu, rasismu a genderu. Na druhé straně jsou vytočení černí, obecně jiná etnika a ženy. To je 4/5 populace planety. Musíš být chytrej čecháček. Přemýšlet dopředu a být si vědom karmy svého národa. Co máš proti barevnejm a ženám? Nech je řádit na západním paradigmatu a nešťourej do nich. Nic s nima nemáme. Oni se nám vyhejbaj. To je tok karmy, uklidni se.
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 18.11. > ANONYM = HH
<reagovat 
ZDŠ Litovel 9A (Pravidelný) - 18.11. > Tady je většina ilegálů a nebo mrdky, ty tvůj vlastenecký opus nedoceněj👎👎👎👎👎👎👎
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 16.11. > je to ostuda Čechů!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 16.11. > analfagot> Máš pravdu, když se nenaučej ani přihlásit, styděj se za své jména, tak jak po nich člověk může chtít aby se nechovali jako srabi a zbabělci.
<reagovat 
 čtenář se stydim - 17.11. > j.f.julian> Prosimtě, myslíš, že jsou mladý zvědaví na vaše starý šovinisticko - rasistický skuhrání? Na vaše "odvážné" kousky při 17. listpadu, kdy se to celý sesunulo určitě odněkad jinad než od "odvahy lidu"? Starouši jsou taky opěkný primitivové, otevírají si huby na mladý. Mnohokrát pro nic za nic. Jestli se tady zlejm potvůrkám z NWO podaří vytočit všechny a všechno, tak to mladý zpacifikují násilím. Protože prostě vzroste nenávist a násilí ve společnosti natolik, že mladé, černé a ženy prostě přestanou bavit nějaký bílý rasistický sexistický důchodci. Tupí bezvěrci, kteří upřímně věří v idiotskou tezi bílé nadřazenosti a materialistický ateismus. O to tu kráčí. Už nás moc dlouho srát nebudete. Primitivové.
<reagovat 
 Čtenář - 18.11. > čtenář> MLADÍ DNESKA ANI NEVÍ, ŽE TYHLE EXISTUJOU, NATOŽ ABY JIM VADILI. TAK JE DOBŘE.
<reagovat 
 čtenář bujaré mládí - 18.11. > čtenář> To se teda pleteš. Jestli si myslíš, že mladí nevnímají, jak jsou ty důchodci bezdůvodně zlí, jenom kvůli nějakýmu facebooku, tak to se pleteš. Jednoznačně si myslí, že se narodili na planetě opic. Můžeš za ně, důchodče. Jestli si neuvědomíš ty mutidimenzionální války o tuhle planetu mezi mimozešťanama, tak jsi prostě v háji a v příštím životě se narodíš jako holčička ! a to ještě možná na jiný planetě, protože tahle planeta bude do budoucna výběrový spolek. A to jsou schopný pochopit jenom čeští kacíři, nikdo jinej. Něco tady slintáš o tom, jak pláčeš nad národem a ani nevíš, co frčí. Tohle je jednoznačně invaze. Čumíš. :D
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 22.11. > https://youtu.be/CJ81xkUnfUY

a zakázali zpívat...
tak to tady máme, jo kryl do toho viděl, ten by ty zasraný rouškaře vyhnízdil...

dobře si poslechni tentext, rouškaři vyplašenej, uslintanej, zbabělej udavači!

ČECHY ČECHŮM!!!
Vypráskat ty slovenský neomarxisty!
<reagovat 
Místyflus (Pravidelný) - 22.11. > Vlastenecká a pravdivá.
Ty slováku co tu hejtuješ, ty pudeš, zmrde!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je devět + osm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter