Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 19.1.
Doubravka
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
1969 premjetacijedeň
Autor: APV (Pravidelný) - publikováno 27.12.2020 (00:35:56)
1969 premjetacijedeň
14.12. 2020 9:55:59
dnespretebamam takúľahkúkvýzovačku - malsomtotišfčérapromýtačku anevytáholpaty, špyčky anicelénohysdomu. malsomtedataksvaný premjetacijedeň. uškraňajkámsom zahorelkmojejpanenke, votrelsakvetrelcovy, podalmarečkovypero apypynedlhúpunčošku. potemsomsy cestoudopraveku yšjelzalyžačkovať sandelomnahory, upozornilsom pacyjentounavyzytu, zostárolnachmelovejbrygáde, vóbecsom tamaleneposnalhadimršku atoešte nadomnoucelúdobu podjesefčýskálou poletovalmotýlyk ajasomzasepreletel natkukučímhniesdom.

kvečeru, keďsomsavracal sdobrýmaholubama, taksomsastal štvrtýmveteránom, aleušsomto ďalejnevydržal azaspalsom.

1969 screening day
I have such an easy quiz for you today - I had a projector yesterday and didn't pull my heels, toes or whole legs out of the house. so I had a so-called screening day. already at breakfast I burned myself with my doll, rubbed myself to the intruder, handed the marigold a pen and pipin a long stocking. then on the way to prehistoric times I went skiing with an angel on the mountains, I alerted the patients to the visit, grew old on the hop brigade, but I did not guess the hadimršek at all and it still flew over me all the time under the badger rock and I flew over the cuckoo's nest again .

in the evening, when I was returning with good pigeons, I became the fourth veteran, but I couldn't stand it anymore and I fell asleep.


Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + pět ? 

  
  Napsat autorovi (Pravidelný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter