Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 18.1.
Vladislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Veřejné vesmírné programy 2.0
Autor: PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - publikováno 23.12.2020 (08:30:57)
Veřejné vesmírné programy 2.0 je hypotetická vize budoucnosti, jako vznešená konkurence dosavadních tajných vesmírných programů, kdy se bandičky nějakých arogantních chlapů hrabou ve věcech, kterým nerozumí a ohrožují všechny ty ženy, děti, kytičky, pejsky a kočičky a taky slony a velryby a delfíny. Delfíni, jak si stěžujou, tak přilítne vesmírná policie.

Což se stalo. Nejenom, že procházíme jakýmsi mezníkem, osou, středem, bodem, horizontem událostí, tak ještě k tomu všemu arogance debility versus nevinnost naběhala do tak neuvěřitelné frekvence, že se tu vyloženě stavil Stvořitel a vyřešil si to ručně. Tak nějak bych popsala své bezprostřední dojmy. Kosmické.

Ty bandy arogantních chlapů sestávaly z Drakoniánských inkarnací, zkušených manipulátorů, mistrů v balanci na ostří kosmického zákona. Samozřejmě jen tak mimochodem, daleko nebezpečnější jsou ženské inkarnace drakoniánů.
Ale většina byli prostě a jednoduše satanisti - zaprodanci, odpad. Lidského původu - do těchto inkarnací se doopravdy rodí poslední fáze před pádem do temnot, kosmologicky něco jako vesmírný odpad. Satanisti v těchto inkarnacích zemřou přesně podle své víry - do nic. Nic z nich nevyleze, duši už ztratili a dále již nebudou individuálně existovat. Materialistický ateismus. Nejzábavnější na satanistech při psychických válkách v podzemních systémech byla jejich naivita, kdy se oslovovali jako rodinní příslušníci - ... tatííí?... a nazpátek se jim ozývalo, ... neříkej mi tati - víš, že je to zakázaný.... Prostě nechápali, komu skočili na špek. Že s nimi Drakoniáni opovrhují.
Satanisti v podzemí zemřeli kulticky rituálním způsobem, satanisti nad zemí sejdou asi méně zajímavě, docela obyčejně a on si toho nikdo ani nevšimne.

Každopádně takováto "kvalita" obývala podzemní systémy a řídila vesmírné vývojové programy ve spolupráci s greys, reptiliány, a jinými zrůdami.

No a protože toho mají lidi docela už dost a chtěli by něco normálního, tak by měly vzniknout ve spolupráci s Galaktickou federací veřejné vesmírné programy, kde budou úspěchy a poznatky lidstva veřejně sdíleny a lidská společnost výměnou za spirituální růst může získat nové technologie, poznatky a možnosti rozvoje.

Vniřní vesmírné a mimozemské systémy budou lidem samostatně již nepřístupné. Dovnitř budou moci již jen „za ručičku“ s mimozemšťany z Galaktické federace. Člověk nemá ještě ani mentálně a inteligenčně, což je nejsnazší složka bytosti, na to, aby mohl v takových systémech figurovat. Debilita satanistů, kdy si mysleli, že časoprostorové technologie jsou jednostranné a oni jsou v bezpečí, je nezapomenutelná. Každý, kdo zná nejjednodušší kosmické zákony, byl nejdřív z jejich demence v šoku a pak je prostě zabil, protože účinky té stejné zbraně stočil prostě do odesílatele, jako při běžné magii. Ty mimozemské technologie fungují jako urychlovače a zesilovače, nikoliv přetočovače pole. To si oni přáli, ale ne - skutečně ty technologie "poslouchají" klasické mysticko - magické, kosmické zákony. To je jen nástin, proč by se lidi neměli hrabat v systémech, kterým nerozumí.

Předpokládá to umlčení dosavadního debilizačního vývoje a změnu v hierarchii společnosti, kdy by doposud nejvíc zvýhodňovaní jedinci, kteří se nejvíce vyznačují "všehoschopností" bez jakékoliv etiky, nebo zájmu na zachování lidské společnosti, měli být do budoucna odstrčeni na okraj, vlivem změny společenských nálad.

Největší žábou na prameni, kterou je třeba svrhnout, je materialistický ateismus, který dává největší možnosti nejméně kvalitním lidem. Následně je nežádoucí tradiční rigidní náboženství, příležitost pro tajné spolky a kultickou debilizaci.

Na první místo se musí dostat zájem o přežití lidstva a zachování planety. Je to zájem hlavně mladých lidí. Staré generace jsou velice bezvěrecké a myslí si, že jich se to netýká. Ostatně většina duší po smrti odejde zpátky do vesmíru a do dalších inkarnací se tu bude rodit již jen ta část populace, které se ještě týká samsára. A dobrovolníci. Mnoho duší je tu skutečně jen do počtu, na zkušenou, na čuměnou, na misi, vyhladit si 5 milionů let starou karmu atd. Málokdo je skutečně racionálně angažovaný, jako kdyby uvažoval, že tu chce strávit dalších 100.000 let. Většina má pocit nezúčastněného chladu. A žije psychopaticky.

Tak doufám, že ten projekt vyjde :-D


Poznámky k tomuto příspěvku
Čtenář - 23.12.2020 > Ten obrázek je lízátko.
<reagovat 
Čtenář - 23.12.2020 > a opět píseň roku pro otylou bohuňu, pro tu kosmickou retardovanou děvku, pro tu teplou drátěnku!

https://youtu.be/nxzwKg4cABk

BOHUŇA JE MENTÁL!
<reagovat 
 PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 23.12.2020 > čtenář> Nemám zájem se tady pořád zabývat tvorem, který je s největší pravděpodobností úchylný satanista, nebo inkarnace prasete, asi neměli dost duší.

Trol si s těma svýma debilitama pod svým. Máš v hlavě nasráno a mé upřímné pocity jsou takové, že kdyby taková sorta jako ty prostě vymřela, světu by bylo líp. I dobytek má vyšší frekvenci.

Lepší nic, nebo klidně nesouhlas - ale ne tahle na lustru se houpající debilita. Jsem na tebe alergická, na tvé projevy, rok jsem vedla válku, než mi v hlavě přestalo řádit to, co předvádíš ty. Mám chuť tě zabít - říkám ti to upřímně. To je pravda. Nemám tě ráda. Přeju si, aby takoví, jako ty, prostě nežili.
<reagovat 
 Čtenář - 23.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Přečti si poštu, kundírko. To je ta obálka vpravo nahoře. Dyž přijde psaníčko, ona se zmenšuje, zvětšuje, zmenšuje, zvětšuje, jako tvé bradavky, když je třeš o hranu stolu při psaní letáků pro nábor žhavých těl do kroužku polonahého zápasení, v bunkru, v bahně, kdekoliv.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 23.12.2020 > čtenář> Poslouchej ty satanistický hovado. Já s tebou nemám zapotřebí komunikovat ještě soukromě. Sexuálně obtěžuješ, chováš se jak stádová úlová "inteligence" temnoty. Nedáš dohromady kloudnou myšlenku, i kdyby jsi nebyl satanista, tak jsi na tom jako satanista. Nemáš duši, je v tobě jenom nižší forma bytí - bez individuální jiskry.
Jsi pro mě hodně zvláštní úkaz, protože to, co předvádíš, tvá kvalita, tvá frekvence - je přesně to, co jsem tak dlouho zabíjela a spalovala v černé díře nekonečna, až to prostě zmlklo.
A pak to najdu znovu tady - je to pochopitelné, že přes tebe jako tupý stroječek opět funguje temnota a útočí na mě.
Víš, otázka je, jak dlouho si budeš moct ještě takhle hrát a kdy exneš. Protože, jak to chápu, jakmile se tahle "kvalita" vymlátí v podzemních systémech, je jen otázkou času, až zanikne i ve 3D na povrchu - jako ty třeba.
Zřejmě to vyřeší solární záblesk. Každopádně, ty a to, co představuješ, ta debilita a zprasenost, musí z lidské společnosti zmizet. Nedosahuješ na lidskou duševní matrici - v lidské společnosti nemáš co dělat. Jsi jen kus temnoty bez individuální originality. Kdybych s tím, co předvádíš, nevedla válku proti "hlasům" ve své hlavě a nebylo by to na chlup stejný, myslela bych si, že jsi jen blázen a troska. Ale ne, ty jseš satanista bez duše a mluví za tebe temnota. To nemá smysl zachraňovat. Musím si zvyknout, že něco prostě jen tak pochcípá.
<reagovat 
 Čtenář - 23.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Takže je to sexuální? Hurá, já a kosmokunda jsme v sexuálním poměru. Její stydká štěrbina je esteticky úzká, ale zároveň nechává nakouknut za oponu a dráždivě odhaluje kousky malých pysků i klitorisu. Jsem s tvou kundou sexuálně poměrně spokojen.

Bohužel to omílání keců z Červeného trpaslíka se mi již poněkund zajídá. Tři se o mne bradavkami a chyť mě za šuldu.
<reagovat 
 PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 23.12.2020 > čtenář> Hele, já nebudu tobě nic komentovat, ty to nečti a budeme mít pokoj. Jak se zvedá frekvence planety a lidstva, tak jsi spadl frekvenčně do toho, co už nebude nadále lidskou duchovní matricí, je to spodní hodnota, která uhnije, zanikne.
Takže jestliže jsi se doposud držel jako bytost přináležející lidstvu, tak od této doby už nedostačuješ, individuání vědomí se ti bortí a propadáš plánu NWO. Vzhledem k tomu, že celkově se daří lidského ducha udržet, jsi prostě odpad, kvůlu kterému se lidstvo není nuceno obětovat a ty zřejmě v blízkém horizontu nějakým způsobem zajdeš.
Lepší zprávy pro tebe nemám. Prostě jsi ta dobytčí frekvence, která pojde.
<reagovat 
 Čtenář - 23.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Já nemám číst komentáře, které mi nebudeš psát? To je vesmírný apel hodný kosmokundy. Slyším mlaskání rozjeté na nejvyšší mezinožní frekvenci. Doufám, žes ekonomicky využila své slintavosti a pořádně sis předtím naslinila ručky, falešná prorokyně mentálního pokroku bez oholeného rozkroku.
<reagovat 
 Čtenář - 23.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Vona strážkyně života tady někomu prorokuje brzký zánik? Čtu dobře? Ledva jsem si zvykl, hned další vesmírný převrat.
<reagovat 
 PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 23.12.2020 > čtenář> Víš, já se ti omlouvám. Nejdřív jsem měla pocit, že jsi magor a dá se ti nějak pomoct, že ses tu zasekl v nějaké hysterii. Ale už jsem tě trochu poznala a zlomila nad tebou hůl, pochopila, že tobě se pomoct nedá a jako "člověk" jsi pro mě nejpřijatelný. Teď slyším vevnitř toho zlého despotu.

Jo, prorokuju a přeju ti zánik. Jako strážkyně života jsem přesně tvoji "kvalitu" duševně zabíjela rok v kuse, než mi to dalo pokoj. A bylo to ze strany temnot namířené proti lidstvu, tak jsem to zabíjela ráda a s chutí. A nedělala jsem to pro to, aby pak všude mohli všechno dobrý blokovat despotický dementi jako ty.

Dobrý na tom je, že se to stane jenom v případě, že nejsem blázen. Na což máme oba trochu jiný názor, předpokládám :-D

Inu, chce to čas.

Takž
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
Čtenář - 23.12.2020 > Ale kdepáaak. Klidně můžu zaniknout a vůbec nic to nemění na tvé lehčí (těžké) duševní vykolejenosti, a nebo naopak můžu přežít navzdory tvé relativní příčetnosti.

Jak jsi mohla v multidimenzionálních zákopovkách bojovat chatrně vyzbrojena takhle plochým lineárním nemyšlením? Já už vím. Ovládají tě skrze tvé mylné přesvědčení, že jsi nad nimi zvítězila. Přitom paprsek tě neosvítil, ale oslepil.

Já tě z toho vyvedu, ale musíš posílit hýždě.
<reagovat 
 PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 23.12.2020 > čtenář> No, já jsem médium, víš? A docela upřímná, takže nemám problém navázat kontakt.

Satanisti jsou poražená strana. Zlí mimozemšťani se v našem poli už těžko udrží, je tu teď málo temnoty.

A ty mě ty úchyle už srát nebudeš. Myslím si, upřímně, že zajdeš, jsi nežádoucí pro budoucí vývoj lidstva a zlé despotické hovado v tobě je zřejmě nějakej šmejd. Dlouho už se tvoje "kvalitka" neudrží ani ve 3D.

Takže se na tebe docela normálně vyseru, nebudu tě komentovat, ani na tebe reagovat. Houpej se s tou svou debilitou třeba na stropě a komentuj si, co chceš.


<reagovat 
 Čtenář - 24.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Jsem naopak esence dalšího vývoje, neb je potřeba vyvažovat a uzemňovat agresivní halucinování rádoby probuzených idiotů s buditelským komplexem a vražednými sklony.

Trénuj hýždě. Navlékni legíny, pusť si explozivní hudbu a cvič. Až tě s análem plácneme po kakátku, nechci, aby se to dalších 30 minut klepalo jak vychlazený puding.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 Čtenář - 25.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Kdo nemá argumenty, používá nadávky. Vulgarita je projev slabomyslnosti, a typickým projevem nejhoršího lidského odpadku.
<reagovat 
 PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 24.12.2020 > čtenář> No demente, nezašukáš si.
Tímhle mě opravdu nedostaneš. Jsi kvintesence satanismu. Říkám, s tím jsem bojovala, tohle je VONO!! Sejdeš v poli.
<reagovat 
 Čtenář - 24.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> Cítím ten tvůj zrychlený dech, upocená cvičenko. Moc se nepřežírej, ať do tebe každý hmat nezajede jak vařecha do sádla.
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je devět + pět ? 

  
  Napsat autorovi (Pravidelný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter