Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Středa 1.12.
Iva
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Fotografie
 > Fotografie
 > Krajiny
 > Příroda
 > Zvířata
 > Makro
 > Zátiší
 > Portréty
 > Akty
 > Architektura
 > Experimenty
 > Fotodokumenty
 > Fotoreportáž
 > Cestopis
 > Sport
 > Abstrakce
 > Rodinné foto
 > Ostatní
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
MÁME JASNO!!!
Autor: analfagot (Stálý) - publikováno 27.10. (14:20:53)
Ještě někdo pochybuje o smyslu vakcinace???
To není smyšlená postava. To není konspirace, stačí hledat, tenhle dobytek byl taky ministrem zahraničí USA a udělal těch prasáren daleko víc!


Poznámky k tomuto příspěvku
analfagot (Stálý) - 27.10. > https://www.facebook.com/groups/468278554092570/posts/732931167627306/?comment_id=735443197376103

poznáváte se???
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 27.10. > židobolševici zvítězili, tečka!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 27.10. >

Jo, hele já už toho ale nelituju. Mý svědomí je čistý, pro ty oploštělý kurvy, co se ženou do totality bez jediného protizabečení, už nic než smrt jako odměna nepřichází v úvahu.

To je zbytečný to těm dementům říkat a dávat před ksicht. Když to nevidí, marná snaha - jsou to ploštice, tak ať pojdou jako zbytečný kusy.

Ti, co zbudou, rozsekají NWO na kašičku, protože ti alieni tady jsou a oni nám pomůžou ... jenom tedy oproti mým dřívějším představám, ne že nepřežije 10 temných, ale nepřežije 70% obyvatelstva a 20% lidí vymlátí 10% infiltrací.
Taky možnost.
Proč tahat takový hajzly do nového věku, do věku vodnáře, když tihle nenávidí svobodu a těm, co ji chtějí, chtějí zabít budoucnost.
Doporučil 
<reagovat 
 PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 27.10. > PřilítliMimozemšťani> 

Už je pozdě na jejich záchranu.
Až začnou umírat, na nikom si nic nevezmou.
I kdyby Kissingera trhali koňma, životy ani plodnost jim to nevrátí.
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 28.10. >

Kdepak jsou data Všeobecné zdravotní pojišťovny, u které je nejvíce lidí???

Kdy někdo z novinářů najde"koule" a napíše o neskutečném střetu zájmů našich EXPERTŮ, kteří neustále nutí lidi do testování ,očkování??!!

Profesor biochemik KONVALINKA, který prohlásil, že neočkovaní by si měli platit vyšší zdravotní pojištění, je společníkem a členem dozorčí rady firmy Diana Biotechnologies, která vyrábí PCR testy ze slin.

MUDr. MAĎAR, člen dozorčí rady Avenier a s., patřící do skupiny Agel T Chrenka, vlastní očkovací centra, v Ostravě očkují proti covidu, testují...

Plukovník PRYMULA, ředitel nemocnice v Říčanech, která patří do skupiny Agel Tomáše Chrenka, jejíž součástí je firma Avenier, která je v ČR hlavním distributorem vakcín.....

A dalo by se pokračovat.....

Kam zmizeli všichni ty investigativní novináři????!!! Vymřeli s covidem?😉
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 28.10. > ty jsi hoax, tohle si můžeš dohledat, jestli nejsi dement!
<reagovat 
 Čtenář - 28.10. > analfagot> Jojo, na fejsbůku si to můžeš dohledat, v tom má ten idiot pravdu, ale jakožto idiot se zásadně plete v tom, čím to podmiňuje. Abys to dohledával a dohledal, naopak dement být musíš.
<reagovat 
 PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 28.10. > čtenář> 
Podstatný a nejjasnější argument je ten, že nikoliv na bázi zákona, se kterým si ti lumpové dělají, co chtějí, ale na základě zdravého rozumu tě nesmí nutit do experimentální vakcíny, která je nevyzkoušená a po které drží na ramenech malé tlusté magnetky, pětikoruny atp.

Tečka. Nenechám to do sebe vpravit a jakékoliv "povinné očkování" je zločin a NWO.
<reagovat 
 Čtenář - 28.10. > PřilítliMimozemšťani> Pro me za me se nenech opichat nikdy nikym a nicim. Ja s tim problem nemam. Manipulace me taky sere. Tohle ale Kissinger nerekl. Je to smyslenka. Uz teda nejsem pro vyhoz do kose. Dobre to ilustruje julovu naivitu a tvuj fanatismus. Je to kvalitni dilo. Nevyhazovat. Casopis.
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 28.10. > anonyme, ten kdo se neumí přihlásit nebo se za své názory stydí je grázl a je potřeba takové separovat do táborů, tečka! Víš hovno o světě, o životě a ani nevíš co máš v kalhotech, kreténe Bohuňáckej! Už mi sem nic nepiš, nestojím o zbabělce!
<reagovat 
Čtenář - 28.10. > Tohle je čirý hoax. Pro tyhle případy je tu koš. Buď alespoň rekreační baskeťák, Martine.
<reagovat 
 Čtenář - 28.10. > čtenář> už držte hubu NWOčka zasraný.
Jednou vás pozabíjíme, kdo přežije, ale smrt těch miliard lidí už to nezvrátí.
<reagovat 
 analfagot (Stálý) - 28.10. > čtenář> proč to nehodíš do koše, zmrde fašistickej? Asi tě zhoupnem!!!
<reagovat 
 Čtenář - 28.10. > čtenář> Jítí, to máš jen sváteční epizodku. Nádech, výdech.
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 28.10. > UKONČENÍ VŠECH OPATŘENÍ
brněnská nemocnice přiznala shodná data se švédskou praxí, umírají staří a očkovaní www.covidplus.eu
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 28.10. > https://www.nitschman.com/CovidPlus/?fbclid=IwAR04nQE5xVq2fq2KluZpxVa1Z6KFiBjzQNPdBCK1qvfUKofGJZRerAn5U-0

no a tady ten napíchaný vydlabanec má fakta, pochybuju, že umí číst, když je 8 řádek pro něj moc...

TOTO JE REALITA!
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 28.10. > přesně jaromíre, fake profil, fake odborník kterej se nechá napíchat oxidem grafenu a teď ze zoufalství trolí, GRATULUJEME, ale můžeš si za to sám, idiote!

<reagovat 
analfagot (Stálý) - 28.10. > pro idioty, kteří si neumí najít fakta a neumí se ani podepsat tady máme komplexní info¨

UPOZORNĚNÍ A OCHRANA PŘED DEZINFORMACEMI

1. POUŽÍVEJTE PRAVÉ, ORIGINÁLNÍ ZDROJE
Vždy čtěte a používejte původní, první, dlouhodobě stabilní a ověřené zdroje. Například zde uváděna data si ověřte přímo u zdroje na scb.se |

2. NEJVÍC ZAVÁDĚJÍ ABSOLUTNÍ A RELATIVNÍ DATA
Především poslední roky jsou bohaté na zavádění a lži přímo ze strany nesolidních nebo přímo plánovaně prolhaných vlád (příkladem Česká republika) jeden z hlavních nástrojů manipulace je zneužívání dvou typů dat. Absolutních a relativních. Vláda, která manipuluje použije takové zobrazení, které ji vyhovuje a náležitě to politicky (marketingově, lstivě nebo přimo lživě) odůvodní. Krásným příkladem je údajné zvýšení důchodů. Absolutní čísla to potvrzují, ale porovnání relativní to naopak vyvrací. Pokud se při takovém porovnání učiněné závěry navzájem podstatně liší, vždy zpozorněte. Je pravděpodobné, že jde o data, která je možné snadným způsobem manipulovat. Konkrétně u důchodů není žádný důvod se domnívat, že "za Babiše" byly důchody zvýšeny více než "za Kalouska". Podobně jako není možné tvrdit, že horník, který nyní vydělává přes 50.000,-Kč vydělává více než horník v devadesátých létech, kdy začínal s výplatou přes 5.000,-Kč. Absolutní částka vypadá na první pohled vyšší, ale porovnání všech cen a nákladů té doby ukáže skutečnou pravdu. Stejným způsobem jsou manipulována data o nemoci Covid. Buďte velmi ostražití. My důvěřujeme švédskému státu, protože je mimořádně rychlý, aktuální, detailní (podrobný a přesný) a dlouhodobě (stovky let) důvěryhodný. To co v České republice zveřejňovala vláda byly jen kusé informace. Švédsko právě svou otevřeností nechalo lidem možnost udělat si vlastní názor na základě skutečného průběhu. Pokud v Česku doktor z praxe řekl, že jde o obdobu chřipky byl politicky a mediálně umlčen. Čísla nemohl nikdo ověřit. Jenže švédská data ukazovala právě podobnost s chřipkou a žádný politik neměl šanci manipulovat s věřejností. Lidi si udělali svůj vlastní názor. Někdo covid považoval za obdobu chřipky, někdo jiný ne. V konečném součtu má Švédsko podstatně lepší výsledky než Česko a k dnešnímu dni (2.10.2021) Švédsko už nemá jediné opatření proti Covidu19. Ani předtím nebyla povinnost nosit roušky, nebyly zavřené školy, nebyly zavřené kavárny. Stát fungoval prakticky nedotčeně. To je velký rozdíl proti České republice. Česko se stalo oběti lží, polopravd a nepravd zoufale neschopné vlády.

ŘÍJEN: PŘIPRAVUJEME PŘÍKLADY ZAVÁDĚNÍ, MANIPULACE, POROVNÁNÍ DEZINFORMACE ŽIVENÉ STÁTEM
Mimořádné oznámení ke Covidu
První nemocnice přiznala velký počet nemocných očkovaných
Brněnská nemocnie oznámila až polovinu těžkého průběhu u očkovaných. My to očekávali a je to moc dobře, protože závádění a bludy posledních necelých dvou let z mnoha stran kolem nás od vlády počínaje, přes politiky a vybraných tzv. odborníků , bohužel zúčastněných médií, příkladem ČT, Stach, profesní organizace, Kubek, Seznam.cz a mnoho dalších nás sevřeli do pasti dezinformací, neúplných informací, bludů a někdy přímo lží (Babiš a jeho vláda). Nicméně blýská se na lepší časy, tím jak jsem zveřejnil, společně s Vámi statistiky ze Švédska, které popírají česká veřejná manipulovaná data. Naopak přesná data v Česku prakticky chybí. Proto můžeme k dnešnímu dni společně oznámit. Covid je jen jedna z viróz, vše už bylo vymyšleno, příkladem ve Švédsku, ale také v jiných zemích, žádáme okamžité ukončení všech opatření a zahájení bežných opatření jak bylo zvykem v chřipkovém období. Okamžité ukončení všech typů certifikátů a omezení svobodného pohybu. Už je jasné, že švédská data platí stejně tak pro Švédsko jako pro nás. Pokud tam byla opatření nicotná i bez očkování, potom my s nadpoloviční mírou očkování a podstatně větším promořením než Švédsku můžeme už dnes být bez opatření, nevěřte vládě, nevěřte médiím, nevěřte politikům, pokud se odkloní od obecné zdravotní politiky Švédska. Švédska data ukazují pravdivý pohled na covid a jak je vidět i naše nemocnice postupně budou muset přiznat, že covid je nemoc provázející přirozená úmrtí přestárlých. Samozřejmě podobně jako rýma nebo chřipka i covid si vyžádá mladší oběti, ale to je přirozený a normální svět.
Brněnská nemocnice dnes oznámila a přiznala stejný počet očkovaných a neočkovaných ve vážném stavu, potvrdila tak švédská data, která zde uvádíme. Proto žádáme okamžité uvolnění všech opatření nad běžná chřipková období
Pokračování právě připravujeme, je 28.10.2021 zveřejněno 9:57 aktualizováno 10:12

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ockovani-presto-v-nemocnici-lekari-vysvetluji-co-ze-statistik-nevyctete-178988

Aktuální informace CovidPlus
UPOZORNĚNÍ: Pokud patříte do ohrožených skupin (operace plic, diabetes, transplantace, souběh více chronických nemocí nebo jste starší 80 let atp.) platí pouze a jenom jediné Covid19 (covid) stejně jako Influenza (chřipka) nebo Rhina (rýma) Vás potencionálně ohrožuje na životě, konzultujte případné očkování s Vašim ošetřujícím lékařem. Očkování Vás může s vysokou mírou pravděpodobnosti ochránit před zbytečnými komplikacemi nebo možným úmrtím.
DATA ÚMRTÍ OČKOVANÝCH
Úvodem, říkejme pravdu nahlas: SMRTNOST COVID u řádně očkovaných je 0.37% u neočkovaných JEN 0.17% data ze Švédska. Dokážete si představit, že to řekne ČT, Stach, vláda, Babiš, média, Seznam.cz, Kubek, Smejkal, Vojtěch ? Jenže právě taková je matematická logika očkování umírají starší, a umírají věkem, Švédi to ví a nikdo se tomu nediví, stát to veřejně prezentuje a umí vysvětlit proč to tak je. Proto budete číst tyto stránky, jsme jediní, kdo zveřejňuje překlady švédských dat, nikdo jiný to v ČR nedělá, jen my. Protože Švédsko svým lidem nelže a lidé svému státu věří, proto nemuseli nosit roušky, znali rizika, mohli se chovat podle rad hlavního hygienika. Protože umí počítat a nemůže jim vláda, politici nebo média něco bulikat. Češi taky umí počítat proto nevěří vládě, nevěří politikům a nevěří médiím. Proto znejte pravdu.

Nové téma, které budeme měsíc udržovat a aktualizovat. Informace, které v Česku nenajdete. Proč lidi strašit. Covid není žádný mor, ani obdoba španělské chřipky. Covid je silnější rýma, silnější nachlazení, nic víc. Je nový a smrt přichází udušením, ideální pro mediální, panické šíření té hrůzy. My to dělat nebudeme. Nejsme hyeny. Každá nemoc má svoje projevy, my nebudeme těžit na hrůze. Udělejme z Covidu přítele. Přítel Covid nám řekl, že je mezi námi hodně lidí, kteří se nestarají o svoje zdraví, nepotřebují (na hlavním místě) očkování , potřebují (na hlavním místě) změnu životního stylu. Je dobré předávat lidem pravdu. Proč to Česko neumí, proč nechce lidem skutečně zlepšit život ?

Poslední dny se stále více množí nejasné a nekonkrétní informace o podílech očkovaných a neočkovaných, nákaze, hospitalizacích a úmrtí. Čísla v Česku jsou mimořádně nejasná, proto jsem se ponořil do statistik a našel důvěryhodné zdroje. Vše zpracuji do jednoho týdne, ale už dnes uvádím základní data a zdroje. Opět vycházím ze státních švédských statistik, které jsou mimořádně podrobné, aktuální a hlavně otevřené pro lidi. Švéd nemá z Covidu strach, nemusí. Covid není prezentován jako smrtelná nemoc.

Základní data pro Švédsko (proočkovanost přes 60%): Většinu nakažených tvoří neočkovaní, ale paradoxně nejohroženější jsou očkovaní vzhledem k věkové struktuře ohrožených. Nejstarší jsou nejvíce očkovaní, ale zároveň nejohroženější. Aktuálně jde o číslo kolem 60% napříč všemi věkovými skupinami. U intenzivní péče jde až o 80%, ale tady tvoří významný faktor i věk, nejen očkování. Může jít o přirozenou smrt, byť v souvislosti s covidem. Protože v úmrtí převažují lidé očkovaní, tady právě hraje roli věk. Starší lidé jsou častěji očkování.

Drobné odbočení k smrtnosti, ta je nižší než 0.36% celkem, čili ze všech hlášených nákaz. Střední věk 82 let ! Podíl úmrtí nad 70 let je 82% ! Počty Intenzivní péče nejsou o moc vyšší jde o 0,41% ze všech hlášených nákaz střední věk 56 let podíl starších 70 let je 22%. To jsou mimořádně důležitá data, rozhodně neukazují na ohrožení mladých. Přesněji ohrožení mladých je praktická nula, Švédsko svoje lidi smrtí, ani hospitalizací nestraší, ani před očkováním, ani nyní.

Zpátky k důležitému. Zásadní informace jsou následující. Můžeme uvádět tři skupiny osob ohrožených covidem a v těchto skupinách se zásadně liší smrtnost i podíly očkovaných a neočkovaných a následky v závislosti na očkování.

1. skupina osob starších 70 let, kterým byla poskytnuta intenzivní péče. Neočkovaní tvoří 3.8% očkovaní lidé 0.6% poměr je cca 86/14 tady vidíme velkou výhodu očkování.

2. skupina osob starších 80 let, kteří umřeli. Neočkovaní tvoří 21% očkovaní lidé 15% poměr je cca 58/42 tady vidíme, že covid je součást přirozeného úmrtí.

3. skupina osob, které žily ve speciálních bytech pro seniory. Neočkovaní tvoří 31% očkovaní lidé 16% poměr je cca 66/34 Švédsko od začátku přiznává vyšší ohrožení lidí v domovech důchodců a speciálních bytech. Už jen bydlení doma zlepšuje šance na přežití. Nikoli jen očkování, ale různé opatření ovlivní úspěch při onemocnění covidem, rýmou nebo chřipkou. To nám vadí v Česku, hloupé a totální spoléhání na očkování. Švédsko přesnými informacemi dává možnost změny života a zlepšení šancí na přežití. Nejsme proti očkování, ale pomáhá více opatření nikoli jen očkování, nesmyslné roušky a zavírání škol.

ŠVÉDSKO NESTRAŠÍ MLADÉ LIDI COVIDEM, informuje pravdivě a může si dovolit tvrdit (mimo jiné užitečné a praktické informace, ty najdete tady zítra): OČKOVÁNÍ ZAJIŠŤUJE VYSOKOU OCHRANU STARŠÍCH A SPECIFICKÝCH SKUPIN, covid ohrožuje především starší spoluobčany. Švédsko poskytuje občanům co nejúplnější informace a lidé se nemusí spoléhat jen na očkování. Zároveň bez tlaku povinnosti a v důvěře k státu se hodně lidí očkuje dobrovolně. Není tam prostor pro fabulace. Česko svým přístupem vyloženě živí dezinformace. Každý den vidíme smrt s covidem v médiích, ale covid není smrtelný strašák. Je dobrý pro mediální a politické bludy. Švédsko se cestou lží a ohromování občanů nevydalo. Obyčejný covid nezneužilo.

Proto může být otevřené a pravdivě informovat, že umírá více očkovaných než neočkovaných. To je dáno právě tím, že hlavním důvodem úmrtí je u covidu stáří. Můžete být očkovaný jak chcete, pokud příjde Váš čas, je konec.

Citujeme překlad: "Nejnovější analýza ukázala, že většina hlášených případů covid-19 od 1. července, 63 procent, byla neočkovaná. Plně očkované osoby tvoří větší podíl potvrzených případů v porovnání s letošním jarem. Důvodem je, že celkový počet případů je nyní menší a zaočkovanost je nyní v populaci výrazně vyšší.

Neočkovaní také tvoří většinu případů COVID-19, kterým byla na podzim věnována intenzivní péče: 76 procent. Vysoký věk je významným rizikovým faktorem těžkého onemocnění covid-19. Mimo jiné je vidět, že osoby, o které bylo intenzivně pečováno a zemřely, jsou výrazně starší než osoby, které nebyly intenzivně ošetřovány nebo zemřely.

Statistiky ukazují, že podíl plně očkovaných případů covid-19, kterým byla poskytnuta intenzivní péče, je téměř stejně vysoký jako podíl neočkovaných případů. Je to dáno tím, že mezi neočkovanými je více mladých lidí a tito neonemocní vážněji v takové míře jako starší lidé. Pokud se podíváte pouze na případy, které byly 70 let nebo starší, 1 procento plně očkovaných dostalo intenzivní péči, ve srovnání se 6 procenty neočkovaných.

Mezi případy, které od 1. července zemřely na covid-19, je více plně očkovaných než neočkovaných. To je také důsledek toho, že je očkováno více starších lidí než mladších lidí a že starší lidé jsou vystaveni většímu riziku úmrtí na covid-19. Mezi případy, které byly starší 70 let, zemřelo 7 procent plně očkovaných s covid-19 a 10 procent neočkovaných."

Konec citátu překladu.

Zdroje:

Přímo citujeme z konkrétní stránky, která je součást velmi rozsáhlého systmu pro informování občanů ve Švédsku, nic takového nám Hnutí ANO nevytvořilo https://www.folkhalsomyndigheten.se/folkhalsorapportering-statistik/statistikdatabaser-och-visualisering/vaccinationsstatistik/statistik-for-vaccination-mot-covid-19/uppfoljning-av-vaccination/forekomst-av-covid-19-efter-vaccination/

Zveřejnili jsme také české Datové sady garantované státem: https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/api/v2/covid-19

Výzva politikům, vládě a mediím
Přestaňte po lidech šlapat, přestaňte je zavádět. Šíříte nepravdy a bludy.

ZNOVU A ZASE COVID A DOBROVOLNOST rýmy a dobrovolnost, chřipky a dobrovolnost. O ničem jiném to není. Přestaňte politici nutit lidi do akce. Lidi nejsou hloupí. Udělejme první zlepšení, přibližme se Švédsku. Jsme podstatně horší, pojďme už konečně jejich cestou. Švédsko hned od začátku v roce 2020 nedoporučovalo plošné používání respirátorů, nezavíralo školy, neomezovalo ekonomiku. My můžeme použít jejich cestu z roku 2020 s ledovým klidem, protože máme navíc cca 60% očkovaných a promořených (celkem), čili žádný problém nenastane.

Politici, vládo, média Vy naopak tvoříte specifický český problém (zatím všichni napříč celým politickým a mediálním spektrem). Kdo čte statistiky objektivně úspěšnějších (Švédsko 2020) nevidí žádné větší zhoršení proti minulým létům (objektivně) čili švédsko nikoho nenutí očkovat a má tak vysokou proočkovanost. Tady máme docela jednoznačně hromadu lidí se špatným životním stylem vypěstovaným za komárů a objektivně jim asi ani očkování až tk nepomůže, možná jim přdá rok, dva života. Možná ne (objektivně) a lidi co se o svoje zdraví starají zase nedává smysl očkovat (objektivně) Takže tudy cesta nevede,

Jak píšu dále podle oficiálních švéédských státních staitsik jsou ohrožení především lidé 85+ nebo lidé s vícenásobnými problémy, lidé mladší 65 prakticky (statisticky) nulový problém. Myslím si, že strategie, kterou jste zvolili je naprosto chybná. To nemluvím o očkování, ale o tom celsopolečenském tlaku, prostě to nikdy nebude fungovat a naopak to zhorší stres = zase více mrtvých. Zamyslete se, prosím. Proč se jednoduše neinspirujete Švédskem. Tak jednoduché to je. Už přestaňte po lidech šlapat.

Covid není lepra (běžná reklama na očkování proti lepře v Holandsku) covid není špamělská chřipka. Covid má přijatelnou smrtnost (OBJEKTIVNĚ STEJNÝ ŘÁD JAKO RÝMY A CHŘIPKY viz posledních dvacet let úmrtí ve Švédsku) a jediná skutečně relevantní možnost jak covid omezit je naučit se s ním žít. Jsem pro každé zlepšení, pokud bude dobrovolné, jsem proti každému "zlepšení" bude-li nuceno. Důvod je jednoduchý, pokud něco nutíte - zhoršujete vyhlídky, zvětšujete stres a přinášíte sníženou účinnost.

Jste odpovědni (vládo, politici, média. Přestaňte na lidi tlačit !) Vzor švédsko je pro česko ideální, protože je to svobodný přístup, který podstatně snižuje smrtnost a nechává žít zcela svobodně lidem, školství i ekonomice, nic víc nepotřebujeme. Vyzývám SPOLU a spřízněné, dejte vale politice tlaku na lidi nebo budete mít zase víc mrtvých jako Babiš.

VZPAMATUJTE SE, CHCE TO JÍT NA VĚC CHYTŘE, PSYCHOLOGICKY.Přeplnění nemocnic neočkovanými
Jaká je skutečnost, opravdu je cestou plošné očkování všech ?

Ohrožení lidé 65+ hospitalizovaní v nemocnicích jsou PŘEVÁŽNĚ OČKOVANÍ, nikoli neočkovaní jak se nám snaží namluvit stát prostřednictvím médií a odborníků. Rastislav Maďar zveřejnil twit kde tvrdí, že v populaci 65+ bylo konkrétní den hospitalizováno 10 osob neočkovaných a 46 očkovaných. Bohužel opět jsme pod palbou dezinformací, které šíří stát a média. Česko je nepoučitelné.

Zdroj: twitter.com/RastiMadar/status/1449982226855247877

Informace ověřím a rozpracuju do detailu. Zveřejněno 20.10.21 10:30 aktualizováno 20.10.21 10:35
Mediální blud CovidPlus
I. CO JE COVID
Pravdivě o covidech, aneb dva smrtelné covidy, ale každý úplně jinak. První covid je skutečná nemoc Covid19 s nízkou smrtností (rýma, nachlazení, chřipka) a druhý covid je smrtelný hypermediální blud, říkejme mu CovidPlus. Mediální CovidPlus je smrtnější a zákeřnější, rozleptává celou společnost. Necelé dva roky procházím švédské statistiky o Covid19. Přišel čas ponořit se hlouběji do švédských statistik. Odstup a profesionalita, přesné detaily. Švédsko vykazuje výrazně nadměrná úmrtí jen ve věkové kategorii starších 90ti let. Věková skupině 80+ má zvýšení patrné, ale jen v průměru silných chřipek. Švédsko zcela reálně popisuje smrtnost nad 65 let (obdoba rým, nachlazení, průměrných chřipek) a absolutně jednoznačně ukazuje, že úmrtí ve věkovém rozsahu 0 až 65 let je faktická NULA nad dlouhodobé i střednědobé nebo krátkodobé statistiky. Švédské statistiky se také detailně věnují souvislosti jiných onemocnění. Proto jsem vytvořil tuto stránku a zajistil překlad informací ze Švédska. Připravil jsem pro každé tvrzení přímé zdrojování. Chcete-li znát pravdu o nemoci Covid19 a mediálním bludu CovidPlus jste na správném místě.

Česká republika si musí připustit nepříjemnou pravdu. Chyby vlády zabily tisíce lidí, nikoli přímo covid, nikoli nedostatečné očkování . Švédsko zvolilo upřímný, pravdivý přístup. Silné postoje založené na vědeckém poznání. Proti tomu česká vláda přinesla emoce, chyby, lži a až záměrné zavádění občanů (upřednostnila politiku před zdravím) to jsou skutečné důvody české katastrofy. Nikoli Covid19, ale CovidPlus (pojmenování pro zmatené úsilí, chybné kroky, hysterii a paniku) je příčina české tragédie s desítkami tisíc mrtvých. Věříme, že Češi najdou sílu přiznat si pravdu, podobně jako v roce 1989, kdy bylo jasné, že snížená životní úroveň není náhoda, ale chybná politika a chybné, zločinné vedení státu zločinnou komunistickou stranou. Nyní to byl trestně stíhaný a prolhaný premiér, agent StB (komunistické Gestapo) Babiš s podporou komunistické strany. Výsledkem jsou opět tisíce mrtvých, snížení životní úrovně a všeobecný rozklad společnosti. Naštěstí nezávislá média nacházejí sílu zveřejnit alespoň část pravdy (česky) Čísla nejde ošidit Babiš zabil tisíce Čechů


1. UVĚŘILI JSTE ZPRÁVÁM O VYSOKÉM POČTU ÚMRTÍ NA COVID ? Tak to žijeme asi každý na jiné planetě. Oficiální švédská data za posledních dvacet let mluví o něčem jiném.Počet úmrtí za posledních dvacet let je stabilně v podobných číslech. V žádném případě nebyl rok 2020 horší než nejhorší rok za posledních dvacet let.Graf zobrazuje počty úmrtí v nejohroženějších věkových skupinách nad 50 let. Mladší ročníky vůbec covid ve smyslu úmrtí nezaznamenaly
Zveřejněno 28. září 16:15 (úterý) aktualizováno stejný den 16:22, zdroj: (švédsky) www.scb.se


Druhý graf je ještě důležitější, ale nejdřív odbočíme. Oficiální české info o nemoci Covid19 je blíž hybridnímu mediálnímu bludu než skutečné reálné pravdě. Ve veřejném prostoru chybí citace zdrojů z úspěšných zemí, chybí porovnávání statistik, chybí naléhání na přesná data. Média se zaměřují na negativní a chytlavé (přestože lživé) zprávy, bohužel takto selhaly i veřejnoprávní média. Více a více se šíří stále ty stejně pokřivené informace a statistiky. Kritické myšlení zmizelo. Zavádějící informace z vlády dále přebírají i média (téměř až nekriticky, bez ověření faktů), absolutně chybí náznak kritického myšlení, většinu informací média včetně ČT a ČRo staví na na emoční iracionální vlně, kterou šíří (a je těžko říct zda-li z hlouposti nebo vědomě) bývalý agent StB Andrej Babiš a Hnutí ANO, právě pro to stbáctví, je dobré být na pozoru o Andreji Babišovi je veřejně známo, že lže kudy chodí. Vláda je přímo odpovědná za desítky tisíc zbytečných úmrtí vlivem stresu a zcela chybných nařízení a opatření. Informace zde uvedené je možné sledovat celou dobu covidu, třebaže jen základním, ale plně dostačujícím rozsahu. Podívejte se na nejdůležitější graf posledních let, ukazuje rozložení úmrtí podle věkových skupiny. Graf ukazuje jak se poslední dvě desítky let daří Švédsku zlepšovat šance na dožití do nejvyššího věkového pásma 90+ a je krásně vidět, že tzv pandemie Covid19, čili reálná celosvětová hysterie, kterou jsem pojmenoval CovidPlus Švédský úspěch nijak neovlivnila, jinými slovy ve Švédsku se reálně stalo: nic.


2. UVĚŘILI JSTE ZPRÁVÁM O VYSOKÉM POČTU ÚMRTÍ NA COVID ? Tak to žijeme asi každý... samozřejmě, že žádné zvýšení ve Švédsku nenastalo. Střízlivý a rozumný přístup bez strašení přinesl ovoce. Rok 2020 byl v počtech úmrtí jako každý jiný. Proti některým horší, proti jiným lepší.Nejprůkaznější pohled na trendy posledních let. Graf zobrazuje podíly úmrtí ve vyjmenovaných skupinách. Jde o nejpřesnější graf ve smyslu okamžitého pohledu na stav proti minulým rokům. Trend zlepšování - přesouvání úmrtí do nejstarších věkových skupin - tzv pandemie Covid19 nijak nezměnila. To je důkaz, že Švédsko se v roce 2020 s panikou vypořádalo dokonale. Trend zlepšování zůstal zachován.
Zveřejněno 28. září 16:24 (úterý) aktualizováno stejný den 16:28, zdroj: (švédsky) www.scb.seOčkování
Třetí dávka je kontroverzní a užitečná zároveň
Informace právě připravujeme k aktualizaci, kdo přesně může třeti dávku využít

Aktualizováno 20.10.21 konečně se i oficiální místa přidala k mému postoji. Třetí dávku je nutné konzultovat s lékařem, žádné vlastní rozhodnutí. Zdroj: Třetí dávku konzultujte s odborníkem

Připomínáme, že válcující očkování jsme zažili za totality. Na místo obecného zlepšení zdraví přineslo (nikoli očkování) pochybné zaujetí zdánlivě skvělým počinem větší smrtnost na úplně banální a zbytečná onemocnění. Čili lidé se ve velkém očkovali a zcela nelogicky mnohem více umírali. Důvodem samozřejmě nebylo očkování, ale totalitní společnost zapomněla, že lidé potřebují i úplně jiné věci k životu než jen očkování. Třeba dobré jídlo, bezpečnost v práci, životní pohodu a méně stresu z vládní hlouposti. Navíc za totality došlo k mnoha úmrtím na vadné vakcíny. Nyní jsme opět v malé totalitě. Už to není komunistická totalita, jedná se totalitu vlastního strachu, proto se více starejme o běžné věci v životě a bude nás podobně jako ve Švédsku méně umírat. Klíč ke zdravé společnosti není očkování na prvním místě, ale zdravý přístup k životu na prvním místě, životní pohoda a méně stresu z vládní hlouposti. Neslyšeli jsme to už někde ? Očkování nám může život zlepšit. Jen těm, kdo s ním umí zacházet. To co tady poslední rok předvádí stát není správné zacházení s očkováním, jedná se o šíření bludů, lží a rozvracení společnosti. Zapomíná se na podstatnější věci a to celé přináší jen a jen celkový neúspěch. ZVEŘEJNĚNO Čtvrtek 23.9.2021 08:58 AKTUALIZOVÁNO Čtvrtek 23.9.2021 9:26

Nejlepší odborníci z oboru s námi souzní imunolog Thon považuje třetí dávku za nesmysl, neuváženou věc. Nedělejte to. Pokud chcete očkování očkujte se proti pneumokokoům a chřipce. Třetí dávka proti Covid19 nedává smysl.

Jak to dopadne když stát lže, selže, improvizuje, nevyužívá zavedené postupy, jedná populisticky, odmítá pomoc a přetěžuje tak zdravotníky, zavádí a šíří fakenews. Výsledkem je zdravotní katastrofa jako na Chebsku. Nejde o epidemii, jde o selhání státu. Selhání konkrétních lidí. Selhání vlády, selhání Andreje Babiše. Jenže co čekat od agenta komunistické StB, obdoby nacistického Gestapa. Profesionální lhář a podvodník s kamennou tváří lže o čemkoli. Co čekat od hochštaplera, cynika a podvodníka.Mediální blud CovidPlus
II. DÁME SI PRAVDU COVID19
Aneb dva smrtelné covidy, ale každý úplně jinak. První skutečná nemoc Covid19 s nízkou smrtností (rýma, nachlazení, chřipka) a druhý mediální blud, říkejme mu CovidPlus. Mediální CovidPlus je smrtnější a zákeřnější, rozleptává celou společnost. Necelé dva roky procházím švédské statistiky o Covid19. Přišel čas ponořit se hlouběji do švédských statistik. Odstup a profesionalita, přesné detaily. Švédsko vykazuje výrazně nadměrná úmrtí jen ve věkové kategorii starších 90ti let. Věková skupině 80+ má zvýšení patrné, ale jen v průměru silných chřipek. Švédsko zcela reálně popisuje smrtnost nad 65 let (obdoba rým, nachlazení, průměrných chřipek) a absolutně jednoznačně ukazuje, že úmrtí ve věkovém rozsahu 0 až 65 let je faktická NULA nad dlouhodobé i střednědobé nebo krátkodobé statistiky. Švédské statistiky se také detailně věnují souvislosti jiných onemocnění. Proto jsem vytvořil tuto stránku a zajistil překlad informací ze Švédska. Připravil jsem pro každé tvrzení přímé zdrojování. Chcete-li znát pravdu o nemoci Covid19 a mediálním bludu CovidPlus jste na správném místě.

Oficiální české info o nemoci Covid19 je blíž hybridnímu mediálnímu bludu než skutečné reálné pravdě. Ve veřejném prostoru chybí citace zdrojů z úspěšných zemí, chybí porovnávání statistik, chybí naléhání na přesná data. Média se zaměřují na negativní a chytlavé (přestože lživé) zprávy, bohužel takto selhaly i veřejnoprávní média. Více a více se šíří stále ty stejně pokřivené informace a statistiky. Kritické myšlení zmizelo. Zavádějící informace z vlády dále přebírají i média (téměř až nekriticky, bez ověření faktů), absolutně chybí náznak kritického myšlení, většinu informací média včetně ČT a ČRo staví na na emoční iracionální vlně, kterou šíří (a je těžko říct zda-li z hlouposti nebo vědomě) bývalý agent StB Andrej Babiš a Hnutí ANO, právě pro to stbáctví, je dobré být na pozoru o Andreji Babišovi je veřejně známo, že lže kudy chodí. Vláda je přímo odpovědná za desítky tisíc zbytečných úmrtí vlivem stresu a zcela chybných nařízení a opatření. Informace zde uvedené je možné sledovat celou dobu covidu, třebaže jen základním, ale plně dostačujícím rozsahu.


CHŘIPKA JE JAKO COVID, COVID NENÍ CHŘIPKA
Středa 12:49 Naprosto neuvěřitelné věci slyšíme na tiskových konferencích ministerstva zdravotnictví. Včera Petr Šonka předseda Svazu všeobecných lékařů sáhl po největším kalibru a snažil se lidi přesvědčit, že chřipka je jako covid. Už dlouho slyšíme, že covid není chřipka, ale tvrzení, že chřipka je jako covid je nový level balamucení lidí. Proto pro Vás připravujeme přesný popis co je covid (Covid19 a CovidPlus) a co je chřipka (Influenza). ZVEŘEJNĚNO Středa 22.9.2021 12:49 AKTUALIZOVÁNO Středa 22.9.2021 14:34

DETAILNĚ O COVID19 A CHŘIPCE

• Co je infekční nachlazení ?

Infekční nachlazení

Pokud chceme šířit zjednodušenou informaci a nebýt traně mimo jako česká vláda, připravil jsem zjednodušení přijatelné a pravdivé. Takové zjednodušení nepopře pravdu a je poměrně přesné. Nachlazení je snadno šiřitelná infekce horních cest dýchacích. Infekční nachlazení může být způsobeno specifickým typem viru nebo oslabeným organismem člověka, kdy se infekce rozvine i z původně lehkého nachlazení. Samostatnou kapitolou je nevědomé poškození dýchacích cest leptáním kyselinami, které prudukuje žaludek a dalšími možnými drobnými poškozeními, které usnadní cestu infekci dál a hlouběji, blíž k plícím. Poškození dýchacích cest se budeme věnovat samostatně. Virus Sars-Cov-2 původce nemoci Covid19 přinesl velký zájem o léčbu nachlazení, přesněji o léčbu silně infekčního nachlazení. Sars-Cov-2 (Covid19) podobně jako jiné koronaviry (ne tak viry chřipky) způsobuje ve většině případů obyčejné nachlazení a v mnoha případech si ho ani nevšimnete. V absolutní menšině případů (méně než 1%) se průběh nemoci zdramatizuje přesunem infekce do plic a následným zánětem plic. Zápal plic může především u starších nebo oslabených lidi vést až k úmrtí. Zápal plic je strašákem lidstva od nepaměti a většinou platil za vstupenku na druhý břeh. Až moderní léky zajistily v některých případech úspěšnou léčbu. Nicméně jakékoli nachlazení, a o to více každé infekční, které provází hluboký infekt až do průdušek nebo plic je pro člověka vždy nepříjemnou zkušeností s malými nebo většimi následky. Tak to bylo a zřejmě vždy bude. Bez ohledu na to, který vir nachlazení způsobil.

• Je Covid 19 chřipka nebo není ?

Covid19 není chřipka a chřipka není covid, to je jednoznačné.

Hnutí ANO a Andrej Babiš nám tady v republice udělali ve všem totální galimatyáš a s Covid19 to není jinak. Naprostý chaos způsobil ministr zdravotnictví Vojtěch (za Hnutí ANO), následně Blatný a za rok zase Vojtěch (opět Hnutí ANO) když při televizní tiskovce udělal z Covid 19 chřipku a rok později naopak chřipku vydával Petr Šonka za covid (na tiskovce ministra Votěcha). Jednou pro vždy: Covid19 není chřipka. Chřipka není Covid19. Covid19 toho má s chřipkou opravdu jen velmi málo společného. Tak málo, že mluvit o Covid19 jako o chřipce, pokud jste lékař, je absolutní chyba. Covid19 můžete nazvat nachlazením, rýmou, ale nikoli chřipkou. Podívejme se přesně co je vir Sars-Cov-2 obecně spojovaný s nemocí Covid19 stejným názvem jako Covid nebo čínská rýma nebo čínské nahlazení, komunistická rýma, chybně taky čínská chřipka. Naposledy 21.9.2021 nám v tom zase udělal zmatek ministr zdravotnictví Vojtěch, když na jeho tiskovce zaznělo, že chřipka je jako covid. Prostě není. Covid je víc nachlazení než chřipka. Třebaže nachlazení se smrtností chřipky. Chřipka není covid a naopak. Žádáme Hnutí ANO aby nedělalo z lidí blbce.

Nachlazení, rýmy a chřipky

Koronaviry způsobují širokou škálu rým a nachlazení. Mezi koronaviry patří také Sars-Cov-2 způsobující lehké rýmy až těžké zápaly plic. Nemoc nazýváme Covid19 nebo zkráceně Covid. Název Covid se stal obecným stejně jak slovo chřipka. Nejedná se o nemoc způsobenou jediným virem, ale celou rodinou virů různých mutací. Jak se dále můžete přesvědčit nemoci covid nejsou chřipky. Mohou mít zdnánlivě podobný průběh, ve sktečnosti se jedná o jinu nemoc a podle aktuálních informací s lehčím průběhem a nižší smrtností než u chřipky. Pokud se Vám bude někdo pokoušet namluvit něco jiného u nás najdete přesná fakta o smrtnosti covidu a chřipky. Chřipka je skutečně mimořádně nebezpečná nemoc, která zasahuje celou populaci a jen proto, že je s námi od nepaměti, tak je logické její podcenění. Naoopak sílu Covidu jsme přecenili. Jistě je za určitých okolností ohrožením, ale v současné době víc mediální hysterií než faktickým morem své doby. Fakta o smrtnosti najdete v další kapitole. Covid zasahuje skupinu lidí, kterým je život prodlužován zdravotní péčí, čili citlivou část populace, ale totéž dělá chřipka, která si nemilordně vybere i mezi zcela zdravými lidmi.

Přesné zařazení původců nemoci "covid" a "chřipka". Tedy konkrétně nemoc Covid19 a Influenza.

Covid - Covid19 (coronavirus disease 2019) - Sars-Cov-2 (severe acute respiratory syndrome coronavirus 2, zpočátku pracovně označován 2019-nCoV) - β-koronavirus z podrodu sarbecovirus podčeledi Orthocoronaviridae. Je to sedmý zástupce čeledi koronavirů, který způsobuje onemocnění člověka[4]. Sekvence SARS-CoV-2 se ze 70 % shoduje s genetickou informací viru SARS-CoV -


Vědecká klasifikace: Oblast - Říše
Kmen - Třída - Řád - Podřád - Čeleď - Podčeleď - Rod - Druh - Podtypy

covid - Covid19: Riboviria - Othornavirae (porovnejte s chřipkou)
Pisuviricota - Pisoniviricetes - Nidovirales - Cornidovirineae - Coronoviridae - Orthocoronavirinae

chřipka - Influenza: Riboviria - Othornavirae (porovnejte s covidem)
Negarnaviricota - Poryploviricotina - Insthoviricetes - Articulavirales - Orthomyxoviridae - Alphainfluenzavirus

Všimněte si, že ještě používáme nový název CovidPlus a to je výraz, název pro hypermediální blud šířený celosvětově na základech skutečné nemoci Covid19. Jde o nezvládnutou komunikaci o relativně slabé a běžným nemocem podobné nemoci. Zatímco na Covid19 umírá relativně málo lidí, na CovidPlus umírá lidí podtatně, až násobně více. Zpackané zásahy vlád jako např. české vlády způsobily více úmrtí než nachlazení samotné."Český stát, česká média straší jak umírají mladí a mladší. Imunulog Hořejší v ČRo uváděl smrtnost u mladých lidí 0.1% jenže to je absolutní lež, výmysl, blud. Jaká je tedy pravda ? Podívejte se na grafy ze země, které důvěřujeme. Švédsko zveřejnilo data úmrtí. Dnes se podívejte na souběhy nemocí. Rozložení do věkových skupin jsem zveřejnil před pár dny. Vidíte skutečnost, ne české lži a bludy. Opravdu nevidím důvod věřit české vládě, České televizi nebo Českému rozhlasu, zatím ne. Lhali, selhali."
Graf podílů hlavní souběžné příčiny úmrtí s covidem graf nejčastějších zdravotních komplikací úmrtí s covidem ukazuje nejčastěji vysoký tlak. Vysoký tlak je však jen souběh podstatnějšího důvodu úmrtí, vysoký věk.Graf ukazuje čtyři nejčastější souběžné zdravotní komplikace při úmrtí s covidem. První vysoký krevní tlak (stáří), druhá nemoci srdce a cév, třetí diabetes, čtvrtá zápaly plic. Všechny čtyři provázejí lidi obézní nebo starší bez aktivního pohybu. Zveřejněno 20. září 17:23 (pátek) aktualizováno stejný den 17:32, zdroj: (švédsky) www.socialstyrelsen.se/statistik-och-data/..over-antal-avlidna-i-covid-19Graf podílů počtu souběžných zdravotních komplikací Naprostá většina úmrtí s covidem je spojena hned s nejméně dvěmi (a více) zdravotními komplikacemi.Graf ukazuje kolik zdravotních komplikací mimo covid trápilo umírající s covidem. většina měla ještě dvě nebo více jiných zdravotních komplikací. Druhá skupina měla jednu konkrétní zdravotní komplikaci a třetí nejmenší skupina neměla jiné souběžné onemocnění. Zveřejněno 20. září 17:40 (pátek) aktualizováno stejný den 17:57, zdroj: (švédsky) www.socialstyrelsen.se/statistik-och-data/..over-antal-avlidna-i-covid-19PŘIPRAVUJEME CELOEVROPSKOU AKTIVITU CovidPlus.eu
Pondělí 17:02 Přátelé, jsem rád, že jste u toho. Mám následující plán. Udělám celoevropskou doménu ve všech jazycích Evropy. Tam zveřejním pravdivá data o Covid19 pro všechny státy, vycházet budu ze švédských statistik, podobně jako tady. Tuto stránku použijeme společně jako pracovní prostor. Statistiky případně přiložím i z dalších států. Oslovím lidi z celé Evropy, tak aby se přidali. V jednom chci řešit příčinu - zaváděni lidmi jako je obratný hochštapler, sněmovnou potvrzený lhář, podvodník Babiš. Člověk popírající holokaust, šířící strach, zmatek, chaos a nenávist, agent obdoby gestapa, komunistické stb. Na hloupém Česku posledních let ukážu jak hodně důležité je udržet demokracii a zdravý odstup od šíření strachu, co všechno to udělalo s Čechy jak moc je stbácká rétorika lží a zavádění zavedla na samotný okraj rozpadu celé společnosti. Českou republiku představím pravdivě jako z nejhorších států Evropy, tak aby se lidi v Česku vzpamatovali, šli přes stres a nespokojenost k úvaze, zamyšlení a zase se pozvedli s rozumem. Přidejte se. Jak ? Jednoduše šiřte název domény. Je to www.CovidPlus.eu nezbývá než pohnout Českem a EVropou, uděláme to spolu. AKTUALIZOVÁNO 17:26

"Kdo konkrétně umírá, jaká je pravda ? Úžasně podrobný a úplný graf švédských statistik to ukazuje jednoznačně. Opravdu ohroženi jsou lidé nad 90 let. Lidé starší 80 let prožili covidové roky podobně jako nebezpečné roky silných chřipek. Mladších ročníků se covid prakticky nedotkl, samozřejmě existují výjimky, ale to stejně tak u chřipek, rým a nachlazení. Nevěřte jiným tvrzením, data jsou jednoznačná. Pokud umírají mladší, jde o vinu vlády, následek chybných opatření, nikoli nemoci Covid19."
Týdenní graf úmrtí na stotisíc obyvatel ve Švédsku od začátku šíření Covid19 konkrétně 2. března (10. týden) 2020 až do dnešních dní 12. září (36. týden) 2021. Jeden malý obdelníček grafu je jeden týden a konkrétní věková skupina. Jak vidíte Covid19 se týkal především osob nad 90 let. Čili fakticky přirozená smrt.


Graf ukazuje téměř dva roky úmrtí ve Švédsku podle věkových kategorií. Směrem zleva doprava jednotlivé týdny. Každý týden jeden malý obdelníček grafu. Zveřejněno 17. září 9:30 (pátek) aktualizováno stejný den 16:47, zdroj: (švédsky) www.socialstyrelsen.se/statistik-och-data/..over-antal-avlidna-i-covid-19FLORIDA - POLOVIČNÍ POČET MRTVÝCH, OPATŘENÍ ŽÁDNÁ
Neděle 12:57 Florida hlásí více než 50.000 mrtvých s Covidem19. To zní naprosto neuvěřitelně. Florida patří mezi země, státy, které prosazují švédský styl BEZ ROUŠEK, BEZ COVIDPASŮ, BEZ OPATŘENÍ přesto má Florida podstatně méně mrtvých než Česká republika, která zvolila zmatený a v konečném důsledku zcela neprofesionální a neodborný přístup plný nezákonných zákazů a příkazů. Florida má kolem 20 milionů obyvatel. Česko s polovičním počtem obyvatel, ale podobnou hustotou počtu obyvatel na plochu území má počet úmrtí přes 30.000 nemocných s Covid19, podle Kubka z lékařské komory je nadúmrtí reálnějších téměř 50.000 lidí v České republice. Ať počítáme tak nebo onak, vždy na Floridě BEZ ROUŠEK a bez opatření umřelo podstatně méně lidí než v Česku. AKTUALIZOVÁNO 13:45

zdroj: (anglicky) www.forbes.com/sites/nicholasreimann/..state-with-50000-covid-deaths

Švédsko je relevantní a přesný zdroj informací Covid 19
Čtvrtek 18:48 Proč jsem si zvolil Švédsko jako referenční zdroj. Švédsko je vyspělá země. Vyspělejší a stabilnější než Česká republika, ale má podobný počet obyvatel a přes podstatně větší rozlohu, tak v místech kde žiji lidé má hustotu podobnou České republice. Je tedy snadné porovnávat mimořádný a obdivuhodný úspěch Švédska a absolutní neúspěch Česka. jde o dva naprosto rozdílné světy jak postupovat při šíření relativně málo nebezpečných nákaz. Jak to jde všechno lehce pokazit (jako v Česku) a jak jde udržet nervy na uzdě a zajistit lidem pohodu i přes hypermediální smršť, která přechází prakticky přes celý svět.

Dnes se zaměříme na první konkrétní data, souvislosti, které je nutné znát, jinak se nemůžete odpovědně a bezchybně v datech o nemoci covid a podobných pohybovat. Co konkrétně nás zajímá. Počet obyvatel desítky let zpětně. Případně počet obyvatel v konkrétních měsících jednotlivých let. Úmrtí celkem za každý rok desítky let zpětně. Úmrtí podle příčiny. Struktura úmrtí podle věkových skupin, nejlépe po deseti nebo ještě lépe po pěti létech.

Pro česko jsou k dipozici spolehlivá data jen posledních třicet let a to ještě s tu většími, tu menšími problémy a nepřesnotmi. Přesnost nic moc. Pro Švédsko je to téměř třista let. Takový drobný rozdíl. Nicméně už to samo o sobě ukazuje jak silná stabilita panuje ve švédsku. Pro referenční data ideální prostředí. Jak vidíme už jen samotná data ukazují, jak je na tom česká republika špatně. Přes velká zlepšení po sametové revoluci. AKTUALIZOVÁNO 19:12

"česká média, český stát a česká vláda lžou, zavádí, šíří bludy, nepřesné informace a v konkrétních případech přímo dezinformace. česká televize a český rozhlas fatálně selhali při oponování a kritickém posuzování dat."
Středa 10:15 Včera jsem zveřejnil odkazy na důvěryhodné zdroje, které nepopírají nemoc Covid, nepopírají očkování, ale zároveň ukazují na velké nesrovnalosti jak informuje o nemoci Covid český stát, česká vláda, česká média veřejné služby, Česká Televize a Český rozhlas. Pravidlo, že různá soukromá média parazitují na bludech, vytváří atmosféru paniky a strachu, tvoři novinářské kachny, takové pravidlo by nemělo být pravidlem pro instituce financované z veřejných zdrojů. Za celé dva roky jsem nezaznamenal kritické využití dat ze švédska, přestože se velmi lišil způsob řešení problému při podobném počtu obyvatel a nakonec i podobné hustotě počtu obyvatel v městech a vesnicích. AKTUALIZOVÁNO 11:43

Úterý 10:40 Tato stránka vznikla jako reakce na konkrétní rozhovor v ČRo. Hořejší doslova lhal, zaváděl a zjevně šířil POPLAšNOU ZPRÁVU prostřednictvím média veřejné služby . Byla to poslední kapka. Téměř dva roky nás vláda, premiér, politici, česká televize a český rozhlas informují neuvěřitelně zavádějícím způsobem, zcela zamlčují průkazná fakta, nechali se strhnout mediálním bludem a ten dále rozvíjejí. Zcela se vytratilo kritické myšlení, kritický přístup, vědecký postup, odkazy na RELEVANTNÍ A OVVĚŘENÉ statistiky. Vláda, premiér, Česká televize i Český rozhlas se nechali strhnout emocemi a společně šíří smyšlenky, bludy a lži. Protože stav se stal neúnosným rozhodnutí bylo jednoduché. Tímto zveřejňuji skutečná data, podložené statistiky, pravdu. AKTUALIZOVÁNO 10:52

Úterý 8:00 Pro dobrý a solidní začátek si ukážeme spolehlivé zdroje. Základní jsou dva, oba poskytuje veřejně Švédsko, jde o státem garantované statistiky, později přidám třetí, zdaleka nejpodrobnější zdroj. Prvním zdrojem je SCB.se, konkrétně Corona i statistiken, druhým zdrojem je Folkhalsomyndigheten.se, konkrétně Bekraftade fall i sverige. Nebudu Vás napínat, švédské statistiky za rok 2020 dokazují nadprůměrnou smrtnost nad 90 let (ale ne v dlouhodobém průměru) , vysokou smrtnost (srovnatelnou s chřipkou ) nad 65 let a prakticky nulový zásah mladší populace. Pokud jste netrpěliví můžete už nyní hledat informace, velkou výhodou je možnost nahlížení v češtině, postup překladu zveřejním později. Opět pro netrpělivé, rychlý překlad cizojazyčných stránek poskytuje v telefonu nebo tabletu přímo prohlížeč Chrome, druhý složitější je zadání http adresy do překladače Google. AKTUALIZOVÁNO 10:07

"Úmrtí na Covid nachlazení v roce 2020 VÝRAZNě nadprůměrně zasáhlo pouze lidi nad 90 let. Ve věkové skupině nad 65 let byl mírně zvýšený nadprůměr, ale nikoli z dlouhodobého pohledu. Lidé mladší 65 let z pohledu statistiky nebyli zasažení víc jak v běžné, obvyklé míře pro rýmy, chřipky a nachlazení. Ve švédsku neexistuje statistika, která by dokazovala opak."
Pondělí 20:15 To je pro dnešek vše, chci aby jste zvážili, zda-li dává smysl moje informace šířit a pokud ano, zajistěte šíření a sdílení pro prospěch celé české republiky, ale možná i s přesahem do zahraničí. Zajistím nebo mi napište a zajistěte překlad do jiných jazyků. Začínáme. Jako první zdroj použijeme švédské státní statistiky, které jdou k věci přímo nevyhýbají se tématům a zveřejňují data odpovědně, spolehlivě už přes dvě století. švédské statistiky jsou důvěryhodné. Navíc zdroje dávám k plně k dispozici, nemůže dojít k manipulaci nebo záměně dat. Grafickou podobu stránek budu řešit až později, aktuálně dávám přednost přímé a rychlé dostupnosti na všech zařízeních bez rozdílu. Omlouvám se za případné chyby, editaci překlepů a pravopisných chyb budu dělat několikrát denně a později přenechám profesionálním editorům. V této chvíli píšu vše přímo z ruky.
AKTUALIZOVÁNO 20:20

Pondělí 20:07 Co jsem pro Vás připravil. Prakticky absolutní pravdu, tedy tu, kterou bude za několik let celý svět pokládat za tu objektivně správnou, vědecky odůvodněnou, statisticky doloženou. Zpochybnění bude pasováno do polohy dezinformací. Vše co zde zveřejním je zpracováno s největší možnou péči, řádně ozdrojováno a hlavně s nadhledem extrémně inteligentního mozku s IQ nad 200 Cattel. čili udělám vše pro zveřejnění čistých fakt. Podstatné je, že tady nepopírám ani rýmy, ani chřipky nikomu neupírám možnost se léčit, očkovat, chovat se preventivně, pokud jde o ryze dobrovolný a to zdůrazňuji DOBROVOLNÝ akt, dobrovolné rozhodnutí. Nepopírejme, že právě rýmy a chřipky nás mohou i zabít a tak tomu je od nepaměti. Rýmy a chřipky způsobují a podílí se na stárnutí našeho těla i duše. To už věděly naše babičky a prabababičky. Něco jiného je hovořit o konkrétních formách rým nebo chřipek a hledat informace, jak nás jaké a konkrétní viry rým a chřipek ničí. Nemoc Covid patří mezi rýmy více než mezi chřipky, to si řekněme hned na začátku, protože je dobré si ujasnit k čemu má vir Sars Cov 2 blíž. Také je nutné si vymezit názvosloví. Existuje nemoc Covid, tak jak bývá prezentována v médiiích, ale také existuje a pojmenujme to Covid Plus nebo "Covid blud" a to je vir úplně jiného typu, jde o hyperparalelně a hypermasivně šířený mem, který způsobuje strach, paniku, stres a následně úplný rozpad informační společnosti, následkem jsou stejně jako v české republice až desítky tisíc obětí.
AKTUALIZOVÁNO 20:13

"Covidy jsou dva. Ten obyčejný, nachlazení příbuzné rýmě a druhý horší, mediální Covid pojmenujme jej Covid Plus. Covid obyčejný má smrtnost obdobnou chřipce, nachlazení a rýmě, Covid Plus je mimořádně zákeřný společenský vir - hazard šířený médii a v horším případě i státem (např v česku). Covid Plus (nebo také Covid blud) přináší masivní vlnu strachu, stresu a paniky, šířením negativních emocí způsobuje vysokou míru úmrtí."
Pondělí 19:47 Jste na nových stránkách, které jsou soukromé, ale nyní zcela výjimečně jeden měsíc budou veřejné a věnovány Covidu. Jmenuji se Ladislav Ničman a jsem znám také jako David L. Nitschman, pod našim púvodním rodinným jménem v anglosasku. Covid mě zajímá od samotného začátku a to úplně prostě z pohledu matematických a statistických souvislostí. Bylo mimořádně zajímavé a souběžně strašné sledovat, jak český stát prostřednictvím Andreje Babiše (a jeho vlády Hnutí ANO a spol) zaváděl, lhal a postupně přivedl republiku k úplné a naprosté katastrofě. Poprvé po třiceti létech jsem opět prožíval stejně marné a hrůzné pocity jako za totality v osmdesátých létech, kdy na chodbách nemocnic úplně zbytečně doslova zaživa umíralí lidé.
AKTUALIZOVÁNO 20:01

Pondělí 19:25 Výsledky švédských statistik ukazují, že existují Covidy dva. První ten obyčejný, na ten fakticky navíc proti dlouhodobým statistickým průměrům umírají jen starší devadesáti let a Covid druhý, říkejme mu Covid Plus nebo taky Covid Blud a ten vzniká jako mediální , politický virus, šíří jej státy, média a odborníci. Následky jsou hrozivé na následný stres a strach umírají podstatně mladší lidé a to navíc proti dlouhodobým průměrům. Covid Plus nebo Covid Blud je mimořádně nebezpečný stav společnosti a zasáhl většinu vyspělých států. Protože česká republika patří mezi státy kde vláda Hnutí ANO způsobila nejrozšířenější variantu Covidu Plus a fakticky tak zavinila úmrtí desítek tisíc osob, rozhodl jsem se nemlčet a veškerá data zveřejnit a ukázat skutečnou pravdu. Pokud se česko a ostatní státy nepoučí bude se tzv. Covid Plus opakovat i v jiných variantách jiných nemocí, čili neumírá se na nemoc samu, ale pod širším vlivem paniky, strachu a stresu s nějakou konkrétní vybranou a následně patřičně negativně medializovanou běžně a potencionálně i více se šířící nemoci. Umírá se následkem nezvládnutí vyvolané paniky.
AKTUALIZOVÁNO 19:33

Právě je 19:21 pondělí 13.9.2021 a připravuji zveřejnění informací o covidu z úplných švédských statistik. švédské statistiky studuji necelé dva roky, poslední týden jsem věnoval úplným aktuálním statistikám, překladům a pochopení většiny návazností a datových struktur.

Odložené zajímavé odkazy:

Očkování a přirozená imunita

Prostor X Šinkora Hořejší

SCB.SE úmrtí podle věkových skupin na 1000

UPOUTÁVKA NA DVA TÝDNY, TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU:

Po - St: (hotovo) Chřipka je covid, covid není chřipka, tisková konference ministra zdravotnictví, bludy a lži.
Čt - Ne: (hotovo) Třetí očkování je nesmysl imunologo Thon má jasno.
Po - St: (právě zveřejňujeme) Švédsko má nejlepší desetiletí dožití ani Covid to nezměnil.
Čt - Ne: Češi žijí v bludech, nejvíc je šíří vláda. Český občan prakticky nemá v češtině přístup k objektivním informacím.
i1
ssid:<reagovat 
anae (Stálý) - 27.10. > lidí je moc! jsme se přemnožili! už to takhle nešlo dál … např. výlet do Českého Krumlova byl jako výlet do Asie ...
<reagovat 
 toono (Stálý) - 28.10. > anae> pises pitomosti((
<reagovat 
 anae (Stálý) - 28.10. > toono> lidi se mi začínají protivit, jsou to ke všemu nepřátelský kverulantský živočichové ... asi i kvůli tomu přemnožení ... maj nejraději pomluvy a intriky (aspoň tady)
<reagovat 
 anae (Stálý) - 28.10. > toono> lidi se mi začínají protivit, jsou to ke všemu nepřátelský kverulantský živočichové ... asi i kvůli tomu přemnožení ... maj nejraději pomluvy a intriky (aspoň tady)
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 28.10. >
28.10.2021 18:29:25 j.f.julián
https://www.facebook.com/100009582743586/videos/170215061897294/

kdyby se každý naučil cca 5 paragrafů z našeho zákona a 2 ustanovení Ústavy jako tento právník, který dlouhodobě obhajuje segregované, tak by to pomohlo! Dle mého názoru se neláme nic, vše je před námi a dopadne to tak, že budou mrtví i na straně těch, kteří na "neočkované" chystají genocidu! Na straně lidu, tedy očkovaných i neočkovaných, je mrtvých již tisíce (a to jsem minimalista), bohužel všechna média jsou koupená, takže pravdu se ještě dlouho nedozvíme. Lze pozorovat, že nastupující vláda již patrně převzala kufříky, už mluví jinak než před volbami. Myslím, doufám, že vše se pohne až nám vezme vláda práci, což bude jen další krok k vakcinaci nejen doteď nenapíchaných, ale i další dávka pro již zastrašené ovce. Pak snad.... Opakuji, chybí nám vůdce, který by ustanovil Lidové soudy a vyhlásil TRESTY pro covidisty! To, že budou zatím bez samotné exekuce je v tuto chvíli mimo mísu, je třeba postupovat tvrději a nemilosrdněji, než naši vrazi! Tak tohle jsem teď opsal od jfj na chatu
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 29.10. > Covid zpovykanci, radši zalezte do sklepa, už se na vás voda vaří! Vy, kteří jste dosud obhajovali vrahy covidáře a Bílou mafii, vy kteří jste si idiotsky mysleli, že vás ochrání nesterilní špinavé hadry už prohlédněte!!!29.10.2021 13:56:38 j.f.julián
BOMBA! Údajná konspirace světa se ukázala jako pravda. Mám jen tento odkaz-jinak to nejde, ale předpokládám, že to bylo včera na covid PRIMĚ... Ten, v podstatě největší vrah, byl usvědčen Senátem USA, že stojí za vznikem covidu a že lhal ve všem. Co víc chcete napíchanci? Aha - další dávku, že?!

https://rumble.com/vo9bxl-2021-10-25-anthony-fauci-obvinn-z-mysln-li-o-pvodu-c-19.html?fbclid=IwAR0gyMywh1uUeeXpEXHWhJccZCsk1Jx3bDn_tpoJRqzLG0w0lrKFiJDo-QI

pochopte, my soudní po vás nepožadujeme omluvu, ani přiznání blbosti, my jen chceme abyste vyndali palici ze řiti a pomohli nám zhoupnot ty covid šmejdy!
Válek ještě není ministr a už chce segregovat lidi nad 60 let domácím vězením!
To je samozřejmě začátek.
DNES jsem na mnoha chatech zveřejnil, že požadujeme TREST SMRTI pro tohoto fašistu. Jsem si vědom popotahování a jsem přpraven, dojde-li k tomu, rozbít stan před Předsednictvem vlády a držet hladovku! Chápu, že ovce se tomu zasmějí, ale svůj názor dávám najevo i Volnému, Landovi ap., a protože to po dobrém nepůjde, tak budu klidně první obětí, je to osud...

<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 1.11. >
01.11.2021 20:12:47 j.f.julián
a máme tady svobodnou tiskovou konferenci-PRAVDA o fašizaci a nezákonnosti vlády, o kšeftu Prymuly za 2 miliardy, o zbabělosti hygieny a zločinného spolčení vlády i opozice, o Demonstrace 17. 11. 21 na Staroměstském náměstí!

https://fb.watch/8-Zhe6asEO/
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 2.11. > Rada jfj k ukončení covidu!

My, kteří nejsme závislí na covidu, jako prostředku k nečekanému zisku, už dávno víme jedno.
To, že na tuto myšlenku nepřišla žádná vláda, žádný ministr zdravotnictví, u nás, ale ani v celém světě, můžeme brát jako jejich neschopnost, ale všichni víme, že je to spíš ziskuchtivost.
Je to prosté jak ohanbí prvničky (což je mé přirovnání-povoluji jej šířit), stačí když vláda udělá tiskovku a řekne národu (světu) jednoduchou a srozumitelnou větičku!

Protože nás ohrožuje "smrtelná" nemoc, vyhlašujeme s okamžitou platností, že na covidu
je zakázáno jakkoliv vydělávat!

Ani to nebolelo, že?!

A teď můžeme rozvíjet varianty, co by kdyby, ale, KDO chce covid zaříznout, tak to pro něj nebude problém, kdo chce na covidu vydělat, tak bude hledat problémy.
Jedno vám povím s jistotou - covid by skončil během 24 hodin, byly by prachy na státní rozpočet, pro zdravotnictví, důchody ap. Navíc bychom měli čas pozavírat zloděje z covid a Bílé mafie, zabavit jejich multimiliardové zisky atd.

Co myslíte vy? Budete hledat překážky, nebo uznáte že mám pravdu, a touto pravdou odkrývám deku rádoby covidu? Za minulý rok zemřelo stejně lidí na světě, i u nás, jako každý jiný rok!
Ale čísla sem nebudu dávat, jsou jich mraky na chatech.
Problém je v přístupu zpovykaných.
Další má pravda je ta, že - DOKUD BUDOU POČÍTAT MRTVÉ, NAKAŽENÉ a POZITIVNÍ
lidé, kteří z čísel covidu a jakémkoliv navázaném kšeftě mají zisk, tak se nemůže nic změnit!

Vidím dál a vidím víc. 5 let před covidem jsem toto zveřejňoval mimo jiné na Totemu-všichni se mně smáli, tak jako dnes...
Opět opakuji i pro slaboduché-mutace chřipky jsou tu, a budou i nadále-jsou cílené a umělé, kdo chce, ať se napíchá experimentální vakcínou, protože víra tvá tě uzdraví (nebo zabije), kdo chce ať
nosí dosmrti zednické roušky proti prachu i když vir je násobně menší než prach a proto ho nesterilní hadr nemá šanci odrazit, kdo chce ať dělá co chce, ale dnes se opět propagandisticky a demagogisticky používá věta...
Tvá svoboda končí, tam, kde má začíná...
ANO, hezká propagandistická fráze... jenomže ono je to jinak!

Všechna propaganda, všechna tvá rozhodnutí, nařízení vlády i ministra zdravotnictví, všechna silná hesla očkovaných a "zodpovědných", KONČÍ TAM, KDE ZAČÍNAJÍ OHROŽOVAT MÉ ZDRAVÍ!
Obrátit umím vše, demagogie je moje dcera! Proto ji nikdy nezneužiji a vždycky poznám po prvních slovech!

Váš NEJvětší básník a poeta, váš genitální muž jfj. 2.11.2021

(17.11.21 na Staromáku můžete naslouchat lidem, kteří proti očkovaným nic nemají-naopak),
tohle je vzkaz i mladým, kteří by také chtěli zažit svoji "revoluci", kvůli zaprodané justici vás
(Chvilkařů) protestovalo milion, ok, teď vám jde o život, o děti, o svobodu, o všechen váš majetek, tak se zvedněte a něco dělejte! Tedy jestli nechcete každých čtvrt roku další dávku oxidu grafenu atd (viz Agenda 30 +
https://nastub.cz/w/de4f9960-fa7c-492f-b7dd-b46b5c1f98f4?title=0&warningTitle=0&start=2s&fbclid=IwAR06Y4iou6cTBrPsNLwZN8VWzYsSkhfjCsJm0HKlav8ed09k06sn7-RNfqk
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 23.11. >
https://skrytapravda.cz/z-domova/274-a-dost-data-a-nic-nez-data-pul-spolecnosti-je-zmagorele-tak-ze-se-picha-i-na-wc-hlavni-nadrazi?fbclid=IwAR1ZXFv5S01h2VcATmifHwY21Zm2CUG0TrOGiQwaVF4t7YNAejpSba5j_Ro#.YZzfl7KGG-Z.facebook

pravdivá čísla-tohle v covid tv neuvidíš!!!
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 24.11. >
24.11.2021 20:03:31 j.f.julián
OČKO HUJEŘI-jen pro vaši info. Rok a půl tvrdím, že dle Agendy 30 máte do dvou let dostat 8 vakcín-po páté mají přežít jen ti nejsilnější... jste zahlcování covid podplacenými médii o prospěšnosti vakcím, strašeni fotkami mrtvých (mnohdy očkovaných), ale tady je jiné kafčo-posuďte sami, jestli chcete věřit, je mi to fuk-já se napíchat nenechám za NIC na světě tímto hnusem! To, že vám pár teček neublíží hned-NIC neznamená. A teď sledujte, jak vám lhali a jak jste hloupí, když jsem vás varoval! Převčírem v Čt, že bude brzo potřeba 4 vakcína, aby jste okamžitě šli na trojku! včera už říkali, že je jisté, že bude potřeba 5-slovy PÁTÁ!!! A dnes již v té samé Čt24 říkali, že 6-šestá je určitě vhodná! Během 3 dnů-ROZUMÍTE UŽ??? Já vím-nerozumíte, tak sledujte jak dopadnete...

https://www.facebook.com/100000116878368/videos/1063355604410373/
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 29.11. >
29.11.2021 12:06:12 j.f.julián
Já upozorňuji všechny své lékaře, kteří se mě údajně bojí a udávají mě státním zástupcům, chtěli by mě odstranit do blázince ap., že toto video jsem pánovi nepsal JÁ, toto je důsledek jejich "léčby" lží, jejich zpronevěření se Hippokratově přísaze, jejich vlastizradě a jejich Zločinnému spolčení proti Národu. Tohle si myslí minimálně 3 miliony Čechů, kteří nejsou ovcemi! Já tento vývoj jen konstatuji již dlouho, v jejich Plánu se s ním dokonce počítá, nicméně, tihle covidisté si asi, a to už víme, neumí spočítat, že oběti nebudou jen lidé po smrtících injekcích, ale že to budou i samotní vrazi!

https://fb.watch/9Ar42b3c58/
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 29.11. > úplně čerstvý útok KUBKA na občany zbraní-takový je to frajer, a ten by chtěl rozhodovet o našich životech! HNUS


29.11.2021 16:21:49 j.f.julián
https://fb.watch/9AG7-RSP5u/

útok KUBKA zbraní na pokojné obyvatele! Do vazby s tím grázlem.

1 koment, který stojí za to...

Kubek je fašistickej grázl, který chce vyvolat Občanskou válku, nedodržuje základní lidská práva, porušuje Ústavu ČR, porušil Hippokratovu přísahu, ignoruje zákony a Rozhodnutí soudu! Vyzývám všechny lékaře aby tohoto zaprodaného ksindla a člena covid mafie okamžitě odvolali a vyloučili z Lékařské komory, uvědomte si, že tento darebák a zločinec bude souzen u Lidových soudů s ostatními, kteří zapříčinili SMRT našich spoluobčanů a nyní se snaží pod rouškou nezákonných vládních opatření zabít i naše děti! Pro toto zločinné spolčení je jen jeden trest! TREST SMRTI! Zabavení majetku celému příbuzenstvu je až druhý bod! Upozorňujeme všechny lékaře, že je budeme soudit podle jejich činů a žádáme občany aby si pořizovali záznamy o odmítnutí, či zanedbání léčby pro kohokoliv!!!
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je osm + deset ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter