Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 23.2.
Svatopluk
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

 
Michelle
Autor: Leia (Občasný) - publikováno 19.12.2000 (16:20:44), v časopise 15.1.2001Poznámky k tomuto příspěvku
Lian (Občasný) - 15.1.2001 > Já nevím, ty oči má nějak daleko od sebe a celá ta tvář je hrozně široká, tlustá nebo já nevím, jak se to říká, to takhle opravdu vypadá?
<reagovat 
Martin (Stálý,Redaktor) - 15.1.2001 > V celku pěkná kresba, ta velikost tváře mi připadne ale také trochu vůči velikosti těla nesouměrná.
<reagovat 
_JiKo_ (Občasný) - 15.1.2001 > proporce!

<reagovat 
Čtenář - 15.1.2001 > ano proporce ,líbí se mi ústa -ty mi připadnou dobré a mají svůj výraz.
<reagovat 
Čtenář - 15.1.2001 > to jsem byla já,Majka-odhlásilo mě to.
<reagovat 
Thomas Hudson (Občasný) - 15.1.2001 > Pro začátek si myslím, že to není špatné, hlavně, jestli jsi to kreslila podle skutečné nefotografované kamarádky, která se pořád vrtí a pořád něco žvatlá - pusu s usmevovymi vraskami jsi zvladla dobre - nos tam taky patri, ale oci ty oci......ja vimje to hodne problem, prtoze jsou v paru takze musi byt skoro stejne aby se k sobe hodily a jeste k tomu ve stejne vzdalenosti od stredni osy - to leve ocko ti ujelo trosku vic doleva. Jinak s tou šířkou obličeje je problém v tom, že jsi měla ještě kus té levé tváře zamalovat černým stínem - vlasy se mi líbí.....rameno : ve předu jsi mu udělal moc černý stín, takže vypadá jakoby tam mělo prohlubeň.......a prsty musím říct že se ti opravdu nepovedly - hlavně ten palec.........zkoušej to dál a hlavně často, ať získáš nějaký cvik, protže cvik dělá mistry a hlavně když tě to baví tak to je skvělý koníček :)
Ještě jedna radička - jdi do obchodu a řekni, že chceš kreslící papír jemnozrný a tužky z řady HB - pro kreslení se vyrábějí od 1B do 9B s tím, že devítka je uplně měkká a 1B je myslím na urovni klasický jedničku ale ted si nejsem jistý - těším se na další kresbičky
<reagovat 
SShane (Občasný) - 17.1.2001 > Mohlo by to byt hezke, ale priste vem radeji jinou kamaradku :-)
Body: 1
<reagovat 
Leia (Občasný) - 18.1.2001 > moc díky za vaše připomínky. Tohle je můj první výtvor tohodle typu, jinak se pokouším kreslit něco trochu jiného. Ale na to, že je tohle první pokus, se jí alespoň vzdáleně podobá, což jsem vůbec nečekala :))
<reagovat 
idaron () - 18.4.2001 > Ujde to,jen by to chtělo nahlédnout do
nějaké příručky o anatomii.
Body: 1
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je sedm + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter