Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 20.5.
Zbyšek
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Fotografie
 > Fotografie
 > Krajiny
 > Příroda
 > Zvířata
 > Makro
 > Zátiší
 > Portréty
 > Akty
 > Architektura
 > Experimenty
 > Fotodokumenty
 > Fotoreportáž
 > Cestopis
 > Sport
 > Abstrakce
 > Rodinné foto
 > Ostatní
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Z dnešní demonstrace proti základnám
Autor: Martin (Stálý,Redaktor) - publikováno 5.5.2008 (23:25:28)


Martin (Stálý,Redaktor) - 6.5.2008 > Ty brdo, to je za vecer reakci, tak koukam, ze jde skutecne o dost zhavou otazku:-) Moc nerozumim tomu nebezpeci Ruska atp. Podle mne jde jen o medialni zneuziti minulosti nasimi politiky, podobne jak to delaji skoro 20 let po revoluci, kdyz se vymlouvaji na stare casy pri neuspesich v ekonomice, ktere svou nedbalosti zavinili. Vedle Ruska jsme zili cela staleti a nikdy s nimi, krome doby minule, preci problem nebyl. Posledne slo o velice pohnutou revoluci po dvou svetovych valkach, ktere zmenili zrizeni celeho sveta. Ten problem radaru bych videl v tom, ze jde o pritomnost cizi mocnosti na nasel uzemi, navic ekonomicky velice silne, coz neni absolutne nutne, nic vic. Co se tyce naseho clenstvi ve vojenskych organizacich, to beru s ohledem na minulost, kdy nas tyto svazky jiz tolikrat zradily - posledne Mnichov, za uplne zoufalstvi. Defacto jedinny takovy svazek, ktery nas kdy ochranil pred utoky z venci, bylo Rakousko-uhersko. A to nebyl vojensky svazek, ale monarchie. At si ma nazor kazdy, jaky chce, ale proste pri pohledu dozadu to takto vidim ja.Kazdopadne diky za nazory.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli Martin
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + osm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý,Redaktor)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter