Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 21.4.
Alexandra
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Odpadkový koš
 > Odpadkový koš
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
PF a vánoce
Autor: praskunst (Občasný) - publikováno 30.12.2008 (19:25:06)


 Aine (Občasný) - 30.12.2008 > wandalka> jé a co jsem měla dělat? když to bylo dobrý - tohle je přece taky dobrý, krucinál. nebuď tak uražená - to tvoje je takový nevýrazný, mdlý, pak je na tom ulhanej nápis - on to předělal tak, že je to nepokrytecký ale nepřípustný - uráží to lidi - ve smyslu kdo chce, aby mu někdo popřál svými genitáliemi? přitom je to v tom nápadu úplně přesný - asi všichni, vlastně - aby jim někdo popřál přirozeně. Já totiž o tomhle člověku nepochybuju, že je dobrej a nasranej, ale ptám se proč? no a tak je to i stím mým obrazem - je taky dětsky naivní, absolutně zasněná v reálu nemožná situace - on to obrátil, do naturalismu. Ten můj obrázek má být o pudu, on z toho pud udělal. Tak co ale teď? je to jeho nápad, ale parazituje na mě - tak se ptám, pročs mě aspoň neuvedl v názvu jako wandalku, co wandalko - co myslíš?
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli Aine
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je dvě + deset ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter