Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 28.10.
Státní svátek
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Fotografie
 > Fotografie
 > Krajiny
 > Příroda
 > Zvířata
 > Makro
 > Zátiší
 > Portréty
 > Akty
 > Architektura
 > Experimenty
 > Fotodokumenty
 > Fotoreportáž
 > Cestopis
 > Sport
 > Abstrakce
 > Rodinné foto
 > Ostatní
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Můj svět
Autor: Aine (Občasný) - publikováno 14.3.2010 (19:20:14)


Myšpulín (Občasný) - 18.3.2010 > obrázek mě evidentně zaujal natolik, že jsem si jej i v Picase projel různými filtry a kromě několika dalších zajímavostí rozpoznal gotický opevněný kostel tam vpravo dole. možná je to kus kláštera, možná i nějaký hrádeček, nebo tvrz, protože jen takhle gotický velký kostel v takovém napohled zapomenutém a ještě k tomu bukovém údolí, není obyvklá věc. míst rozsáhlých bukových lesů s takovými kopci tolik není. něco je na okraji Beskyd, možná i ty Jizerky, které vůbec neznám, ale spíš ještě nějaký kus Šumavy. - Dalo by se snad procházet seznam opevněných kostelů, nebo tvrzí, ale to je fakt moc úřednický postup a cesty tudy nepovede. - Google Earth je proto na moc dlouhé lokte. - tak mě třeba ještě napadne, která lokalita by mohla být tak zvláštně nakombinovaná. - řeka dole není, je tam silnice, to je vidět. Architektura sudetská zjevně (široké a nízké střechy). - pěkná poznávačka. - leda by stál kostel na vyvýšenině nad řekou - suché údolí by bylo ještě neobvyklejší.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli Myšpulín
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + devět ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter