Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 15.10.
Tereza
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Mystika, filosofie
 > Mystika, filosofie
 > Filosofie
 > Náboženství
 > Duševno, mystika
 > Literatura, odkazy
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Ke kořenům duchovnosti
Autor: romann (Občasný) - publikováno 21.12.2011 (14:02:45)


romann (Občasný) - 27.12.2011 > nevím jak ty, ale já když čtu bibli, neustále nacházím v evangeliích pokyny, co má křestan dělat, jsou jich stovky.
Když Kristus řekl dokonáno, znamenalo to, že už nemusíme nic dělat? To tedy ne, vždyt jen přijmout Boha jaký opravdu je (a to bez rozhovorů s Ním a bez vytržení ducha jak v Letnicích ani nejde,) je práce na léta. Když vidíš Jeho atributy a prožíváš je, ne jen o nich čteš-Věčnost, Nekonečnost v nekonečně nekonečen směrů, všude Dokonalost, tak padáš v ohromení na zem a třeseš se. Tělo ti hoří ohněm a až pak tě napadne, že právě o křestu ohněm mluvil Kristus.
A prožít to, je právě ta mystika. Měl by sis přečíst, co mystika je, definici, protože tak popíráš mystičku sv.Terezii, oficiální Učitelku církve:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mystika
http://cs.wikipedia.org/wiki/Terezie_z_Avily
Píšeš-zatimco ostatni nabozenstvi, jejich problem, odsouvaji nekam dal do budoucna a tim cloveka zenou do zahuby.-nevím, kdes to vzal, znám jich pár a do budoucna nic neodsouvají Proč se tak vztekám? Protože po 2000 letech křestanství nejsou ani křestanům jasné základy Kristova učení. Ani papež to neví.
Není to snad důvod?
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli romann
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je deset + šest ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter