Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 28.1.
Otýlie
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Moravská Třebová
Autor: Gogin (Občasný) - publikováno 25.11.2016 (03:37:55)


Čtenář - 28.11.2016 > Obě grafiky – nic světoborného to zrovna není, ale prostředí Totemu určitě osvěží.
První grafika – rušivě a neuměle působí nedotažení do okrajů matrice (strom vpravo, zeleň u spodního okraje). Moc silně jsou vyryté věže oproti okolí – porušení perspektivy. Co je v popředí, bývá silněji vyryté než to, co je v pozadí. Tady to máš naopak.
Druhá grafika – působí dosti plošně. A zase to máš naopak – co je v popředí se přece zobrazuje i s detaily, co je v pozadí se může i lehce nahodit, detaily se vypouštějí. Tys to udělal přesně naopak, tedy špatně.
Práce kvapná – málo platná. Ale jsem rád, že jsi obě grafiky uveřejnil – alespoň se druzí mohou poučit z tvých chyb. Jinak – vytištěno docela pěkně, druhá grafika – s více vytřenou matricí se mi zamlouvá více. První je zase zajímavější obsahově.
Příště bych doporučil zveřejnit vytištěnou plochu včetně vytištěných okrajů matrice + přijatelné okolí nevytištěného papíru. Jedině tak se zveřejňují grafiky. Ty jsi tady zveřejnil akorát detaily grafik. Teď nemůžeme plně posoudit kvalitu tisku a práce tiskaře.
Přest všechny své výtky ti dávám palec nahoru. Mám totiž radost z každého autora, který se věnuje některé z klasických grafických technik.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je devět + jedna ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter