Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 18.1.
Vladislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
MÁ SNÉHOBÍLÁ + PO TRYZNĚ
Autor: j.f.julian (Stálý) - smazáno


čtenář čtenář NOVÝ - 13.12.2017 > Pane Juliáne, prosím, nemyslete si, že já jsem někdo z těch zlých nepřihlášených. Já se jen neumím přihlásit, prosím, věřte mi to. Mě se vaše básně opravdu líbí. Na kurzu nás učili, že gerontům máme na všechno kývat, oni už od života nic nedostanou jiného, než pochvala a zdání, že si sami život nepokazili. Věřte mi prosím, že se mi vaše básně líbí. Přiznávám, já jím nerozumím, vůbec nerozumím poezii, mě sem poslali ze sociálky trochu za trest, jedné babičce jsem rozšlápla brýle. Ano, udělala jsem to schválně, ale ona to byla zlá babička. vy jste prý také zlý a prý mě možná zkusíte i písemně dobijcovat, pokud něco pokazím. ale já se budu snažit hodně, budu říkat že vaše básnicky jsou hezké, protože já svoji práci chci dělat dobře. A aby mě zase převelili zpátky na jedenáctku. tedy mezi samé ženy, já se příliš Velkých mužů bojím, pane juliáne, vaše básničky jsou opravdu hezké.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter