Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 17.1.
Drahoslav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
ZMEŠKALÉ RÁNO
Autor: analfagot (Stálý) - publikováno 1.2.2019 (09:30:51)


j.f.julian (Stálý) - 2.2.2019 > teď mě ještě napadlo, že bychom si tu poesii na Totemu odpustili úplně, budem si to posílat jen mezi sebou ze stanu do stanu a tady na Totemu si budem s lidma jenom nadávat! Většinu těch trotlů stejně baví jen to! Ještě, že už umřu, budeš na ně chlapče sám... Stejně to byla prdel, viď? Vymlátili jsme už 2 litweby, byla to síla, takhle ve dvou! No jo, no, už je to pryč, myslím alespoň, co se týče poesie, že mám zdatného nástupce! Jo, a převzal jsem prozměnu tvůj nápad, že jim sděluji počet nahlédnutí. Je to i pro mne zajímavé, jak a co čtou naši věrní milenci klasické poesie... (vtip, samo že nadávek, vulgarit a nenávisti) Holt jsme chlapče o 2 století Zmeškali Ráno... Ještě tě naučím chlastat jak protrženej a budeš kompletní BOHÉM.
Doporučil 
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli j.f.julian
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je čtyři + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter