Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 27.11.
Xenie
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
WOLKEROVI
Autor: j.f.julian (Stálý) - publikováno 20.10.2019 (07:28:56)


j.f.julian (Stálý) - 20.10.2019 > Bohuno, Jiří Wolker byl básník, nevyráběl whiskey, máš to pomotaný, tvá kritika je opravdu konkrétní, přesně takovou jsem čekal... stačilo říci, že je to pro tebe prostě moc poetické, že tomu nerozumíš a nemáš tu kapacitu, a to všechno v 1 komentu, ale to by nebyl grafoman, aby nerozvinul své ignorantství do více komentů. To ti patrně nějak pomáhá, když v sobě vzbuzuješ dojem několika lidí... Pro mě je taková kritika úplně na hovno a to především proto, že odradíš skutečné poety, kteří se chtějí vyhnout tvým blábolům a zejména tvé osobě... Nic, opravdu to nemá cenu číst od nepřihlášených,tak už se neobtěžuj! ALE V JEDNOM JSI MĚ POTĚŠILA. JÁ DOUFÁM, ŽE LITERÁRNÍ A UMĚLECKÉ SERVRY JSOU I PRO TAKOVOU POESII, nejen pro fb hejtry, takže tam jsi omylem ťala jednohubku na vidličku.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli j.f.julian
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + šest ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter