Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 19.1.
Doubravka
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@gmail.com.
   


Psi vino
Kacur
Okamzik

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Jan Žamboch a Radka Rubilina v Café Práh
Čtenář - 19.1. > Gogin> Typická výmluva neumětelů (promiň, ale je to tak). Skutečný Mistr nevydá na veřejnost nedobrou fotku - na všech mu záleží a pak platí: Mistrovo jméno = kvalita. Ti, co nejsou Mistry, klidně zveřejní nedobré fotky a hájí se formou: Kdyby se mi chtělo, tak to byste koukali, jaké nádherné fotky bych udělal......
Závěr: Gogin = nekvalitní autor. Může se stát, že někdy zveřejníš třeba vynikající fotku, ale protože máme zažito: Gogin je nekvalitní autor, vynikající fotku s největší pravděpodobností přehlédneme. Anebo tomu neuvěříme. (Tak nějak zde dopadl například boval.)
U příspěvku:Velká noční hudba
Čtenář - 19.1. > čtenář> Úroveň tvé poznámky je na úrovni 14leté holky, co více dodat?
U příspěvku:Velká noční hudba
Čtenář - 19.1. > Já bych to tak dramatické neviděl. Docela zajímavá studijní fantastická kresba. V dolní části pěkně plastická a kontrastní, v horní už méně. Jako chybu vidím nedobrou kompozici - umístění v ploše. Část nahoře bych rozhodně uřízl, ale tím se nám nedobře změní poměry napravo - a už to jede! Proto je dobré kompozici pečlivě zvážit už na počátku. Ale ono to časem půjde.
U příspěvku:Obraz
Čtenář - 19.1. > Ze všech tvých kreseb prozatím pro mne asi nejlepší. Pěkně si hraješ se stíny a světly. Myslím si, že rád zobrazuješ objem. Také se mi zamlouvá, že bílá plocha vpravo není jednolitá, že má nějaký obsah. Ano, určitě nejlepší kresba z dosud zveřejněných.
U příspěvku:"Stan. Kučerka.. ."
Zeanddrich E. (Stálý) - 19.1. > "(( ...)) Je známo,že za války v místech, kde se ..povinne radne utesnovalaokna vuci svetlu, ubyla ..spousta ..tezkych chorob .Uplna "hvezdickov." tma v noci ..je nutna.. :).
."
U příspěvku:Kresba
Čtenář - 19.1. > Á- už je tu hlava koně! Přesně, jak jsem to předpověděl. Ještě si počkáme na kresbu pejska a kočičky, také se dočkáme.
Ke kresbě: Kresba docela ujde. Co chválím - je dobré, že obrysy "nedrátuješ", neobtahuješ tvrdou linkou (to je začátečnická chyba), tady je to dobré, ale pozor na okraje obou uší - zde se rozplývají, což není dobré.
Co je problematické - perspektiva. Pro mnohé autory je problém překreslit trojrozměrný objekt z ploché fotky na plochý papír. Tady je to vidět – hlava koně je jakoby vtlačená do krku, i když se snažíš prostorově modelovat stíny a světly. A to je právě problém realistického překreslování z fotek – laiky nadchneš, odborníci a znalci se budou navenek usmívat, v duchu se ti budou smát.
Ale jako koníček (záliba) je to dobré.
U příspěvku:Walda...
Čtenář - 19.1. > čtenář> Ano, souhlasím. Kresba jen podle fotek je cestou do pekla. Ale málokterý amatér bude několik roků studovat výše uvedené, než začne samostatně tvořit. Výtvarná tvorba je pro něho koníčkem a bude kreslit či malovat tak, jak na to stačí. A během své tvorby bude, pokud bude chtít, postupně dohánět vše zameškané. Někteří potřebují jen počáteční radu, impulz, nasměrování, pak se po tvůrčí cestičce vydají sami. A to se tady asi skoro všichni rozumní shodneme: nekreslit podle fotek.
U příspěvku:Walda...
Čtenář - 19.1. > čtenář> Gratuluji, toto je prozatím nejblbější komentář tohoto roku, a to jsme teprve na jeho počátku. Možná ti to ještě nikdo neřekl, ale tady se vede diskuze ke zveřejněnému příspěvku, nevede se diskuze kdo a co umí či neumí nakreslit a co kdo může a nemůže pod obrázek napsat. Podle obsahu tvého příspěvku hádám - že ty jsi mladá blondýnka?
U příspěvku:Walda...
Čtenář - 19.1. > Někteří jste skutečně zakomplexovaný trubky za PC.Spousty z Vás neumí nakreslit ani Ň a budete někomu psát hodnocení.Nekteri z Vás by potřebovali pořádně nakopnout do biskupa, aby jste se vzpamatovali!
U příspěvku:Velká noční hudba
Čtenář - 19.1. > Vy jste to tady zakomplexovaný vemena, chtěla bych vidět Vaší tvorbu, to bude čmáranice jako od žáka z 1B, co?
U příspěvku:probělená
Martin (Stálý,Redaktor) - 19.1. > Krasne nafocene
U příspěvku:Kresba
Martin (Stálý,Redaktor) - 19.1. > Paradni obrazek...mohu se optat, cim je kresleny?
U příspěvku:Výskok
boval (Stálý) - 19.1. >
U příspěvku:Hanka Zagorová
Čtenář - 19.1. > Vy jste fakt blbci jak má vypadat, podívejte se na sebe jak malujete Vy!!!
Dejte si radši facku k každé strany jednu!!!
Uděláte nejlépe!
U příspěvku:Dotek
mystikus (Stálý) - 19.1. > a co dovětek?
U příspěvku:Silvestrovský stůl
Buryan F (Občasný) - 19.1. > čtenář> :)))))
U příspěvku:Zvonkohra
František Vyrut (Stálý) - 19.1. > P.V.Ctihodný> Bude líp. Díky za zastavení a zdravím. Franta.
U příspěvku:Kresba
mystikus (Stálý) - 19.1. > je to dobré, kotě... pan Váňa má stáj v obci Chyše, severní Plzeňsko, tudíž někdy zavítejte na zámek Chyše, skvělá expozice, strop od Petra Jana Brandla... 24.10.1668 až 24.9.1735, mějte se krásně
https://www.youtube.com/watch?v=TU8YoWjuCjs
U příspěvku:Walda...
mystikus (Stálý) - 19.1. > Pudlinek> (já to myslel, že Váš Walda je od Vás jako živý na portrétu, tudíž jsem oživil jeho vokál pro Vás, jako by na Vás Walda promlouval jako vnuknutí... Walt Disney: Tys nej, by dodal Walt z USA)
U příspěvku:Zátiší s koulí
Čtenář - 19.1. > je to dost otřesný ale přesně takový věci dnes dělají akademici jako ten blbeček mainer apodobní takže klidně takto pokračuj s tím že to bude pořád víc původní než od vzdělaných debilů kdy to je cesta zpět do prdele..
U příspěvku:Velká noční hudba
Čtenář - 19.1. > nebylo by to zlé kdyby jsi měl zmáknutou tužku protože jinak to působí trochu ušmudlaným dojmem což dělá to rozmázávání to si může dovolit výtvarník který má něco za sebou a ví jak s citem takovou věc vložit do kresby a ne na tom postavit celou kresbu bez citu a druhá věc jsou ty špatný návyky z obkreslování fotek takže anatomicky to jsou nejasné objekty klidně by takto mohly být nakreslené myslím ve stylistické zkratce ale tu přináší velmi dobrá znalost konkrétních objektů..chce to studovat podle živých modelů pak si po letech můžete dovolit nakreslit třeba lidský tělo v jakýkoliv poloze anatomicky správně a z hlavy jinak to bude vždycky průser
U příspěvku:Walda...
Čtenář - 19.1. > čtenář> no tak než se tento člověk a jakýkoliv jiný podobný začne věnovat vlastní tvorbě měl by v první řadě přestat kreslit podle fotek a zkusit to podle reality to je tak nutný základ že bez základních znalostí kompozice, perspektivy, šerosvitu, anatomie, technik a všeho možného dalšího nemá smysl mluvit o nějaké původní tvorbě
U příspěvku:Kresba
P.V.Ctihodný (Stálý) - 19.1. > Úplný hyperrealismus.
U příspěvku:prázdná
P.V.Ctihodný (Stálý) - 18.1. > Dobrá blbůstka.
Trochu mi to připomnělo vtip o poustevníkovy, který dlouhá léta meditoval v poušti.Po návratu do civilizace se kolem něj seskupili lidé a dychtivě se vyptávali : " K čemu jsi dospěl ? " A svatý muž odpověděl : " Život je velice hluboká studna. A nebo taky ne."
U příspěvku:Jan Žamboch a Radka Rubilina v Café Práh
Gogin (Stálý) - 18.1. > čtenář> v pořádku - já nechci analyzovat zaostřenost jednotlivých fotek, připouštím, že se tato série zrovna nevydařila - ale nešlo mi o víc, než podat jakousi informaci o kulturním dění v Brně - nic víc - když by se mělo jednat o fotky na kterých mi opravdu záleží a kterými chci zdělit něco více - pak by takové fotky patrně vypadaly poněkud jinak
U příspěvku:Walda...
Pudlinek (Nový) - 18.1. > mystikus> Jeee děkuji, to je od Vás milé :)
U příspěvku:Walda...
Pudlinek (Nový) - 18.1. > mystikus> Jeee děkuji, to je od Vás milé :)
U příspěvku:Jan Žamboch a Radka Rubilina v Café Práh
Čtenář - 18.1. > Gogin> mají pravdu důkaz je že ani jedna fotka není zaostřená takže místo abys při tom dělal stojky by ses měl naučit udržet foták v ruce magore
U příspěvku:Zátiší s koulí
zochrova (Stálý) - 18.1. > líbí
U příspěvku:Na břehu
zochrova (Stálý) - 18.1. > líbí
U příspěvku:Na břehu
neandrtalec (Stálý) - 18.1. > suprovní
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter