Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 27.5.
Valdemar
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 27.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Jo přesně, připadá mi že polovina lidí si už afirmuje opičí neštovice, sloní bradavice, lachtaního syfilise atd. - aspoň podle jejich energie. A docela mě to irituje že je to baví takhle dlouho. Já vydržela ty informace při prvním lockdownu žrát tak týden, pak jsem se toho přehltila, začalo mi to být prostě ukradený, nějaká bezpečnostní záklopka nebo co. A po dvou letech nechápu, jak to může ještě někoho bavit, to má fakt tak hrozný život že žije jenom tímhle a i dneska nosí respirátor a stýská se mu po nařízeních, karanténách a jiných blbostech? Ti lidé prakticky VÍTAJÍ další jejich slavné pandemie, doslova na ně zadělávají. Co doporučovali lékaři když byl svět ještě normální? klid na lůžku. Co se říkávalo když byl někdo nemocný? Hlavně ho nerozčilujte, ať je v klidu. LOL, dneska ho hlavně stresujte, nechejte ho běhat po testovacích centrech, co na tom že mu není dobře že, hlavně že bude vývar. 🤣

Já se naučila brát energii ze zhora, ale vždy je dobré být spojen jak se zemí, tak s nebesy, vždy když se napojuji, tak se spojuji oběma směry. Hlavně to dělám vědomě, ne že zajdu do přírody a "ona mě nabije" - ano funguje to, ale stále se člověk obrací tak trochu na to že to někdo udělá za něj, třeba stromy. Tohle se dá udělat kdykoliv a kdekoliv a člověk se vlastně sám stává součástí přírody - protože ona je takto permanentně v energetickém toku. Lidstvo to neumí proto se tu přetahujeme o energie jak o drobky ze stolu. Mě připadají jako hadr na holi zase všichni co tohleto dělaj teď - s nimi to smýká podle toho jaká vlaječka se zrovna vysílá v televizi. A přitom když si každý najde své napojení a tok, tak přesně, má energii, on si rozhoduje jestli se podělí nebo ne, a hlavně jí už nemusí krást nikomu jinému.

Hej to já jsem zvědavá taky, já si to představuji trochu jako domino efekt. Ono se to i trochu děje, ve slovníku lidí jsou častěji výrazy jako je energie, aura, duše i když nejsou zrovna tzv. ti co prozřeli. Pak jim ale něco přelítne přes nos a je zase nálada že tu všichni zahynou a Putin už na nás míří raketu... 😭🙄 s nimi to mlátí ode zdi ke zdi doslova. Je prostě nějakým způsobem vidět že je to nezastavitelné, že to prosvětlení se děje, ale lidi to neusnadňují tím že si skáčou na ty strachy a tím vlastně brzdí něco, co by se v nich přirozeně odehrálo - vibrace země by to udělala za ně dá se říci. Stačí se tomu jenom nebránit.

Hele jo i ne to "ezo" 🤣, většina těch se kterými se bavím mimo internet to takhle nedělí nebo tenhle výraz taky nemusej, ale při psaní se to nějak pojmenovat musí. Tak já jsem si prošla takovým docela bludištěm ezo-ne-ezo, akorát že když jsem si nabila nos o stěnu tak jsem se otočila a šla zase středem uličky. Když vidím ostatní jak se zasekli v první zatáčce a mlátěj sebou hlavou do zdi, tak to poznám protože jsem tam krátce taky byla, ale hodně rychle mě to přestalo bavit a vydala jsem se jiným směrem. Největší WTF momentky mám, když někdo řekne že jeho cesta je rovná a jediná pravá 🤣. Ti většinou běží do zdi i s rozeběhem.
Nejen z tohoto důvodu právě to otevírání třetího oka hned na začátku cesty považuji za NAPROSTOU ŠÍLENOST, LOL jsem vděčná za to že jsem nějak instinktivně kolem téhle návnady šla obloukem. Mě bohatě stačilo pár útoků z astrálu kdy jsem se i budila a koukala do zrcadla jestli nemám modřiny na krku. Pár věcí jsem i ve snech viděla a horory jsou vedle toho čajové dýchánky. Strašný stavy. A tohle se samozřejmě se zemáky a normálními lékaři řešit nedalo, musela jsem se obrátit na lidi kteří tomu víc rozuměli. Stejně mi to nepomohlo, nabalilo se toho na mě víc. Pak už mi nezbylo nic jiného než se nedat a naučit se jim to vracet i s úroky. Občas jsem je i docela provokovala a znovu jsem dostala po držce. Mě to pak začalo bavit, obzvláště ve chvílích kdy si na mě začali vylamovat zuby. To mě teď už nikdy neomrzí. Ale víc než na jemnohmotné světy sem se zaměřila nyní jak to přežívají ostatní lidé. No doufala jsem že to bude lepší skóre 😅. Ale prostě se divím že lidé zahnaní do kouta se vůbec nebrání! Část lidí se distancuje a předstírají že jsou plejáďani co tady odžívají něco za trest, někdo si hraje na světlušky a srdíčkuje u Křešovky, někdo si hraje na popírače a sbírá razítka vakcín, někdo chudinkuje jak je to v prdeli že tu budou atomový hřiby a jde mávat vlaječkou cizího státu. 🤣 Jako je ironie že člověk který sem přistane doslova z pekla astrálu, se rozhlédne kolem a musí se ptát "co sakra zobete? co šňupete? co vaříte?" 🤣 Já být dneska lékař, tak předepisuji facky 3x denně a ledové střiky.


Taky bohužel vidím že se to neodehraje tak rychle jak jsem očekávala, a přitom si myslím že ten potenciál tady sakra byl nebo dokonce i je! Pomoc určitě nutná bude, a bude super ať příjde co se děje, ale nějak mám pocit že je to dost podobný jako s tou podanou rukou viz. výše - pomocnou ruku nepodávat někomu kdo tě do ní hryzne, ani nikomu kdo o ni nestojí a už vůbec ne nikomu kdo strhne svého záchrance dolů k sobě. A lidstvo dosud jako celek docela jasně vyjadřuje své stanovisko. Bohužel.


I kdybychom byli probuzení se superschopnostmi, tak pořád je to několik lidí a proti nám kolos materialistických darwinistů s energií dobytka. Dobytek strhne svět do pekel, my chceme do nebe. Má to jít do nebe, dle všeho. Tak jedině bez dobytka. - nemohu jinak než souhlasit, já právě doufám že tohle nebude trvat dlouho protože se chci ještě dožít věcí které nastanou po téhle fázi, a do té doby tu paličatě budu, takže šup šup, shoďte masky, kdo chce to zabalit už si sbalte kufry, na nic nečekat... zdržujete provoz 🤣 🤣 🤣
U příspěvku:Jsem já
František Vyrut (Stálý) - 27.5. > Zeanddrich E.> Děkuji a zdravím. Franta.
U příspěvku:Jsem já
František Vyrut (Stálý) - 27.5. > čtenář> Děkuji, opraveno.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 27.5. > čtenář> 

V návodu, který jsi popsala, jsou zachycené zákony, jak doopravdy fungují - kupř. s těmi nemocemi, je to tak. Strach je přivolá, i s tou podvědomou reakcí je to tak - potřebuju tu chorobu, nebo ne? Strach snižuje obranyschopnost výrazně. Strach a vztek, stres. Před každou chorobou jsem byla vždy několik dnů vzteklá a vystresovaná. Zároveň je možné se velice dobře dobíjet pozitivní vesmírnou energií, každý má jiný způsob, já ji beru ze srdce země, což je poměrně rozšířené. K tomu se člověk dostane, když se spojí se Stvořitelem ve svém vlastním jádru. K tomu je potřeba mít vyčištěno, žít čistě bez vědomí hříchu, bez vědomí zločinu. To je úžasně uzdravující. Na psychickém zacházení záleží vše. V dimenzionální válce jsem byla jak hadr na holi, veškeré tlaky a události na mě bezprostředně působily. Nyní došlo k stabilní světelné změně, kdy se zbytky temna v jádru už prozáří, není nutný boj. Skutečně jsem zvědavá, jaké to bude mít účinky na realitu. Ve spirituálním prostředí to vede k snadnému příjmu stabilizačních a uzdravujících energií.

Koukám, že máš hodně zážitků s ezo šílenci, to musí být něco :-) Lidi jsou málo moudří, taky bych nechtěla být jasnovidná, v dnešní době bych nechtěla ty hnusy vidět ještě bez obalu v jemnohmotném světě. Kolikrát mi stačí pocity, co je to za svině, nechtěla bych ještě vidět jejich aury a parazity. Nechápu, proč po tom někdo tak touží.

Doufám na spásu od GF, kvůli veškeré té špinavé politice, rozběhaným technologickým systémům, které původně zavedly nepřátelské mimozemské rasy, celkově kvůli míře mimozemského negativního aspektu v celé věci a další velký důvod je 10% infiltrace temných ras mezi nás.
To jsou obrovské překážky, o kterých si myslím, že je sami nezvládneme, bez pomoci. Nevím, jak dlouho bude tento vzestupný proces trvat, ale myslím, že tak rychle se naše společnost neobrodí.
Kupř.- u jádra NWO je chazarská mafie. I kdyby konečně přestali všichni pokrytecky slintat a vydali jsme se konečně zničit Chazary, tak přesně ty svině, které to celou dobu dělaly, by byly v tu dobu už v úplně jiném kabátku pod naprosto jinou identitou.
To je jak honit s lasem vrtulník, proto si myslím, že pomoc zvenku potřebujeme. Devastace lidské rasy pomalým působením a uvykáním zlu je obrovská, takže vyhrabat se z toho vlastními silami myslím si, není úplně možné.
I kdybychom byli probuzení se superschopnostmi, tak pořád je to několik lidí a proti nám kolos materialistických darwinistů s energií dobytka.
To nemá zatím řešení. Dobytek strhne svět do pekel, my chceme do nebe. Má to jít do nebe, dle všeho. Tak jedině bez dobytka. Pokud se má zachránit větší populace, potřebujeme GF.

U příspěvku:Jsem já
Zeanddrich E. (Stálý) - 27.5. >


Zajímavé, hravé :)
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 27.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Egoističtí materialisté ať se v tom bahně utopí. Říkám to nerada ale ti chtějí pomocnou ruku natáhnutou k nim akorát tak pokousat. Kašlu na ně, jsou dost často vydlabaní jako necky (nepočítám ty kteří už to mají v hlavě srovnané z minulých životů a duchovní život žijou, jenom ho tolik neřeší aktivně). Mé varování a návod je mířený ke zbloudilcům kteří jsou aktivní hledači, ale uvíznou v sítích těch nových pastí v EZO scéně, pak chodí od jednoho k druhýmu a stejně cítí že jim to nepomáhá - ono taky nemá, bingo! Tak dávám návod - nenašla jsem ho v žádné knize, někteří lidé podle toho umějí trochu žít, ale neumějí to předat dál. A zbytek se tu v panice honí za pozlátky a zaručené semináře které "otevírají třetí oko" - no tím se prostě nikdo nespasí. Navíc otevřením oka (pokud je to absolutně to první co po probuzení jdete udělat) si říkáte o skluzavku do šílenství - to je prostě pro lidi kteří se nevyděsí také toho, co po tom otevření oka uviděj. Ale je spousta idiotů kteří tady nabízejí semináře a možná že to i zabírá ale efekt je pak takový, že vidíte i ten hnus v astrále, vidíte co váš mozek neumí zatím uchopit jinak než z filmových hororů a výsledně si sami snížíte vibrace - bravo, člověk je pak tam kde ho NWO zase chce mít že. :D

Bohužel i ti kteří dělají už nějaké praktiky nebo se pohybují mezi probuzenými stejně příjdou, sednou si a cítím z nich rozklad. Pokud je to člověk, který mi dopřeje chviličku, zvednu mu vibrace, udělám to za něj a ráda. Jeli-to nějaké Jelito 🤣 které do mě hustí jak spolkl Šalamounovo zlatý lejno, tak se jen zaštítim aby ke mě nemohly jeho frekvence a pak se tiše bavím a děkuji za to, že tohle umím. Ten člověk pak skučí, že nemůže tohleto a tamhleto, že ten a ten mu ublížil, že je život na hovno a nějaká čarodějka ho zase cucá a otlapkává na dálku kyvadlem (v tom lepším stavu blábolí cosi o lásce ale frekvenčně to z něj cítit taky není LOL) . Jak jsem již psala, zkouším toho člověka zvednout jednou, dvakrát, vidím že změnu nezaznamenal skrze svůj tupý mozek nebo úzký úhel pohledu a pak už na to dlabu, nechávám ho v tom - nemá smysl někomu věčně dočasně pomáhat. Šetřím energii pro sebe a pro jiné, na které to bude mít lepší efekt.

Vykoukla jsem ven ze své jeskyně abych zhodnotila situaci kolik lidí tohle skutečně umí. No, evidentně moc ne. A je to sakra tak účinné! Kdyby tohle uměli aspoň všichni co skutečně věří a hlásají že se probudili, okamžitě by se to překlopilo. A tím myslím skutečně okamžitě, těším se až tenhle domino efekt zažiju. Když jsem se tohle sama učila, dělala jsem si srandu z toho, že za dva roky bychom tu všichni mohli měnit vodu ve víno. Ano, se zvedajícíma vibracema planety to je docela dost možná věc. Místo toho tady lidi pobíhají jako zmatené NPC z blbě naprogramované hry a jejich DNA bude za chvíli připomínat chlupaté, půl roku zapomenuté jahody v ledničce. Blbý je že na ty nízké vibrace může odejít i polovina tzv "probuzených" byť si nedali žádnej šlehanec. Bude jim to houno platný že si ho nedali.

A jestli nás bude muset spasit GF tak to bude vlastně i ostuda, protože tenhle nástroj máme všichni, jen si hrajeme na moc velký chudáky než abychom ho použili. 🤦‍♀️

Taky se nebojím Ruského útoku, nikomu to ale vysvětlovat nebudu když má vymytej mozek jako kdyby ho sprchoval pod Niagárami. Polovina lidí se hned ohání argumentem roku 68 (což mě fakt nedojme, USA od toho roku udělala víc bordelu a válečných zón než by kdo spočítal) a mají strach že Putin je novej Hitler (bez komentáře) a že sem za 5 minut doletí raketa. S takovým člověkem vést dialog? 🤣 díky, ne.
U příspěvku:Jsem já
Čtenář - 27.5. > krokz?
U příspěvku:Ad bezdomovectví v Praze
Čtenář - 27.5. > Rakušan Vít ze stanu ze STANu :)))))
U příspěvku:Ad bezdomovectví v Praze
Čtenář - 27.5. > Rakušan Vít ze stanu ze STANu :)))))
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 27.5. > čtenář> 

Pěkně napsáno, je to pravda, že "ladit" musíme sami. Hlavně teď v těchto dnech, cítím, že jádro zla je prosvěcováno světlem, tzn. už mizí naprosto, alespoň v zemském jádru. Z toho jdou velice dobré energie a je dobré je umět přijmout.
Už se celá země pozvedává na vyšší úroveň, má to specifické energie, atmosféru, stav "Tarra", čistota, kde všelijací hnusáci nemají místo.

Taky mi už leze na mozek čím dál víc, že tu nějací švábové pořád lezou po lidstvu a to jim to žere.

Lidi jsou nucení prožívat strachy a hysterie chazarské mafie. Rusové začali vyhrávat, už to kosí, tak řvou a piští a my se máme třást s nimi?
Já se absolutně nebojím jakéhokoliv ruského úroku, protože Rusko nepovažuji za největší zlo na světě. Nechápu, jak se mohl tento národ tak zvrhnout, že tady pištíme za zfetovanou židovskou trosku na kokainu Zelenského - to je jak pištět za Bohuňu.
Ať si ty strašpytlové, co se bojí Rusů tak, že chtějí bunkry, klidně na ten strach zajdou.
Stejně je důležité frekvenčně stíhat vzestup planety, což je něco, co oni považují za halucinaci věřících. Čemuž oni, egoističtí materialisté, nepodléhají.

Chazarská mafie, židovská zvůle, je v jádru zla, vždy tam byli. I teď se otřásají hnusem, když už se jde až k nim - na jádro v dimenzích. Tyhle už zničí světelné energie, doslova je nechají zmizet a zůstane harmonie. Jsem zvědavá, jak se toto promítne do reality.
Chce to mimozemský high-tech a mimozemšťany na určení infiltrací.


U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 27.5. > PřilítliMimozemšťani> 

:D Tak prosím zazálohuj i toto, protože tohle se taky moc líbit nebude:

Fiala tady afirmuje válku tím že to lidem bleje do hlavy skrze média, jak prostá afirmace jenom když říká že "jsme ve válce", není pak divu že frekvenčně většina lidí které potkám mimo lidi mé sociální bubliny, žijí už pod úrovní 0 - to jest i pod úrovní kde je vůbec možný život!

LIDI, ZA ŽIVA SE ROZKLÁDÁTE STRACHEM! DOSLOVA! serte na to, zkracujete si život a oni vás vysávaj jak motory letounů boeing. Všichni sluníčkáři tohleto nevidí protože jsou obaleni ve svých růžových brýlých a jim je fajn, je aspoň tyhle ulítlé stavy trochu chrání, ale vy co se klepete strachem, kupujete bunkry a připravujete se na válku, tak na úrovních DNA a atomů a buněk, už sami vysíláte frekvenci rozkladu a smrti. A to bohužel nedělá nikdo okolo, dělá to vás vlastní mozek, který je bohužel krmen zprávami. Také bohužel musím konstatovat, že je extrémně málo lidí, kteří vám pomohou se pozvednout nad tu úroveň 0 a znovu vás stabilizovat do normálního frekvenčního záření (kdo nevěříte, Zelenka na svobodném vysílači zmiňoval že to jsou i vědecké pokusy jak každá buňka v krvi má své vlastní záření, to není výmysl, a je to už pro citlivé lidi cítít jak páchnete smrtí! A není to z očkování, je to jenom vaše vlastní vibrace strachu). I většina lidí kteří dělají semináře, kurzy atd. o tomhle mluví jenom teoreticky, nanejevýše se to naučili dělat tak pro sebe a někteří to nedělají vědomě - neumějí to aplikovat na druhého člověka. A i kdyby tohle uměl každej druhej, je jich tak málo, že všem kteří to potřebují by nepomohli ani omylem.

Nechoďte cucat lidi, kteří tuhle energii mají, neberte jim ji násilím nebo se naučej vás od ní odstřihnout a vy budete ještě více o hladu. Spolkněte hrdost a zeptejte se jich jak to dělají, naučte se to dělat sami. Oni vám pomohou jednou dvakrát, ale potřetí vás už krmit nebudou, protože se naučí říkat NE! Mohou vám ale předat návod. Zvedat se nad úroveň smrti už musíte sami. V okamžiku, kdy se naučíte se svýma buňkama spolupracovat, může NWO vypustit třebas 10 pandemií naráz a vy nechytíte ani rýmičku. A můžou si ty své srágorky pojmenovávat jakkoliv exoticky, bude jim to k prdu.

Vybodňěte se na kdejaké čarodějky, terapeuty, kurzisty, semináře, chodila jsem obhlížet terén a sakra nikde to nikdo neučí! OPRAVDU NIKDO! Proto je celému NWO naprosto jedno jestli si tady jedeme knihy o astrálním cestování a o čakrách, jsou nám k hovnu když neumíme řídit frekvence v těle. Naučte se to, a může se celé NOW postavit třeba na ty svoje malý ptáky, neudělají nic! Všechny ty EZO - EZO jim nevadí protože to jsou výborné pastičky jak odvést pozornost, člověk se motá někde v astrálu nebo nakupuje kameny jako šílenej ale pomůže to jenom trochu nebo vůbec. Anebo vám to pomůže odlítnout hlavou což je forma úniku ale ne záchrany.

Oni spoléhají že máte sílu mysli, že jim vyafirmujete válku pro celou Evropu, takže logicky máte sílu mysli si řídit frekvence ve vašem těle. Dělejte to a nenechte se odradit!

Hawk.
:D
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 27.5. > PřilítliMimozemšťani> 


Tento druhý, naprosto totožný příspěvek mazat nebudu, nezakládala bych ho, kdybych měla s redakcí tohoto serveru dlouhodobou zkušenost, že toho trola vymaže.
Zásahy toho trola jsou určeny k devastaci a následnému vymazání příspěvku.
Redaktor nikdy toho trola nemazal, žádný jeho graficky rozjebávací komentář, ani fake identitu.
NIKDY. Jedině vymazal celý příspěvek.
Tady se člověk musí bránit sám.
Zfetovaný židovský hovado je trhací čokl redakce, jedou v tom spolu.


U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 27.5. > PřilítliMimozemšťani> 


Myslím, že jsme v té části diskuze řešili ty biologické zbraně, že opičí neštovice jsou dopředu plánované a jede se podle scénáře, to byl asi kámen úrazu.

Dále Putinův plán na zveřejnění těchto prasáren, což by mohl být bod obratu.

Dále to, za jaké kousky udává Slováček a zveřejnila jsem tam víc jak rok starý židoskandál na totemu.


U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 27.5. >


A tady mi vymazali třetí část diskuze, o kterou evidentně šlo, proto to přeťali milánkové od NWO.
Chuj s tím, zasraný židi, dojde na všechny infilrace, na celou to organizaci.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 27.5. >

Á tak pan redaktor konečně zasáhnul, poprvé za tu dobu, co tu jsem.
Nebo falešný nick "PřilítliMimozemšťani" konečně milostivě smazal svoje dílo.


U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 27.5. > PřilítliMimozemšťani> 

To, že si namlouváme, že je to jen nějaký frustrát, je dáno celkovou zhypnotizovaností, kdy nejsme schopni jasně rozlišovat dobro a zlo.

Kdyby před sto lety někdo řekl, že jakákoliv země schválně vyvíjí zabijácké viry, aby byly účinnější, okamžitě by to vzbudilo skandál a bylo by to řešeno jako válečný zločin.
Dnes nic. My víme, že je to všechno umělé, že to vzniká v laborkách, ale nic se neděje, pohoda.
Už jsme si zvykli. Selhal nám rozum.

Ten stejný efekt, jen v malém je tady. Která redakce by na svém webu trpěla škodiče, který graficky rozvrací díla autorů a dělá fake identity někoho jiného?
Jasně, já jsem méněcenná, o mě si může každý z úchylů ze židovstva přijít otřít ... ale i tak, která redakce tohle dovolí?
Žádná. Opět tu selhává rozum. To zlo tu skutečně dělá redakce a ano, je to politické a ano, je to NWO.
Kdy lidi otevřou oči?

U příspěvku:Večerní odraz muzea na podstavci svatého Václava.
Martin (Stálý,Redaktor) - 27.5. > Nádherný momentek Martine
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 27.5. > Kikimora> 

Ne, to je organizovaná akce NWO. Židi, chazarská mafie. To není žádný "frustrát", to je chladnokrevný záměr.
Skuteční židi, ti co se potloukali v Judeji, jsou dneska muslimští Palestinci.
No, aspoň obecenstvo vidí, co tito roztomilí pikaři a kokainisti ve spolupráci s chazarskou židovskou mafií, s korektní učesaností všech těch křesťánků, umí.

U příspěvku:Kdo nám dnes tady vytře. 02.verze
Čtenář - 27.5. > čtenář> Blbečku. Teď ti odpoví a už se nikdy v klidu nevyspíš:))).
U příspěvku:Kdo nám dnes tady vytře. 02.verze
Čtenář - 27.5. > Jiný mi prozraď: ((...)) - CO TO JE?
Jak se to čte a hlavně - K ČEMU JE TO DOBRÝ?!
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 27.5. > PřilítliMimozemšťani> Bože, co se tady zase dělo. To snad neni možný. Že to furt někoho baví to tady rozesírat. Nějaký celoživotní frustrát asi :)
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 27.5. > PřilítliMimozemšťani> 


Celý pan Slováček má zdá se v šikaně a brutálních jevech na totemu prsty hodně.
Je vysoce pravděpodobné, že je jeden z těch trolů, jejichž sadismus a úchylnost přesáhly všechny meze.
Je to nejhorší lidská špína.

Když tady řádily ty anonymy, co terorizovaly juliána, dělal tady lynčovací nábor s těmito slovy:


" Proč se tu necháte terorizovat od toho důchodcovského kripla z Ořechovky, Totemáci? -Má prý 65 -ale rozum tak tak na 12. A zhoršuje se to.
Kdo s tím chcete něco udělat, napište návrhy na slovacek.petricek@gmail.com. Petr S."

Tý zrůdě Slováčkovi nevadily ty anonymy, protože byl zřejmě jeden z nich, ne, jemu vadil julián a já.
Nakonec za ty židy, které mě teprve naučil nenávidět, udal mě.
Od té doby sionistické chazarské svině nenávidím absolutně a doufám, že se jich jednou tento svět definitivně zbaví.

A jakmile se o panu Slováčkovi začne, okaamžitě se vyvalí "staré známé" jevy, grafické rozjebávání příspěvků, vytváření fake identit uživatelů a to vše se srdečnou podporou redakce.
Totem.cz a Slováček slouží NWO.
Tyto skutky budou jednou řádně souzeny.
Já mám zničenou diskuzi a jede se dál. Pan Slováček je určitě spokojený, zrůdičky od NWO vyhrály, jupíííí.
Fakt už mě to tady přestává bavit, když jsem konečně docílila diskuze, tak to stejně tito zmrdi zničí.
A v lidech je vlastní vůle bojovat o veřejný prostor málo, takže stačí zatleskat a vše je zničeno.

U příspěvku:/Ne/dokončené miniatury 82
František Vyrut (Stálý) - 27.5. > Peslov> Holt tak to v /mý/ fantazii je. Měj se a zdravím. Franta.
U příspěvku:Překážka
František Vyrut (Stálý) - 27.5. > Peslov> Ahoj, krkolomné stejně jako běh v básni, chci se zeptat, co říkáš na verše o duši? Děkuji a zdravím. Franta.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 26.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Židi - církev - satanisti - sloužící zlým silám a zlým mimozemským rasám, to je zločinecká smečka, která dodnes vládne světu.
Sofistikovaná vzdělanostní vrstva, která nikdy neodpovídá, na lidi nereaguje, jsou paraziti. Nemají lidské emoce a vzorce chování, je to 10% negativní infiltrace do lidské rasy.
Petr Slováček - "peslov", udavač milující sionistické židy, odkaz třeba zde:

http://foto.slu.cz/index.php/Pro-noviny/Star-_zpr-vy/srpen_2014/Petr_Slovacek

... je typickým příkladem takové kreatury, doslova ukázkový typ.
Sketa, udavač, pokrytec, který má určitě prstíčky v pozadí toho trola NWO, kamarádíček redakce.
Pan doktor.
Tito mají na svědomí nejvíce zla v naší společnosti, přesně tento typ "lidí". Ve skutečnosti to nejsou lidi, jsou to paraziti infiltrovaní do naší společnosti, sloužící zlu.
Obsedají veškeré vzdělanostní a mocenské struktury a udržují je v jezuitské toxické malosti, ze kterých vyštípávají zdravě myslící lidi - tzn anti - paraziticky myslící lidi.

Pokud chceme jako společnost v budoucnosti prosperovat, musíme se těchto parazitů zbavit.
GF nás v tom absolutně podporuje.
Doufejme, že se už tento rok podaří ta zrůdná klíšťata od NWO zničit a hnát je k soudu.
U příspěvku:O nemocech v našem státě
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 26.5. > Peslov> 

Udavači by si slovo etika neměli brát do huby. Nesnáším církev a sionistické židy a udavače, jste zrůdy. Přijde váš konec.

U příspěvku:O nemocech v našem státě
Peslov (Občasný) - 26.5. > Nejsem si jist, zda pomůže zdravá etika

Jinak se v našem státě prý ročně ztrácí až několik tisíc tun nebezpečného odpadu, to bych viděl jaako velký ekologický problém
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 26.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Sled událostí je velice zajímavý.
Po útoku trola NWO se jako první vyrojil pan Slováček - slavný udavač na totemu.cz, zmiňovaný v původní diskuzi na konci.
U příspěvku Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Autor: Palach (Pravidelný)

Vzápětí přišel administrátor tohoto webu, dílo palacha smazal, původní diskuze zde:

http://www.totem.cz/enda.php?fBShowOpi=1&a=356338


Ale, kupodivu, ó jak se strašně moc divím, dílo NWO trola pod mým příspěvkem nevymazal. Stejně tak ho nevzrušuje, že si tady někdo zakládá "fake identity" někoho jiného.
Tzn. tento web jednoznačně podporuje šikanu NWO a Slováček v tom má své NWO politické prstíčky taky.
Pan ctnost.

A tak je to s celým veřejným prostorem.
Holt o něj musíme válčit.
Tento web je politicky agresivně zaměřený proti světýlkům. Slouží církvi, sionistickým židům, zkrátka NWO.U příspěvku:jk-l-kkl6++65.
Peslov (Občasný) - 26.5. >
U příspěvku:/Ne/dokončené miniatury 82
Peslov (Občasný) - 26.5. > Listy pouze přecházejí do jiného skupenství, ne do nebytí, ne?

U příspěvku:Překážka
Peslov (Občasný) - 26.5. > Je to dost krkolomné
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter