Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 25.1.
Miloš
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Fotoreportáž
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Blondblběny o mimozemšťanech
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 25.1. > PřilítliMimozemšťani> 

USA je v této válce nepřátelská země a bojuje se proti ní. A jsou poražení, prohráli.
To neznamená, že celé USA musí padnout. Pokud si nevyprovokují výbuch megasopky, nebo extrémně silné hurikány atd., tak se nezlikvidují, věci pak vyplynou na povrch a ti lidé by sami pak měli zrušit USA, udělat si z toho nějakou novou Ameriku a začít úplně jinak.

Galaktická federace nepodporuje USA.
Trump spolupracoval s Galaktickou federací, když se otočil proti původnímu iluminátskému programu, proto zvolil cestu stažení USA z venkovních šarvátek a zastavil plánovanou válku proti Íránu a donutil potentáty USA vydat tu zprávu o UFO, která třeba není tak velkolepá, ale je to lepší, než nic.
A za to mu patří velký dík.U příspěvku:Blondblběny o mimozemšťanech
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 25.1. >

Objevila jsem zajímavý článek z 1.8.2021 na exopolitika.cz

"Dez/informace ve stylu Eleny Danaan, novějšího QAnon, Greera či Boylana a podobných aktivistů "

https://www.exopolitika.cz/dez-informace-ve-stylu-eleny-danaan-novejsiho-qanon-greera-ci-boylana-a-podobnych-aktivistu-komentar-exopolitika-cz-srpen-2021-vcetne-novych-zprav-ze-zdroje-renata/5976


a tam autorka píše:

"To, co se děje nyní, je příprava pozemské populace pomocí informací, dezinformací a směsí informací a dezinformací na další rozstřel pozemšťanů. Vykreslují a budou vykreslovat USA jako zemi součinnou a schválenou od Galaktické federace. To je samozřejmě vyloučené. USA jsou a budou naopak podle všeho činitel, přes něhož útočí na Zemi Imperiální aliance Drako-Orion. Na příklad přes CIA a NATO."

Přesně tak, to je právě "Elena Danaan", které v současné době přes Andreu Svobodovou Křešovou věří půl české ezoterické scény.

Ava Brožová by si měla přeštelovat kompas v hlavě, nebo přestat sloužit NWO.
Jedno z toho.


U příspěvku:Pandemicko fašistický zákon očima právníka
Čtenář - 25.1. > čtenář> A zbabelý si ty, lebo máš sto prezývok, prečo nemáš otvorené hľadí
U příspěvku:Pandemicko fašistický zákon očima právníka
Čtenář - 25.1. > Palach> Slováci celkovo majú oveľa viac rozumu, než Česi-prezident Slovák Husák uhájil po okupácii váš štát pred Rusmi, a premiér Slovák Babiš ekonomicky povytiahol Česko hore, tak netrep do Slovákov
U příspěvku:MATIČKO
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 25.1. >
Je to pěkné, i ta úvaha. Před sto lety byla jiná doba, děti běhaly běžně ještě bez bot, všechno bylo jiné ... 20. století je neuvěřitelné, v dobrém i ve zlém.
U příspěvku:Blondblběny o mimozemšťanech
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 25.1. > PřilítliMimozemšťani> 

A teď znovu O COVIDU:

Čeští vědci zjistili, jak souvisí ochota k očkování se vztahem k demokracii
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-cesti-vedci-zjistili-jak-souvisi-ochota-k-ockovani-se-vztahem-k-demokracii-186538#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=186538&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

"Pokud se cítíte být součástí demokratické Evropy a nebo západní kultury a záleží vám na demokratičnosti země, je větší šance, že se necháte naočkovat proti covidu-19, než u těch, kteří se k těmto kulturním vzorcům nehlásí. To je jeden ze závěrů výzkumu vědců z Psychologického ústavu Akademie věd ČR a Masarykovy univerzity v Brně."


Je to jasný jako facka.
Přesto nebudu dělat žádná šílená prohlášení o Rusku jako jasném Vůdci.
To jsou styly USA, jakožto tradiční základny NWO.
Možná to celé bude jenom o tom, kdo přežije vakcínu, tož.
A na covid se umírá méně, než na vakcínu.

U příspěvku:Malá poslanecká
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 25.1. >

Tohle se nedá nedoporučit!
U příspěvku:Blondblběny o mimozemšťanech
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 25.1. > PřilítliMimozemšťani> 

Možná někomu může připadat kritika této hurá akce s Galaktickou federací a Elenou, kterou tu provozuji, přehnaná a těm, kdo jí věřili, zraňující a šokující. Ovšem já mám důvody o nich zcela pochybovat a jsem hodně přesvědčená, že je to klika NWO.

Jednak prvním působením, intuitivním dojmem, toto je druh lidí, kterým nevěřím.

Jednak výroky typu:
"USA budou vést budoucí svět"
Já jsem v Euro-Asia spolku (Rusko, Írán, Orientální země a Slovani) a nikdy jsem si netroufla někde proklamovat, že "Rusko bude vést budoucí svět". Ač je to vlastně vítězná mocnost v současné válce.
Protože to není správná idea. Aby jeden stát vedl všechny, proto nikdo nebude prohlášen za jasného vůdce. Budoucí svět by už neměl hrát na vítěze a poražené.

Jednak vyjádření ELeny Danaan, že veškeré spojení do těchto dob, které se odehrávaly s mimozemšťany, je špatné a jen ona má to správné.
Spadla na hlavu? Kde má důkaz?

Dále jejich vyjádření, že "mají čip". Nemám čip, nepotřebuju čip. Moje komunikace s mimozemšťany je sice technologicky podpořená, ale jsou to technologie, které nepotřebují čip. Nebolí, jsou to jemnohmotné energie. Navíc telepatie je přirozená.

Další vyjádření Eleny Danaan - komunikuje s bojovou jednotkou se zázemím někde u Jupiteru, která spiritualitu neřeší a je podobná americké námořní pěchotě.
Co jsem zažila, spiritualitu řešily i bojové jednotky GF a hlavně - za předpokladu, že jsou někde jen nějaké obyčejné "mlátičky", proč by byli tím nejhlavnějším informačním zdrojem zrovna oni?

Další věc - jakákoliv spolupráce Galaktické federace s korporátními sférami je vysoce nepravděpodobná, natož z důvodu, že potřebují vyvinout nějakou techniku.
Směšný.
A to i z hlediska kosmického zákona, kdy vše by měl udělat člověk.
Pořád směšný.
A jeden solární blesk, který nás zničil, jsme zažili už 1973, tehdy se ovšem svět během milisekundy přeskupil a vznikl znovu a běžel dál, byl to Stvořitelský zásah.
Byla vůle kosmického vědomí, abychom byli dál.

Další vyjádření Eleny Danaan - od šediváků ji zachránila Galaktická federace, která ji následně nebyla schopná vyndat čip z hlavy.
Kde má záruku, že to byla Galaktická federace?
Bohužel a to je na tom to skličující, Galaktickou federaci mohli hoši od NWO snadno předstírat. Pokud unesli malé dítě a vystrašily ho šediváky, stačilo, aby přišel někdo o trochu normálnější, lidsky vypadající, vlídně se chovající, nebo to mohli být i mimozemšťani pracující pro NWO ... vše mohlo vypadat dokonale autenticky.
Ale sloužilo to pouze jako příprava těch unesených pro budoucnost, aby posloužily jejich zájmům.
Jakkoliv je to kruté, je to pravděpodobné a pro NWO velice snadno proveditelné.


Tolik ideových neshod s mojí Galaktickou federací, co se ve vyjádřeních té Eleny Danaan nachází, určitě není náhoda.

A co se týká další propagace paní Svobodové Křešové a jejího "Elena Danaan" pojetí Galaktické federace a mluvení o nich, ač to skoro určitě není Galaktická federace a poškozování jejich jména...
Tak to už je bohužel na jednotlivých provozovatelech esoterických a exopolitických kanálů a televizí, zda mají dost znalostí, zda se v tématu orientují, zda si o tom, koho tam zvou, něco zjistí.


Paní Svobodová Křešová je totiž evidentně v euforické fází, kdy miluje Elenu a kritickým rozumem a sebereflexí netrpí, proto se mileráda vyjadřuje i k věcem, ke kterým se vyjadřovat nemá a nemá k tomu sebemenší aprobaci.
Čímž myslím hlavně její výrok o mimosmyslovém projektu přenosu informací od Galaktické federace, tím mne namíchla a kdyby to neřekla, tak je mi možná i úplně volná.


U příspěvku:TAK DOBŘE JSEM SE TADY SEŠLI, NO NE?
Čtenář - 25.1. > Soutěžící> Mně se nejvíc líbí - - Příspěvky, které už byly na Totemu hodnocené, nebudou do soutěže přijaty - - slyšíš tam tu rovinu? boží!

U příspěvku:TAK DOBŘE JSEM SE TADY SEŠLI, NO NE?
Čtenář - 25.1. > Soutěžící> A KAM SE ZTRATILI HODNOTNÉ CENY, HA! VY V ROCE 2010, VY!


U příspěvku:TAK DOBŘE JSEM SE TADY SEŠLI, NO NE?
Čtenář - 25.1. >Soutěže na Totemu
jsou další formou, jak mezi velkým množstvím publikovaných příspěvků zviditelnit ty nejkvalitnější. Příspěvky, které se umístí na předních místech, budou mít návštěvníci více na očích. Jejich autoři tak získají více reakcí, hodnotné ceny a navíc budou jejich příspěvky naším kulturním sdružením dále propagovány (např. na autorských čteních, vernisážích, případně se mohou objevit v dalším almanachu).undefined

Výsledky soutěže Pojďte se chvíli bát

Pro nedostatečný počet hodnocení a příspěvků nevyhlašujeme vítěze v kategoriích próza a poezie.
Na základě vašich hodnocení se v kategoriích foto a ostatní stává vítězem JARO za díla Z kostnice a °°°°
Redakce uděluje čestná uznání autorům Gabra za dílo ... a Pelvis za dílo ...
Jak vlastně soutěže fungují?

1. Je vyhlášeno téma soutěže a založena rubrika se stejným jménem. Autoři mají možnost své příspěvky zařazovat do soutěže hned při jejich publikování, nebo dodatečně. Z důvodu zachování objektivity není vidět autorovo jméno, dokud soutěž neskončí. Proto není přípustné vkládat příspěvky do kolekcí, protože tam se jméno autora zobrazuje automaticky. Každý autor může vložit na dané téma tři příspěvky v každé ze soutěžních rubrik - seznam těchto rubrik najdete dole v seznamu možných rubrik při vkládání příspěvku. Příspěvky, které už byly na Totemu hodnocené, nebudou do soutěže přijaty.

2. Hodnocení probíhá ihned od vyhlášení soutěže hlasováním pod příspěvky. Počet možných hlasů se řídí stejnými pravidly, která platí pro doporučení. Hlasy je možné až do ukončení soutěže přesouvat mezi jednotlivými příspěvky.

3. Datum uzávěrky soutěže ukončí možnost vkládat další příspěvky.
4. Datum ukončení soutěže uzavře období hodnocení příspěvků a zviditelní se jména autorů. Autoři vítězných příspěvků dostanou ceny při nejbližší veřejné akci, pořádané Totemem. Autorům, kteří se nebudou moci dostavit, budou ceny podle možnosti zaslány poštou.

Pokud nebude určeno jinak a redakce usoudí, že některý z příspěvků si zaslouží další ohodnocení, kromě cen vítězům, určených hlasováním, budou udělovány i ceny redakce.Pokud máte nějaký nápad nebo jakoukoliv připomínku, napište nám na redakce@totem.cz .
U příspěvku:TAK DOBŘE JSEM SE TADY SEŠLI, NO NE?
Čtenář - 25.1. >NEJVÍCE DOPORUČOVANÉ DÍLO NA TOTEMU ZA POSLEDNÍCH 7 DNŮ:

BUBUBU ++ paragraf 4..
Zobrazeno:184× Doporučeno:2
Autor: Palach

U příspěvku:TAK DOBŘE JSEM SE TADY SEŠLI, NO NE?
lanovka-dýně (Občasný) - 25.1. > Hodnotit nelze, soutěž skončila 31.10.2010 23:59
U příspěvku:MATIČKO
Čtenář - 25.1. > julián matičko, blbne mu maličko
U příspěvku:Pandemicko fašistický zákon očima právníka
Palach (Nový) - 25.1. > čtenář> chacha, tak takhle jsem se nezasmál ani na svatbě!
TADY máme příklad fašisty a přizdisráče, kterej poslouchá jen fašistický covidový média a hlásí do světa, že je za SVOBODU slova!
Ale jakou, ty mamrde? Jenom tu tvojí, viď, ty parchante, kterej si nic nedokázal!
A za názor jinýho bys zavíral, jo!!!!?
Ty jsi takovej mamrd, že většího neni!

Tebe kdyby nevyhodili ze Slovače, tak tam už visíš, ty paznehte! Neumíš se přihlásit, ty Svobodo??
To ne, na to si srab a chcáč, co?
By měli je hovno, pojď mi to říct do vočí, ty zmetku zbabělej, já ti ukážu-by měli!!!!!
U příspěvku:Měsíc na Jadranem
Čtenář - 25.1. > tydle procházky okolo Vltavy mi začínaj bejt podezřelý
U příspěvku:Pandemicko fašistický zákon očima právníka
Čtenář - 25.1. > Ja som za slobodu slova, ale vás za toto by mali snáď zavrieť
U příspěvku:BUBUBU ++ paragraf 402 o apartheidu!
Čtenář - 25.1. > Ja som za slobodu slova, ale vás za toto by mali snáď zavrieť
U příspěvku:Superúplněk
Čtenář - 25.1. > A jaká je toto hvězda? Nebo planeta,?
U příspěvku:Blondblběny o mimozemšťanech
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.1. > PřilítliMimozemšťani> 


V tomto bohužel zafungoval neúprosně tento princip:

Ti, kdo umí, znají, zažívají, mají sebereflexi a nedovolí si tak masově oslovit lidi, protože vědí, že věc není tak jednoduchá.

Nezodpovědné povrchní kravky, které se s v tématu neorientují, sebereflexí netrpí a milerády se prosadí.
A dav žere.
Pičovinky hezký blondýny, která "přijímá tělem".

Má hodně chlápků, který si na ní vyhoní a budou ji vzývat.
Ale esoterice a obyčejné lidské hrdosti a důstojnosti a mimozemšťanům ublížila.U příspěvku:Blondblběny o mimozemšťanech
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.1. > PřilítliMimozemšťani> 


A tuto kritiku esoterické scény nedělám z nějaké žárlivosti, že já nikde nevystupuju.
Nestojím o to, nikde ukazovat ksicht a vést duchovní rozpravy k davům.
Protože moje funkce je v podstatě něco jako "bojový mág" za Galaktickou federaci, nemám aprobaci k informování veřejnosti nějakým masovým způsobem.
A uvědomuju si, že moje vlastní zkušenosti a zážitky jsou nesdělitelné pro nekorektnost a navíc, jako psychické médium
rozhodně nemám jakoukoliv záruku, že mám skutečně pravdu.
Kdyby moje sdělení vidělo 150.000 lidí, trpěla bych strachem, že třeba tu pravdu nemám a ublížím jim.
Proto publikuju tady.
Měla jsem za úkol publikovat, tak jsem svoje sdělení odpublikovala a svoje postoje ve věcech týkajících se mimozemšťanů sděluju dále.
Dnes chápu, že to je přínosné, i v tom malém měřítku, protože existuje aspoň moje sdělení,
jako malá oponentura proti NWO kolosu.
Aspoň něco.
Jinak všichni bohužel mlčí, diskuze neexistuje a obávám se, že ani nemůže,
protože lidi se v tématu neorientují a nechápou praktiky NWO, nemají představu.
Bohužel, nikdo si nemůže být jistý, kdo za jaké zájmy kope a hlavně vládne na ezo-ufo scéně extrémní nezodpovědnost.

Psychická média mají právo sdělovat svoje channelingy na svých youtube kanálech, či webových stránkách.
Překladatelky je mohou překládat a prezentovat na svých youtube kanálech, či webových stránkách.
Ale tam se mají držet!
Proč překladatelka dělá závěry nad věcmi, kterým nemůže rozumět?
Protože je nezodpovědná káča, proto! Měla by trochu kriticky myslet, jak to nemá ráda čůza Matějčková.
A ne, že se pokusí svoje nespolehlivé sdělení rozšířit masově mezi lidi!

Kde má ta Eelena Danaan důkazy?
Vždyť je na tom stejně, jako všichni, nemá je.
Tak proč je tato tak protěžována?
Záměr NWO.


U příspěvku:T a F - ad maso, verze 02. zde
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.1. >

Koloběh zotročování zvířat a braní jim jejich průběhu života, radosti a nakonec života samotného vede logicky "kvantovým" zákonem k tomu, že se děje to stejné nám.

Ovšem "zelené šílenství" s buzerací o metanu a uhlíkové stopě je NWO.
Budeme tedy v toxickém, násilném, stresujícím a úchylném světě jíst ovesnou kaši?
To nejde, prostě bychom to období nepřežili.

Nejdřív se musí rozložit NWO systém, včetně 5G mlátičky do hlavy a začít s detoxikací planety.
Pak bude možné mít takovou škálu rostlinných druhů, které nám plně pokryjí veškeré naše požadavky na výživu tak, že nebudeme potřebovat živočišné produkty, včetně másla, jogurtu, vajec atd.

Greendeal je cesta do pekel.

U příspěvku:Blondblběny o mimozemšťanech
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.1. >
Jak moc je inteligentní obyvatelstvo ohledně existence mimozemských civilizací a jejich existenci na tomto světě, je vidět na srovnání těchto dvou videí.

První je hrabavá Brožovka s Příznaky Transformace a Andreou Křešovou Svobodovou.
Která uznává na první pohled satanistickou Elenu Danaan s jejími NWO podsouvacími programy, kdy se máme bát telepatického signálu a očekávat, že iluminátské USA
s nějakým jejím podezřelým Thorem a Elonem Muskem spasí svět a máme se těšit na jejich blond přílet.
Tyto doktorosalloviny se rozhodla absolutně roznést mezi lid.

Přes 150.000 shlédnutí za 16 dnů!
Skoro 10.000 shlédnutí denně!

Druhé video je od "Suenee Universe", kde probíhá rozhovor s pilotem, který je s mimozemšťany ve spirituálním kontaktu
a který s nimi měl zkušenosti i jako pilot.
Je to seriozní snaha!

5.500 shlédnutí za 4 dny.
To taky není špatné.


To znamená, že o mimozemšťany se prakticky zajímá tak 5 000 lidí u nás, ale první "kompaktní" informaci o mimozemšťanech od Galaktické federace a problematice NWO vidělo 150 000 lidí od NWO programu blondblběn a satanistických důr, s podsunutými negativními myšlenkami matriarchátu a technického i ideového propojení s korporáty.


Suenne tam má blond paní, která mi nevadí, jakási paní Alex, na to, jak teď nesnáším blondýny, tak to, že mi ta paní nevadí, dokazuje, že je anděl.
Viděla jsem ty její pořady o CE-5.

To je potřeba, aby lidi dokázali, že to jde.
Chtít je vidět a vidět je, vědět, že jsou a jsou přátelští.
Čím víc lidí to uvidí a pochopí, tím lépe.
Myslím si, že není třeba dělat žádné tak složité rituály a meditace, o kterých ta Alex mluví.

Už když se ta skupina vydá na louku, kde je bude volat, vědí o nich všichni mimozemšťani,
co tu operují.
Nemusí se rychlostí světla vydávat v duchu za hranice galaxie (120.000 světelných let cca), aby si tam někoho sehnali.
Mimozemšťani jsou celou dobu na nebi a jenom čekají, až se ta skupina přestane bát a budou schopní takového zážitku.
Nikdo nepřiletí, všichni jsou už tady a vědí o nich od chvíle,
kdy vymysleli, že něco takového budou dělat.

Někdy s nimi v jemnohmotném stavu jsou na té louce, to vyfotil Roško!
Meditace tu slouží potom jenom k relaxaci, uklidnění, soustředění, harmonizaci a ztrátě strachu.
Což je nejdůležitější faktor, nemít strach.
Ale není to o tom, přivést mimozemšťana, oni už tu jsou.

U příspěvku:Blondblběny o mimozemšťanech
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.1. > PřilítliMimozemšťani> 


Kdo se má dívat, jak nějaké idiotské blondýny, co se roztahaly po esoterické scéně a které podporuje Brožová z Příznaků Tranasformace poškozují dobré jméno Galaktické federace, veškerou jejich ideu a dosavadní výsledky?

Já z toho šílím, když vidím, jak je tohle marný, jak jsou lidi vydudaný, včetně těch probuzených ezo znalců, když věří takovým nesmyslům, v takové míře.

Nějaká blonďatá káča řekne, že rozlišovat zlo a dobro je špatný zastaralý přístup, že komentovat, když se mi něco nelíbí, je špatné a lidi tomu tleskají?
Vždyť přesně to chce NWO, takový vypatlaný debily.

Nebo Svobodová Křešová ve svém posledním videu, které vymazala, s Megan, říkala, že komentáře nesleduje, že nemá ráda diskuzi, že jsou lidi teď napadený nějakými zlými robůtky, či co .... jé kráva, to je na pár facek.
Začne poškozovat mimozemské projekty, odrazovat lidi od kontaktu, strašit je nějakými umělými inteligencemi, aby se báli mimosmyslového přenosu, jak o něm informuje Chvátal a nikdo nesmí ani nic říct????
To by se těm píčám líbilo.

Přitom sama Svobodová Křešová podporuje informační zdroj Elena Danaan - Dr. Salla, kde padají takové myšlenkové skvosty, jako je třeba to, že Elon Musk, Bezos a další zmetek spolupracují s Galaktickou federací, že mají vytvořit nějakou flotilu, aby odvezli politiky a vojáky! A zbytek nechali pochcípat při nějakém solárním výbuchu.
Jaktože v tom nevidí lidi NWO?
Vždyť to je přesně jejich plán!
Spadl jim na hlavu granát nebo co?

"Elenina odpověď zdůrazňuje význam Artemisových dohod a vedoucí roli USA pro následující roky".
"Artemisovy dohody tvoří rámec pro spolupráci civilní, korporátní a vojenské sféry,...,"
"..., vesmírné velitelství Austrálie, Kanady, Francie, Německa, Nového Zélandu a Spojeného Království úzce spolupracuje s Vesmírným velením USA a Space Force, ..." (to mají být jako hodný hoši ,,, blinkací smajlík)
"


https://www.youtube.com/watch?v=-2ybZbAJMlc


U příspěvku:Pandemicko fašistický zákon očima právníka
Palach (Nový) - 24.1. > https://www.facebook.com/100006085982790/videos/578956636642159/
očko je vražda!
U příspěvku:Blondblběny o mimozemšťanech
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.1. >

Obě dvě ty ženské, co jsou v současnosti u nás protěžovány jako novodobá mimozemská spása, tzn. Elena Danaan a Megan Rose o sobě tvrdí, že byly v dětství uneseny, následně zachráněny údajně Galaktickou federací a mají čip a kdyby začaly věřit, že nemají čip, nebudou mít ani komunikaci.

Já kupříkladu nemám čip, nepotřebuju ho. A všelijaké energo-implantáty se snažím odstranit.


Co mi říkala moje GF:
Obě ty ženské neměly nikdy kontakt s Galaktickou federací. Jako malé je třeba někdo unesl, nějaký šedivý zrůdy a následně byly "zachráněny" další částí NWO - lidsky vypadajícími příslušníky NWO, co si hráli na mimozemšťany.
Nevím, kolik takhle zpracovali ženských, ale mají je jako záložní plán, který teď použili. Vždy, když nějaké takové máně obnoví vzpomínky, začne automaticky pracovat pro NWO a proti GF.
Galaktická federace totiž vyhrává a to se NWO nelíbí. Proto potřebují, aby jim nikdo nevěřil.

Proto údajně "uctívají jako boha ženu", "nemají spiritualitu", "jsou více jako americká námořní pěchota", "spolupracují s Elonem Muskem", aby vypadali jako banda totálních trotlů, který tu nikdo zaboha nechce.


No a lidi, povrchní a hloupí a dokud nepomřou na následky očkování, lepší to nebude, ta kvalita lidského stáda ... tak ti se z těchto líbivých nástrojů od NWO mohou pokakat, zatímco o autentické bojovníky a spolupracovníky GF si otírají boty.
Protože to je realita, já kupříkladu už nebudu nikomu vycházet vstříc, nesnáším lidi, jsem extrémně unavená a zkuste si vy hajzlové se ještě jednou dostat do takových sraček, ne už vám nikdy nepomůžu, mám vás dost.


U příspěvku:Když Tebou vyšší moc ráno zatřese
lanovka-dýně (Občasný) - 24.1. > Souhlasím s představou myšlenkové mapy. Kéž by takovou podvrhli Ruským silám k invazi na Ukrajinu. Ivan by skončil v Bolívii a bylo by.
U příspěvku:Když Tebou vyšší moc ráno zatřese
František Vyrut (Stálý) - 24.1. > Skvělé, za mě, mj., také myšlenkové mapy.
U příspěvku:Hvězda /1.díl/
František Vyrut (Stálý) - 24.1. > Joneli> Děkuji, již mám něco dalšího, budu zkoušet dál. Měj se fajn. Franta.
U příspěvku:Blondblběny o mimozemšťanech
Čtenář - 24.1. > jula je šmrdolín a ty jsi blekota. nevzdávejte to, pravě tací k sobě patří!
U příspěvku:Pandemicko fašistický zákon očima právníka
Čtenář - 24.1. > analfagot> tak co furt blekotáš, když nechceš nic blekotat?
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter