Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 5.7.
Cyril a Metoděj
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
Podzimní depky (próza)
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Fiala je vlastizrádce!
Palach (Pravidelný) - 5.7. > dalo se čekat, že ten zmrd zelenej bude plnit příkazy válečných štváčů USA a NATO! Kéž by rusáci podlali atomovku do Bruselu, třeba by fialovýmu zkurvysynovi něco došlo! Pokud tyhle šmejdy nepověsíme, tak se brzo budeme smažit jako UA nacisti!
U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 5.7. > čtenář> 

Děkuji, budu mít co číst.
Já myslím, že práce těchto autorů jsou schválně bagatelizovány a odborná veřejnost se jejich podněty nezabývá, protože není jakýkoliv zájem cokoliv měnit.

Tak proto jsme pořád voděni v bludném nejistém kruhu. Mnozí učinili objevy, které jsou hodny pozornosti, ale odborná veřejnost mlčí. Depozitáře jsou narvané nechtěnými důkazy o skutečnostech, které nevyhovují oficiálnímu vysvětlení.

Je to urážející pro všechny myslící lidi.
Oficiální vysvětlení a sdílené civilizační stanovisko pořád drží pevně v rukách naprosto omezené a satanistické kreatury, které potřebují udržet lidstvo v omezených hodnotách myšlení a duchovního prožívání.

Řekla bych, že potopa je reálná událost, že se stala. O příčinách tohoto jevu by určitě mohli vědci dlouho bádat, existuje více teorií, pro její existenci ale existuje mnoho důkazů, od rozšíření této události ve všech mytologiích světa až po zaplavené starověké stavby ve Středozemním moři.

Myslím, že to souvisí s kataklizma za dob konce Atlantidy, před těmi 12 000 lety. Já chápu příčinu toho kataklizma ve válečném stavu tehdejšího světa a v mohutném zlém a temném převratu, který udělala temná infiltrace. Kdy pošlapala všechny hodnoty tehdejšího světa, rozbujela se korupce, obludnost satanistů, vyvolali chaos a tehdejší svět, který výrazně stál na vědomě udržovaných spirituálních a technologických systémech, se zhroutil a vyvolalo to kataklizma.

To, že za tím stojí cyklické výbuchy Slunce, je samozřejmě také možné - je to jedna z teorií, na které může být mnoho pravdy.

To stejné je s Galaktickou federací - mě se třeba stalo, že jsem v prvním roce prudké dimenzionální války v r. 2019 bojovala proti Jehovovi - zkrátka jsem zjistila, že toto "božstvo" moje GF nemá ráda a že je to doopravdy velice útočný a škodlivý hadí, nebo dračí šmejd, kterého když se nezbavím, tak mě zničí.
Teprve na jaře 2020 jsem narazila na zdroj Amenti, kde se o něm píše jako o nepříteli.
Nikde jinde to nebylo, ani mě nikdy žádný Jehova nezajímal, to není až tak známá myšlenka, možná teprve v posledních dvou letech je to přeci jen "více jasné".

Jaká je pravděpodobnost, že se něco takového stane a nic to neznamená?

Jenže veškerá tato tápající alternativa je naprosto ignorována oficiální vědou.
Já jsem blázen a vy snílek, podle oficiální společnosti.
Takto vás směle označují omezenci s tituly a veřejnost je podporována, aby si kopla a odsuzovala. Je to vše uměle podporované, tento úpadek, škrcení vývoje.
A příčina tohoto škrcení není v lidech.U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
Čtenář - 5.7. > PřilítliMimozemšťani> OK, tak som vám to poslal. Niektoré veci označené ako ---- potrebujú doplniť hebrejskými znakmi. Bohužiaľ ešte nemám správny hebrejský font, tak sú tam zatiaľ pomlčky. Stránky obsahu zatiaľ nesúhlasia číselne, to doplním až to bude na 100%.
Veriť, alebo neveriť, toť otázka...
Veríte, že bola v dávnej minulosti nejaká veľká potopa ako opisuje (nielen) Biblia?
Vo videách prezentuje autor fyzické dôkazy o tom, že bolo nespočet takých potôp ako sa opisuje tá posledná. Inak povedané je to opakujúci sa dej/udalosť.
U příspěvku:Fiala je vlastizrádce!
Čtenář - 5.7. > UA zaútočilo na Russko-válka je na spadnutí!

https://www.facebook.com/groups/1128701127894938/permalink/1211645256267191/
U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 5.7. > čtenář> 

Díky za nabídku, pokud jste tedy ochotný, tak mi pošlete ten překlad na email aine.08@centrum.cz
Třeba se vám ozve ještě nějaký zájemce :-)

Já bych asi takhle nesjížděla tyto tematiky, kdybych nebyla v komunikaci s GF. Moje zážitky, které jsem prošla dřív, než jsem narazila na různé zdroje, se kryly, tematicky.
NWO satanisty mám zažité na vlastní kůži, těch podrazů, co v tom bylo, hrůza, to, že je planeta vědomá atd., atd.
Napsala jsem o tom už fůry textu.
Myslím si, že to není náhoda. Že jako nakontaktovaná mimozemšťany jsem se dozvěděla informace a prožila jsem věci, které sedí s určitými okruhy bádání a vše jsem prožila dřív, než jsem narazila na informace.
I to, že se občas dají mimozemšťani vyfotit, není náhoda.

Myslím si, že přítomnost mimozemských civilizací kolem planety je fakt, už jsem velice unavená z nekonečných lží, že ne.

Je to urážející, bohužel NWO se toto téma daří dokonale dusit.

Pořád zastávám názor, že se lidstvo plete, že tuto záležitost může jakkoliv zvládnout bez mimozemšťanů a je mi velice líto, že se "zasvěcená" veřejnost rozhodla mimozemšťany zavrhnout.

Nevěřím ani v jakkoliv pevně daný okamžik jakéhosi posledního dne, co jsem zažila, nic takového neexistuje. Výslednice událostí v budoucnosti se neustále splétá z aktuální přítomnosti a stavu.
Takže nevěřím v nábožensky pojatý soudný den, absolutní záruku, že věci dopadnou dobře a že jdeme do nového věku ani v apokalyptické vize zániku světa.

Myslím si, že vše je velice jednoduché - nechat si pomoci od mimozemšťanů, začít komunikovat s Galaktickou federací, zavrhnout satanismus, zavázat se k lepšímu bytí a jednání, k spirituálnímu růstu a péči o planetu.

Bohužel, za stavu uvažování současného lidstva se to jeví jako nereálná vize a proto přijdou zlé následky takto hloupého rozhodnutí.

U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
Čtenář - 5.7. > PřilítliMimozemšťani> Tu je odkaz na celý YT kanál spomínaného autora...
https://www.youtube.com/channel/UCjBe55XpYzc0HzkK-8lgQtA/videos

Jednotlivé diely sú zhusteným opisom toho, čo je v spomínanej knihe, ale aj v iných knihách, ktoré napísal.
Tých, ktorých to zaujíma tam nájdu aj presný opis udalostí, ktoré nastanú v posledný deň.
Rôzny Guruovia typu Cobra, Goode, Chvátal vám taký presný opis nedajú a niektorý z menovaných sa zdráhajú vám povedať kedy to nastane. Možno to ani nevedia, tak stále opakujú, že to nie je možné zverejniť, pretože sily svetla stále čistia a čistia...

Ak chcete preklad tej knihy, napíšte si email. Pošlem emailom. Nerobím si žiadny nárok na honorár. Preložil som to, pretože ma to zaujíma viac ako GF. Nemá to nič spoločné s náboženstvom. Je to vedecky napísaná kniha plná dôkazov.
U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 5.7. > čtenář> 

Myslím, že odkaz na YT i váš překlad může mnohé lidi zajímat. Pokud jste přeložil celou knihu, určitě je takový překlad poměrně cenný. Třeba by to zajímalo i nějaké nakladatelství? Nevím.

Sama se příliš křesťanskými tématy nezabývám, ve skutečnosti jsem nečetla ani Bibli, to co píšete však dává smysl, sama si něco takového taky myslím. Že Mojžíš byl kontaktován mimozemskou rasou, ta však nemusela mít zrovna nejčistší záměry.
Naše historie je evidentně protkána tímto příběhem manipulace ze strany nekale uvažujících zotročujících mimozemských ras.

Ovšem neexistuje pouze a jenom zlo, ale i světlo a dobré úmysly, proto nemám problém chápat existenci Galaktické federace. Která považovala za nepřítele Jehovu, který byl skutečně agresivní intrikánský had, či Drak a to, že byl poražen, je skvělé.
Celá věc je velice složitá, dost se to podobá střetu zájmů celku, řádu a mafie, neřádu, v galaktických rozměrech, s přídavkem dimenzionálních, spirituálních, kosmických zákonitostí, které jsou pro nás lidi nové a nutí nás opouštět skořápky starého myšlení.

Křesťanskou ideologií jsem prakticky netknutá, skutečně mě to nijak neoslovilo a veškerý tento kolos pohromadě nedržících argumentů a strašidelných archaismů mě vždy spíš děsil a unavuje mě, že církev v současnosti ještě něco znamená a nárokuje si jakýkoliv vliv a moc na společnost.
Ovšem, protože tyto oblasti, kde žijeme, byly křesťanské dlouhá staletí, musela jsem v sobě odstranit třeba program "odpouštění", který je ryze křesťanský a který jsem přirozeně nasála. Takový ten program, kdy se člověk snaží vše zvládat, nepropadat nenávisti, snažit se pochopit a odpustit nepříteli.
Během dimenzionální války jsem zjistila, že je to mechanismus, který zneužívají satanisti a dimenzionální obludy z temné strany, takže jsem je bez odpouštění začala zabíjet ve spojení s kosmickými silami.

Myslím si, že mnohé staré starověké artefakty a bájné nástroje jsou prostě mimozemský high-tech, mnohé tomu napovídá.
Proto nám třeba příběhy o Mojžíšovi dávají smysl až v těchto dobách a někdo to v té Bibli dokáže konečně přečíst.


U příspěvku:Chci vrátit svůj čas
Peslov (Pravidelný) - 5.7. >
U příspěvku:Horké léto v lese
Peslov (Pravidelný) - 5.7. > Je to pro mne moc krátké, aby to bylo o něčem zajímavěji vypovídající
U příspěvku:Horké léto v lese
Peslov (Pravidelný) - 5.7. >
U příspěvku:RUTH
Peslov (Pravidelný) - 5.7. >
U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
Čtenář - 5.7. > PřilítliMimozemšťani> Doporučujem dať si námahu prečítať ten blog celý, ale tuná je niečo zaujímavé čo stojí za prečítanie...
https://projectavalon.net/forum/showthread.php?t=16158&highlight=ibis&page=16

Neviem čo si mám o tom myslieť. Mne osobne sa to zdá ako ustavičný boj dvoch etnických skupín Židov tuná na Zemi prerobený do scifi poviedky produkovanej CIA a podobnými agentúrami. Veľmi to pripomína to, o čom hovorí istý človek z kolotoča ako o boji medzi veľkým písmenom a malým písmenom, čo je pravda.

Casbolt píše vo svojom blogu tiež o drakoch a hadoch a upozorňuje na to, že je to opísané aj v Biblii (Genesis kap.3, Zjavenie kap.12). Problém je ten, že Bibliu nemožno čítať tak ako v kostole. Biblia, hlavne prvých 5 kníh starého zákona je unikátne dielo, ktoré obsahuje dva príbehy. Jeden povrchový, ktorý normálne čítame a druhý vnorený do toho prvého, ktorý sa objaví až po dekódovaní keď máme k dispozícii dekódovací kľúč a vieme ako ho treba použiť. Povrchové príbehy sú niekedy nesúrodé, niekedy časovo mimo chronológie poradia a dokonca niekedy aj vymyslené. To je všetko komponované tak preto, aby vnorený príbeh opisoval niečo, čo bolo potrebné utajiť v dobe kedy to Mojžíš písal. Je to posolstvo pre nás a pre našu dobu. Vo vnorenom príbehu je tiež opisovaná technológia ktorú našiel Abrahám v jaskyni, ktorá tam bola od čias prvých ľudí na Zemi, Adama a Evy. Opisuje čo to bola v skutočnosti rajská záhrada, strom poznania, jablko, had a ďaľšie veci. Túto technológiu neskôr používal aj Mojžíš, ktorý z jaskyne na hore Sinaj priniesol dve tabuľky, ktoré nazývame "desatoro prikázaní".
Desatoro prikázaní bola len veľmi malá časť z toho, čo bolo v skutočnosti napísané na tých tabuľkách, pretože tabuľky boli husto popísané z obidvoch strán a dohramady obsahovali vyše 300.000 symbolov. Existuje veľká pravdepodobnosť, že neboli z kameňa, pretože z vnoreného príbehu sa dovedáme, že sa dali zohnúť, alebo zvinúť. Ak by boli z kameňa tak podľa rozmerov by jedna musela vážiť okolo 100 kg, čo by Mojžiš asi ťažko odniesol na chrbte keď mal vtedy 82 rokov.
Vnorený príbeh opisuje aj to čo to bola v skutočnosti archa úmluvy. Dnes by sme povedali, že to bolo komunikačné zariadenie, holografický televízor, pomocou ktorého sa dokázali rozpávať s Bohom (operačným systémom), ktorý im vyrozprával niektoré udalozti z budúcnosti, ktoré sú v Biblii napísané ako proroctvá. Vyzerá to tak, že sú pravdivé.
Existuje človek, ktorý prvý krát po 2600 rokoch objavil kľúč ako treba Bibliu správne prečítať.
V tejto knihe je to všetko podrobne napísané aj s príkladmi.
Douglas B.Vogt - God's Day of Judgment, The Real Cause of Global Warming

Mám tú knihu už skoro celú preloženú ak máte záujem si to prečítať.
Prípadne môžem dať odkaz na video dokumentáciu autora na YT. Tam si budete musieť ale zapnúť automatický preklad ak nevládnete angličtinou.
U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 5.7. > PřilítliMimozemšťani> 

Nejhorší je, že se galaktická mafie v esoterických vodách v médiích bezpečně usadila a nalepili se na kontaktní projekt.

Takže jsem vlastně i ráda, že moje GF z této kontaktérské události ucukla v tomto roce a víc to vypadá na naturální čistku, kdy formou kosmické události přijde o život až 85% lidstva při přechodové události do 5D formy našeho bytí.

Dává to větší smysl a Elenka už od kontaktérské události cuknout nemůže.

U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 5.7. > čtenář> 

Díky za překlad. Je to zajímavé, co píšete.
Můžu vám k tomu poskytnout vlastní vidění věci.

Aštar Šeran mi vždy vadil, protože podle mě diskredituje celou otázku pozitivních mimozemských ras. Bavím se s mimozemšťany z Galaktické federace, kteří Aštara nemají rádi.
Můj zjednodušující pohled, bez rozlišování jednotlivých zápletek, je takový, že existuje Galaktická federace, potom Drakoniánská struktura - satanistická, jejímž výkonným orgánem je jakási galaktická mafie a Aštar vždy patřil do galaktické mafie a vždy dělá vše proti Galaktické federaci.

NWO pojetí s GFS (Galaktickou federací Světů) a Aštarovskou základnou a Thor Hanem, kterou razí Elena Danaan s Dr. Sallou, kde je USA vyhlášeno jako leader světa, je Drakoniánská protistrana, kam patří i Aštar.

Já se bavím s Galaktickou federací, která nemá Aštara ráda.

U příspěvku:Fiala je vlastizrádce!
Palach (Pravidelný) - 5.7. > https://fb.watch/e3M0tB1euE/
U příspěvku:Nestydatí muži - v barvě
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 5.7. > Peslov> 

Tento web mi dal dvě věci - nenávist k židům a nenávist k Moravě.
Jinak samozřejmě peklo mužů nucených uhýbat očima asi nedokážu plně pochopit, je fakt, že když se nějaká vykozí a pak má ještě kecy, že ji někdo čučí do výstřihu, je chyba na její straně.

U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
Čtenář - 5.7. > A čo taký Ashtar Sheran. Ten je teraz údajne v GF. Zrejme je už dobrý. Ešte nedávno to bol najvyhlásenejší zloduch v celom vesmíre. Mal prezývku Ashtar imperátor. My také osoby nazývame jednoducho "obracači kabátov". No neviem, či osud ľudstva by bolo vhodné zveriť takým osobám a organizácii pozostávajúcej z obracačov kabátov.

Bývalý agent MI-6 James Casbolt pôsobiaci údajne v programe Looking Glass hovorí o Ashtarovi Sheranovi. Preložil som to priamo z jeho blogu. https://projectavalon.net/forum/showthread.php?s=28982b5709f228febb1177a542f688b2&t=16158&highlight=ibis

ASHTAR SHERAN je bratrancom škandinávskeho humanoidu známeho ako KAMAGOL II a ten bol vodcom skupiny známej ako GIZAH INTELLIGENCE so sídlom v pyramidách v Gíze, ale zomrel 27. decembra 1976. NSA očividne hľadala príslušníkov tejto skupiny v programe IBIS. Spojenia IBIS a bytosťou známou ako THOTH:
Skupina Gizah bola známa ako osoby s dlhovekým životom a KAMAGOL mal v roku 1976, keď zomrel, údajne štyri tisíce rokov. THOTH bol tiež „nesmrteľný“. ASHTAR SHERAN je tiež veľmi stará bytosť, ale vyzerá ako muž po štyridsiatke. Plejaran, ktorý nadviazal kontakt s Billy Mierom u neho na vrchu vo Švajčiarsku, informoval Billyho o KAMAGOL II a ASHTAR SHERAN. ASHTAR a KAMAGOL podľa všetkého stratili cestu a v určitom okamihu v minulosti prešli do temnoty (niečo spoločné s A.I.). ASHTAR SHERAN je tiež známy ako EL ES TRON-ANTAR-RA-AN, GABRI-AN a SHERNA. ASHTAR SHERAN, KAMAGOL II a SARION sa prejavili vo forme „ADAM KADMON“ HU-Man, ale sú „vyžarovaním lúčov“ Archanielov MICHAELA a GABRIELA - tvorených kombinovaným zmiešaním ich svetelných kódov. Toto je zjavne bežný spôsob prejavovania individuálnej bytosti v „nebeských svetoch“. ASHTAR, KAMAGOL a SARION začali svoju cestu v „nižších svetoch“ ako „Devic/Angelic“ bytosti z línie POWERS, ktoré sú viacerími dušami (over souled) Archanjelov MICHAELOM a GABRIELOM.
pozn:
IBIS = 'Devic/'padlí anjeli'/'nesmrteľníci', ktorí cestujú z tela do tela v úplne vedomom stave a môžu sa pohybovať od dospelých klonovaných tiel k dospelým klonovaným telám.

Neviem akú to má vierohodnosť, pretože posledný agent v MI-6 bol James Bond. MI-6 oficiálne neexistuje.
Tiež sa mi nezdá to, že pri popise toho ako vznikajú hviezdy a planéty opisoval ich vznik presne rovnako ako naša maistremová veda. Možno mimozemšťania nepovedali ľuďom v tajných vesmírnych programoch, že tá naša teória vzniku hviezd z protomračna je chybná.
U příspěvku:KUBKOVÉ zase lezou z díry!
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 5.7. > Revival Anála+jfj> 

Měl by ses o toho chytráka zajímat víc.
Půl roku tady na tebe dělal lynčovací nábor, chtěl tě dostat k soudu.
Nakonec tedy udal mě, asi z důvodu, že jsem ženská tipuju, u těchto púchylů to stačí... dále prakticky kvůli žiďákům, že je nenávidím.
Kdyžtak - je to Petr Slováček, politolog ze Slezské Univerzity, který psal práci o Tomáši Akvinském.
Takže církevní NWO, pořádná úchylárna.
Měl by ses víc orientovat.

U příspěvku:Fiala je vlastizrádce!
Palach (Pravidelný) - 5.7. > a takhle zdrhaj nacisté UA před MÍROVÝMI silami Ruska... takhle dopadnou i nacisti z 5 sajrajtů!

https://cz24.news/exkluzivni-zabery-zhrouceni-ukrajinske-fronty-na-donbasu-ukrajinsti-vojaci-zahodili-samopaly-a-v-panice-prchaji-z-bojiste-lysycansk-padl-a-cela-llr-byla-osvobozena-vlastizradce-nad-zahajil/?fbclid=IwAR2I2UyxXBztkLoGvbab07umty8fRNJ9T4aGfhddng_LLIkF7kIJEbfCN7U
U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 5.7. > čtenář> 

Možná, že jsem to nepochopila úplně dobře, slovenštinou nevládnu, tak jsem některé obraty pochopila jinak, než byly myšlené. Což se omlouvám, moje chyba.
Jsem ráda, že nemáte rád Chazarskou mafii.
Jenže se obávám, že ten okamžik "až budeme osvobozeni" od CHM, nenastane, bez mimozemšťanů. Lidstvo toho není schopné. Technicky vůbec a není toho schopné ani mentálně. Dosud v existenci NWO, chazarské mafie, běžný člověk nevěří, protože z mainstreamu ovládného NWO a CHM přece ví, že je to dezinformace a ti, kdo to říkají, jsou psychiatrické případy a zlí zlí.

Uvedl jste 2 argumenty, proč GF být nemůže.
Že při přechodu do vyšších dimenzí člověk musí být sám, aby získal svoji zkušenost a že vyspělejší rasy nesmí jakkoliv zasahovat do slabších.

Jenže - satanisti, Drakoniáni, naši civilizaci naprosto zdeformovali, ovládli a zotročili.
Tudíž nemáme šanci zvládnout přechod, protože jsme uměle zmrzačení a náš vývoj uměle zastavovamý - není nic jako fair play, jakmile někdo chce mluvit o mimozemšťanech, je pronásledován chazarskou mafií, jako se mi stalo na tomto webu.
To, co se podařilo dostat na veřejnost je pouze 10%, 90% lidí bylo zabito, zmrzačeno, zešíleli, bylo dovedeno k sebevraždě.
To není fair play, to není volný vývoj pro lidskou bytost. Cíleně a záměrně nás mrzačí a drží dole satanisti spolupracující s agresivními mimozemskými rasami s technologickou a intelektuální převahou.

V takové situaci je všechno jinak a GF tu má povinnost zasahovat.

Navíc nevím, jak může Vzestupné období, nebo nějaký dimenzionální vzestup, uspíšit duchovní růst. Je to spíš prověrka, než příležitost k růstu. Za pár let se duchovní vývoj za celé eony opravdu nedožene. Přesto si to někteří lidé myslí a z důvodu nějaké duchovní žárlivosti odmítají mimozemšťany. Že by jim jako vzali jejich duchovní růst a možnost se předvést.

Myslím si, že GF nebrání žádný kosmický zákon tady zasahovat.
Je fakt, že jednoznačný důkaz o sobě dát doposud nechtějí. Vídávám je na nebi, za určitých podmínek se dají vyfotit, je to jemné, subtilní, éterické světlo.
Taky tomu nerozumím, ale jsem přesvědčená, že riskovat kvůli ,lidem nebudou.
Hloupost a ideologická zaslepenost a amorálnost, zkaženost lidstva dosahuje nehezkých hodnot.
Sama to znám a ztratila jsem vůči lidem jakýkoliv dobrý vztah. Jsou svině, co odmítají chápat.

U příspěvku:KUBKOVÉ zase lezou z díry!
Revival Anála+jfj (Nový) - 5.7. > Peslov> demagogie koho? Fialy, Zelenskýho, Deep state, Kubka? S tím lze souhlasit!
Peslov je co? fake z Písmáku? nic nepíšeš, nejmenuje se tak mluvčí Putina?
U příspěvku:Vzpomněnka
František Vyrut (Stálý) - 5.7. > Peslov> Tak mě to napadlo. Možná jsou někde užity, ale o tom nevím. Měj se fajn. Franta.
U příspěvku:Nestydatí muži - v barvě
Zeanddrich E. (Stálý) - 5.7. >

Mravnosti v politice/ možno lze
najít spíše méně, než-li více..
(Příklady ad 1939, …, 1998)
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Fakt, jak v politice udělat lze ze
dne na den ,,velký hop" (ne
všechno se pak vstřebá!) -
ukazuje nám tu třeba /tzv.
Oposmlouva/ ne zrovna skvělá
(klausovsko-zemanovská), nebo
pakt „Molotov -Ribbentrop“.. .


:::::::::::::::::::
U příspěvku:pěkné léto všem čtenářům...
Čtenář - 5.7. > A kde sou lidi????!
U příspěvku:Nestydatí muži - v barvě
Zeanddrich E. (Stálý) - 5.7. >
U příspěvku:Připomenutí uživatelům Totemu.cz
Peslov (Pravidelný) - 5.7. > whispermoonlite> (doufám tedy, že jste to nestáhl v návalu nějaké emoce- měli bychom se vědomě stavět před své emoce, a rozumně (a zároveň i rozumově), vrcholně racionálně použít jejich energii. Tím, že (za použití vůle) nepodléháme emocím, se nejvíce, a nejrychleji, přibližujeme našemu Stvořiteli

(bezemoční psychopatie je ovšem jiná kapitola)
U příspěvku:Pejsek pod botou (z kolekce Odposlechnuto)
Zeanddrich E. (Stálý) - 5.7. >

Vyvolený národ/ nebude
dnes/ trošku marod?
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

S IQ vládnou světu, ne však sobě?.
To na židovský národ, jako
celek, i zamrzí, že v
předkristovské době
kdes/ dosti zamrzli..

U příspěvku:Vzpomněnka
Peslov (Pravidelný) - 5.7. > protipro, buduchci - to jsou novotvary?

ozvi se zavolej kdy mnou chceš býti
Děkuji za tvoje své já žití, atp.
-jak se to má chápat?
U příspěvku:Náš Papoušek andulka
Peslov (Pravidelný) - 5.7. >
U příspěvku:KUBKOVÉ zase lezou z díry!
Peslov (Pravidelný) - 5.7. > Demagogie
U příspěvku:LORINSER
Peslov (Pravidelný) - 5.7. > Nerouhat se
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter