Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 9.12.
Vratislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
Soutěž - Pojďte se chvíli bát (próza)
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 9.12. > Kiki_> 


Manipulace byla krutá, bez inicativ GF a dalších vesmírných a kosmických sil by byla planeta svržena do nižších světů, formou ceremoniální ubíjející, nikdy nepřestávající debility a podprahové hypnozy by zkrátka spící lidstvo spadlo do pasti a planeta by podlehla temným strukturám, zkrátka by nějak doslova dimenzionálně propadla do jiného typu vesmíru, to už jsou věci, kterým úplně nerozumím, ale prostě by to nastalo.

GF a tyto pozitivní síly jsou něco jako zdravé tělo, NWO, satanistická struktura něco jako nemoc, poškozená tkáň, kde je příčinou škodlivý vir.

Vir byl poražen, došlo k procitnutí na takové úrovni, že byla prokázána lidská schopnost chápat tyto věci a aktivně zaujmout stanovisko, což jsem třeba dokázala já a věřím, že i další lidi, kerým se toto stalo. Stačí jeden dva, aby záchrana a svobodná vůle druhu byla přijatá v rovině kosmického zákona, má to váhu.

To byl stěžejní moment. Jinak vůči zbytku lidstva je to krutý proces, protože povědomí o realitě je stále malé, nikoliv však mizivé a může se to zlepšit. Očkování a vakcinace bylo síto, které prošlo kosmickým zákonem a když jsem viděla reakci lidstva, jsem si jistá, že to je spravedlivé.

Lidstvo si zkazili Drakoniáni a vytvořili z toho podrazáckou labilní rasu, se kterou se dá jako se spícím rukojmím vydírat na superdůležité planetě. V realitě na doraz jde v první řadě o planetu a lidstvo jako rasu, která se zbavila pozice toho rukojmího a je odhodlaná si vážit planety a držet basu s GF, ne s každým šmejdem, co letí kolem a uvědoměle pracovat na zdokonalení svého DNA, a teď pozor, formou spirituálního růstu, nikoliv umělých vědeckých manipulací.

Jedině GF nám dá záruku, že nezkriplovatíme a stabilizujeme se na důstojné a vědomé úrovni, na této planetě.

A když se to vezme řeznicky, platí na to pravidla chovu a tyto metody.
Když chov zkriplovatěl, je potřeba vzít zdravé jádro.
A zbytek pojde.

Já věřím, že ve chvíli, kdy přistane GF na zemi a začne civlizační spolupráce, budou se hledat metody, jak dostat svinstva z krve a že se část očkovaných ještě touto metodou zachrání.

Ale jestli hrozí scénář té samovolně vzniklé mapičky, tak to možná tak ještě rok dva nemusí být ...


U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
Kiki_ (Pravidelný) - 9.12. > PřilítliMimozemšťani> 
No právě, ta manipulace už podle mě sama o sobě je za hranou svobodné vůle - člověk jenom jakoby souhlasí s něčím o čem nemá více informací. Je jako pes kterého vycvičili za pamlsek stisknout tlačítko... a co to tlačíko dělá je už psovi ukradené, třeba shazuje někam bomby nebo spouští gilotinu... Je na vině cvičitel psa nebo pes samotný?

Když někdo nastaví ze své vůle, že nesouhlasí s jakoukoliv manipulací, hypnózou nebo že si nepřeje aby ho na dálku někdo otlapkával z jakéhokoliv důvodu, tak mu to funguje.
Bohužel, zrovna lidi kteří se ještě nevyprostili z háčků manipulace tu Gesaru stále baští. Je to hodně viditelné, že spoléhají na technokratický scénář který je jim opětně podbízen, sice jinou oklikou ale naběhnou si na tom stejně.

člověk ze 3D -> stačí mu říci že EU nařizuje elektronické peníze kterými bude chtít vyřešit globální finanční a energetickou krizi

člověk "někde na pomezí 4D?" -> jemu se nakecá cosi o Gesaře - budou zlaté cihličky pro všechny svobodné lidičky

Rozdíl? nula. Vlastně možná jeden - že každému člověku se řekne ta varianta, která mu bude znít přijatelněji. Provedení ve hmotě bude jedno a totéž.


Hele teoreticky, když si člověk obnoví a navýší nějakou svou vlastní přirozenou hladinu elektromagnetismu, tak to 5G by na něj mělo mít snížený účinek že? Proto se vlastně lidi oslabují především zevnitř - jídlem, vodou, stresem... S myšlenkou, že jeho posílená a zalepená aura by se vibračně minula s účinky 5G, by pak člověk měl být méně náchylný tomu podléhat?


U příspěvku:O ubíjející kosmologické hlouposti satanistů NWO, anonymů a o Stvořitelově znamení
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 9.12. > Kiki_> 


Tak já vůbec nevěděla, co se tu bude dít, třeba mě ani nenapadlo, že po mě NWO tak brutálně půjde. Tenkrát jsem zažila příšerně vyčerpávající půlrok, vzalo mi to spoustu dobré vůle a nervových sil.

Nevím, jestli jsem to chtěla, nebo nechtěla, dneska vnímám, že bylo důležité to nezabalit a o ten veřejný prostor k vyjádření se porvat, protože jsem zděšená, jak nikde není napsáno, ani natočeno nic, co dává jakkoliv smysl, co se týká všech těch channelingů atd. Dost dobře jde možná o zkoušky tajných technologií, nebo je to to, co říkám, ale v tom případě jsem sama, kdo není s Plejáďany v zahrádce.

Třeba proti tý debilce ASK by se nikdo pořádně neozval, hodně lidem začala připadat špatná až s Rourou.

U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 9.12. > Kiki_> 


Nad každou technologií je zákon ducha, kosmický zákon. Je v tom úměra, čím jednodušší a přízemnější technologie, tím méně funguje duch v bezprostředním slova smyslu.

Na železné okovy na ruce duch moc nepomůže, jedině formou nápadu, jak se z toho dostat.

5G už je na pomezí mezi hmotou a reálnou dimenzionální technologií, je fakt, že proti 5G nás chrání prakticky Galaktická federace a vím, že to i cíleně kolikrát neodklání, prostě proto, abychom se poučili. Třeba včera jsem dostala pořádný salvy, když jsem usínala, prostě poznám elektrický, technický útok, má to ten zvuk, nějaká pulsní zbraň. Ale dejme tomu, GF dokážou zabránit tomu, aby tím někoho vyloženě odpálili do nebíčka. Ale nebudou ty útoky blokovat právě proto, abychom je zažili a věděli, o čem je tu řeč.
Tenhle druh technologie, jako je 5G, by měl jít teoreticky překonat i na bázi ducha, ve smyslu živého zázraku, no ale prakticky nám pomáhá GF, na bázi zázraku by to byl opravdu zázrak, jinak je to extrémní svinstvo.

No a nejcitlivější na sílu ducha jsou dimenzionální technologie a ty jsou koncipované velice rafinovaně, většinou potřebují souhlas, svobodnou vůli. Když jde o nepřátelskou technologii, tak to hypnotizuje, manipuluje a traumatizuje, aby se udržoval vědomý souhlas formou zmanipulovanosti a pocitu viny. V případě současného lidstva se toto dělo extrémně.
Nejvíc formou manipulace v mytologii.

Kupř. Jehova dobrý, Satan zlý atd.

U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 9.12. > Kiki_> Popravovat doktory někde na náměstích je blbost, za tohle by museli být popraveni členové globálního spiknutí a to bychom je nejdřív museli mít pochytané a vše prověřené a do toho máme daleko.
Ostatně, doktoři skapou, stejně jako ti, kterým tuto sračku doporučovali a pro které tvořili usměvavou mediální tvář utkanou z myšlenky "však na tom nemůže být nic zlého, když i ti doktoři tomu věří".

Holt, už je pozdě, tahle bitva už je za námi.

Teď už není žádný zájem ze žádné strany šířit informace o očkování. Už je po akci. Pokud se prokáže umírání, bude se umírat na všechno, i na prdy a sluníčko, jenom ne na vakcínu. Všem je vyhlášení takové pravdy už platná jak mrtvému zimník.
Tiše pojdou ve lži, takovou cestu si zvolili.

Když si vezmu, že západní Evropa je kvalitně proočkovaná a plná totálních kreténů, kteří se zřejmě v brzké době ocitnou pod mořskou hladinou, říkám si, proč ne.

Asi není dobré ani šířit to s tím zatopením západní Evropy, musíme doufat, že stihnou zdechnout dřív, než to bude aktuální.

Jinak souhlas s kvantovým počítačem, taky je mi to krajně nesympatické a celá ta myšlenka je vlastně technoratický horor NWO. Hlavně mi v tom překáží ta věc, že se v tomto vidění vytváří dojem jakéhosi stresu, spěchu, kde není čas na rozmysl a kde je potřeba vše udělat tak rychle, že je nutné využít výdobytky všech těch černých vládních projektů, rychle rychle počítač. Vše se připravuje v zákulisí. Lidstvo k tomu netřeba. Žádný tlak na kontakt atd. Je to kulišárna a podvod na první dojem.

" kdo nevěří v bílé klobouky, trumpetku, Dianu, Mlaska a jiné, tak je bezvěrec a hned tam jede řadu nálepek 😆 - zároveň ale vyzývá ke spojení a ke spolupráci."

To je přesně řečeno, to je typický projev těchto falešných alternativ, v tom jede i Křešovka. Ta taky pomluvila všechno okolo, tehdy ještě s Elenkou, vykopala kritiky ze skupin a pak se chtěla spojovat. prostě provokují a vytáčí, hlavně že rozhádají lidi a všechnu pozornost odtáhnou doslova do prdele.

"Jaký je rozdíl v tom, když vládnou zlí původní náckové v realných pozicích, a když tam jsou nějací kloni, loutky nebo zástupci tzv. bílých klobouků?"

To si říkám taky, protože ta teze, že jsou ty lidi klony, umělá těla, dvojníci, nebo jsou to originály předělaní na kyborgy, je i podle mé GF pravda. Myslím si, že to je určitě pravda, že tohle se dělá, tak to je. Ale co je mi platný údajně už pětkrát popraavený Gates, když furt mektá ty svý nesmysly a dokonce ještě krvelačněji a s rozšklebenější tlamou? Pak by byli doopravdy jen děsivé divadlo, vykrývací herci, kteří nás mají přimět otevřít oči.
Možná. Stejně tak to může být jen zastírací teorie pro to, že realita už je za hranicí zlého snu, že už se nedá racionálně přijímat, že se nám začali náckové vyloženě smát do ksichtu.

Probíhá obludná show, NWO je na konci, jejich škleb je příšerný.

Stejně tak mi připadá děsivá vrácená Diana, Kennedy, Elvis, či cokoliv, co už zdechlo, nebo odlítlo v TR3B.

U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
Kiki_ (Pravidelný) - 9.12. > ma.ni.> .

Velký červený vykřičník ❗

(aneb aby zpráva nezapadla) jinak - zdroj? je více info?
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
Kiki_ (Pravidelný) - 9.12. > ma.ni.> 
Onanysty už tím popcornem zadávit 🤣🤣🤣, to maj fabriku na popcorn že to tak prosazujou?

No, ona to není ironie, doufám že to trkne víc lidí. Vždyť je to požadavek který vlastně říká úplně všechno! Někdo nám říká co máme dělat jo? Respektive nedělat nic? Hlavně říkat "sledovat show" ...jasný - šou s vlastním scénářem že jo...NWO má svůj scénář, mají přesně dané pořadí své salámové metody jak to chtějí lidem předhazovat, jakmile by se jim narušil jeden krok, u dalšího jim ten plán už plně fungovat nebude... tak hlavně popcorn a sledovat šou 😎😂


U příspěvku:O ubíjející kosmologické hlouposti satanistů NWO, anonymů a o Stvořitelově znamení
Kiki_ (Pravidelný) - 9.12. > PřilítliMimozemšťani> 

tak že jsou některé ehm kliky na konci to cítím taky. A je i trochu takové to "ticho před bouří" protože je vidět jak mají krátkou už zápalnou šňůru.

A nemyslím si, že by se jim povedlo tě dohnat k čemukoliv co bys sama nechtěla. Jinak jasný, děje se toho mnohem víc než jenom za klávesnicí.
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
ma.ni. (Občasný) - 9.12. > Nevím, co s tím jako budeme dělat?

Naše armáda dovezla již před měsícem cca 600 členů ukrajinského nacistického praporu Azov do výcvikového areálu Libavá. Cvičí se pro boj v městské zástavbě. Podle lékaře to nejsou běžní odvedenci, ale dobře vycvičení vojáci, fyzicky zdatní, většina má na zádech hákový kříž. Všichni mají nepřítomny pohled. Zřejmě jsou něčím nadopováni. Naše armáda jim nesmí dělat testy na alkohol ani na drogy. Má se jich sem dostat skoro 5 tisíc! Je na to informační embargo. Ale tím, že se to dostalo ven, tak je vidět, že se to nelíbí ani našim vojákům z řad vojenské policie.
Jednání vlády o jejich přítomnosti je jen fraška, když už tu měsíc jsou. Opět vláda lže. Krmíme z našich daní cizí armádu na našem území. Nehledě na to, že není zaručeno, že tu nezůstanou jako cizojazyčná ozbrojená složka proti našim obyvatelům.
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
ma.ni. (Občasný) - 9.12. > Kiki_> Ironie, z tadesca:
K příspěvku mel v 11:03. Slova, že „nemáme nic dělat, jen si připravit popcorn a sledovat show“ používal často náš tomáš. Nevěřím, že by on byl podvodníkem Q. Každou zprávu je třeba přefiltrovat přes své srdce a svou intuici.
....
Má poznámka, René Koukal je veliké podvodník. I já byla blbá a bláhová. Nevěřím tm ála René Koukal.
U příspěvku:O ubíjející kosmologické hlouposti satanistů NWO, anonymů a o Stvořitelově znamení
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 9.12. > Kiki_> 

No, já nevím, tohle, co se tu děje, podle mě není akce nějakého blbečka, je to dlouhodobé, cílené, podle mě jde o organizované akce NWO.

Já jsem o tom přesvědčená.

Jak jsem sem přišla, vrhla se tu na mě existence, která byla jednoznačně od NWO, protože s takovým charakterem jsem se přesně prala celou dobu války.
Byl totožný, okamžitě jsem věděla, že to je někdo od NWO, ta energie prostě byla totožná.

Když jsem začala ignorovat jeho kecy, zn. použila tuto taktiku ignorace, tak si vytvořil moje fake profily a začal s nimi publikovat nesmysly a psát komentáře a začal mi obřími grafikami likvidovat příspěvky. Dále terorizoval toho juliána.

Pak se do toho vložil ten Peslov, který tu začal dělat nábory na lynč proti "kriplovi z ořechovky", čímž myslel asi juliána. Já jsem mu vysvětlovala, že julián není hlavní viník dění tady a on začal už tehdy poštvávat proti mě.

Pak jsem dopublikovala, obecenstvo se tu na mě povozilo co nejvíc to jde, tehdy jsem si tím brutálně jistá, mě chtěli za každou cenu dovést k sebevraždě a Zeandrrich uveřejnil dílo, které mě vytočilo, měla jsem k tomu absolutní právo.

Protože jsem Zenaddricha obvinila ze židovství a že ten satanismus tady podporuje a že je od NWO taky a na židy jsem šťavnatě vyjevila svůj názor, okamžitě se toho chytil ten Peslov, podal na mě trestní oznámení a do toho nepříčetně ječel tento slovenský kleromagorský anonym.

Celou dobu je to podle mě jejich organizovaná akce na moje zničení. Nejednají jako nějaká sbírka náhodně vyšinutých individuí. Terorizují organizovaně, jejich jednání není náhodné.
Prostě mě chtěli dostat.
Je v tom jeden, případně dva anonymové, z nichž jeden je žid na kokainu, druhý je tento vyšinutý kleromagor a dále v tom figuruje ten Peslov, Slováček, pokud je to tedy skutečný člověk a nikoliv fake profil. Možná ten Zeanddrich, což je asi taky pěkná svině, protože na mě posílal MOSAD.

Nevím, co by bylo, kdyby se jim to povedlo, mě oddělat.
Nevím, kdo by vysvětlil, proč je Křešová kunda a vůbec, co se zhruba tak děje.
NWO o mě ví, kdo jsem, jak na tom jsem, resp. tyto jejich kompetence a možnosti již dost odpadly, v r. 2020, když jsem se tady rozhodla veřejně něco psát, měli ještě dost velký přehled, měli i dimenzionální technologie v ruce, ještě jsem byla dost jejich rukojmí a svět neměl vyhráno a dokonce jsem se bavila s jednou klikou těch nepřátel a ještě je nevykopla. Ti mi to tady pak dali náležitě sežrat, protože jsem je vykopla v lednu 2021 a tady jsem zažila nejhorší šikanu v únoru 2021, což se pak přelilo do dubnového udání toho Peslova.

Neřekla bych, že toto jsou akce nějakých náhodných blbů.

Když jsem se tu osamocená rvala o kousek prostoru k publikování mezi satanisty, vůbec jsem nechápala, jaký mám význam.

Ale dneska jim dost překážím a oni jsou na konci.

U příspěvku:O ubíjející kosmologické hlouposti satanistů NWO, anonymů a o Stvořitelově znamení
Kiki_ (Pravidelný) - 9.12. >

🤣 že mu vůbec věnuješ těch pár písmen a energii, vždyť to jsou výblitky bez nějakého názoru, argumentace nebo kreativního myšlení. Takhle vykřiknout do prázdna umí každej blbec, chytřejší blbec si umí ten svůj blbej názor i uhájit, ale tenhle se ani nesnaží, je to jenom troll. Napíše dvě tři nadávky a to mu stačí aby ti přiotrávil den. Takových je plný FB, je lepší je mít na salámu. 😉

Mimochodem, moc krásný obrázek 👍🏻

U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
Kiki_ (Pravidelný) - 9.12. > ma.ni.> 

Gesara Nesara...přesně, to hlava nebere... je to opětně zase taková nálepka která uchlácholí lidi aby neměli strach že příjdou o možnost si něco nakoupit. Nikdo není schopen vysvětlit, jak ten systém bude fungovat aby to neomezovalo práva a svobody lidí. A kdejakej chytrák si u Křešový může blekotat co chce, mele zase jen levohemisférový kraviny, jenže nový člověk se bude muset nechávat vést instinktem, bude dělat věci, které žádný přístroj ani počítač nebude chápat.
Viz Matrix systém - UI vypočítává možná rozhodnutí lidí na základě třeba jejich povahy nebo dostupných informací. Jakmile se ale člověk probudí a začne mu fungovat intuice, bude mu radit zdánlivě šílené, nelogické a hlavně NEVYPOČITATELNÉ věci. UI je nebude moci chápat, protože kreativně nemyslí. Takový člověk je nepředvídatelný pro stroj, protože intuice která ho vede, má víc vstupních informací - různá kolektivní pole Vesmíru, přístup k minulosti i budoucnosti. Takovému člověku nebude žádná Gesara nařizovat, co má nebo nemá dělat, protože Gesara bude pro něj omezená. Ale právě proto jí chtějí zavést, protože je to zase jen kontrola pro masy lidí kteří podle nich nedovedou samostatně myslet.

By mě zajímalo, jak by zastánci Gesary vysvětlili fakt, že dvě jablka mohou stát pro člověka rozdílnou cenu - podle Gesary by měly stát stejně, ale nestojí. Dejme tomu že jedno jablko bude z farmy která bude plná těžkých kovů, nebude na ni svítit slunce jak je rok dlouhý protože tam budou stříkat chemitrails a samozřejmě bude vyhnána pomocí různých urychlovačů růstu atd. Nakonec to jablko utrhne stroj, pak se to bude 2 týdny posílat v kdejakých přepravních kontejnerech a na stůl k někomu to dorazí jako polomrtvý produkt prázdných látek. Takové jablko člověka nezasytí - proto má západ takový problém s přejídáním a obezitou, lidi mají hlad protože nejedí skutečně vyživené produkty, samý polotovary a když už ovoce, tak taky není zrovna dvakrát bohaté na živiny.
No a pak bude jablko, které vyroste někde kde je slunce, čistých vzduch, daleko od města i nadbytečných těžkých kovů. Utrhne si to člověk, který se o zahradu stará v péčí a rovnou ho sní. Takové jablko je plné živin a zasytí ho na mnohem déle.
A každý člověk, který pracuje s energiemi, tohleto cítí! Pozná, co je vyživující a co ne, nebo se to respektive učíme poznávat.
Chci vidět vzorec UI, který bude u nějaké přiblblé Gesary tohle brát v potaz - protože jablko s větší výživovou hodnotou bude mít větší cenu než to polomrtvé. Tohle ten stroj sám instinktivně pozná? Jaké zboží má tu cenu a jaké ne, nebo nám bude jenom zakazovat transakce kvůli nějakým emisím? Tenhle systém funguje i bez počítače, protože ten počítač je v naší hlavě, je v našem šestém smyslu a sám nám řekne, co má tu cenu a co nemá. Ne nějaká technická kovohovadinka u kreditní karty. Co tu cenu nemá, by člověk nové doby už prostě kupovat neměl, nepotřebuje k tomu celosvětový transakční systém aby mu to nařizoval.
U příspěvku:O samočin. vzepětí života z hmoty II.
Čtenář - 9.12. > Jak je vysmátej, ten Fanda
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
Čtenář - 9.12. > PřilítliMimozemšťani> Mila moje a co když to nejsou mimozemci , ale podzemske a sem tam i nad zemske bytosti, každopadně jen zemske bytosti a byli vytvoreni pro nas. Je jich dost druhu, jedni ziji s nami a dalsi se dematerializuji.
U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
Čtenář - 9.12. > Mister NS.> Pán Norbert, prečo sa ešte snažíte na tú vzťahovačnú stvoru reagovať, veď tu už každý poznal, že to nejde, pretože najneskôr v druhej vete vás bezdôvodne pouráža ???????????????!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????
Ona sa ešte čuduje, že tu kvôli nej každý radšej mlčí - už aj Julián s tou jeho partiou - a ona ešte pritom stále hľadá chybu inde, než v sebe!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! Neuveriteľné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! Už na ňu radšej fakt tiež nereagujte

U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
Čtenář - 9.12. > PřilítliMimozemšťani> Há!!!!!! Tá stvora vraj má sociálne cítenie !!!!!!! Ale možno že áno, možno je len sociopat
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
ma.ni. (Občasný) - 9.12. > Kiki_> S tímhle souhlasím, včera jsem ten článek taky četla, ale nesedí mi opravdu spoustu věcí. Ještě chybí ťuťu ňuňu ask. Z kvantovýho PC a gesara a nesara, je mi opravdu na zvracení.
U příspěvku:
Čtenář - 9.12. > čtenář> Lympne
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
Kiki_ (Pravidelný) - 9.12. >
Qanonista v křesadle už zase jede.

https://kresadlo.com/masmedia/


Mě fascinuje, jak se může člověk, který psal o zkouškách pro lidstvo, o sítech které budou prověřovat inteligenčně jedince... se vymlátit hned na první zkoušce pro "probuzené lidi".

Jo, ohledně článku o médiích má pravdu. Ale taky jenom částečně, protože na to kouká zkreslenou optikou od Q CIA. Třebas v Egyptě normálně jedou v televizi anunaki a vchody do podzemních měst, tam se s tím neserou. Jenom u nás když koukneš do televize tak koukáš jako Alenka. Jsou státy, kde normálně o Zelenském v telce řeknou, že je to terorista, psychopat a fetka.

Taky určitě není ok jeho propagace toho, že by se lékaři a reportéři měli popravovat v ulicích jako někde to prý už dělají (to jako přímo na ulicích poznají lékaře který to dělal a který naopak ne jo?). Jasný, sice tihle lidé mohli za covid fašírku ale teď se hra zase změnila a NWO by naopak vyhovovalo, kdybychom se v ulicích mydlili jako zvířata. S těmito přívlastky proto asi raději opatrně. Kolik z nás co by tady mlátilo do doktorů, si vlastně umí samo naafirmovat plné zdraví, převzalo zodpovědnost za své tělo a umí se uzdravovat jako Ježíš? Kolik lidí z alternativy má takové samoléčící schopnosti, že ty doktory takto hodí přes palubu a řeknou si že je nepotřebují? To je podle mě protimluv jako prase, protože spousta lidí propagující alternativu jdou sami za bílým pláštěm v okamžiku kdy je trápí zub, slepák nebo se pořežou na nářezáku. Jasný, doktoři jsou sice tady ti, co popravovali aniž by o tom věděli, ale zpětně jim to dochází a dojde a vlastní svědomí je uhryzá k smrti. Zaplatí za to vlastními nemocemi a problémy a sejdou ze světa sami. Nakonec budeme rádi za těch pár neočkovaných co tady ještě zůstanou. Hlavně ženy přivádějící na svět nové děti budou rády za lékaře v oboru, porod není věc kterou můžete dát jenom s esenciálními oleji. Slyšte slyšte všichni trubci co byste házeli lékaře do jednoho pytle a do řeky jako koťata.

tohle je prostě největší pokrytectví Qanonistů - znají opět jednu jedinou pravdu, kterou načetli opětně z internetu (aniž by brali v potaz realitu která se jim děje pod okny) a kupodivu ten jediný zdroj je z USA! Země, která přinesla světu přeci tooolik spásy že... CIA z vás má prdel...

Jeden zdroj z USA vyslal do světa jakési smyšlené šifry a všichni se mu hned klaněj jako zlatýmu praseti. Nikdo si nevšiml, že Qanon umí vysvětlovat a žehlit věci pouze zpětně? Vždy si vymyslí k nějaké světové události něco, aby to sedělo do toho co chce vykreslit - chcete vykreslit Muska jako hrdinu? Není problém... Qanon je podobná dezinformační stanice jako je česká televize. Lidé, kteří v to věří se opětně vzdávají vlastní moci kterou předávají do rukou nějaké modly někde v dálavách. Z faktu že Trump si nechal udělat vlastní pamětní mince které si lidi v USA mohou sami zaplatit a koupit (ale ne tím platit?), je Qanon schopen udělat že vydal vlastní měnu krytou zlatem a že spravedlnost hlídá nějaký kvantový počítač. Na ten pojem kvantového počítače už začínám mít osypky. Celý Vesmír je "kvantový", ale to je vás asi málo...je třeba mít počítač ! (úplně slyším Růžičkovou jak se ptá maminky kam dala zlatý zuby když si musej jít jeden koupit, a pak jedou do Německa, přitáhnou ho domů a tam napíšou 5 samyc... LOL - lidé propapgující kvantový počítač vědí asi přibližně stejně jako růžičková, k čemu a jak taková věc vlastně funguje.)
Je divné že v Egyptě taky nepotřebovali ke stavbě pyramid nějaký kvantový počítač a přesto byli schopni odhmotnit nebo levitovat neuvěřitelné tuny z kamene. Či přímo uměli kámen zkapalnit a pak ho odlévali jako dneska umíme odlévat asfalt. Moc strojů k tomu nepotřebovali, protože používali svou mysl. Ale hlavně Qanonisti potřebují kvantový počítač podle kterého si můžeme každej uprdnout, kvantový mobily a celosvětově řízenou umělou inteligenci která bude rozhodovat, které prodeje a nákupy jsou spravedlivé a které nejsou že? A že přesně NWO plánuje zavést stejný kreditový systém pod rouškou Eko keců, tady zvonky nezvoní že.

"Kdybych jim začal pokládat otázky, aby mi vysvětlili, proč se děje „to“ a „tohle“ a jak je možné, že se stalo „tamto“, tak se sami vyřadí ze hry hned v prvním kole K.O. Škoda, že nemá nikdo odvahu mě k takovému souboji vyzvat! Klidně si to písemně rozdám s kýmkoliv a na jakékoliv téma, rozstřílel bych jim ten jejich skepticismus na kusy a sebral bych jim poslední zbytky sebevědomí! Jsou to nedouci a bezvěrci! Dělají alternativu nedůvěryhodnou a apokalyptickou."

za 1) velikost tohohle Ega by se dalo měřit na světelný roky.
2) výzva přijata, prozatím si dovolím tak lehce naťuknout pár faktů níže.
3) opět super že i ta jeho křesadlovská alternativa si sama umí udělat tábor "všichni proti všem" - kdo nevěří v bílé klobouky, trumpetku, Dianu, Mlaska a jiné, tak je bezvěrec a hned tam jede řadu nálepek 😆 - zároveň ale vyzývá ke spojení a ke spolupráci. Trošku protimluv a pokrytectví jako prase - neumět se zamyslet nad jiným názorem a tlačit tam svou pravdu a pak rejt do médií která dělají totéž.
"Neměli bychom se takhle náhodou raději zabývat tím, jak rychle sesadit vládu, než ona sesadí nás? " - ano, přesně tihle chytráci totiž VĚDÍ koho dosadit místo nich pak že? a že se přihlásí nějaký Trumpík, CIA neokoukané loutky a budou nám tady žvanit zase odněkud z dálav, to je divné že u EU vám tohle vadí ale kdyby to byl Trumpetka a spol. tak vám to vadit nebude?
Kdo viděl scénář NWO, ví že na řadě jsou vyvolání občanských nepokojů, které si sesadí vlády aby oni se pak mohli tvářit spravedlivě a že přijdou všechny spasit. Vždyť NWO samo ten seznam plánů netají! A to, že scénář covidu a náhlých demonstrací v číně je sobě dost podobný, to také opětně nikdo nevidí že? Covid byl už od první zprávy jasně zaměřenej, protože první zprávy byly totiž o nějaké neznámé nemoci někde v prdelákově světa na pár jedincích. Podezřelé bylo, že ačkoliv se neznámé nemoci musejí objevovat v kdejakých prdelích světa mnohokrát do roka a vědci pod mikroskopem ještě pak deset let zírají co to je a nevědí o tom nic, tak tady se novináři trefili na první dobrou, zatímco o jiných zprávách tohoto typu běžně ani pes neštěkne...to je divné asi jenom mě. A v číně zrovna tak, celou tu dobu se o nich mlčelo a najednou zničehožnic jsou udáváni za statečný vzor! Jasný, v tomhle se křesadlo trefilo v té fotce dvou novinářů jak v rouškách u nás nazývají demonstranty dezoláty a bez roušky zase čínské občany hrdiny. Není to okatá propaganda kterou nám tady zase předváděj? Oni ty nepokoje chtějí a my jim na to budeme skákat?

Ty kecy o dvojnících jsou taky super! Jaký je rozdíl v tom, když vládnou zlí původní náckové v realných pozicích, a když tam jsou nějací kloni, loutky nebo zástupci tzv. bílých klobouků? Zločiny pokračují naprosto stejně, nevidím v tom rozdíl. A je krásně zaslepené omlouvat že vlastně bílé klobouky takto chrání lidstvo před globálním vyhlazením, ale za cenu...no, globálního vyhlazení? Ale to je v poho, dělá to někdo kdo si říká Bílej klobouk, to je hodný hoch že. Ne, když lidé umírají, smrt je to stejně. Ať už za to může pravá ruka nebo levá, Vesmírné zákony počítají jenom s konečným výsledkem. A to je zákon vyššího řádu, samotné stvořitelské energie a to neomluvíte nějakýma kecama že to dělají hodní hoši.

Zemana nám tady taky už vyměnili Xkrát, stal se tím pádem nějakým hodným hochem? Pomohlo to naší zemi nějak? Jaký to mělo výsledek v realitě? No žádný.
-> kloni nejsou ti "hodní" dosazení hoši kteří mají dohrávat divadlo pro ovečky. Klony mají pokračovat v tom co ta loutka na té dané pozici nezvládla, proto žádný změny po nahrazení klonu i dalším klonem nenastávají. Naopak, klonem si podle mě NWO udržuje ty pozice - Zeman už zemřel, ale protože nechtěli a nepotřebovali v té době nové prezidentské volby (však vidíme jejich kolosální přípravu na ty nynější, a Zeman by jim do toho hodil vidle kdyby si dovolil umřít v době kdy nebyla kampaň nových loutek připravená... nene, raději uděláme klon, potřebujeme více času). CIA pak díky Qanonu vymyslí parádní výmluvu aby to akceptovali i lidé, kteří už prokoukli masku, nebo dokonce i nacítili, že ta vyměněná bytost má jinou energii - jednoduše jim řekneme že to v potají dělá ta hodná strana...a je to. Oni nebudou dělat rozruch, sice si toho všimli ale budou nám ještě fandit. Zase se tu lidi opíjejí rohlíkem, ale hlavně že mají naději. A hlavně nic nedělejte, do plánu nám nesahejte, my něco uklohníme v zákulisí a až to bude připravené tak vám to přinesem na zlatém podnose.

A znovuoživená Diana, Kennedy nebo Michael Jackson... může mi prosím nějaký Onanista vysvětlit, jak specificky oživená Diana pomůže spasit tady náš svět? Jen by mě to zajímalo jak to hodlá prakticky udělat, když je tolik vykreslována důležitost okamžiku kdy se objeví na veřejnosti. Bude rozdávat lidem po ulicích chleba až budeme chcípat hlady nebo jak to bude? Já jen že Gates vlastní i bez nějaké Diany polovinu polí v USA, v Indii pálili zemědělcům produkce jídla už dva roky zpátky, v Evropě se taky vozí žrádlo sem a tam a kdykoliv nějaký celník si může usmyslet že když chybí nějaké razítko nebo je to ze státu který nám nevoní, tak se to musí zlikvidovat. Takže co hodlá s tímhle nějaká Dianka dělat? To vystoupí v televizi a řekne lidem aby na sebe byli hodní, to nám bude opravdu prd platný když globalisti sypou na pole těžké kovy že. A to málo co vyroste tak se dostane na talíře lidí jen z 50% protože zbytek musej zemědělci zničit, vláda jim za to platí jinak nedostanou dotace.
Jasný, já zapomněla, Dianka je velmistr kterej nás tady zasype svou láskou a z toho se nažerem že. Super 👍🏻🤣


Ano, Qanon sice přiznává, že historie není taková jakou jí propagují ve školách. A přiznává, že jsou stínové vlády které řídí politiky a média jako loutky - to všechno není problém přiznat před lidmi, kteří už to prokoukli. Těm se to už nedá rozmluvit. Ale kdo viděl film Erin Brockovich, tak přesně pozná hlášku "připustí, že to není stoprocentní, ale dodají že je to nezávadný..." aneb tam si dosaďte - vypustíme další matoucí informace, budeme je vodit ještě chvíli za ručičku aby byli zmatení. Celý ten film je o tom, jak vlastně někomu podsouvat pravdu, tak jak chce protistrana. A to je Qanon z USA, ze CIA. Je to doslova pouhá onanie nad falešnou nadějí pro lidi kteří sice prokoukli, ale psychicky tu realitu neustávají a kdyby jim někdo nesliboval Dianku a spásu, tak si to jdou už sami hodit. Onanisti padnou do pasti NWO úplně stejně jako běžné ovečky sedící u televize, nevidím v tom rozdíl. Takže člověk který propaguje Q onanii, je stejná nemyslící ovce jakým se běžně vysmívají.


U příspěvku:O ubíjející kosmologické hlouposti satanistů NWO, anonymů a o Stvořitelově znamení
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 9.12. > PřilítliMimozemšťani> 


A už nechci slyšet absolutně žádné křesťanské žvásty.
A považuju za urážku lidu, že stát tuto zhovadilost jakkoliv platí.
Jen pozorovat křesťany na tomto webu je dostatečně vypovídající.
Jediný, kdo není úchyl a nikoho nesere, kromě NWO, je MírZemi, jinak je to děs.


U příspěvku:O ubíjející kosmologické hlouposti satanistů NWO, anonymů a o Stvořitelově znamení
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 9.12. >


Satanisti, všelijací "zasvěcenci" nějakých řádů, se skutečně vždy vyznačovali zvláštní zkostnatělou, zpomalenou spiritualitou, která byla rámovaná satanistickým ceremoniálním tempem, nábožnou bázlivou úctou vůči všelijakým zrůdným mimozemským úchylům, všelijakým plazům a další havěti, dále posluhovačností vůči vůli archaických dimenzionálních potvor, archontů, struktury vesmírného viru a jediné, co jim bylo útěchou, byly technologie, které násilím, hrubou technickou silou umožňovaly překračovat přirozené vlivy toku kosmického zákona.

Jenže, všechna sranda někde končí, došlo k velikému přepětí proti kosmickému zákonu a mě to udělalo veliký přetlak a zpětný odpal v hlavě a technika prostě musela ustoupit kosmickému zákonu.

Nehledě samozřejmě na fakt, že mnohé technologie, kterými si satanisti mysleli, že mě mají na háku, jsou dimenzionální a fungují na bázi mysli a mnohdy jsou v nich bezpečnostní programy, zvláště pokud jsou to technologie GF a díky silnější mysli a větším souladu s kosmo zákonem v nich člověk získává převahu a začne je ovládat. Potom je může otočit proti agresorovi. To se mi stávalo, velký problém byl samozřejmě v tom, že NWO zabralo i mimozemské základny GF a zmocnili se jejich technologií.

Samozřejmě, že jsem při tomto celou dobu byla ve spolupráci a ochraně od GF. Jsem přesvědčená, že bez nich bych nebyla schopná proti takovým útokům bojovat vůbec, i už jen díky tomu, že bych nechápala, o co jde. Prostě bych slyšela hlasy, jak mě hrubě terorizují, zabírají mi mozek, nemůžu se soustředit, zabili by mě.

Jenže díky GF jsem věděla, o co jde.

Takže je skvělé slyšet zoufalé ječení všelijakých církevních, židovských okultistů a překvapené šprechtění nějakých úchylných SSáků.

Jsou spirituálně a duševně méněcenní. Ti idioti si mysleli, že je možné technologií spoutat ducha.

Dlouhá staletí se to satanistům na bázi ceremoniálně udržovaného kultického zla, za tajného použití mimozemských technologií, dařilo. Sice si nemohli dovolit tolik, ale dařilo se jim to.
Nyní si se všemi těmi technickými sračkami, jako je Haarp, 5G, a dalšími nepřiznanými technologiemi, které se vrtají ve vědomí lidí, bez jejich souhlasu a absolutní zločinci a amorální zrůdy si přitom hrají na jejich bohy ... tak tentokrát už to kapánek přehnali.

A Drakoniáni, kteří tento kultický debilismus udržovali, zdrhli, oni neradi porušují kosmický zákon tak, že by na to dopláceli. Na to doplácení mají satanisty.

Tak ať zmizí z tohoto světa navždy, po své bídné smrti.


U příspěvku:O ubíjející kosmologické hlouposti satanistů NWO, anonymů a o Stvořitelově znamení
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 9.12. > Mister NS.> 


Mě by docela normálně stačilo, kdyby mě vaše klerofašistická klika NWO přestala obtěžovat a pokud chcete šířit jakoukoliv agitku pro NWO, klerofašismus, křesťanství, židovství a další mentálně méněcenné zhovadilosti, které povedou k válkám mezi Slovany, doporučuji procvičit schopnost psát, formulovat, vjadřovat myšlenky.

To potom publikovat jako vlastní dílo.

Neotravovat ostatní.

Až se prokáže, že máte díky vaší tvorbě ve vaší hlavě něco jiného, než nasráno, a byl byste tady dlouhodobý autor, měl byste teoreticky první mlhavé a nejasné právo usilovat o to, abych odsud odešla.

Přestaňte mě obtěžovat a posuzovat.
Přestaňte si myslet, že máte jakékoliv právo mě jakkoliv ničit a chtít dostat do blázince.
Pro mě je to rovnítko zmařeného úkolu a tím pádem nutné smrti, nemám tady zapotřebí žít se zničeným mozkem mezi méněcennou rasou, mám jiné věci na práci.
Všichni, kdo mě chtěli dostat násilím do blázince a zmařit můj život, zemřeli, protože jsou v této situaci na této planetě daleko méně významní, pro vesmír a tuto planetu, než já.

To vám zdůrazňuju a ještě jednou vám říkám - přestaňte mě obtěžovat a roztahovat se na tomto serveru s tím vaším vyjebaným satanismem.

S vaší debilní osobou, o které nevěřím, že je někdo jiný, než ten anonymní slovenský úchyl, tu komunikuju jenom já.
Už mě to nebaví.

Nějaký úchylové mě nebudou obtěžovat.

U příspěvku:Etnické sebepřiznání Bohuňi
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 9.12. > Mister NS.> 


Jo, tady se děly regulérní zločiny, teror MK Ultra, ale dokud se to dělo jenom mě, nebyl problém.
Nebaví mě to. Já do toho soudy netahám, to dělají jenom zločinci, ubožáci atd.

U příspěvku:Sběh zvuků
František Vyrut (Stálý) - 9.12. > Mister NS.> Je to taková hříčka, děkuji, ahoj. Franta.
U příspěvku:O ubíjející kosmologické hlouposti satanistů NWO, anonymů a o Stvořitelově znamení
Mister NS. (Pravidelný) - 9.12. > No musím sa priznať, že moje zmazané prespevky ma na chvíľku aj vykoľajili... Budem sa snažiť, aby sa to už neopakovalo
U příspěvku:Drobnosti I
Mister NS. (Pravidelný) - 9.12. > Príjemná poézia...
Prečo ste odišli z Totemu?
U příspěvku:Etnické sebepřiznání Bohuňi
Mister NS. (Pravidelný) - 9.12. > No niektoré veci by tu boli snáď aj na žalobu...
U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 9.12. > Mister NS.> 


Jo, protože asi nemáte sociální cítění, nejste žena a jste idiot a pánbíčkář a jedete agitku NWO.
Já tyhle urážky žen od Zeanddricha vnímám, mám sociální cítění, naprosto empaticky chápu, že tato situace je pro jakoukoliv ženu velice ponižující a k pláči a zvláště s tímto slovním doprovodem je mi z toho smutno. Uklízečky nikdy nevládnou korporátu, to je taková realita. Žádná žena nechce být pod tímto hnusem, nikdy a za žádných okolností.

Hádat se s bandou odporných satanistických úchylů nemá smysl.

Jste hnusná verbež od NWO.
Styďte se.

U příspěvku:/Ne/dokončené miniatury 103
Mister NS. (Pravidelný) - 9.12. > Zeanddrich E.> Mne sa páči tá cestička vo vlasoch...
U příspěvku:Slovo
Mister NS. (Pravidelný) - 9.12. >
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter