Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 26.5.
Filip
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Povídky
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 26.5. > čtenář> 

Právěže to zaheslované a soukromé pro mě nemá vůbec žádný význam, já chci, aby to bylo veřejné a na očích. Proto jsem nikdy nešla do jakýchkoliv uzavřených skupin a celou dobu své existence se pohybuji ve veřejně dostupném internetu.
Jedině tak to má nějaký přínos.
Jasně, zaházená v soukromé skupince bych NWO nevadila, ale to nemá žádný přínos, proto po tom nejdou.

Jinak to udání se odehrálo přesně tímto způsobem:
http://www.totem.cz/enda1.php?a=353563

Na neznámého pachatele za rasimus proti židům.
Podal to doktůrek z politologie, Petr Slováček.
To děsivé dílo, za které to padlo, byla diskuze, kdy mě všechny ty žido-křesťanský svině tady dovedly do zuřivého odporu, protože šikana tu byla nehorázná, cenzura a šikana, týrání a nemožnost se bránit. 10.3. Zeanddrich E. zveřejnil k MDŽ výsměšný obrázek, kde vlastně zlegalizoval šikanu mé osoby jako velkou legraci a já ho začala považovat za toho anonyma. Zřejmě to byl omyl, i když, kdo ví, nevěřím lidem, co terorizují tichem, jsou vevnitř špinaví a nedá se jim věřit. Tenkrát jsem o tom ale byla přesvědčená.
Zůstala z toho židodebata, za kterou mě udal ten spořádaný doktůrek z politologie.
Samozřejmě, že to policie někde smetla ze stolu, i GF mi říkala, ať se tím netrápím, byla to prostě jenom jejich další obludná šikana, jak mě vystresovat a donutit k sebevraždě. Z té diskuze je znát, že mě Zenaddrich E. považuje za juliána, ale tam jsem přesvědčená, že to by musel mít lobotomii v mozku, aby si to mohl myslet doopravdy. Dva slohy, dva lidi.
Tyrani a církev, NWO, tipuju, že byli domluvení.
Tady je ta debata, myslím si, že tohle napadne dát k soudu jen chazarskou židovskou svini od NWO:
Čtenář - 10.3. > mohli bychom my, chtiví obdivovatelé tvých čtyř stále se opakujících obrázků, znát verzi 4? a nebo se nad námi smiluješ a obštěstíš nás dokonce verzí 7?

Čtenář - 10.3. > čtenář> TY BUĎ HLAVNĚ RÁD, ŽE TI TO ZENDRICH CHYBĚJÍCÍM KOPIRAJTEM DOVOLIL OKOPČIT A MŮŽEŠ SI TO V PEČOVATELÁKU NALEPIT ZESPODA NA VANU. MORAVSKÁ KULTURA SI ZASLOUŽÍ PROPAGACI. SI PŘEDSTAV, AŽ TO ZA STO LET OBJEVÍ ARCHEOLOGOVÉ. CO SI O NÁS BUDOU MYSLET? :(((

Čtenář - 10.3. > čtenář> no, něco na tom je. představa pilota, co si během letu odloží krupicovou kaši v zubatym talíři na podlahu, bude strašit letecké inspektory i za těch sto let.

Zeanddrich E. (Stálý) - 10.3. >

Juliáne, tak aby bylo jasno -já sice ´židovské předky nemám (alespoň o tom nevím), ale jestli se u mého příspěvku objeví ještě jeden další Tvůj komentář, odnesu Tvé výroky (o Židech a na téma židovství), spolu s Tvou IP adresou a dalšími údaji, na pražskou Židovskou obec, ať si s tím případně dělají něco sami.(a buď si jistý, že MOSAD má dlouhé prsty :) )

A mimochodem -na Tvém případě se -podívá-li se někdo pár zpátky na Tvé poznámky pod cca 15 ti zdejšíma Tvýma jménama -dá čítankově vysledovat degradace až rozpad dříve docela obstojné osobnosti.. .

((...)).


Čtenář - 10.3. > Zeanddrich E.> ty zasranej debile, já jsem přilítli mimozemšťani - a ty jsi 50tiletej zkurvenej strojař, kterej mě pod mými díly terorizoval celou dobu, ty nechápavej mamrde - ty jseš ten trol NWO chcípáku

Čtenář - 10.3. > zeanddrich je žido zednářská iluminátská krysa

Čtenář - 10.3. > čtenář> to neni. nedělej z vyčerpaného zmatence zlého. škodí, ale neví o tom.

Čtenář - 10.3. > čtenář> je to anonymní svině, jmenuje se ernest a v ksichtě má napsaný židovský zlo - podle toho ksichtu se dá pochopit antisemitismus od začátku věků

Čtenář - 10.3. > čtenář> vyhodit zeď nářků do vzduchu, ostříhat pejzy, kopnout do prdele, vyvraždit kabalu a zakázat zasraný židovství - fuckoff s vyvolenými národy na věčný časy, chcípáci zasraný

Čtenář - 10.3. > čtenář> meleš blbostě, ale přesně reprezentuješ úroveň totemu. celej egil, celej egil

Čtenář - 10.3. > čtenář> úroveň totemu sundal jeden anonymní zasranej žido zednářskej pokrytec pracující pro zlo - tyhle vyvolený kurvy ničí všechno dobrý - těžko se divit nikdy neumírajícímu antisemistismu a jeho novým a novým příchodům

Čtenář - 10.3. > čtenář> jistě. např ubližovat tobě je ničení dobrého. přesně.

Čtenář - 10.3. > čtenář> kolik židozednářských iluminátských 50tiletých strojařů tady řádí?
Jen makej velkovýrobno na nenávist proti židům.

Čtenář - 10.3. > čtenář> s tim egilem máš ale pravdu

Čtenář - 10.3. > čtenář> holokaust prošel v kosmo zákonu kvůli tomu, že to byla minimálně z 1/2 pravda - ti, co zařvali, byli nevinní, ale skutečným kryptožiďákům to bylo u prdele.
Kryptožiďáček Ernest sem dává fotky z dětství tatínka, aby vypadal o generaci starší, přitom právěže on je ta 50tiletá zrůda se strojařským vzděláním, stačí si zjistit, co je ta obludka zač.
Málo pravděpodobný, že by tu byli dva takový ksindlové.
Sám sebe tady okopává jako anonym, aby to nikoho nenapadlo, se svou registrovanou značkou dělá hodnýho kreténka, ale prakticky je to kryptožidovská zrůda, co chce zničit lidi.
Pokrytecký ničeho se neštítící zlo živíví antisemitismus.
Velkej velkej HATE

Čtenář - 10.3. > čtenář> mýlíš se. to egil, všechno egil

Čtenář - 10.3. > čtenář> PŘESNĚ, EGIL. ALE PROBLEM DNEŠKA JE JINDE. KORONÁČ ZAPŘÍČINIL NEDOSTATEK KVALITNÍCH DROG V ČR. A TOHLE Z TOHO VZNIKLO. EGIL SICE SLÍBIL, ŽE KLADÍVKEM NĚJAKÝ TY DOBRÝ FETY VYTLUČE Z UHLÍ, ALE - ZATIM ČEKÁME MARNĚ.

Čtenář - 10.3. > čtenář> tohle není egil, na toho se tady všechno trapně svádí
to zlo tady je kryptožiďácká iluminátská krysa 50tiletá zrůda strojař ernest

Čtenář - 10.3. > čtenář> ele kdepá, julojíťo. to egil, vždycky a všechno egil. a začlo to, když začal poučovat, redaktor. a pak mazat. teď sice mlčí, ale chodí se sem dívat 5x denně. líbí se mu, když je středem pozornosti. on je pedagog, to nevíš? děti ho pak musí poslouchat, nesmí odmlouvat, a to on miluje. třeba hodnotit. a když udělí pětku, je šťastný. cítí svůj vliv. také staví pilíře poezie. ty je ještě julojíťo neznáš? tak proto píšeš sračky, že ses nenaučilo, co egil tě učilo. tak.

Čtenář - 10.3. > čtenář> ty seš ta zrůda ernestí - ty jsi to zlo - 50tiletý strojař - odpůrce lidstva - kryptožiďácká iluminátská zrůda bez duše - tak neukazuj hnusokopýtkem na nějakýho egila a dál si uveřejňuj ty svý dementní kresbičky - jen počítej s tím, že to takhle nenechám, všude budeš mít zrůdičko žiďácká antisemitismus a připomínku co jsi zač

Čtenář - 10.3. > čtenář> nene, egil, všechno egil. s tim nehneš. jak má někdo kladívko a fajku, je pán. a roman pán neni, roman nemá fajfku, nemá kladívko, roman má jen dost.

Čtenář - 10.3. > čtenář> ty seš roman, o to tady jde ubožáku

Čtenář - 10.3. > čtenář> očividně hodláš snižovat egilův vliv a moc. jenže mi ho nedáme. na to zapomeň!

Čtenář - 10.3. > čtenář> jste dost podezřelá bandička, kterým nevadí nelidská šikana a snaha dovést k sebevraždě - mě považujete za bezcennou, že mě můžete klidně popravit, ale jak se šáhne na žiďáčka, to je kňučeníčka
No vyrobili jste každopádně jednu velkou antisemitku - těším se na pogrom, bránit vás nebudu vy vyvolený krysy a půjdu do toho s ostatníma, on ten čas nadejde, už začínáte srát celoevropsky opět a znovu

Čtenář - 10.3. > čtenář> ufony nebo židy si budeš muset nechat jen pro sebe. my máme egila a za nic ho nevyměníme. smiř se s tim.

Čtenář - 10.3. > čtenář> židi jsou zlo - vyrobil je jehova, to byl drakonián
dělají zlo dodnes erneste viď
zlatej julík fašounek - desetinový zlo proti iluminátským žido sviním románku

Čtenář - 10.3. > čtenář> jula a egil jsou naši koně a nikdy to nebude jinak. roman je trochu něco jako sálodlouzeblil nebo mystikus, křesťanskej darebák z popletenosti. po kebuli budou dostávat jen egil a jula. roman ne. takže budeš na to sám a proto to brzy vzdáš. EGIL A JULA, TO JE NAŠE NEJOBLÍBENĚJŠÍ, FAŠISTICKÁ DVOJKA. roman je z brna, to je něco jako nedospělost s ublíženectvím. ale zlo je egil a jula.

Čtenář - 10.3. > čtenář> ale prdlajs - zlo jseš ty, ty to tady rozkládáš
Fajn, mě je to u prdele, až vyleze někdo, kdo bude chtít zničit židy, budu mu fandit, protože vím, kde to má kořeny a že je to pravda - žiďáček chcípáček má přece přednost, jeho prachmizerný život, před všema - mě jste chtěli vy kryptožidivský strojařský zrůdy zabít, já tohle nezapomínám - tak ať zaplatí ty vyvolený mrdky.
Tobě to bude u prdele Romane - ty nejsi člověk.


Zeanddrich E. (Stálý) - 10.3. > čtenář>Juliáne, tak aby bylo jasno -já sice ´židovské předky nemám (alespoň o tom nevím), ale jestli se u mého příspěvku objeví ještě jeden Tvůj komentář, odnesu Tvé výroky (o Židech a na téma židovství), spolu s Tvou IP adresou a dalšími údaji, na pražskou Židovskou obec, ať si s tím případně dělají něco sami (a buď si jistý, že MOSAD má dlouhé prsty :) ).
((...)).


A mimochodem -na Tvém případě se -podívá-li se někdo pár let zpátky na Tvé poznámky pod cca 15 ti zdejšíma Tvýma jménama -dá čítankově vysledovat degradace až rozpad dříve docela obstojné osobnosti.. .
Zeanddrich E. (Stálý) - 10.3. > čtenář>Juliáne, tak aby bylo jasno -já sice ´židovské předky nemám (alespoň o tom nevím), ale jestli se u mého příspěvku objeví ještě jeden Tvůj komentář, odnesu Tvé výroky (o Židech a na téma židovství), spolu s Tvou IP adresou a dalšími údaji, na pražskou Židovskou obec, ať si s tím případně dělají něco sami (a buď si jistý, že MOSAD má dlouhé prsty :) ).
((...)).


A mimochodem -na Tvém případě se -podívá-li se někdo pár let zpátky na Tvé poznámky pod cca 15 ti zdejšíma Tvýma jménama -dá čítankově vysledovat degradace až rozpad dříve docela obstojné osobnosti.. .
Čtenář - 10.3. > Zeanddrich E.> a celej tvůj žiďáckej zkurvenej mosad sejme galaktická federace demente zkurvenej strojařskej

když se člověk podívá na tu tvoji zkurvenou 50tiletou držku, napadnou ho židi

Čtenář - 10.3. > Zeanddrich E.> a jaktože ty chcípáku šikanozní redaktorská ty můžeš znát IP adresu, ale když ty šikanuješ regulérní uživatele jako mengele, tak nikdo nemůže nic?
Zajímals mě mrdko, tak jsem si zjistila, že je ti 50 a že jsi strojař - vypadáš jako žid, pokud nejsi žid, tak věz, že spouštíš nenávist proti židům skrz svůj šikanozní projev a zlý církevní zjev

Čtenář - 10.3. > čtenář> tak, a má tě. ernest. a už tě unášej do tel avivu pičo:)))

Čtenář - 10.3. > čtenář> OVŠEM TO PŘIZNÁNÍ, ŽE ERNEST MÁ PŘÍSTUP K JULOVÝ IP ADRESE, TO JE ZLOMOVÁ INFORMACE. TAKŽE V TOMHLE MĚLA JÍŤA PRAVDU.

F.N. (Stálý) - 10.3. > Je opět na místě si uvědomit, že tohle fakt není diskuze hodná toho obrázku. :-)

Čtenář - 10.3. > F.N.> no ten teror od žiďáckýho 50tiletýho strojaře pod mými díly tomu taky neodpovídal, iluminátskej poskoku

Čtenář - 10.3. > F.N.> je na místě si uvědomit, že tady se nikdo leta literaturou nezaobírá. redaktoři podporují fašizující autory, egil káže a maže, ufoni poletujou mezi osudy ztroskotanců atd. a tobě jde o co? zachránit to tady? zabránit nám bavit SE? totem je místo posledních výkřiků umírajících, takže NÁS laskavě NERUŠ.

Zeanddrich E. (Stálý) - 10.3. > F.N.>

F.N., napsal jsem Ti dopis do zpráv -pokud tam nechodíš, tak se tam podívejZeanddrich E. (Stálý) - 10.3. > čtenář>

Juliáne, tak aby bylo jasno -já sice ´židovské předky nemám (alespoň o tom nevím), ale jestli se u mého příspěvku objeví ještě jeden další Tvůj komentář, odnesu Tvé výroky (o Židech a na téma židovství), spolu s Tvou IP adresou a dalšími údaji, na pražskou Židovskou obec, ať si s tím případně dělají něco sami. (a buď si jistý, že MOSAD má dlouhé prsty :) )

A mimochodem -na Tvém případě se -podívá-li se někdo pár zpátky na Tvé poznámky pod cca 15 ti zdejšíma Tvýma jménama -dá čítankově vysledovat degradace až rozpad dříve docela obstojné osobnosti.. .

((...)).

Čtenář - 10.3. > Zeanddrich E.> A NÁM OSTATNÍM SE NEPOCHLUBÍŠ? KAMARÁDAMA A VÝHRUŽKAMA MOSADEM? ZENDRICH SI MYSLÍ, ŽE JÍŤA JE JULA, JULA SI MYSLÍŠ, ŽE BOHUNKA JE ŽAŽA, JÍTA SI MYSLÍ, ŽE STROJAŘ JE ZENDRICH, MARTIN SI MYSLÍ, ŽE PETULA JE ŽENA, FN SI MYSLÍ, ŽE TOTEM JE KULTURA, ROMAN SI MYSLÍ, ŽE JEHO OBRÁZKY SE PODOBAJ BORNOVEJM, ANALFAGOT SE SROVNÁVÁ SE ŠRÁMKEM.


TOTEM! TOTEM! TAKHLE TO MILUJU.


Čtenář - 10.3. > Zeanddrich E.> neblbni romane, proč bys to nosil na pražskou židovskou obec? pošli to na brněnskou, ne? ta má k izraeli blíž. a možná i ušetříš na dopisní známce, hele.

Čtenář - 10.3. > čtenář> a egil je gdo?


Čtenář - 10.3. > čtenář> Čtenář - 10.3. > Zeanddrich E.> ty zasranej debile, já jsem přilítli mimozemšťani - a ty jsi 50tiletej zkurvenej strojař, kterej mě pod mými díly terorizoval celou dobu, ty nechápavej mamrde - ty jseš ten trol NWO chcípáku

Čtenář - 10.3. > čtenář> TY ZASRANEJ KRETÉNE, SE NETVAŘ, ŽE TO NEVÍŠ! EGIL JE ČESKÝ, ČESKÝ! PEDAGOG. NE BULHARSKÝ, NE MONGOLSKÝ, NE KAZAŠSKÝ, ALE ČESKÝ TY KRETÉNE! NEZNÁŠ SLÁVU ČESKÉHO ŠKOLSTVÍ, VŠUDE PO SVĚTĚ TAK VYHLÁŠENOU? TAK TU EGIL REPREZENTUJE. V ITÁLII PIČO. PODIV SE NETVAŘ, ŽE NEZNÁŠ JEHO STRÁNKU NA WIKIPIEDII. VÍŠ CO MU TO DALO PRÁCI, NEŽ JI SESMOLIL. ČESKÝ PEDAGOG - PAMATUJ SI TO!

Čtenář - 10.3. > čtenář> ještě slovo, kdokoliv z vás, a ernest vás udá na městském úřadě brno 6. tag bacha!

Čtenář - 10.3. > čtenář> tak konečně je tu trochu zábava:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Zeanddrich E. (Stálý) - 10.3. > čtenář>

Varoval jsem Tě.

Na pražskou obec to mám teď blíž -a izraelské velvyslanectví mám vlastně také na dohled

((...)).

Ať si uklidí sami, já mám svých starostí dost.
Čtenář - 10.3. > Zeanddrich E.> To ty jseš ten trol NWO - ty máš přístup k IP adresám
tobě je 50 a jseš strojař
A já jsem přilítli mimozemšťani, ne julián
tak běž chcípáku stěžovat si - buď mě ochrání GF, nebo se zabiju kriple
pokud ti to projde, spravedlivost nemá šanci a v takovým světě žít nechciVÝBĚR Z "MALÉHO NÁTLAKU", který tu běžně realizují trolové NWO, anonymní zlé klubko působící na totem.cz
Kam se hrabe julián a "jeho parta"

Čtenář - 20.2. > PřilítliMimozemšťani> 4/5 lidsta je zemina, sloužící jako podklad pro vyklíčení nás, vzácných semen. tedy lidí zařizující společenskou progresi. ano? ale potřeba je všech, i vás magdi. vás průměrných. my jsme nikoho nelikvidovali a nikdy nebudeme. náš úkol je udržet vás ve výrobním procesu, stáhnout o daně, "za odměnu" večer pustit Ordinaci v růžový zahradě nebo film o ýtým. pak a tak bude lidská civilizace dál vzkvétat. i ty to přiznáš, ale až v poslední minutě života, kdy už ti to k ničemu nebude. teď už ti zbejvá jako jediná naděje na slast a vztah fakt jen vykouřit toho nateklýho plesnivku julu. patříte k sobě, už se necukej a vyraž za ním do tej jeho vily na kaštanově pičo!


Čtenář - 20.2. > čtenář> tohle neni alkohol, tohle jsou hodně tvrdý neuroleptika. dva měsíce píše dokola porád jedno a to samý a FAKT to nevidí. ale o to vlastně šlo. nemocná neni, jen se sebepodvody dostala do situace, kdy běžná osobnostní porucha (a extrémní nadváha) skutečně mohli vyvolat (ufonský) halušky. je na práškách, aby psala jen tyhle blbostě a neubližoval (a nezatěžovala danový systém) ještě víc. chlast by nedala, neb ten se musí aspoň trochu umět. tohle je ztrápená troska. julova piča, no.


Čtenář - 20.2. > PřilítliMimozemšťani> Samozřejmě lžeš (ale práce s nepravdama je moje práce, takže mě to těší). Na oplátku tě zmatu a to totálně. Napíšu ti totiž svojí osobní realitu: loni mi bylo pade, ale holky jezdim jen v rozsahu 30-35. Za sex jim platim a dá docela práci jen přesvědčit, že jen proto nejsou kurvy. V podstatě jsem opravdu psychopat, což značí člověka s mimořádnou schopností nepodléhat (zejména svým) emocím. Reálně jsem neuvěřitelně mladistvý, milý a hezký člověk (z mýho úsměvu by ses na místě udělalo, koťátko). Je to ale divadlo, samozřejmě, protože i veselost je emoce a i tu já hraju. Jsem strojař a jako se strojem umím zacházet i s lidskými těly. Záleží jen na zpracovávaném objektu, jak moc si mě bude umět předcházet a tak se mu bude i exekuce moc líbit nebo moc nelíbit. Každý strůjce svýho štěstí magdi, víš, každej. Ufoni nic řešit nebudou a sebou ztrápené jednotlivce už vůbec. Tak tak.


"...Člověk si myslel, že zůstaneš navždy moje a psychopatova fackovací panenka...."

Čtenář - 7.2. > PřilítliMimozemšťani> Vybral jsem si tě Jíťo k experimentům, na nějaký muj odchod to nevypadá. Mnou prezentované
názory a postupy jsou už dnes známé každému s mozkem. Dneska se nemůže stát ve větší firmě šéf nikdo, kdo by neměl aspoň zákl
rysy psychopata. A bylo to tak vždy, dnes se jen čím dál lépe prosazujeme, proto ten exponenciální růst dovednosti civilizace,
proto rapidně ubývá hladovějících lidí atd.

Tedy i já musím zasloužit:). Na totemu nic, tohle je místo pro blbý, ale trénovat si na někom musím. Abych to s těmi naučenými
city zase nepřeháněl:))). Takže ty obhajuješ rasismus, alkoholismus, egilí a julovské básnění, takže... takže do tebe si můžu
praštit kdykoliv a nikdy nemusím přemýšlet, že bych ublížil nevinnému. Jsem rád, že mám totem, julu, egila, rýpa, vás všechny,
kteří si za své bolesti můžete sami a já je jen volně používám. Kdo by vás neměl rád, jste mně i celé společnosti mocinky prospěšní.
Našel jsem tobě pičo i julovi užitečnost na světě! Nijak jste se nezasloužili, ale já vás stejně obdarovávám. A že tě to bolím?
Nene, ty sebe samu týráš, sebepodvodným životním přístupem a nejblbějšíma výmluvama. Já jsem totiž túze slušný a milý člověk.
Na tobě a julovi nezáleží, vy jste se už zničli sami. Já tu vlastně zpracovávám lidský odpad. Jsem dobrý člověk, envirometalista.
Zhmotnělé dobro, milec Václava Havla a Lucky Vondráčkový. Tak tak.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 26.5. > PřilítliMimozemšťani> 

No, kdyby mohl tak by to už asi dávno udělal - myslím že Putin si sám uvědomuje že má taky infiltrovaný členy NWO i ve vlastní vládě navzdory tomu, že si tam mnoho let udržoval vlastní lidi, prostě sem tam nějaký kamarád uteče do Aspenu atd. Tohle kdyby začal veřejně všude hlásit tak po něm skočej i na politické scéně doma, že se zbláznil atd. To on musí mít připravenou čistku a zkrotit to i na domácícm poli jinak by si na tom vylámal zuby - a plno nevědomých lidí jsou právě schopní a ochotní chránit systém právě ze své neznalosti.

Nejlepší dobu asi měl když byl Trump prezident, protože na to byli sakra dva! Jasně, DeepState asi nebyl tou dobou tak oslabenej jako dneska, ale právě za tu dobu taky sklidili spoustu negativní energie a lidstvo ještě více pokleslo v úrovních vědomí do srágor. Hmotně možná že lehce zchudli ale energeticky se zase docela napakovali.

Každopádně bych si taky přála aby se to už někde přelomilo celá ta vlna, zatím jsme jak surfaři co najíždějí na vlnu ale ona je tak vysoká že za chvíli nás gravitací zkosí dříve než dosáhneme vrcholu. Právě nejhorší jsou lidi kteří za ten matrix stále bojují.

Jinak, kamarád říkal že prý ten Andor dělal jenom nějakou prodejní propagaci bunkrů či co. Takže nic pro nás - za A) dávno se měl postarat stát, to víme kdo známe mapy bunkrů že to kolikrát nespasí ani obyvatele jednoho domu natož ulice, jako jednotlivci si bunkry stejně nenakoupíme. za B) O nějaké kritické zásoby se měl postarat stát před lety, pokud je něco že za 14 dní se to rozjede tak těžko začnem dělat výkopy :D

prostě příspěvek na strašení lidí, nebo je to jenom materialista kterej už sám blbne (chápu že nemít oporu v jemnohmotné světy musí být strašně na palici, sama bych to nedala kdyby mi předci ve spánku neříkali že je to OK ať neplašim :D ). Nemusí to myslet zle, pro něj je to možná jediná jistota jak vidět budoucnost a přežití, ale řadu lidí tím zase vyděsí k smrti.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 26.5. > čtenář> 

Ač tedy Auroran, Křešovka a jejich fanklub je taky žahavé svinstvo, o tom žádná :-D
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 26.5. > PřilítliMimozemšťani> 

no on to byl zčásti sarkazmus neboj... je mi jasný že s takovými to není lahoda.
ale wow trestní oznámení? no to by mě zajímalo jak se na přezdívku na internetu podává trestní oznámení :D a hlavně jak by to asi vypadalo - každej kdo ho chce podat, nejdříve musí sám na policii to sepsat a dostane už od policajtů sám pohled "to jako fakt jo? ty chceš abychom se zabejvali touhla kravinou?" :D

no, kdyby něco, dneska není problém na nějakém freewebu založit jednoduchý zaheslovaný forum. A heslo pouze pro zvané a známé známých... ;)
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 26.5. > Eaea> 


Jo, to je další podraz, kéž by Putin konečně vytáhl tu jejich agendu.
Někdo to musí udělat oficiálně.
Já věřím, že Rusko má důkazů fůru, jde o to, že mezinárodní prostředí nemá žádnou důstojnost, jsou jen lokajové.
A na všechny se něco najde.
Co dělá Čína, Rusko potají.
Ale taky jde o to, že USA jednoznačně jedou v biologických zbraních a amorálnost jejich jednání je viditelná pro všechny, kdo mají svědomí, už od války v Jugoslávii.
Biologické zbraně jsou válečný zločin.
Svět mlčí, lokajové NWO.
Jde asi vyloženě o to, přestat za svět považovat ty svině USA a Evropu.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 26.5. > čtenář> 

To bych neřekla, snažili se mě odsud vypudit, abych vzdala publikování, dostat mě za mříže, podávali na mě trestní udání, snažili se mě nelidským deptáním a šikanou dohnat k sebevraždě.
Musela jsem se hodně bít, abych tady vůbec přežila a měla kde sdělit svoje kritiky proti Křešový. A byl jsem ze začáktu jediná, kdo protí ní jakkoliv veřejně vystoupil, byť takto po straně, takže se ten boj vyplatil.
Ale tyhle trosky na tvrdých drogách jsou jednoznačně ve vlivu zlých sil, jako ten Slovák, ovšem tam čuju napojení na církevní NWO a žid na kokainu je nelidská zrůda taky, tam nevěřím, že má v sobě lidskou duši, považuju ho za negativní infiltraci do lidské rasy.
Víc jak rok jsem tu dostávala jen ticho, udávání a šikanu.
Ti anonymové nejsou vůbec žádná zlatíčka. Navíc žid na kokainu je s vysokou pravděpodobností z redakce, nebo kamarádíček redakce.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 26.5. > TVL.... takže Šándor chtěl jen dílovat bunkry :D
no já se poseru
U příspěvku:PFIZER VRAŽDÍ ÚMYSLNĚ!
Palach (Pravidelný) - 26.5. > https://hrdinovesteckou.cz/other/679/plukovnik-spanelske-armady-varuje-obyvatelstvo-v-ampulich-je-oxid-grafenu?fbclid=IwAR271p6EUFKHRIsdNpKuAOQaTZgf87juaj4Umdq0zL3dksNzP6Mf_XSd3Vg

tak to brzo, že je ve vakcínách oxid grafenu říkal julián už víc než před rokem!!! Jen ať si slovák dá, fašoun!
U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Palach (Pravidelný) - 26.5. > chacha a SLOVÁCI se poznají podle malého péra! Radši budu mít bílé ponožky než prcka, kterýho nevpravíš ani do ovce, ty bačo fašistickej! PUDEŠ!!!
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Eaea (Občasný) - 26.5. > Kikimora> Já už o nti něco málo potkala na telegramu. Nechutný NWO, neziskovka s adresou na Eye Street (oni to jedno oko musej mít fakt všude). Zkopčeno z tg:

"Pandemie opičích neštovic: Implementace probíhá podle plánu, aby se časově shodovala se začátkem konference WHO

Pandemii opičích neštovic naplánovala iniciativa Nuclear Threat Initiative (NTI) ve spolupráci s farmaceutickými a oligarchovými nevládními organizacemi a Mnichovskou bezpečnostní konferencí. Jako datum zahájení bylo stanoveno 15. května 2022. Začalo to včas. Jen o týden později, 22. května, začíná tzv. Světové zdravotnické shromáždění (WHA), na kterém mají být WHO na žádost USA uděleny jako světové zdravotnické vládě prakticky diktátorské pravomoci.

Světová zdravotnická organizace svolává mimořádné setkání odborníků na opičí neštovice. To dává další impuls záměru zpřísnit mezinárodní zdravotní předpisy. Blížící se vyhlášení pandemie není v žádném případě nepravděpodobné, vzhledem k tomu, že příběh o opičích neštovicích byl rovněž plánován s velkým předstihem.
R0 viru opičích neštovic je menší než 1, což znamená, že se zastaví sám. Pro srovnání, Omicron má R0 7 až 10. Přenos vyžaduje poměrně úzký kontakt. Belgie už má pravidla pro ty, kteří mají pozitivní test: 21 dní na mírné a snadno léčitelné onemocnění.

Evropská komise pohodlně prodloužila pasy Covid do poloviny roku 2023. Mohly by být tedy přizpůsobeny tak, aby zahrnovaly očkování proti opičím neštovicím. Tím se vytvoří všeobecný očkovací průkaz a protože musíte potvrdit svou vlastní identitu, můžete integrovat také ID2020, které Microsoft, Gavi Impfallianz, Rockefeller Foundation a Accenture tak laskavě připravily. WHO již zveřejnila podrobné plány, jak můžeme v budoucnu prokázat a centrálně uložit zdraví, identitu, náboženství, etnickou příslušnost a politickou orientaci."

...tož tolik asi k nti.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 25.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Jsi tu obklopena dobrou společností zdá se :D.
Furt lepší trolové na pervitinu než Auroran, Křešovka a jejich fanklub.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
DELTA 2 (Pravidelný) - 25.5. >

Pikař ctící zájmy církve .... to je dobrej mixík :D
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 25.5. > DELTA 2> 

To je trol Bohuňa, žid na kokainu, ctí zájmy NWO se vším všudy. Je několik teorií, kdo to je.
Vystupuje tu i slovenský anonym, to je zase feťák na pervitinu plně ctící zájmy církve, taky NWO.
Tzn. v obou těchto osobách, pokud to jsou skutečně dvě různé osoby, proudí čisté zlo, vesmírný vir, anti-lidské a anti-spirituální zájmy.
Je velká pravděpodobnost, že trol Bohuňa, který mě nazývá ýťí, je z redakce.

U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Čtenář - 25.5. > No veď áno, Česi sa spoznajú podľa bielych ponožiek - aj v Tatrách
U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Čtenář - 25.5. > No veď áno, Česi sa spoznajú podľa bielych ponožiek - aj v Tatrách
U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Čtenář - 25.5. > No veď áno, Česi sa spoznajú podľa bielych ponožiek - aj v Tatrách
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
DELTA 2 (Pravidelný) - 25.5. > čtenář> 

Co to máš za matroš? Taky bych to vyzkoušel. To musí bejt jízda
U příspěvku:kkkl558lk5.l. 02.verze
Zeanddrich E. (Stálý) - 25.5. > Je pravda, že toto bylo nakresleno v době, kdy se uklízečky (téměř) vyvažovaly zlatem.. :)

((...)).

Navíc jsem část tekstíku vynechal

Budu se muset na to ..celé znovu podívat..

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 25.5. > DELTA 2> pro tebe všechno, ýťý, hy-ken aťá migulinn tereg sá
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
DELTA 2 (Pravidelný) - 25.5. > čtenář> 

To je čahýnsky? Přeložíš nám to do češtiny, případně jiného srozumitelného jazyka?
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 25.5. > julova shitshow á la ýťý. asi to přijít muselo
U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Palach (Pravidelný) - 25.5. > ano, neuvěřitelný blábol!
Připomíná mi to, když fašistický slovák říká jedinýmu, který bojuje proti fašistům nejenom na Totemu-fašisto

Co vyvozuješ z toho cos napsal a říkal Šándor? Já nevím co si o tom myslet...
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 25.5. > PřilítliMimozemšťani> Já z těch komentářů pod videem taky učůrávám :))
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
DELTA 2 (Pravidelný) - 25.5. > Kikimora> 

Web jsem neviděl, ale někde jsem z toho četl "výcuc".
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 25.5. > Našla jsem zajímavé povídání o přípravě nových potencionálníc nebezpečných nemocí a následná jejich řešení. Jsou tam sepsané různé scénaře. www.nti.org Setkal jste se někdo z vás s tímto webem? Článek sepsaný 23.11. 2021, a jeden ze scénářů jsou tam psané opičí neštovice. Atak mezi 15.5. až 5.6. - 1421 případů, 4 úmrtí. Další je psaný leden 2023 70mil nakažených, 1.3mil úmrtí - celkem v 83 zemích. A mohla bych pokračovat dál. Ten dokument jsem si stáhla. https://www.nti.org/analysis/articles/strengthening-global-systems-to-prevent-and-respond-to-high-consequence-biological-threats/

https://www.facebook.com/ejonyova/videos/1362953090891455
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 25.5. > PřilítliMimozemšťani> 

ještě jsem projela diskuzi na YT pod Auroranem, tak musel v tom videu říct, že Gána se velice zlobí a sejme kočky :-D Já už chčiju smíchy. Tohle jestli vyvolalo v hlavách tisíců posluchaček výboje, tak automaticky musela vzniknout nějaká egregorka příšerných sil a všechny táhly za Deltou 2. Protože nemilískuje Aurího.
S Auroranem se ale nevyplatí jakkoliv magicky bojovat v poli, ač je původcem těchto zhovadilostí. Je to zbytečný boj, který chtějí vyvolat v dimenzionálních realitách. Malý zbytečný kouzelnický boj, který by narušoval vzestupnou harmonii a zdržoval ji.


U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 25.5. > DELTA 2> 

Vnímám dnešní dny taky jako poměrně napjaté, co prožívám, tak nutnost se harmonizovat s zemským jádrem už bez bojů, strachu, vypětí. Vnímám velice intenzivní proud světelných, vzestupných sil ze vesmíru a kosmu, které naše planeta velice dobře přijímá a dále nás jimi vyživuje.
Protisíly v tom stále působí, ale na rozdíl od dřívějška, po mě planeta a GF nechtějí bojovou podporu. Dřív to z mého pohledu fungovalo tak, že byla nutná bojová akce na vyvádění temných sil z vesmíru a do toho , jak se to vybouchalo, se následně dostaly světelné síly a uzdravily daný prostor, v energeticko-informačním poli.
A teď, mi přijde, že na dimenzionální úrovni došlo k obrovskému posílení světelných sil, které jsou schopné zbytek prosvítit i bez boje.
Proces celostního uzdravování. Tak v tom dobíhají asi ještě poslední výboje.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 25.5. > DELTA 2> Tohle dělali v indii před 2 lety prý, zatímco nám tady tvrdili jak jsou zamoření covidem tak tam dělali tohle, ale ti co měli dodavatele přímo z indie tvrdili něco jiného
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
DELTA 2 (Pravidelný) - 25.5. >

.... americký farmáře nutěj ničit vlastní úrodu. Buď si jí sami pokosej, nebo jim to zkropěj orangem
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 25.5. > DELTA 2> No mě od včerejšího večera bylo tak blbě, že dneska pracuju z domova. Ale teď už je to ok. Ale nechci působit jak schyzofrenik :-)
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 25.5. > DELTA 2> Já budu sledovat jeho FB, tamto bude určitě. Možná když o tom psalo ČTK, že by to mohlo být i tam.
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter