Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 19.1.
Doubravka
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Úvahy
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:LET + citát
Čtenář - 19.1. > zase pozdě, krucinalfagot, zas tě předběhl jinej alternick...
U příspěvku:LET + citát
analfagot (Pravidelný) - 19.1. >
U příspěvku:LET + citát
analfagot (Pravidelný) - 19.1. > Tak dle Inky bych ti neměl dát 5 bodů. Proč? Protože Piráti neunesou, když je někdo dobrej, nejlepší, když je kdokoliv Přesáhne. To je jedno, že něco umí, ale ON si to nezaslouží, když "my" jsne neschopní! Jakobych slyšel ten Dementní blok! Fiala, Bartoš a ti další čecháčkové-udavači, bonzáci. Takže Juliáne, ti do Nebe určitě nepůjdou. Musí se v té zášti škvařit už teď! A jak říkáš ty - TÍM JSEM SI JIST!
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
Čtenář - 19.1. > 500, a pak žádnej koment..., hmmm,napravím - takže:
V rukách, již lomím???
U příspěvku:s hady a jablky
analfagot (Pravidelný) - 19.1. > čtenář> cha cha, Pirátko, tvůj pláč je doufám namířen proti Ince, ta začala s arogancí a urážením! Je tu jeden důvod, proč to nechápeš! DRAMATICKÁ PAUZA... No protože jsi to ty! Nikdo tě nevyhání! My jsne velkorysí, pokořila ses tím, žes nenašla vůli k omluvě a teď na nás ještě válíš betla! Dej sem fotku, když jsi tak hloupá, třeba budeš aspoň krásná??! Neboj, zase najdete s kukama ňákej barák k vybydlení! A víš jak jsem poznal, že jsi AKTIVISTKA Z KLINIKY? Ti se chvástaj, že jsou nad zákon. Mimo zákon. A TEĎ BY SE CHTĚLI NA NĚJ ODVOLÁVAT... Na Totemu jsou pravidla! Že nenapadáne druhé způsobem jaký jsi předvedla, nyní jsi ještě přidala, ty vysokoškolitelko ještě sprostá slova za která by se nemusel stydět ani Jára z doliny (to je o něm ta tvá jódlovačka?), čímž sis řekla o problém. Asi pudeš zase VEJŠ...
U příspěvku:rozsypaný rozinky
analfagot (Pravidelný) - 19.1. > Nadšený čtenář 2> já na to znám odpověď.Protože to je Inka, to je její pravá tvář! Tak dětinsky sprostá umí být jen žena z Kliniky. Tohle je pravá tvář odmítnutých básníků! Nasranost na všechny ostatní, na jakoukoliv povedenou báseň, na kohokoliv s talentem, kdo je navíc uznávaný. Dětsky dupe nohama velikosti 45,prská,možná se i vzteky pomočila. Já ti rozumím, dali vám exekuci na 470t,tobě blokli účet, ty nemáš co do žíly, tak bys aspoň chtěla ublížit, viď? jfj na tebe prdí, tak to už je nesnesitelný.Jo,ještě jsem mu zapomněl dát 5 za ten dnešní kousek... pa, šmudlo.
U příspěvku:Hra světel
naplatno (Pravidelný) - 19.1. > Pekné , aj ja som mal take obdobie jarne...
U příspěvku:Něco o ženách z Totemu
Čtenář - 19.1. > j.f.julian> fakt?? ježíši, co já teď budu dělat, jak teď budu žít?? prosím, já se polepším..., dlouho mě tak nikdo nepobavil - díky ty kluku ušatá :):)
U příspěvku:Něco o ženách z Totemu
j.f.julian (Stálý) - 19.1. > čtenář> jsi zařazen do Soutěže-únor, za naprosté nepochopení jednoduchého úkonu přihlášení, GRATULUJI
U příspěvku:Něco o ženách z Totemu
Čtenář - 19.1. > j.f.julian> jak jsem řek...
U příspěvku:Něco o ženách z Totemu
j.f.julian (Stálý) - 19.1. > čtenář> Stát si za pomýleným názorem neznamená vyhraněnost, ryzí charakter, znamená to, že se nepoučíš a zůstáváš pomýlený, nic víc. Hele, vzorec blbů si nemusím opakovat, ten nespleteš. Nemluví o poezii, snaží se urážet, nic neumí, nemají talent, vlastní názor, pokoru, NIKDY nepřiznájí chybu, neumí se omluvit, NIKDY nepochopí, že se zesměšňují, ztrapňují, že jsou v souboji moudra a hloupa (novotvar) za toho, který zákonitě prohraje, ale furt melou a melou, aby přehlušili trapnost. To nevíš? A vzhledem k tomu, že jsem v životě pracoval s tisíci ženami, sám jsem jich 300 okusil nitroděložně(fór), tak jsem v blbosti dost zběhlý a poznám ji po první větě. Toť celý vzorec...
U příspěvku:JSI ZBYTEČNÝ!
j.f.julian (Stálý) - 19.1. > mystikus> ale o tobě, snad sis nemyslel, že si zasloužíš něco, na co bys duševně nedosáhl!
U příspěvku:O KRITICE II.
j.f.julian (Stálý) - 19.1. > jak víš a nebo se dozvíš, Rozhodnutí nakonec není na tobě, respektive, na mně, a všechno bude, tak jak má být! Dnes už to vím jistě. Také platí, že všechno zlé je pro něco dobré (někdy dá fušku na to přijít), také, že teprve čas odhalí jaký člověk byl a jestli po něm něco zbude. Takhle-já myslel, že odcházím z ALS. Život už jsem opustil dávno a skutečně věřím, že jsem byl 5x navrácen, abych dokončil, co jsem zde rozdělal. (říkej mi "PATÉT"). Hrozně rád bych to podrobněji vysvětlil, ale nestačilo mi na to zatím 800 stran z trilogie, tak chápeš... Díky, jsem samozřejmě rád, jestli se mé pokusy někomu líbí, nic veselého, vím, to mi dopřáno není, jenže mě vždycky nadchla díla ponurá attp.
U příspěvku:O KRITICE II.
Nadšený čtenář 2 (Nový) - 19.1. > j.f.julian> Jak píšeš že už jsi na odchodu tak já samozřejmě respektuji tvoje rozhodnutí odejít ale jestli tě můžu poprosit prosím neodcházej Totem vlastně udržuje naživu hlavně tvoje poesie bez ní tu nebude co číst a já znám několik lidí kteří sem chodí číst právě tebe i když ti k básním nic nepíšou jednoduše proto že k tomu nemají slova. Myslím že tvoje poesie je dnes obzvlášť důležitá protože když čtu některé současné básníky a básnířky připadá mi že všichni se snaží psát moderně metat fóry a používat samá moderní slova jako klávesnice a smrtfouň a všechno jen volnovršovat nebo dokonce dělat básně jen jako rozsekané povídky nebo esemesky jako by to bylo tak jednoduché. Nikdo si nebere příklad z velkých básníků třeba Gellnera a připadá mi že většina ani neumí veršovat rýmy. Olouvám se píšu to rychle a možná se nevyjadřuju úplně korektně správně a těmi uznávanými jazykovědnými aparáty protože ještě chodím do školy a hodně věcí neznám ale snad je mi rozumět.
U příspěvku:rozsypaný rozinky
Nadšený čtenář 2 (Nový) - 19.1. > čtenář> A taky se mi nelíbí tvoje toky na jiné autory jako na juliána a analfagota kteří jsou pro Totem potřební a spoustu lidí jejich poesie povznáší zatímco reakce onymanů jsou rozeštvávací a proč radši nenapíšeš básnířce Ince jak na tebe působí její báseň proč má básnířka číst nějaké tvoje zvracecení?
U příspěvku:LET + citát
j.f.julian (Stálý) - 19.1. > ok, já si každého přihlášeného rád přečtu, a opravdu může kritizovat, ale konkrétně věcně a slušně. Děkuju, j.
U příspěvku:rozsypaný rozinky
Nadšený čtenář 2 (Nový) - 19.1. > čtenář> No učili jsme se ve škole že podle jednoho moudrého pána jsme všichni jedno takže i já i ty ale není snadné tomu uvěřit a nebát se jinak mít uši zaflinkaný z rekta by byl skutečně akrobakterický výkon žádná práva nikomu neperu jen vyjadřuji svoje pocity zmatení z básničky nevím asisi mě s někým pleteš a zvracíš na mě přitom jsem ti nic neudělal? A ještě se pasuješ do role někoho kdo zná a čistí slovo poezie nebo volové? Co ti na to říct moudrý člověk by ti možná doporučil pokoru ale to ti říkat nebudu je na mě moc nevyslovitelné slovo ještě jsem k němu nedoporostl a nechci to uspěchat přesto ale zkus se nad sebou zamyslet děkuji.
U příspěvku:Knížete
Nadšený čtenář 2 (Nový) - 19.1. > Je to velice poutavé až mi připadá že tam nic jiného není jen slova spoutaná tak aby to bylo poutavé myslím že se tomu říká kalkoulování. Taky se mi nelíbí že se ve druhé sloce něco páře ženské ovály horizont mám z toho opravdu nehezký obrázek ze kterého budu mít chvíli strach a bude mi špatně ale možná je ta sloka jen popis menstruace?
U příspěvku:LET + citát
Nadšený čtenář 2 (Nový) - 19.1. > A omlouvám se že píšu pod tímto nickem jsem to já Nadšený čtenář ale od toho původního nicku jsem zapomněl heslo a to jsem myslel že si ho pamatuju ale nefunguje nic.
U příspěvku:LET + citát
Nadšený čtenář 2 (Nový) - 19.1. > Neuvěřitelně silné mám z toho mráz na zádech.
U příspěvku:Exit 13
Čtenář - 19.1. > toono> To asi jo, už jste ale tři, to je hezký :-)
U příspěvku:PŘÍTELI (Fáma)
j.f.julian (Stálý) - 19.1. > Nadšený čtenář> schizofrenie se tomu říká...
U příspěvku:PŘÍTELI (Fáma)
j.f.julian (Stálý) - 19.1. > Nadšený čtenář> Oni si budou zas myslet, že jsem si založil další nick...
Já jak slyším spojení Moderní poezie, a často mi mladí ten starý háv vyčítají, tak na mě jde kopřivka.
Neříkám, že mám absolutní přehled v současných básnících.
Můj otec se narodil roku 1896, já poslouchal poeziei od narození, většina mých drahých byla u divadla a filmu, takže ve výsledku jsem si oblíbil, načetl a naposlouchal básně klasické. Já se o styl nikdy nesnažil, ten vyšel z duše.
A jak říkáš, každý kdo píše-cokoliv, by měl výskat, když jeho styl je rozpoznatelný, jedinečný, originální.
Já si myslím, že můj je, ať píšu, co píšu. Občas se zúčastním nějaké anonymní soutěže. Slýchávám, že je to vůči jiným nespravedlivé, protože všichni ví, že to psal jfj. Poznali ten styl.
Neopomenu poznamenat, že jsem na ALS, abych se učil, abych zachytil své chyby, které si neuvědomuji a proto svá dílka stále přepisuji. Bohužel, do smrti cca 500dní, takže na nové verše už není čas. (neptej se proč 500, o tom se dočteš možná až v knize).
U příspěvku:VRÁTIL BYCH SE (1968)
j.f.julian (Stálý) - 19.1. > Nadšený čtenář> Já děkuji.
U příspěvku:O KRITICE II.
Čtenář - 19.1. > j.f.julian> takže nemáš..., no jo, myslel jsem si to...
U příspěvku:O KRITICE II.
j.f.julian (Stálý) - 19.1. > čtenář> hloupí se ozvou, o to strach nemám. a chytří nepotřebují reagovat-mohli by být hloupými vydáni všanc a na to je potřeba odvaha...
U příspěvku:O KRITICE II.
j.f.julian (Stálý) - 19.1. > čtenář> Máš štěstí, že mi v přeletu utkvělo nějaké tvé slůvko, jinak už dle nicku bych ani nečetl.
ANO, rád ti odpovím!
Je vidět, že jsi člověk, který mluví, jak se mu to hodí do krámu a nejde k jádru pudla, neobtěžuje se jít po čase, po rovnici křivdy...
Tato má kritika byla tou nejmilejší odpovědí na aroganci, nesnášenlivost, snahu ublížit, dehonestovat, zasměšnit!
Inka se totiž u Anála o to snažila.
A přitom jeho vynikající báseň ani neuměla přečíst. Už vůbec ji nenapadlo hledat chybu u sebe, ale ta arogance, tak na tu jsem cílil!

Ona ta její báseň stála za prd, ale nechtěl jsem být krutý, tak jsem to hodil do fóru, jenže, místo aby se Análovi omluvila, tak, jako ostatně TÉMĚŘ každá žena dostala hysteráček a útočila dál.
Za druhé, co ty víš o tom, co si zde PŘIHLÁŠENÍ píšou ve vzkazech? NIC!

No a konečně...
Kdybys mě znal, něco jsi ode mě četl do hloubky, tak víš, že od jisté doby ZA ZLO PLATÍM STONÁSOBNÝM ZLEM.
Umím to lépe než primitivové. A je to jediný způsob kterému rozumí. Jediný jazyk, který oni znají... ALE OPAKUJI - každý to vidí jak se mu líbí, každý dle své Malé nebo Velké duše.
U příspěvku:O KRITICE II.
j.f.julian (Stálý) - 19.1. > čtenář> udělám vyjímku-musíš se zeptat toho, kdo to o mě řekl, proč se ptáš mě?!
Asi si pleteš hospodu z knihovnou.
Pak také... rap u mě nenajdeš, už z tvého komentáře je patrno, že jsi mentálně zaostalý, takže poezie ti nic neříká. Pověz mi prosím, kdo je tvůj oblíbený český básník a vyjmenuj 3 nejlepší (pro tebe) básně. AspoŇ 1, která tě uchvátila a nikdy se ti neoposlouchala?!!!
Až to uděláš můžem pokračovat. Avšak ve zcela jiném tónu, protože s hlupáky, závistivci, nepřejícími-já si prostě nemám co říct. Do té míry inteligence jsem jaksi nedorost a myslím, že kdybych byl jednou (jako, že ne) senilní a dementní stařík, tak tě budu převyšovat ve všem!
Takže, chceš-li pokračovat v napadání, už to číst nebudu! a prozradím ti něco, na co bys nikdy ve své zapšklosti nepřišel!
Když to nebudu číst-už ti ani neodpovím!
Jak prosté viď? Ale jen pro chytré... Děkuju, žes potvrdil, že článek výše je přínosný a že jsi ukázal, že má slova jsou navýsost oprávněná.
U příspěvku:O KRITICE II.
j.f.julian (Stálý) - 19.1. > Nadšený čtenář> Díky, někdo tu psal, že je „vejš“ než na Totemu.
Já byl asi na všech litweb, ale nic takového jako ALS (amatérský literární server), který je vejš není!
Většinou si ho založí někdo, kdo chce být obdivován ve svém stylu a umění a když mu tam dáš skutečnou poezii, tak se na tebe ostatní vrhnou a čekají jen na záminku, aby se tě zbavili. Když jim dokonce rozebereš jejich výtvory-protože rap není báseň, tak supí vzteky a ty buď odejdeš a nebo tě prostě zruší. A abych někomu kritizoval díla, kůli tomu tu nejsem, to dělám jen na požádání nebo jako odvetu (což zní jako msta), ale já jsem prostě dobrák, tak i v té reciprocitě jsem velice opatrný a slušný.
Před 20ti lety mi to vadilo, ale přiznejme si, že před 20ti lety jsem byl drzý fracek, který si myslel, že umí psát...
Teď vím, po 5ti zážitcích z klinické smrti, že pokora a vědomí, že víš víc než ostatní, že vidíš dál ti dávají sílu a převahu, kterou žádní trotlové narušit nemohou.
Také vím, že nic neumím, že se pořád učím a přepisuji, a protože jsem důsledný, tak se konce, tedy hromadného vydání knih, asi nikdy nedoberu.
Doteď jsem je rozdával jen příznivcům, kteří o ně stáli-cca 500ks...
Už to nedělám, protože zase opravuji...

Jediný VEJŠ pro spisovatele, básníka, pisálka - je napsání knihy. Pak existuje něco jako vydání-úspěch u čtenářů, kritiky a další kniha.
Já jsem knihy napsal, úspěch ani peníze mě od jisté doby nezajímá (vše už jsem měl a nestálo to zanic), takže se můžeš ptát, co tu vlastně dělám!!!
A já rád odpovím, protože vím, že nejenom tobě...

Já jsem už na odchodu a ALS jsem povinován poděkovat!
Jsem tu i ze zištných důvodů, což je z KRITIKY I+II patrné.
Jsem tu, abych odstranil některé své chyb v psaní, vylepšil své básně.
ANO, 99% komentářů je pro mě nepřínosných. Chvála-ok, potěší, urážky-ok, ukazují na lidskou Malost-jak tam zazní jedna, už to nečtu dál.
ALE!!! Dnes už kritiku přijímám a zkoumám, jestli náhodou nemá dotyčný pravdu. Víc čtenářů víc vidí, zkušenost některých je víc než samostudium.
Řekl bych přímo, že zkušenost dělá řemeslo! A pak trocha talentu, ale hlavně cit, láska k poezii, Velká duše - a to naučit nelze, to ani neopíšeš, ani neukradneš.
U příspěvku:Exit 13
toono (Stálý) - 19.1. > čtenář> haha, dik a pobavilo, nicmene neanderthaalec me tady svoji pozornosti udrzuje pri zivote.. nebyt jeho tak by nejspis nevzniklo ani toto a ja by byl ani nefim kde..
U příspěvku:Hra se světlem
toono (Stálý) - 19.1. > čtenář> tak jsem se dival, je mozny ze to odrovnala dan z cukru, ale k dostani je na internetu: https://www.amazon.co.uk/dp/B003XUIK8I/ref=asc_df_B003XUIK8I58111665/?tag=googshopuk-21&creative=22122&creativeASIN=B003XUIK8I&linkCode=df0&hvadid=310620140344&hvpos=1o1&hvnetw=g&hvrand=8656392090185761580&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9045748&hvtargid=pla-471480609535
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter