Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 10.12.
Julie
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Sport
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Ad ..člověk a kůň si hned padli do oka
Čtenář - 9.12. > čtenář> 


Nech to klidně tak, pes je s člověkem daleko déle než kůň
U příspěvku:Mandarinkové zátiší
Čtenář - 9.12. > Neopakuješ se ?
U příspěvku:Ad ..člověk a kůň si hned padli do oka
Čtenář - 9.12. > toono> 

výborně, díky :)

myslel jsem, že se to tam ..třeba ztratí ( neuvědomil jsem si, že


kreslím ..šlechtěného psa :)), budu ho asi muset ..trošku zvlčit; .. :).
U příspěvku:Moře
zkouška (Pravidelný) - 9.12. > Miroslavku, to je jalová debata. Několik dní bychom si vymezovali, co vlastně znamená "na jedno brdo" a pak klopýtali od jednoho nesmyslu ke druhému. Škoda času.
U příspěvku:JSEM HOVADO, VÍM!
Otylá Bohuna (Občasný) - 9.12. > TAK JAK DLOUHO BUDU JEŠTĚ ČEKAT NEŽ MĚ NĚJAKEJ FERDA POPÁRÁ?
U příspěvku:Moře
Miroslavek (Pravidelný) - 9.12. > zkouška> nesmí??
to je blbost, tomu se říká osobní styl, třeba Horáček atd to má taky na 1 brďo, to je právě ta originalita, která se cení-ROZPOZNATELNOST! Já to tak bohužel nemám, jsem v podstatě jen nájemný vrah, ale julián, kterýho uznávám a on nejen tady přesahuje všechny, tak tam by to amatér a ignorant říct mohl, jenže on už to vysvětloval, jako že to je v podstatě na 1 téma z monotematický knihy, tak to jiný být ani nemůže. No, je to věc názoru, ale ten vlastní styl je asi cíl u všech umělců, si teda myslím já. Přesto tam může být rozmanitost a čtenář nebo posluchač už ani změnu stylu nechce, naopak mu vadí. Když posloucháš Gotta, čteš Hrabala ap. tak chceš právě ten styl a ne experiment jako dělali, a neúspěšně, třeba Beatles.
U příspěvku:Grimes - Vanessa
zochrova (Stálý) - 9.12. > zajímavé
U příspěvku:..
zochrova (Stálý) - 9.12. > zajímavé
U příspěvku:Náš ..obraz pro okolí může být někdy ..pošramocen :) i ..ne zrovna naší vinou :),
zochrova (Stálý) - 9.12. > líbí
U příspěvku:Ad ..člověk a kůň si hned padli do oka
zochrova (Stálý) - 9.12. > zasmála jsem se
U příspěvku:na houpacím koni
zochrova (Stálý) - 9.12. > něco tam vidím
U příspěvku:Zlá žena
Mukosolvan (Stálý) - 9.12. > Zeanddrich E.> Díky ti...
U příspěvku:Úvahy XV.
zkouška (Pravidelný) - 8.12. > Výborně. Že by následovnice Angela Silesia.
U příspěvku:Moře
zkouška (Pravidelný) - 8.12. > Miroslavku, já jsem neřekla, že je ta báseň na jedno brdo, ale že k nějakému závěru je třeba více kousků, nejméně 15 - 20 a že nesmí být na jedno brdo.
U příspěvku:Slyším hlasy
zkouška (Pravidelný) - 8.12. > Je to možné. Zkušenost v tom nemám.
U příspěvku:Ad ..člověk a kůň si hned padli do oka
toono (Stálý) - 8.12. > evidentne mel predtim jeste dost casu vyslechtit jezevcika
U příspěvku:Slyším hlasy
Zeanddrich E. (Stálý) - 8.12. > zkouška> Záp.bankéřovy: ..človíčku, pokud možno, teď, ..v nové době :), …, ..piš ..svý nejpodstatnější věci jenom krátce : -nejlépe třeba..na Twitteru, …, nebo v ..SMSkách :), …, td. . V tom ..krátkém útvaru se totiž ..zhutnělé pravdy :) mnohdy zkvasí v ..úplně novou, ..vyšší kvalitu; .. :).
U příspěvku:Slyším hlasy
Zeanddrich E. (Stálý) - 8.12. > zkouška> 


jj, ..., a proto


..nejraději asi píši SMSky; .. :) .
U příspěvku:Slyším hlasy
Zeanddrich E. (Stálý) - 8.12. > zkouška> 


jj, ..., a proto


..nejraději asi píši SMSky; .. :) .
U příspěvku:Zlá žena
Zeanddrich E. (Stálý) - 8.12. >


jo, je to ..mnohdy těžké
U příspěvku:Moře
Miroslavek (Pravidelný) - 8.12. > kdybych si chtěl honit ego tak si dám nick džulián. Mně se od Miroslawka líbila jen ta 1 věc, ze které julian udělal hezkou báseň a já trochu přispěl. Jinak ty nekradené jsou bezcenné a nelíbí se mi. Sám fakt, že bych se měl a chtěl přirovnávat ke zloději a vykradači mě uráží! Dnes jsi tedy prozměnu za ženu? Jde o to, proč jsem tady, a to ti zatím nedochází, proto i tenhle nick, ale na vysvětlení je moře času. Já jsem rád, že se ti Moře líbilo, ale neodpovědělas s čím je ta báseň na 1 brďo, což není pochvala, tak se mi nediv.
U příspěvku:Moře
zkouška (Pravidelný) - 8.12. > Miroslavku, vkládáš mi do pera něco, co jsem nenapsala. Jakou pak má cenu s tebou o něčem diskutovat? Otázka byla, je-li dobře nebo špatně, že je pod nickem Miroalavek někdo jiný. A já říkám, že bych byla raději, kdyby nick zůstal původnímu Miroslavkovi. Dokonce jsem ti napsala proč. Tím mám splněno a nepotřebuji žabomyší tahanice. Ty sis zřejmě převzetím nicku polechtal ego. No prosím, proti gustu ... navíc jsem ti pochválila báseň. Tobě se to nelíbí. Dobře, přecházím na tvou stranu a plním tvé přání. Stojí za hovno. Jsi teď spokojen? Ne-li napiš. Udělám podle tvého.
U příspěvku:a zase ta BABETA
j.f.julian (Stálý) - 7.12. > zkouška> a to si vem, že existují ještě knihy! Takovej Neználek má přes 400 stran! Čtu ho asi os 7let...
A moje trilogie má přes 800 stran, to bys dřív umřel než bys to přečet a životů musel prožít aspoň 5, než bys to pochopil!
U příspěvku:vlčí máky, poslední
kajina (Pravidelný) - 6.12. > pěkné
U příspěvku:Láska k matce
Čtenář - 6.12. > Je to dojemné, že ještě v dnešní době ,dokáže někdo tohle napsat a ještě k tomu chkap - doufám -:)))
U příspěvku:Průhled
František Vyrut (Stálý) - 6.12. > 1 helen> Děkuji a zdravím. Franta.
U příspěvku:Průhled
František Vyrut (Stálý) - 6.12. > j.f.julian> Děkuji za poznámky a děkuji všem. Zdraví Franta.
U příspěvku:Moře
Miroslavek (Pravidelný) - 6.12. > zkouška> tady se zmatenost mísí s nevědomostí! někdy vystupuješ za ženu, teď za muže! to napovídá hodně! Miroslawek uměl jen kritizovat, ale psal špatné básně a ty 2-3 skorodobré vykrad od Skácela! Nepochopilas moji úlohu na Totemu! Mnohé indicie jsem už naznačil, chytří pochopili. Říkáš, že báseň Moře je na jedno brďo... s čím? s kterou jinou? To je úplně zcestné tvrzení! Až mi odpovíš, povím víc...
U příspěvku:Slyším hlasy
zkouška (Pravidelný) - 6.12. > Občas se to stává. Člověk se rozjede, zdá se mu že pěkně, nechtělo by se mu mazat. Ale zároveň neví jak udržet výšku nebo ještě v zakončení přidat. většinou jde o značný zásah, jehož tvar se objeví až časem, někdy i hodně zadlouho. Je lepší se na to vybodnout a začít něco jiného. Jedno poučení je. Vyhýbat se konceptům, které by mě nutily promluvit z pozice, která je nad mé síly. Např. dojít k tomu, že musím promluvit jako bůh nebo najít závěr k velmi protikladné a nejisté situaci.
U příspěvku:Moře
zkouška (Pravidelný) - 5.12. > Báseň je to pěkná, snad i krásná. ale jako by zůstala viset kdesi v čase. Realie, ty plachty, dřevo atd, ale i psychický nátisk, ji vytrhují ze současnosti, oslabují její prožívání, odsouvají ji spíše na okraj individuálního zájmu. Co je potom platný veškerý um, který jsi tady prokázal. Nejde mi o to hodnotit, kdo byl lepší básník. Ani nemohu, k tomu bych potřebovala alespoň 15 - 20 (rozmanitých, ne na jedno brdo) básní. Původní Miroslavek byl ale i poučený kritik. Pravda, jeho znalosti se zdály spíše vyčtené než získané vlastní zkušeností. Někdy byl neurvalý až nesnesitelný, ale málokdy se mýlil. V základních věcech už vůbec ne. A jiné tu připadají v úvahu jen teoreticky.
Osobně bych byl raději, kdyby ten nick zůstal původnímu Miroslavkovi. Ale zřejmě už tu není, jinak by registrace neproběhla, možná se psal trochu jinak.
U příspěvku:DIALOG ENERGIÍ
zkouška (Pravidelný) - 5.12. > Jsou to vlastně 3 gnómy nebo aforismy, které mohou jako sdělení, pravdy, tvrzení atd. fungovat a platit i individuálně. Mohou být zapsány v jakékoliv úpravě, nic se nezmění. Vezmeme-li poezii jako obor, jehož existence je závislá od jeho jedinečnosti, je zřejmé, že podobná sdělení poezii nepotřebují.
Budeme-li za poezii považovat ono zvláštní chvění, pocit čehosi zvláštního, co najednou prožíváme, zdá se mi, že se nedostaví ani v celku, ani jednotlivě. Cosi k němu chybí. Mohla by to být třeba báseň fungující jako skříňka, ze které by ty perly postupně vypadly.
Se skříňkou by dokonce nemusely mít nic přímo
společného, jen by v ní byly uloženy.
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter