Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 8.12.
Květoslava
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:
Čtenář - 8.12. > To je moc pěkná usedlost, kde to prosím Tě je?
U příspěvku:150 let Astrokoncentráku
ma.ni. (Občasný) - 8.12. > Super článek. Díky.
U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
Čtenář - 8.12. > Tu sa fakt nemá cenu rotčilovať, s touto tupou a vzťahovačnou stvorou, ktorá terorituje všetkých užívateľov Totemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Veď len koľko ľudia z Totemu už vyštvala, koľko ľudí sa tu kvôli nej bojí publikovať, a koľko ešte odtiaľto asi vyštve????????????????????????!! !!!!!!!!????????? Už dosť s touto stvorou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!15
U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
Čtenář - 8.12. > Zeadddrichu, na tú svoru vôbec radšej nereaguj !!!!!!!!!!! Veď tu jasne vidíš. že tu tá stvora je nielen psychicky šeredne chorá a sprostá, ale aj nebytočne tupá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .
U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. > PřilítliMimozemšťani> 


Instalatér opravující kapající kohoutek, nebo i horší věci paničkám globalistické společnosti, je sociálně výbušnější obraz, ač pojednává o tom samém.
Říká uhni ty elitní kundo. A dá hrdost mužům.

Naopak, paní uklízečka pokorně stojící na prahu, vše připravená udělat co nejlépe a neobtěžovat panstvo, dává výsledný význam úplně jiný.
Říká zvedni nohy korporáte, na chvilku musíš uhnout, aby se pořádky nezměnily. A poníží ženy.

Uhni ty debilní slovenské náboženské středověké hovado, mám ďábelské schopnosti.

U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. > čtenář> 

Och, ta pointa, pánové uhnou, mizí lidi, co jsou ochotní pracovat fyzicky a vás časový rozvrh schůze se kryje s časovým harmonogramem paní uklízečky je velice roztomilý, pochopitelně, ale pan Zeanddrich mohl tuto situaci nastínit i tím, že třeba instalatér jde opravit kapající kohoutek mezi čajovým dýchánkem madam clubu Bilderbergu.

Jděte do hazjlu, jste idiot, stupidní středověké náboženské hovado.

A bacha na mě, mám ďábelské schopnosti.

U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
Čtenář - 8.12. > Tu je zase názorne vidieť, ako tá stvora tupá vôbec nerozumie humoru, keď aj tu zase vôbec nechápe pointu
Aj pre toto je ju nutné z Totema konečne dostať preč !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
Čtenář - 8.12. > Tu je zase názorne vidieť, ako tá stvora tupá vôbec nerozumie humoru, keď aj tu zase vôbec nechápe pointu
Aj pre toto je ju nutné z Totema konečne dostať preč !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. >

O těchto čachrech, jak je to s nacisty, židy, CIA atd., USA a třetí říší, docela vědecky a při seriozním nakládání s fakty pojednává Vítek na rádiu Tapin Svobodného Vysílače, tam je spousta pořadů a podkladů.

https://www.youtube.com/c/RadioSVstudioTapinradio/videos

https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. > ma.ni.> 


Teorie Tartárie je založená na hypotetické události, která se mohla uskutečnit zhruba v dobách před dvěma až třemi sty lety, kdy byla definitivně zlikvidována civilizace, její pamětníci, jejich knihy, civilizace byla zničena velkou pohromou a tehdejší globalistickou vládou, reprezentovanou tehdy jezuitskou inteligencí, byli vyvražděni poslední pamětníci těchto událostí a jejich svědectví zničena, nebo ukradena a zbylým lidem byla vštípena do paměti technokratická viz společnosti s vyloženě uměle nastavenou výukou dějin, podle tehdejších Darwinistických a klasicistních standardů průmyslové revoluce.

Ta teorie není vůbec vyloučená, jednalo by se o definivní zlomení ducha tehdejších Slovanů, protože by se to mělo krýt s událostmi 18., či 19. století, kdy vybouchla Krakatoa, ale i jiné sopky, ale mohly se udát i jiné události, o kterých nejsou záznamy. Vedlo to ale k efektu tzv. blátivých dešťů, které vysokými vrstvami napršeného spadu z atmosféry, případně závaly doslova pohřbily budovy.

Myslím si, že na této události je mnoho pravdy.

Něco jsem o tom už psala tady:
http://www.totem.cz/enda1.php?a=354355U příspěvku:Agamečka kakala
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. >
Kromě toho, že mám ďábelské schopnosti, musím říct, že toto bylo dříve používáno jako česká zbraň proti nepřátelům, ale rutinou a prací nepřátelských kolaborantů se z toho zákeřně stal lidový folklor.
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
ma.ni. (Občasný) - 8.12. > https://citem.webnode.cz/arkturiani/
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
ma.ni. (Občasný) - 8.12. > Že by to u nás degradovalo?

http://www.infokuryr.cz/n/2022/12/07/ukrajinska-armada-bude-v-cr-v-dobe-ocekavanych-proti-rezimnich-nepokoju/
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
ma.ni. (Občasný) - 8.12. > Navíc, je vysoce pravděpodobné, že mohou vědět o vizi budoucnosti, kdy se zvedne hladina oceánů natolik, že zaplaví celou západní Evropu, proto by bylo logické, že nás chtějí nahnat do války mezi slovanskými národy, abychom se pozabíjeli a oni si pak mohli naše území ukořistit

Ano s tímhle souhlasím taky. Oni si myslí, že se půjdeme dobrovolně v vraždit, možná těch několik procent, kteří jsou proti Slovanům, viz novodobí kolaboranti s pseudovládou. Ale mám pocit, že ze proste půjdou dobrovolně umírat jen v rámce tisícovek lidí. Věřím tomu, že lidi mají toho dost, ale bohužel ještě si nevsimaji na nebi letící GF a navic lidi nezajímá bohužel ani GF ani temní Anunnaki a spol, mají svět, ve kterým maximálně ufo bylo v nějakým sci fi filmu a v jejich realitě tam prostě nejsou, nechtějí tomu prostě otevřít mysl. Ani to, že je MK ultra, všechny zbraně, co se dělo a děje. Doma mi ani nevěří, že byla tartaria, prý se to neučí a že věřím každý kravině. Hledám a zkoumám informace.
U příspěvku:Agamečka kakala
Čtenář - 8.12. > Chocholoušek už se těší.
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
ma.ni. (Občasný) - 8.12. > PřilítliMimozemšťani> Ano, to je pravda, bylo paperclip, vědce z Německa do USA a zbraně,vynalezy do SSSR.
Podívat se, kdo inicioval let na měsíc ( falešný) byl to herner von Braun. Takže potomci těch vědců určitě jsou. V učí, a vnučky taky.
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. > ma.ni.> 


Vidíš, to je zajímavé, třeba jsi v těch letech žila, tak tě to okamžitě napadne. Mám pocit a není to jen pocit, je to logické, že generace, které žijí teď, nemohly, nebo nemusely prožít 2. světovou válku a proto jim nyní nesvítí žádné varovné kontrolky. Možná už se stihli vrátit pamětníci, nebo oběti těchto událostí a nyní jsme vlastně ta alternativa, ti, co vidí pokračující nacismus a mají tendence jít proti tomu.

Bohužel, vypadá to tak, resp. je to vlastně i dokazatelná věc, že nacisti z třetí říše se usadili po válce v USA, kterému oficiálně podléhá Německo, jako poražená země, definitivně obsadili veškeré vedoucí posty v USA, ovládli vědu, politiku, sdělovací prostředky, zřídili CIA a rozvinuli tajné technologie imitující mimozemské, nyní se snaží definitivně rozvrátit Rusko a ovládnout lidstvo skrze blond rasy vyvolených Plejáďanů, atd., Galaktickou federaci Světů, zřídit nové náboženství.
Navíc, je vysoce pravděpodobné, že mohou vědět o vizi budoucnosti, kdy se zvedne hladina oceánů natolik, že zaplaví celou západní Evropu, proto by bylo logické, že nás chtějí nahnat do války mezi slovanskými národy, abychom se pozabíjeli a oni si pak mohli naše území ukořistit.

Realita je ještě daleko složitější, ale to, co jsem napsala, vypadá jako realita, protože by k tomu byly podklady - že USA ovládají potomci nacistů, to není nějaká velká konspirace, všichni ti zakladatelé těch CIA, ti, co rozvíjeli MK Ultra, vynálezci atomové bomby .... všechno nacisticko-židovský chumel z třetí říše.

A vím, že lidstvo musí pochopit, co se rámcově děje, pochopit realitu.
Jsme v situaci, kdy jediné racionální, co jde udělat, je dostat ty, co se pohybují na obloze, na zem a začít otevřenou komunikaci.

Zatímco NWO chce dělat velkolepé blond přílety, stejně už to není možné, jsou na konci, skutečná GF dělá na nebi zaujímací speciální čumící operaci.
Nejdřív si jich musí lidi všimnout a smířit se s nimi.

U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
ma.ni. (Občasný) - 8.12. > PřilítliMimozemšťani> O tom něco málo vím, že SRN je prostě pesudostat jako ostatní. Od roku 1945 patřilo pod USA. Četla jsem něco málo o historii. A vím, že my lidé na to nemáme zbraně, to je pravda. A k tomu ty hnusný vysílače 5g návrh, je to prostě hnus, ještě chybí ten hnus chemtrails a H. A. A. R. P. 🤔
U příspěvku:Simulace mého vidění Galaktické federace na nebi
ma.ni. (Občasný) - 8.12. > PřilítliMimozemšťani> Ahoj, slyšela jsem to v rádiu, hned mě prostě napadla realita, bylo to v roce 1944, atentát na Hitlera, ti, kteří už nechtěli válku, tak taky něco podobného udělali. Prostě něco jako Deja vu.
U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. > PřilítliMimozemšťani> 


A protože jsem byla i slušně vychovaná, tak mi nikdo neřekl, co vím až teď.

Kopej do nich, nič je, svrhávej je do propasti, nikdy těm sviním nedávej šanci, zašlapej ten hmyz, jsi silnější, proto tu jsi.

Kdybych měla dítě, budu ho vychovávat takhle.
A ne nějaká úcta a tolerance k hmyzu.

U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
František Vyrut (Stálý) - 8.12. > To je nějaká prožitá /odposlechnutá/ situace? Dobré.
U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. > PřilítliMimozemšťani> Všichni inteligentní lidi s přirozeným propojením ducha a mysli s vyššími dimenzemi jsou vystrnadění na okraji společnosti, v jakémsi disentu, nevěnují se svým oborům, protože proboha, co si to dovolují, chápou realitu.

Já vím, že jsem takový člověk. Mám prostě příjem info z výšek, vše jsem odmalička chápala snadno, dobře jsem se učila, nedělá mi problém pochopit vícero věcí.

Ale jsem na okraji společnosti.
Proč?
Protože mě tam dotlačili absolutní omezenci, materialističtí ateisté a pánbíčkáři.

Naší společnosti dominuje omezený hmyz.
To je potřeba zastavit.U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. > PřilítliMimozemšťani> Tady končí legrace. Fakt jsem netušila, že církev a křesťanstvo je mentálně v tak středověkých podmínkách. Toto se musí zničit.
Stejně jako běžná psychiatrie.
Už je třeba ukončit středověk, čím dál víc.
U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. >


Zkrátka omezenost a primitivita zdejších mužů vejde do dějin.

Paradoxně je z vás nejvyspělejší a myšlenkově nejrychlější žid na kokainu.

Zenaddrich E. - jízlivý misogyn, podrazák a pánbíčkář, fanouš pětikolky (= de facto vlastizrádce)

F. Vyrut, MírZemi - neznám, nehodnotím, ale tuším, že žádná velká sláva v myšlenkovém potenciálu tam není.

Redaktor Martin nám už mnohokrát ukázal, že vůbec není hloupý ....

Juliána tu zakázalo NWO, takže pokud se mu nepodaří se nějak vrátit, či přestane blokování načítání těchto stránek, jsme evidentně na konci s pravidelně publikujícími autory.

Jistě, sem tam sem někdo něco uveřejní, většinou v úplném tichu, bez komentáře, já se bojím cokoliv bodovat, nebo komentovat, protože tu nejsem jaksi žádaná, neustále je tu proti mě něco, pořád někomu vadím, tak radši nic nehodnotím, ani neboduju.

Kromě tady Z., který vyloženě kolikrát uráží a provokuje, je to prostě chytrák, co rád dělá zlo.


No a dále tady máme výsadek z církve. Peslov, Mister NS a anonymní "Slovenský přítel Totemu", je to přehlídka dechberoucí omezenosti, středověké zaostalosti a neskutečného amorálního křiváctví.

Doopravdy nevím, co to sedí za osobu, kterou v dětství museli mlátit krucifixem přes hlavu, jak ta osoba vypadá a co se jí honí v hlavě, když na mě podává trestní udání a nebo píše "Ha ta stvora a pak padesát vykřičníků" ...
jestli je vůbec taková bytost reálná, jestli to není zase nějaká Darpa, nebo Montauk, že chytli někoho ve středověku a poslali ho sem, přenesli přes 700 let, nebo něco takového .... ale to by asi neuměl s internetem.

Takže jsem z toho vyrozuměla, že křesťani a církev je doopravdy šokujícím způsobem debilní realita, kterou je potřeba neprodleně zrušit a zakázat.

U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. >


Tohle je bezvadnej web, samý slizký šovinistický pánbíčkáři, jak nenávidí ženy.
Chápu, že žena, co pochopila dimenzionální reality, je v telepatickém spojení s Galaktickou federací, se kterou hrdinně bojuje za záchranu tohoto světa proti satanistickému NWO ... takovým méněcenným chlápkům vadí no.

Však jen idiot může uvěřit v křesťanskou tezi. Jen méněcenný idiot, který nenávidí ženy.

U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. >


A abych předešla dalším překvapením a zároveň abyste nebyl o nic ošizen, vám rovnou píšu nejnovější vejšplecht našeho slovenského přítele, jak mu nikdy neodpovídáte, ale to byste měl, věru to by jste měl.

"To je ďalší dôkaz, že má nejaké diabolské schopnosti !!!!!! (v stredoveku by ju za to možno aj upálili, no ja by som bol len pre kriminál, alebo stráženú liečebňu)"

U příspěvku:Ad efektivita dvou rovin, Verze 02.
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.12. >


Jak jsem dřív byla feministka, pak přestala být feminiistka, protože jsem nahlédla sruktury NWO a vím, že feminismus je jejich nástroj, kterým chtějí rozbít celou naši společnost ...

... tak teď jsem asi zase feministka, když tohle vidím.

Má vaše neúcta k ženám někde meze?

U příspěvku:Voj, 11 2022 fhjfhg., verze 02.
Čtenář - 8.12. >
Verze 03 asi:

„Takže, vojíne, říkáte, že vařič, ..., nádobí, jídlo, pití a příbory máte, a že už se vám do batohu nic dalšího nevejde?! Dobře; nerad to dovoluji, ale zbraně a náboje tady tedy nechte, a prostě si je tam někde ukradněte!!“

U příspěvku:Kost
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 7.12. > čtenář> 


A "dábelské schopnosti" skutečně mám. Píšu o tom dva roky, o čem to zhruba asi tak jako je....

to je marný tohle.

Pro tyhle vypatlaný idioty, jako je tenhle píčus ze Slovače bude smrt jehlou, pardon, smrt na nenávist k Putinovi a následky zimy, jedině vysvobození.

U příspěvku:Kost
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 7.12. > čtenář> 


Jak je "Váš prostor", tak pod touto nabídkou je možné sledovat pouze "poznámky". Já to taky netušila, není to zrovna intuitivní volba, že to tu existuje, je to ale praktické, je to stránka, kde je možné sledovat veškeré komentáře, tedy i dění, na tomto webu.

Když jsem o tom netušila, podezírala jsem anonyma, že má redakční schopnosti.
Že je redaktor.

Ale tenhle vypatlaný debílek to dotáhl na regulérní středověk.
To je mocinky hodnej, že by mě neupálil, že by jenom zhatil mimozemský projekt a nechal mě domlátit a zmařit v léčebně.

Já bych ho tak moc zkopala zmrda, kdyby se mi dostal do ruky.

U příspěvku:Kost
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 7.12. > čtenář> 


Jo, to bude tím.

Hodlám využít všechno, co mě nechtěně naučil žid na kokainu:

>>>sem klikej blbe nábožný na ďábelské schopnosti<<<

 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter