Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 21.1.
Běla
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Knížete
Čtenář - 21.1. > něco o dámském přirození to bude! špatně vystouplý hrbolek, to bude drn, hučící trhlina to by mohl být menzes a pak je tam párání a jsme doma. Dobro došli!
U příspěvku:DVACETILETÝ
j.f.julian (Stálý) - 21.1. > díky brachu
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
analfagot (Pravidelný) - 21.1. > čtenář> no, já spíš myslím žes přišel jen prudit a napráskáno dostals ty! Otvírám si drahě Chilské víno, ty zavíráš lahev brzdové kapaliny, která ti dodala odvahu hnidopicha a zpovykanýho čučkaře. Jsme rádi že vypadnes, nebyl jsi žádným přnosem pro nikoho. Výzvu, jako správný srab, jsi nepřijal, poezie je ti cizí, byls jen trapný kazišuk, líšnyj čelovek. Neboj, ono se to každýmu vrátí, jen hlupák to neví! Příště zkus Posledni inku, ta má taky pod jazykem! 40 let jsi byl poškole, jak tu někdo vtipně glosoval a byly ti k hovnu... to je na zástřel...
U příspěvku:Něco o ženách z Totemu
Čtenář - 21.1. > no jo, už je to tu nuda, tak já padám..., někdy vám zas přijdu vyprášit kožichy, abyste neměli ty rypáky tak odřený - pošli to dál, ale vlastně nemusíš, vono se vás tu drží za ruce asi pět, viď, tak si to řekněte...:)
U příspěvku:LET + citát
Čtenář - 21.1. > no jo, už je to tu nuda, tak já padám..., někdy vám zas přijdu vyprášit kožichy, abyste neměli ty rypáky tak odřený :)
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
Čtenář - 21.1. > no jo, už je to tu nuda, tak já padám..., někdy vám zas přijdu vyprášit kožichy, abyste neměli ty rypáky tak odřený :)
U příspěvku:na paloučku
boval (Stálý) - 21.1. >
U příspěvku:DVACETILETÝ
analfagot (Pravidelný) - 21.1. > Sorry, já měl vćera 5 akcí!!! Nádhera, co jsem poslouchal tu starší verzi, tak je tam asi 5 větších změn, viď? Nejvíc mě mrzí, že nechceš zveřejnit tu recitaci, protože tou bys mnohým otevřel oči. A uši! Doufám, že až to dáš do kupy, že budu první, kdo to uslyší! Mezináma, já bych to profesionálům nedával. Ty jsi totiž jako Hapka, autentickej a pravdivej, s prožitkem autora, to je něco jinýho než když recitoval své verše Bondy, Skácel nebo Seifert. S úctou k těmto borcům, mluvím o přednesu. Možná bys měl do názvu napsat nějakou sprosťárnu, lidi touží po bulváru, nadávkách, krvi! Ale vím, že ty víš...
U příspěvku: STRIP
Čtenář - 21.1. > analfagot> "Proč si myslíš, když to nedá nic tobě, že to nedá nic nikomu jinému" to sem fakt řek? téměř učebnicově paranoidní pochopení textu
U příspěvku:sepiamalovanie2
zochrova (Stálý) - 21.1. > líbí
U příspěvku:Hra světel
zochrova (Stálý) - 21.1. > jasné
U příspěvku:ajmalujem3
zochrova (Stálý) - 21.1. > líbí a jako alice
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
Čtenář - 21.1. > čtenář> ano, "neumíš to přečíst", to mi ještě chybí do kolekce těch vašich stupidit - díky moc!
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
Čtenář - 21.1. > čtenář> ty vole! děláš tu chytrýho a neumíš to ani přečíst. Já se divím análovi, že tě nekopne do prdele. Když si tak chytrej, byl jsi 40let POŠKOLE, tak nám ukaž ty výtvory, hňupe!
Báseň nemá chybu a je přesně tou poezií, která je ještě skutečnou poezií. Já myslím, že přirovnání ke Skácelovi je sice odvážné, ale trefné.
Anále, držím ti palce s těma kretenama bych brzo vyběh.
Kdybych ovšem uměl jako ty...
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
j.f.julian (Stálý) - 21.1. > myslel jsem, že jsem již ocenil... je to hluboké, jak od Skácela nebo Juliána (ať se vzteknou)
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
analfagot (Pravidelný) - 20.1. > čtenář> tak neplácej kraviny! Jdi o českém jazyku vyprávět na FB, ty popíráš sám sebe!
Víš co je znakem moderní poezie, když ji tak honosíš?
Že je bez interpunkce!
A ty tu vyvádíš jak hysterka, člověče, na to fakt nemám, to si zajdi k Ince, můžete kecat do rána, čest, soudruhu!
U příspěvku: STRIP
analfagot (Pravidelný) - 20.1. > čtenář> Proč si myslíš, když to nedá nic tobě, že to nedá nic nikomu jinému, pleteš si svoji osobu s Bohem?
Nebuď tak sebestřednej!
Přemýšlej!
Máme oba stejného šéfa, to jen abys prohlédl...a bezúčelně jsem to sem nedal, jenže to je otázka za 500 a na tu ty evidentně nemáš!
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
analfagot (Pravidelný) - 20.1. > Nadšený čtenář 2> Já už jsem čtenáři odpověděl aniž bych četl toto tvé pojednání. Uznal jsem chybu-částečně, protože jsem měl na myslí jež, ale v Pravidlech jsem sklouzl do jednotného čísla, to je již. Nicméně, už jsem mu psal předtím, že myslím jež a on nic...
Ok, došli jsme oba samostatně k jednomu závěru, že čtenář mi buď nechtěl pomoci a nebo zvolil tzv. způsob poslední inky, tedy krutý výsměch a ubezpečení, že jsem trotl a on machr.
OK, já to beru.
Co mě zaujalo od tebe nejvíc je pojem BÁSNICKÉ ZUŘENÍ, to je boží! Kdopak je příkladem takového autora? Chtěl bych ho okusit...
Díky, a. zase běžím na další akci, to víš, svlíkat se před 200 nadrženejma ženskejma není žádnej med, to tady ti utrápenci zamindrákovaní jsou jen na rozcvičku.
Čekám, že mi budou jistě radit a hodnotit vystoupení.
No, zkusit si to můžou asi tak jak je vyzývá Julián na souboj v psaní básně...
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
analfagot (Pravidelný) - 20.1. > čtenář> je to jež, má chyba!
Co se týče tvého hodnocení, přečti si o Kritice od jfj,
dozvíš se, že on, ani já nepíšem FB říkačky, kterým ty říkáš báseň a že právě ten současný přednes klasických básní je největší zrůdnost podobná debilnímu českému rapu a hip hopu.

Vše je jinak a o sobě se dozvíš vše právě z toho článku, který nebudu trapně po Juliánovi opakovat.
Děkuji ti, nevím, kam jsem koukal, původně to bylo jež a opravil jsem na již.
To, že nemáš rád klasiku je tvá hloupost, ne naše, co ji píšem. Takže myslím, že tvé setrvání na našich stránkách je pro tebe ztráta času, protože tady se určitě rádoby moderní FB poezie nedočkáš.
Co se týká reakce na tvůj koment, ještě jsem se k tomu nedostal, ale před tím jsem zahlédl, že mě někdo obhajuje.
Co vím, však už teď, že když mi 50 nepřihlášených provede výron sekretu pod básně, a hovořím i o dalších autorech, tak už nečekáš, že by existoval někdo jiný a proto se třeba ukvapíš.
Já si však myslím, že tvá kritika byla přínosná, alespoň trochu, Julián říká, že na pravopis má lidi, kteří chtějí také jíst, avšak mám z toho pocit, a sorry, jestli se mýlím, že nebyla vedena snahou pomoci, ale hnidopišstvím najít aspoň nějakou chybu.
Musí být hrozné, když čteš cizí poezii a nemůžeš nic najít, že? To musí bolet...
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
analfagot (Pravidelný) - 20.1. > Nadšený čtenář 2> Oni by mi chtěli přikazovat i kdy jim odepíšu...

Tak, drahý příteli, mohu-li tě tak nazvat, já ti moc děkuju, a pro ostatní uvádím, že bych ti poděkoval i za kritiku, protože u tebe je jasné, že by byla věcná, že by byla slušná. Já už jsem se tě chtěl zeptat, píšeš?
Když jsem se tě včera snažil najít, nějak mi to nešlo...
U příspěvku:LET + citát
j.f.julian (Stálý) - 20.1. > čtenář> ale na to už jsem odpovídal 100x. Prostě nemám čas a žádného vážného soupeře. Nemusím nic vymýšlet, je to furt stejné! Fantazii mám na poezii, na vás stačí pár slov, vás bych zvládl už v první třídě!
Přečti so komenty-mé- pod Kritikou II, dozvíš se, co máš udělat, abych si alespoň někoho z vás, hnidopichů mohl vážit.
Ještě nikdo se nikdy neodvážil. NIKDO mi nedal šanci, abych ukázal jak jsem velkorysý...
U příspěvku:O KRITICE II.
j.f.julian (Stálý) - 20.1. > čtenář> Opět čteš blbě, já nemám čas to každýmu z 1000 mých čtenářů vysvětlovat zvlášť. Prostě hledej, už jsem na všechno vícekrát odpověděl.
O poezii toho moc nevíš, jinak bys neřekl blábol, autora by měl verš přesahovat.
Autora určitě ne, pak max poslední inku, ale tebe přesahují mé básně dozajista!
O mé kritice jsem už také vše prozradil, že jsem jemný, dokud na mě někdo, jako ty, nezačne s hulvátstvím, pak ho smáznu jak psí lejno!
Za další, nejsi přihlášený, takže toto je poslední na co ti odpovím, rád zhodnotím tvé přesahující verše, až se tedy na nějaké vzmůžeš!
A v posledním tvém dotazu sis odpověděl sám-nic ti do toho není, nic nepíšeš!
PS-
což už jsem zde také uvedl vícerokrát.
Každý to vidí dle toho jaký je člověk! Kdo má Malou duši, jako ty, hledá jen chyby a nikdy neocení cizí dílo, kdo má Velkou duši, tak skromně a pokorně píše, neblábolí jako Piráti, učí se!
To ti nejde!
Takže už nepiš, mé podmínky další komunikace znáš.
Můžeš se přidat k dalším trotlům a dokázat mi, jak bych měl psát!

Ne kecama, ale vlastní tvorbou. Určitě mi dej avízo, dáme zadání a každej z nás napíšeme novou báseň. Kůli tomu tu jsem, kdybys aspoň četl, co jsem napsal, tak bys věděl, že chci kritiku konkrétní, věcnou a slušnou, tedy ne kecy - píšeš blbě apod.
To je trapnost a k ničemu mi není.
Tím se jen v mých očích shazuješ, s takovýma bludama to zkoušej na Inku, já už jsem hodně za tím. Mimochodem, to že o mně někdo tvrdí, že píšu excelentně, to je sice hezké a nic s tím nenadělám, ceny nevrátím, ani tu Nobelovu, a kůli tobě, abych ti udělal radost špatně psát nebudu.

Závist ti čouhá z kapes a bída ducha z bot.
Je to smutné, ale ničeho lepšího se ode mě nedočkáš! Dostal jsi šanci obhájit svá slova, jestli ji nevyužiješ jsi za trapáka. papa
U příspěvku:LET + citát
Čtenář - 20.1. > čtenář> chápu, že ze začátku to chtělo bič, ale výsledek je naprosto omračující - teď už reagujou i bez něj, a současně i bez vlastního úsudku (tím nemyslím alternicky, tam je to samozřejmý, žejo...)
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
Čtenář - 20.1. > analfagot> nemáš čas, a mezitím vložíš další?? nebo se před reakcí potřebuješ poradit...
U příspěvku:O KRITICE II.
Čtenář - 20.1. > čtenář> S těma kecama si padej zpátky na FB ! Přestaň hanobit Mistra !!
U příspěvku:O KRITICE II.
Čtenář - 20.1. > čtenář> *překlep v první větě - jsme=jsem. Pardon.
U příspěvku:O KRITICE II.
Čtenář - 20.1. > j.f.julian> Díky za odpověď, ale stejně jsme se mnoho nedozvěděl. Nechci se zajímat o to, co si autoři píšou ve vzkazech, zajímal mě konkrétně soulad nebo nesoulad názoru, že Duše autorů jsou citlivé, spolu s tím, jak necitlivé mohou být tvoje kritiky jiným autorům. Ty se obhajuješ tím, že autorka si začala, pokud ti dobře rozumím. Myšlenkou, že je třeba být ke všem citlivý za všech okolností, se neřídíš. Praktikuješ tedy oblíbenou českou dvojtvářnost, nebo dětskou hru na pískovišti - ve stylu: "Ty Inko jedna, zničila jsi mi bábovičku! Co na tom, že ses jenom špatně koukla a omylem do ní vrazila, nebo jsi ji pohladila a nevěděla, co způsobíš. Já teď všechny tvoje bábovičky rozmetám a budeš mít tolik písku i v očích, žes to ještě neviděla.". - je tvoje taktika. No, mně do toho vlastně nic není. Škoda jen, že aspoň nepíšeš lepší texty - které by tě přesahovaly. Jak je možné chtít psát poezii, pokud tě ovládá pocit, že jsi výjimečný a že kolem tebe primitivové? A existovat s nějakými utkvělými vykonstruovanými představami o ženách? Být úplně zablokovaný vůči komunikaci? Ale pořád zbývá možnost, že to celé jen hraješ, jak tu kdosi podotkl, možná paroduješ určité životní postoje, třeba nesnášenlivé, manipulativní a rychle odsuzující... Ale možná jen chci být optimistický.
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
Čtenář - 20.1. > čtenář> (19:33)ještě k dokončení - nepoučuj mě, jak si mám text vyložit, to je jen a pouze moje věc..., na druhou stranu, Nadšený, když už mluvíš o významech, tvarech, kterej jazyk nabízí:

pokus se líp skládat věty, "slovně" artikulovat, používat interpunkci, ať nelovím, ať u mě nemusí převládat pocit, že diskutuju s nalitým trotlem nebo dementem, kterej na chvíli procitl -

bez urážky, samosebou...
U příspěvku: STRIP
Čtenář - 20.1. > tak je tu video, no, a k čemu tu, i ve svý (ne)kvalitě, vlastně poslouží???
(když teda vynechám zášť vůči určitý skupině, a lezení do zadku svýmu šéfovi)

tříbení nenávisti (viz anotace) bez jakýhokoliv přínosu
U příspěvku:LET + citát
Čtenář - 20.1. > j.f.julian> jo! máš pravdu, na GRATULUJI (GRATULUJEME)sem zapomněl - díky za příspěvek, zapisuju...jinak co se vykecávání: vono to s touhle slovní zásobou ani moc nejde, viď - tvý reakce, potažmo komentáře, se jak vejce vejci, to se to pak píše,
když jeden nemusí ňák zvlášť přemejšlet...

stačí si okopírovat, a vkládat pak jakejsi univerzální komentář, kde měníš v podstatě jenom první větu -
máš to tu vymakaný, uznávám, ochočit si tolik lidí...
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
Čtenář - 20.1. > čtenář> „ok, a když to autor přepíše na "v rukách, jež lomím" (případně ještě "v ruce, již lomím", to zní fakt kůl) tak je to v pořádku?”
to jistě ne - zatím o jednotlivostech textu, proto prvně zmínka o přepracování statě, co mi uši nejvíc
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter