Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 21.5.
Monika
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
Česká zima (fotografie)
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 21.5. > PřilítliMimozemšťani> Popsala jsi to skvěle. Musíme pochopit, kdy se zlu postavit se vší silou a kdy je možná náprava. Jsme tak trochu idealisté a naivky. No tak teď to dostáváme naplno. Trvá to strašně dlouho, i když možná v měřítku vesmírného času je to nanosekunda. Ale je to docela drsně získaná lekce. Naše planeta (ta ze které pocházim) bohužel zemřela, nepoznali jsme zlo a neuměli ho detekovat. Umírala a my jí nedokázali pomoct, to bylo zdrcující. V ten den, kdy jsme ji museli opustit, zemřelo i něco v nás. Naše planety byla my a my byli ona.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 20.5. > PřilítliMimozemšťani> V tom případě by podle kosmického zákona měla být vyslyšena i svobodná vůle lidí, kteří se proti tomu staví. Jak se vůle této skupiny vpisuje do reálie? Bylo by to ještě horší bez ní? Asi ano. Ale já si řikám, že je to furt málo. I tak mě serou tady ty okovy. Jediné co člověku zbyde je svobodná mysl, ale to je pro mne málo. Nesnašim nespravedlnost a otroctví v jakékoli podobě. To jediné mi zvedá tlak, prosazování vize světa pár jedinci, totálně bezcitnými a chorými. Tohle nemůžu vydejchat. Mam s tim problém i v práci, když si někdo z pozice moci prosazuje totální chujovinu, něco co jde proti zdravému rozumu, či něco co je vyloženě v důsledku škodlivý. Ani se o tom nemůžu rozepisovat, už mam tlak 220 :D
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 20.5. > PřilítliMimozemšťani> Viděla jsi film Jupiter vychází?
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > Kikimora> 

Jo, to je pravda, přesně. Je to nastavené tak, že nám na férovku před očima mávají tím, co přijde a pak to zařídí. To má vést jednak k tomu, aby posledním opozdilcům došlo, co se děje a taky v tom hraje roli přesně tento zákon. Že pokud o tom obyvatelstvo ví a souhlasí s tím, tak to prosadili podle kosmického zákona. Další věc je ale plná realita, kdy je v mnoha lidech velký duševní odpor a konsternace nad tím vším, ve smyslu, že tomu nevěří "co se to děje, to je jak ve špatném filmu".
To všechno se započítává.
Ještě kousek chybí, aby lidem došlo, co se děje. Tím mám na mysli hlavně neočkované. Ti jsou ještě duševně aktivní skupina.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > DELTA 2> 

Tyhle reggae kousky mě jednou zabijou :-D Asi je to oblíbená muzika reptíků.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 20.5. > PřilítliMimozemšťani> Slyšela jsem teorii, že podle kosmického zákona (nebo tak nějak) musí prý dát vědět, co přijde a pokud lidé na základě svobodné vůle jsou svolní i když jim to uškodilo, nemůže se to brát jako násilná akce. Proto prý jdou vždy na alternativě najít i zmínky o plánu, nebo třeba ve filmech (např. škodlivost vakcín, pravý důvody válek, 5G apod.).
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 20.5. > DELTA 2> Ano, to je ten správný vůdce pro všechny batáty🤣🤣
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > Kikimora> 

Jo, to je dobrý příběh - v tom, co se mu stalo, jak se zvrhnul. Mně se taky v jednu dobu stalo, že jsem ty temné síly dostala pod kontrolu, že jsem se vlastně taky stala jejich paní a oni vyzvídali, co mají dělat. Tenkrát jsem byla zuřivější než zuřivá, tak jsem je opět poslala do černé díry nekonečna k zániku. Můj příkaz zněl: zdechni, zanikni. Byla jsem pod vlivem extrémních kosmických sil. Bylo to dobré rozhodnutí. Co bych si s takovými milánky počala?

I se mě pořád snažili nějak zmást, psychicky zlomit, obalamutit, abych dělala špatné rozhodnutí, abych vlastně přešla na jejich stranu. Stala bych se bílou krvinkou, která naběhla na autoimunitní reakci.

Hodně lidí si klade otázky, jestli je bůh šílený, proč tolik zla, čemu nás tím chce naučit. Jenže realita je v něčem prozaičtější i fantastičtější, než by se mohlo zdát. To je právě ta teorie s vesmírným virem, což se jeví být pravda, nikoliv teorie.
Když má organismus chřipku, tak je mu zle, všude se objeví nové toxiny, všechny ty buňky, orgány trpí a imunitní systém nejdřív musí získat v situaci přehled, zanalyzovat nebezpečí, bojově zasáhnout, zničit vir. A všechny ty buňky si říkají - sakra co je ten bůh zač? Co nás chce tímto naučit?
Realita je ale taková, že probíhá infekce.

No a když se to stejné děje s vesmírem, tak než se imunitní systém zorientuje v problému, zanalyzuje problém, uplynou třeba miliony let, kdy není úplně jasno, co se děje, odkud se to bere a o co přesně jde. Tak docela i věřím, že ty "toxiny" vesmírného viru, všelijací ti archonti, démoni, jak se tomu říká, šli maximálně tak izolovat a vyjednávat s nimi. Nyní je ve věci mnohem více jasno.
Mnohé ty temné síly byly vyloženě zničeny a přestaly existovat a různé "toxiny", různí zrádci, co podkopli nohy Galaktické federaci jako infiltrace, budou vyvedeni z galaxie a následně asi i z vesmíru. Už snad neuděláme autoimunitní reakci, bílé krvinky už na to přišly a začneme se uzdravovat.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 20.5. > Souhlasim, že milosrdenství není vždy dobré řešení. Když se s něčím bojuje a ono se to neustále vrací, pak je zde i možnost propadnutí zoufalství a marnosti. Já bych to připodobnila k jednomu příběhu ze hry World of Warcarft, kde jeden Titán měl za úkol chytat démony po celém vesmíru. Nešli zabít, mohl je jen uvěznit. Ale démoni se neustále znovu a znovu objevovali a on začal pochybnovat o smyslu toho co koná. Snažil se to vysvětlit ostatním Titánům, že je unavený a chce jiný úkol. Ale jediné odpovědi, které se mu dostalo, bylo to, že je to důležitá práce, že jí dělá dobře a ať pokračuje. Probudila se v něm naštvanost, pocit marnosti a zoufalství z nekončícího a unavného boje. Dospělo to k tomu, že začal pochybovat o světlu, zda je to správná cesta, a přidal se k temnotě. Všechny démony osvobodil a stal se jejich pánem. Zjistil, že demoni jsou blbý a neumí se rozhodovat v boji, nebo boj sami vést takticky a proto začal cestovat vesmírem a vybíral si rasy, které donutí se přidat na stranu temna. Pokud tak neučinili, jejich planetu zničil. Jakoby ten příběh byl totožný se současností.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > čtenář> 

NWO už nám dopředu říká, co plánují - to už je tak do očí bijící. GF nemá zájem lidi nějak mořit, oni taky zastávají názor, že už jsme si užili víc, než dost. Jediné, co v tomto ohledu hraje roli, je dobře vyhraná válka, aby nehrozilo, že někde vyleze ještě nějaký obludný podraz a potom kosmický zákon, který říká, že budoucí zachráněné lidstvo by mělo jasně chápat, před čím bylo zachráněno.
Mno, uvidíme, jak to dopadne.
Na jednu stranu přistání GF vypadá jako fantasmagorie, na druhou stranu se to dá snadno zařídit, že to až taková fantasmagorie nebude.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > Kikimora> 

Tak to se podívám :-) Chobot asi vyrazil dech kde komu. V poslední době určitě létaly hromy blesky i mezi různými mágy, šamany a čaroději, v realitě informačně-energického pole. Ono se to musí vymlátit, všechny ty zadržované energie, stovky let musí být pořád všichni moudří a uměření, teď nastaly situace, že všechno musí jít ven. Tak si všichni zablbli a výslednice nám něco zrealizuje.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
DELTA 2 (Občasný) - 20.5. >
https://m.youtube.com/watch?v=KRkPzQbOGkA&ab_channel=Lightinthesoul

TVL za co? 🤦‍♂️🤣
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 20.5. > čtenář> Jsem ráda, že ti jeho kurz něco dal. Je pravda, že to posuzuji ze svého pohledu a ten nemusí být totožný s okolím. Já bych na jeho kurz fakt nešla z mnoha důvodů. Jeden je právě jeho fylozofie s energiemi, pak celkově jejich kanál co jede hlavně na prachy. Úplně mě sralo poslouchat od Avy, že potřebují nové auto, pak pozemek, karavan, mikrofony atd., a pokud jim lidé pomůžou finančně, tak budou vděčný. To se jí to radí, jak se odpoutat od systému, ale lidem nedochází že ona tak činí i díky těmto příspěvkům od nich. Tahají peníze z lidí, aby sami mohli žít na obláčku. 100k odběr je už nemalé číslo. Prodávají kdejakou cetku na eshopu. A pak ta její arogance a nabubřelost. Chrlí videa skoro denně, aby si drželi views. Dokonce mam u nich ban🤣 A přísahám, že jsem jim nic sprostého a urážlivého nepsala.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 20.5. > PřilítliMimozemšťani> No mezi šamany je teď už otevřený boj. Jak jsem už jednou psala, Radek Wolf (hlásí se k sibiřským šamanům)na YT natočil husté video o Chobotovi a padla tam docela vážná obvinění. Chobot jede NWO agitku. Události na duchovní úrovni více a více houstnou.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Čtenář - 20.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Aha, to je škoda toho videa - vím že se něco dělo protože mě se o nich taky zdálo - bylo to v době kdy se jely synchronizace od Silvy, vím že víc lidí mělo vidinu o Blanických rytířích, tak to by mě docela zajímalo. Ono sledovat všechno se absolutně nedá. Ty jo a jestli se od něj nechal zblbnout tak to je zase opětně další škoda.

No, oni budou nakonec muset přistát, protože teď se prý chystá zase nějaká nová nemoc nebo co, v Kanadě si Moderna asi staví novou továrnu, očekávají že tam budou lidi zabodávat 3x ročně. Jako wtf? ta nemoc ještě není ani "v běhu" a oni už na to staví asi továrnu? :D Vím, že lidský duch je silný, ale jestli očekávají že pádem na dno se všichni vzedmeme tak to fakt asi ne - po dlouhé době "mučení" lockdowny se spíše po pádu každej odebere k nejbližšímu mostu, plynový troubě nebo krabičce s léky. Pokud kolektivní vzedmutí tak by před tím nemělo být asi x let psychickýho teroru.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > čtenář> 

Ten Kryštof Koucký měl na svém YT kanálu video, které se jmenovalo "Blaničtí rytíři se probouzí", tenkrát jsem ho viděla, bylo poměrně dobré. Ale smazal ho, nevím proč. Já toho člověka nijak nesleduju, ale jestli má pořád dobrý vztah s Chobotem, tak i vymazání toho videa může souviset s Chobotovou magickou politikou, která je vyloženě NWO.
Chtělo by to, aby GF do naší situace jaksi přistála, právě kvůli tomu chaosu, co nám vládne. Mě už to připadá k nevydržení. Stejně jsme zaházení mimozemskou technologií, nebo alespoň technologií, která se od mimozemské odvíjí.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Čtenář - 20.5. > Kikimora> 

Aha, no taky to může být tím že já viděla opravdu málo videí a na FB ho aktivně nesleduji. Mě stačí si sem tam něco poslechnout ale abych aktivně si pak ty lidi dala do sledování na všech platformách to nedělám, proto mi tohle uniklo.

Jo aha, tak manuál "jak se starat o kyvadlo" - Ondra používá bižu takže ten při kurzu tohle nezmiňoval, a není pravda že všichni vědí jak se o to kyvadlo starat. Všeobecně bych řekla že tyhle návody je lepší když jsou lidem aspoň dostupné (nemusíš souhlasit když cítíš že je nepotřebuješ) - někteří totiž opravdu potřebují trochu vodit za ručičku, návody vyžadují protože do toho hrábnout chtějí a instinkt ještě neumějí poslouchat. V takovém případě je lepší jim poradit i takovouhle věc (něco jiného je když to profesionál, který si umí ty energie pohlídat, už umí sám). Mě se třebas ještě nestalo že by se mi kyvadlo rozsypalo protože ho čistím i když je to kámen který hodně nabírá energii. Jsou ale bohužel ještě knihy které rovnou radí jak na praxi s kyvadlem, ale nezmíněj nic o čištění ani kam všude se člověk může napojovat (a když tak v poslední kapitole, logika hadr jupí :D ). Znám paní, která má poulámaný kyvadlo z vícero stran, v životě ho nečistila (buď o tom neví nebo to nepovažuje za důležité protože ona je mocná čarodějka), také někdy prohlašuje že je si vědoma že jí to neříká pravdivé odpovědi, ale přesto své služby prodává za těžké peníze, "léčí" tím kyvadlem, věští lidem osudy a dává jim "rady do života" a hlavně tomu kyvadlu tak propadla, že věří absolutním bludům (například že je inkarnovanou Bohyní a jméno má každou chvíli jiné, někdy je i třemi mocnými bytostmi naráz, podle toho co jí ukáže kyvadlo ale vždy si to umí odůvodnit :D to je hlavní). Co tohle dělá s jejími zákazníky je na celý román.

Než aby lidi padali do takových bludů, je lepší jim říci aby si pořídili nové kyvadlo když se o něj neumějí starat a kyvadlo se jim rozsype. A mám za to že ve chvíli kdy už ví odpovědi dříve než se kyvadlo rozhýbe, už tu pomůcku nepotřebuje. Jsou i tací co s ním pracují X let a pořád stejně takže progres nikde. Ti ať se drží neškodných návodů, udělají tak velkou službu lidstvu když už tedy musej za každou cenu do něčeho hrabat :D - ale tohle říkám jako někdo kdo viděl kolik škody se s tím dá nadělat.

Já vnímám že některé návody nebo praktiky se tady už nezřízeně vysílají na youtube úplně zbytečně (nebo jsou o tom knihy) - jsou přístupné i lidem kteří sotva otevřeli oči zatímco dříve se to předávalo lidem, kteří nejdříve projevili nějakou moudrost, přinejmenším trpělivost, nějakou morálku a že mají svědomí a nebudou toho chtít zneužít. Dneska si každej ňouma dá Ayahuascu a hned si myslí že je šaman a jde to ventilovat ven, ale když se mu něco špatnýho otevře, hned brečí že mu indiáni ublížili a povolávali na něj démony, pak celou službu shodí protože tomu vůbec nerozumí co se mu to stalo. To samé - puberťačky které nejdříve se zajímají o gothic módu a pak si řeknou si že nejvíc cool budou návody jak vyvolávat duchy, proklínat sokyně a jak psát pakty. Bohužel, kdo chce vysílat veřejně, ten nemá jak to publikum rozlišit a neukočíruje jestli se na to podívá někdo kdo sotva začal i když dá návod pro pokročilé. Ono se říká že je to o zodpovědnosti každého, ale názorně vidíme že velké skupiny tzv. "probuzených" zodpovědnými absolutně nejsou. To je jak u fanoušků Křešové kteří řvou "pryč se systémem" ale už vítají další v podobě NWO protože je vodí za ručičku někdo kdo si o tom jenom četl.

Prostě zní to blbě, ale pro blbé lidi holt blbé návody :D a do tohohle spirituálního bordelu by měli přistát z GF? :D to bude solidní show


U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 20.5. > čtenář> Bohužel i po probuzení je vidno že někteří jsou jak banda hus které jdou za tou nejkvákavější..........
já se dost často u tvých komentařů směju, jsi vtipná :D
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 20.5. > Kryštof s Chobotem i několikrát vysílal na svému YT kanálu, sdílí občas na FB jeho moudra, to prostě neni pro mě. Třeba to má teď jinak, je to možné. Ale já už se určitě nebudu k rozhovorům s nim vracet. Ohledně Ondry, já nezpochybňuji jeho um s kyvadlem. Je dobře, že ti to pomohlo. Nesouhalsim s tim, že když se vám udělá rýha na něm či kousíček uštípne, že se ho hned musíš zbavit a zakopat do země, ani to že vám na kyvadlo nesmí nikdo šáhnout. Tohle je stihomam trochu. Člověk co pracuje s kyvadlem, ví jak provést jeho očistu. Jakoby se báli jakékoli energie, která neni jejich, i ta Ava co mektala za nesmysly s tarotovými kartami. Já zpochybňuji to, jak se ve všem obrací na kyvadlo. Je to do jisté míry lenost a strach rozhodovat se sám. Jak si psala, je to nejrychlejší způsob. Brát ho na stěhování a podobné věci, které patří do všedního života? No prostě s timhle nesouhlasim. Partnerství s Avou chápu, ale nebudu to tady rozvádět :D
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > Astearra> 

Jéje, to sis tedy musela užít zlé věci, ještěže jsi utekla po roce. Já myslím, že jsou na nás tito reptiliáni nasazení, prostě aby nám podrazili nohy. Oni nejsou lidi. Já s reptiliánem nebyla, ale byla jsem do něj zamilovaná - později se ukázalo, že to bylo technické uhranutí. Taky jsem zažila strašlivé zlo, kvůli tomu zmetkovi. NWO mělo tu technickou uhranutost jako pojistku, jak držet mou osobu na dně a znemožnit mi misi. Když jsem se rozhodla s tím zlým kozlem pohnout, doslova se spustil Armageddon.

Všechno je to jedna verbež - ani se nedivím, že se k tobě dostal, když jsi byla tak mladá, prostě po komkoliv z mise jdou. Těžko říct, co tam těm divným tvorům běhá, v tom mozku, v jejich vědomí, ale tyto bytosti jsou infiltrované a nepodléhají snad vymazávání paměti. Oni vnímají svět úplně jinak, než my.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Čtenář - 20.5. > Kikimora> 

Kryštof a Chobot? Hele neslyšela jsem zmínku, možná někdy v minulosti a v tomto ohledu já jsem trošku realistka - sama přeskakuji z květu na květ když se s těmi lidmi střetávám ale to neznamená že druhý den se už nestřetneme. Co jsem sledovala ty jeho vysílání tak o Chobotovi se nezmiňoval, a ten člověk jde po celou dobu tak mimo mě že ani netuším co po většinu doby plácal do větru 🤣 .Kryštof se ale dobře vyzná v energiích míst a z toho jsem si hodně vzala.

Grunwald je super filozof, hlavně to hned nedává jako nové životní desatero - prostě to platí třeba jen v tu chvíli kdy je to řečené a pak je to zase jen něco pomíjivého, jeho diskuze jsou tak příjemné a nedá se říci že hned každému vnucuje ty myšlenky, a právě pro tu chvíli "tady a teď" tam možná padají i ty nejzajímavější úvahy. A že on už má něco za sebou, o to cennější to je.
U Zelenky jsem jednu dobu myslela že se naučím odvádět přisedlíky (protože u mě to byla fakt nutnost), ale meditačně je pro mě zastaralá a pomalá metoda - nikdy jsem neslyšela žádnou z jeho meditací. A jo Zelenku raději poslouchat už jen ze záznamu a zrychleně :D čas je drahá komodita a on opravdu by uspal.

Helena je taky super, a u ní se mi líbí hlavně ten vývoj - dříve taky jenom Q a studium těchto věcí, no pak jí to konečně omrzelo, bylo vidět že jí to asi nic nedává a pak začala na sobě makat - přesně tímhle věřím že by mohla projít většina lidí až jim dojde jak se sesmahli u Křešové, že nějaký rouran se nepostaral o to aby se jim žilo líp, že to musejí oni sami. Je to taky jen cesta - pochopit že si zodpovídáme za své živůtky sami. Q jsem vždy vnímala jako takové bludiště ztráty času, prostě samá lákadla, všechno řečeno s takovým nábojem až bulvárního rozměru, prožívání toho že se všechno děje v zákulisí a hle, ono se možná tak dělo čištění tunelů ale zbytek bylo až fanatické, takže zase jen odvádění pozornosti. S tou falešnou GF to vnímám dost podobně - hle lidi budeme vás učit čahýnštinu, jazyk který v životě nepoužijete ale budete si pár let myslet že jo a budete v tom mořit svůj drahocenný čas 🤣

Ondra je dobrej přes to kyvadlo, chápu že to není pro každého ale viděla jsem už co lidi dělali s kyvadlem když si mysleli že to umí ale opak byl pravdou (v jejich podání je to pak skoro zbraň hromadnýho ničení), jeho metoda je pro lidi co to myslí vážně a snažil se ji udělat tak aby byla bezpečná - což většina samouků nemá a z knih se tyto informace taky člověk nedozví (např. jak si udělat ten kontakt bezpečným). Nedivím se mu že se k té metodě obrací, protože na rozdíl od jiných metod je rychlá a cílí tak nějak do černého středu problému. Také není tak úplně doceněná jeho stránka jak zdůrazňuje že bychom se neměli moc věnovat tomu co se děje ve 45. dimenzi 17 vesmíru, že je nám to úplně k ničemu - má pravdu viz Rouran a lidi co na tomhle prohlášení ujíždějí, na situaci na zemi tyhle poznatky nemají vliv. Ulítlýmu člověku tohle Ondrovo tvrzení mohou připadat jako kecy, ale on jen stojí nohama na zemi. Dá se říci že jeho učení je spíše psychologického rázu než ezo-ulítlost ani obor mimozemský. On se vážně věnuje tomu, jak si lidi mohou odstranit programy a bloky - a jak to udělat tak aby to prošlo skrze některé tlusté lebky 🤣. Já jsem se jeho kyvadlovou metodu naučila a musím říci, že kdybych na sobě tímto způsobem nezapracovala, taky bych měla ještě haldu prográmků díky kterým by mě takový ňouma jako je Rouran mohl opíjet rohlíčkem. Proto vím že jeho metoda funguje a jestli se tady děje něco skutečně pozitivního v zákulisí co je nedoceněné, tak to množství lidí které se už jeho metodu naučilo a léčí tady tiše a téměř nepozorovaně ty nemocné myšlenkové pochody co se tu dějí. Jediné čemu nerozumím je, že on a Ava jsou si tak odlišní v tomto ohledu - možná díkybohu za něj jinak by se Ava urvala ze řetězu úplně, on je totiž dobře uzemněný zatímco Ava má hlavu v oblacích. Možná že jen vnímá že je to taky její cesta a respektuje to.

Jo taky se snažím mít co nejširší záběr informací, i když přiznám se že politiku už skoro vypouštím úplně, už se z toho stala akorát taková přehlídka absurdity a psychopatie že člověk se tam ani nedozví nic užitečného pro život. Dokonce i když v televizi jely lockdowny, tak stačilo vyjít ven z baráku a hned viděl že realita je trošičku jiná, podle našeho švejkování si každý podnikal jak v mezích zákona mohl, lockdown byl jakýsi formální formální obrat v televizi a na papíře ale venku se podle toho nežilo - nebo kdo chtěl ten žil ale v mém okolí fakt ne. V telce je to jenom o odvedení pozornosti právě od života a reality a bohužel i k tomu politika slouží v poslední době, stejně ty nejdůležitější dohody jsou podepisovány tajně za zavřenými dveřmi a tam to není o politice ale o hierarchii NWO.
U příspěvku:Večerní odraz muzea na podstavci svatého Václava.
Čtenář - 20.5. > Dobrej postřeh!
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Astearra (Nový) - 20.5. > PřilítliMimozemšťani> Přesně, má v hlavě kalkul.

Nejvíc mě dostává, jak se mění její magické a spirituální schopnosti dle hosta, kterého tam má. Pobavila jsem se, když tam byla Válková a Ava najednou taky dostávala tlak na hlavu, že už jí chodí ty informace jako Sylvě, no já se málem pochcala smíchy. Škoda, že to Sylva moc neukočírovala, ale narozdíl od Avy nebo Křešovky je vidět, že tam něco v tý spirituální palici má.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Astearra (Nový) - 20.5. > PřilítliMimozemšťani> No tvl je to mazec vid :D Ty jedeš jiný bomby, já se s ním rozešla hezky u řeky. naprosto v klidu a dimenzionální válka naštěstí nebyla :D, jenom jsem si vyslechla jak by mi dal nejraději kopačku do ksichtu a že mě nikdy nikdo nebude chtít :D :D :D. Jediné kopačky dostal ode mě, ne ty fyzické. Skutečně jeden z nejkrásnějších dnů v mém životě, úplně jsem se osvobodila a byl to krásný pocit :D Nejvíc ho nasralo, že jsem se ho znovu nedoprošovala a rozešla se s ním s úsměvem na tváři :D :D Sice pak ještě chvíli okolo sebe kopal, ale účinek to mělo nulový :D Bohužel jsem se nechala ochočit, byla jsem mladá, nezkušená, naivní a upřímně i dost v té době nevinná co se týkalo vztahů.
Nějak se mu mě podařilo na určitou dobu psychicky zlomit. Byla jsem pořád unavená, nikdy jsem si nebyla jistá s jakou náladou přijde. Spát jsem s nim nechtěla a myslela jsem si, že je chyba u mě, no časem se s jinými partnery ukázalo že ne. Kdykoliv jsem se snažila bylo to špatně, ba ještě víc mě deptal. Pořád vymýšlel nějaký drama,byl neustále nějaký problém. Pořád jsem "musela" něco vysvětlovat a obhajovat se, nikdy jsem nevěděla kdy mu přepne. Měl třeba i mega radost z toho že házel míč na hlavu mému pejskovi a smál se když u toho stáhnul ocas a uši. Byl fikaný, vydeptal mě a pak mě za to "odměnil" úsměvem a objetím. Psycho :D

Tak já to říkám s tím Anubisem tak naschvál ze srandy. Souhlasím s tebou :)
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > Kikimora> 

Jo, tak to tady je. Technicky to funguje tak, že když se reaguje na větvenou diskuzi, tak se celá posune dolů a příspěvky dané rovnou, bez větvení, zůstanou někde nad tím. Někde, na jiných webech, je to obráceně. Ono to tu původně nebylo dělané na diskuze, kdysi dávno to bylo určené na krátká hodnocení a pro diskuze byla řešená sekce "forum". Protože ji úzkostlivě zavřeli pro veřejnost, čímž zabili diskuzi, je nutné dělat všechno najednou, vkládat příspěvky a diskuzi v jednom.
Zase se jim tady osvěžily možnosti a laťka se zvedla :-)
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > Astearra> 

Taky mi reptilián zamotal život, byla jsem do něj dlouhodobě technicky uhranutá. Taky se mi stávalo, že když jsem ho viděla, najednou mě popadla těžko vysvětlitelná hrůza. Psychický popis dokonale sedí, krásně jsi to vystihla. Asi mi technicky vyžahli půl mozku, protože byl ohákovaný signem 666, v čísle telefonu i SPZ a já do něj byla stále blbá. Když jsem si jednou řekla "a dostanu ho z hlavy stůj, co stůj", tak se odstartoval velký proces, který později vyústil v Armageddon, dimenzionální válku :-D

A s Anubisem - já mám s tímto božstvem spíš negativní zkušenost, jenže to můžu říct o skoro všech božstvech. To je z dob, které byly v tomto fofru dřívější, prvotnější, chaotickou fází. Vůbec nevím, na koho jsem se naladila a jestli to byl ten Anubis... vlastně se mi podařilo z tohoto božského blbince včas vystoupit a přestat se horečně seznamovat se všemi, kdo kdy vstoupili do dějin skrze nějakou mytologii. Od egyptských božstev jsem dala brzo ruce pryč, tam je vždycky nějaká zrada. Starý Egypt byl dost prohnaný a komplikovaný.
Tento labyrint nejrůznějších bohů mohla být psycho-operace, nejen ze strany "normálního" přízemního nacistického NWO, ale i ze strany infiltrovaných mimozemšťanů.
Takže se vůbec nechci hádat, co je vlastně Anubis.
Záleží na tom, co v tom člověk vidí, na jakou kvalitu ducha se naladil, kterého mimozemšťana kde popotáhl.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Astearra (Nový) - 19.5. > čtenář> On je reptilián jak vyšitý, stačilo by ho dát do terárka ještě s Bartošem, bratříčci. :D :D :D

Kdysi dávno jsem chodila s reptiliánem a vydrželo to rok. V té době mi bylo 17 a o vesmírných rasách jsem neměla páru, neuměla jsem je poznat, řešila jsem jiné věci.

Oni umí být opravdu velmi ale velmi charizmatičtí, přitahují materiální blahobyt a většina lidí jim to sežere, protože se umí dokonale přetvařovat. Falešná empatie, zájem apod. Sledují pouze svoje vlastní zájmy. Milují být středem pozornosti, je pro ně důležitá určitá pozice ve společnosti, hlavně aby oni vypadali co nejlépe v očích ostatních. Když jim v něčem oponujete a máte pádné argumenty, tak to proti vám obrátí, pokusí se obrátit i okolí a nemají záklopku, jsou vyloženě zlí. Mají v sobě silný pocit nadřazenosti.

Mají potěšení, když si najdou bytost, kterou můžou psychicky deptat a umí vycítit, když jdete vibračně vzhůru a začnou vás shazovat. Nemají absolutní soucit, chyby nedělají, jsou hodně animální a pudoví. Kolikrát se jich ani karma netýká. Ten se kterým jsem byla já neměl ani srdeční čakru. Jo a mimochodem na to že by furt lezli jenom do postele tak v ní stojí za hovno... :) :D :D

Je ale velmi důležité si uvědomit, že ne všichni reptiliáni jsou zlí. Jsou mezi nimi i hodní s čistým úmyslem, nejspíš jich není moc, ale jsou tam. Proto já osobně apeluji na to, že temnota se ne vždy rovná reptiliánovi, nebo šedivákovi či annunakovi. Existuje tolik ras a reptiliáni s annunaki a šediváky se stali oblíbeným terčem. Hlavně neukazujme na sebe ale na ostatní.

Beztak náš světelný osvícený a všemocný Aurí dostal od Anubise na prdel za ty bludy a co tam vymýšlel. Takže já říkám...Team Anubis :D :D :D
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 19.5. > DELTA 2> jak jinak :)
U příspěvku:Pigi čaj
F.N. (Stálý) - 19.5. >
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 19.5. > PřilítliMimozemšťani> Ale když si dam filtr, vas prostor/poznámky...tak tam v tom reagovat nejde asi, co? Kliknu na "nové" a šup jsem u celého článku a stejně to musím dohledat, abych dala "reagovat"
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
DELTA 2 (Občasný) - 19.5. >

(Samozřejmě ne ty trapky z U.S. Army)
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter