Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 15.9.
Jolana
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Cestopis
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 2.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
Čtenář - 15.9. > To jsem moc ráda, že jsi moc zvědav, protože to moc znamená, že tě moc potěším, mooc sklerotický Jaroslave.

Když si letem světem projedeš sekci literatura, zjistíš, že jsi doslova posedlý Bohunou, kterou omíláš v nadpisech, úvodnících, komentech a mnohdy i samotných "dílech".

Do Bohuny nahodile nadáváš zcela nevinným autorům, jimž prostor pod říkankami znesvěcuješ dalšími bludy o Bohuně.

Asi chceš, abych tě četla, když mi neustále něco věnuješ a když mě vidíš prakticky v každém, kdo sem hodí nějakou říkanku.

(V každém kromě sebe, ale to se může změnit, vzhledem k tvé neutuchající krizi identity a také vzhledem k tvé latentní homosexualitě, vyčerpanost z jejíhož popírání ventiluješ nenávistnými výpady vůči teploučkým sluníčkářům. Ostatně i přezdívka tvého alterega hovoří sama za sebe. Konečně svobodné doznání. Tančení striptýzu atd. Samozřejmě pod průhlednou rouškou křečovité nadsázky.)

Nebo ne?

Buď neklidný. Já tvou poezii určitě nečtu stále dokola. Když někomu odpovídám pod tvým příspěvkem, započítá se to jako zobrazení. To ale neznamená přečtení básně.

Promiň, že sfoukávám svíčku tvé naděje, že tě někdo opakovaně čte, ale opakovaně se lid přichází jen bavit. Tu mezi sebou, tu s tebou, obvykle jen tebou.

Jsi Jarku dobrý terč, protože se vztekáš a plácáš kraviny. Nikomu to však nezazlívej. Sám jsi pokřivený kokůtek s klikatou a sukovitou žilou.

Dobrou noc, a věřím, že zítra tady budou nejméně tři nové říkanky, kterým se můžem zasmát.
U příspěvku:mému fauňovi
analfagot (Stálý) - 14.9. > Neodpovědělas, jestli jsi Poslední Inka? Já už to vím, tak se přiznej i ostatním! Jsi li navíc i Bohuna, tak máš chyby v mě-mně, ale nejsi li, tak je mi to fuk, no a co se týče vulgarit, tak ty ti opravdu nejsou cizí, pozurážíš-li někoho, koho neznáš a jeho dílu se ani náhodou nepřibližuješ, pak je to i vulgarita, ale především sprostota a důkaz nezměrný hlouposti a nepokory... Takže pod jiným nickem se stejným programem, stejnými chybami v poezii jedeš dál, za minule ses neomluvila, teď to taky nezvládneš, tak nám pověz jak se ti zamlouvají videa Bohuny? Netopýr, stříkačka a Bohuna na refíži?
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
analfagot (Stálý) - 14.9. > Stále jsme nedostali odpověď PROČ N@S ČTEŠ STÁLE DOKOLA, JSI NEUSTÁLE PŘIPOJENA NA JULIÁNA A TEĎ I NA MĚ, KDYŽ SE TI NAŠE POEZIE NELÍBÍ!????
Tak na tu odpověď jsem fakt hodně zvědav!!!
U příspěvku:mému fauňovi
Čtenář - 14.9. > vlas.ta.há> Opravdu tam? Nákupní seznam - může být?
U příspěvku:mému fauňovi
vlas.ta.há (Nový) - 14.9. > čtenář> ... pište si tu, co potřebujete :)
U příspěvku:mému fauňovi
Čtenář - 14.9. > vlas.ta.há> 
mluvíte na mně


Inu, jsi-li k světu a souložně upovídaná, rád si na tobě pokecám


můj prostor je i váš prostor ... :)


Miluju pohostinné vaginy!


vulgarity mi ani tak nevadí


O to raději využiju "tvůj prostor".


Tvůj Vlastimil


U příspěvku:mému fauňovi
vlas.ta.há (Nový) - 14.9. > Děkuji za všechny reakce na mou tvorbu a omlouvám se, že neodepisuji adresně na každý koment, nemám úplně přehled, v kterých komentářích spolu diskutujete a v kterých mluvíte na mně.
Děkuji za všechny rady a nápady, jak tvorbu zlepšit, jen se omlouvám těm, jejichž komentář jsem nedočetla, vulgarity mi ani tak nevadí, jako mi přijdou ztráta času.
Ale klidně si tu pište, co potřebujete, diskutujte, vyměňujte si názory - můj prostor je i váš prostor ... :)
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
Čtenář - 14.9. > čtenář> No jedině tak, protože kdyby cokoli četl, a to hlavně po sobě, tak by i hňup jeho kalibru postřehl, že fakt není co ukrást.

Navíc je to přesně naopak. Jarynek je ten, kdo se opičí. A fest.
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
Čtenář - 14.9. > čtenář> Hlavně jak může vědět, že mu kdo krade nějaké myšlenky a glosy, když to nečte?
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
Čtenář - 14.9. > analfagot> :D

"mi to nečtem"

A komu to teda čtete, pane idiot?
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
analfagot (Stálý) - 14.9. > A co je vrchol trapnosti, že ty nejen kradeš naše básně, ale ty opakuješ naše slova, naše glosy a myšlenky, prostě trapné!
Komu to píšeš, když mi to nečtem? Hele, co ten netopýr, už odletěl? Nepiš, prostě si ho zas vyfoť!!!
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
Čtenář - 14.9. > čtenář> Pusa se nesklapává, ale otevírá, to nevíš?
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
Čtenář - 14.9. > čtenář> Sklapni!
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
Čtenář - 14.9. > analfagot> Když už chceš někoho opravovat, tak bys měl napsat, že se získává, ne vyhrává. Ale ona se reálně vyhrává, protože laureáti jsou vítězové úplně stejně, jako jsou vítězové ti, kteří získají českého lva.

Podstatné je, že ty jsi opravdu vylízaný. A ledva dostaneš šanci udělat se aspoň trochu důležitý, stejně se ztrapníš.
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
Čtenář - 14.9. > analfagot> Kdyby se udělovala Nobelova cena za blbost, Jarda by ji fakt vyhrál.
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
analfagot (Stálý) - 14.9. > čtenář> Nobelovka se nevyhrává, ale uděluje! Jsi hnidopich a tohle fakt nevíš?
Strč hlavu do hajzlu, to je trapas!
U příspěvku:mému fauňovi
analfagot (Stálý) - 14.9. > Myslím, žes chytila otřes před podzimem v barokním chrámu kosočtverců! Já asi umřu, to je zas hlína! A ty fakt nemáš žádnýho chlapce ani kamarády, že musíš votravovat a mluvit sama se sebou? A divíš se? Kdybys chtěla poradit s poezií, tak řekni, jinak už se to zas nedá číst!
U příspěvku:mému fauňovi
analfagot (Stálý) - 14.9. > Super příběh, asi jako tvé veršíky, dost nudné, zmatené, prostě zaprděné!
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
analfagot (Stálý) - 14.9. > To je možný, ale ty už budeš dávno mrtvá... Nevotravuj ani tady, musím se soustředit na strip!
U příspěvku:BOHUNA HOUSKOVÁ alias vlastní sestra sádla - BOHUNO, TY VEMENO!
j.f.julian (Stálý) - 14.9. > Pobavilas, ale už stačí, už mě tedy nečti, nehltej a máme klid oba. Snad jsi to pobrala ve své velikosti!
U příspěvku:BOHUNA HOUSKOVÁ alias vlastní sestra sádla - BOHUNO, TY VEMENO!
Čtenář - 14.9. > j.f.julian> Jaromíre, neztrácej čas snahou legitimizovat kostrbatý rytmus svých banálních říkanek projekcí své přízemnosti do velkých duchů.

Ano, vím, že nejsi excelentní básník. Nezlobím se na tebe. Na pozadí tvého neumětelství lépe vyniká talentovaná lehkost autorů, kterým je skutečně dáno pohnout lidskou duší.
U příspěvku:BOHUNA HOUSKOVÁ alias vlastní sestra sádla - BOHUNO, TY VEMENO!
j.f.julian (Stálý) - 14.9. > Bohuno, přišel jsem na to, kde děláš chybu.
Protože jsi povrchní blbka s celulitidou, vždyť jsi vlastní sestra sádla, tak čteš básně i posloucháš muziku povrchně. Jak se ti to nelíbí ihned, napoprvé, tak odkládáš a zavrhneš. Jenže ta kvalita v čemkoliv se většinou ukrývá pod povrchem. Na 3tí pokus ji možná objevíš, i když ty... proto se ti líbí říkačky s pravidelným rytmem a stejným počtem slabik a písně od Vaška a Evy. To je ok, nemůže být každý hlubokým člověkem, ale ukazovat nám svoji mělkost, kritizovat veřejně to, co jiní lidé vidí, je sebevraždou, pošetilostí a ukázkou nevyzrálosti a hlouposti... Proč to píšu člověku, ktetý nezná pokoru a nemá soudnost, že? Také pošetilost, vím, tak třeba máš aspoň pevný trojky, co není v hlavě... na tom videu to však nevypadá... pa, puso! Tobě se jistě líbí texty Marpa, co? To víš, takový excelentní básník nejsem... Sory, jako
U příspěvku:BOHUNA HOUSKOVÁ alias vlastní sestra sádla - BOHUNO, TY VEMENO!
Čtenář - 14.9. > j.f.julian> To je bezděčná reklama na Babišovu stranu. Jak říkám, Jarda je prostě blázen.
U příspěvku:BOHUNA HOUSKOVÁ alias vlastní sestra sádla - BOHUNO, TY VEMENO!
j.f.julian (Stálý) - 14.9. > Demi Lovato tvrdí, že celulitida je normální... No nevim, já ani moje holky ji nemaj, to zavání Minářem, sluníčkáři, za chvilku nám Bohuna začne tvrdit,že blbost, hloupost a Malost je normální taky. ANO, PRO VÁS ANO! Tu tvoji nám Bohuno prosím neukazuj, zapřísahám tě na Mináře, toho génia malomocných!
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
Čtenář - 14.9. > čtenář> Trojčata. Jarda nikdy neměl holku, ale pak se na něj štěstí usmálo a genetická vada mu seslala hned tři najednou.
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
Čtenář - 14.9. > j.f.julian> A to se mi na Jarinovi líbí. I když získal olympijskou medaili v moderním pětiboji, i když vyhrál nobelovku, i když se z něj stal sklerotik, Sagiho si pamatuje dál. Sagi, Jarda nezapomene! Sláva je pomíjivá. Jednoho dne, za mnoho a mnoho let, už tě puberťačky nebudou mít na plakátech v dětském pokoji. Ale ve stařeckém oddělení Bohnic, tam, nad klecovým lůžkem této nebohé entity, pro tebe vždycky bude místo.
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
Čtenář - 14.9. > j.f.julian> Snad holky. Nebo jsou to siamská dvojčata?
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
j.f.julian (Stálý) - 14.9. > A na Sagiho nemám důvod zapomínat, pro tebe jen sexsymbol, kterého máš vylepeného v pokojíčku a na kterém si na hajzlu šponuješ šálu, pro mě člověk, a budu se opakovat, který něco dokázal! Je jen tvá blbost, že jsi povrchní rasista, Bohuno, vlastní sestro sádla! A jako povrchní blbka nezapomeň upozornit svět na čárky... Nene, nebudu sprostý, nechci tě mít na svědomí, stejně brzo umřeš, a nebude to hezké, tak to vidím, to není mé přání, jen že vidím do lidí i podle jejich psaní, ale chápu, že to je moc složité pro pizdu, která není schopna přečíst báseň... Už bevotravuj, jdu žít...
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
j.f.julian (Stálý) - 14.9. > čtenář> Děkujem za tvůj koment, jen dokazuje tvoji Malost! Jako u poezie, ty nepoznáš krásu i kdyby tě kopala do hlavy!! Kritizuješ tmavou holku, která na rozdíl od tebe něco umí, ale aby ses ukázala na to jsi SRAB, prostě typický MALÝ ZAPRDĚNEC!
U příspěvku:BOHUNA HOUSKOVÁ alias vlastní sestra sádla - BOHUNO, TY VEMENO!
j.f.julian (Stálý) - 14.9. > A protože nejsem demokrat, jako Česká televize, tak vyváženost je pro mě přirozená. Čt už padá v té své vyv@ženosti na stranu, když vyvažují Fialu Kalouskem!
K zblití! https://youtu.be/krzYXRSuaWQ
U příspěvku:Tak co, MINÁŘI?
analfagot (Stálý) - 14.9. > čtenář> S tím rasismem jdi k Bohuně, tady si nebrnkneš, blbko, jen ti to přitíží, my jsme si srandu nedělali, máš TO!
Udělej si novej nick a povídej si sama, sem nelez, nelez mezi umělce, nepleť se mezi dospělé!
  <<< předchozí 
2.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter