Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 29.2.
Horymír
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Cestopis
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 2.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
j.f.julian (Stálý) - 26.2. > HH
U příspěvku:Stan
Místyflus (Občasný) - 26.2. > čtenář> Vidím že umíš přijmout kritiku. Vím co by ti řekl julián. Že jsou pisálkové, kteří smotaj verše dle všech pravidel a pak jsou básníci. On by ti to vyargumentoval, já to řeknu neučeně, ale význam je stejnej. Ty stojíš zřejmě na začátku, tak jsi neúprosný, což tě neopravňuje bejt sprostej, takže na tebe mrdam!
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
Čtenář - 26.2. > Já to neumím napsat tak vzletně a v pentliČkách jako Julián, já ti to řeknu, ty vopruze bohuno na tvrdo!
Jestli tady budeš ještě chvíli votravovat, ty zkurvenej buzerante, tak ti rozjedu palici hasákem!
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
Čtenář - 26.2. > Ó jak nudlajzníkovi křivdíš. Jednou (možná 3x) dostal déčko i od zendricha, dvakrát od redaktora martina a v jeho sbírce je i jedno doporučení ZLATÉ, déčko od egila! No kdo to má?:)))
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
Čtenář - 26.2. > čtenář> nech ho byť jíťo. zatim si nadělil jen dvě déčka, obvykle dává aspoň tři. nudlajzník jde do sebe, nech ho byť jíťo:))).
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
Čtenář - 26.2. > nudlajza, no
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
j.f.julian (Stálý) - 26.2. > Díky za potvrzení mých slov! Proč já mám ksakru vždycky pravdu, až mě to děsí...
DNES, asi dnes, sem připojím pár vizí, předpovědí, které vidím po klinické smrti, a není to nic hezkého, avšak zase to řeší spoustu zla na tomto světě, jako jsou ignoranté, Milion chvilek ap...
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
Čtenář - 26.2. > j.f.julian> Klasika. Nudlajz a jeho vymyšlený milenky Hegerová, Vondráčková nejstarší, Bohdalka po kremaci a podobné. Nudlajz, no.
U příspěvku:Stan
j.f.julian (Stálý) - 26.2. > Tak tady se musím zastavit až budu mít víc času. Tahle reakce hodně promlouvá o člověku, tedy i autorovi. Už asi posté se budu opakovat, ale co bych pro talentovaného neudělal... Je ovšem diskutabilní jestli pochopí moji dobře míněnou radu, jestli toho bude schopen, uvidíme.
Všechno chce svůj čas.
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
j.f.julian (Stálý) - 26.2. > BOHUŇO, DĚLAL JSEM DOST DLOUHO PSYCHOLOGII NA TO, ABYCH POZNAL ŽE JSI NEVYROVNANÁ PSYCHOTIČKA SE SKLONY K SEBEPOŠKOZOVÁNÍ.
Je rovněž jasno, že ti bylo v dětsví ubližováno, patrně docházelo i k násilnému zneužívání se kterým ses dodnes nevyrovnala.

Proto nevěříš ničemu kladnému a vše považuješ za podvod a přelud, za faleš, vypočítavost atd.
Až uvěříš, že láska a třeba jen umělecká náklonnost, opravdu existují, budeš vyrovnanější a život KONEČNĚ PROŽIJEŠ!
Tím si však u tebe, jako narušené osoby, nejsem jist. Vše soudíš dle sebe, každý není takový bloud, má své koníčky, cíle, dokonce i známé a lásky. Lidé ho mají rádi, takže ho ani nenapadne někomu škodit, posmívat se, urážet ap. Žiješ ve svém ubohém světě a já ti ho nezávidím. TY MĚ FAKT NEZAJÍMÁŠ, TAK MĚ VYNECH A ZAPRACUJ NA SOBĚ. Zkus víru, ta by ti mohla pomoci z bídy duše, z marnosti žití, z Malosti ve které se utápíš, která tě stravuje a noří do zoufalství, bulímie a nenávisti k úspěšným...
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
j.f.julian (Stálý) - 26.2. > Tak vidíš, my nevinně o poezii a žárlivost vyhřezla z hlubokého hrdla Tondy, která se nezvládne ani přihlásit.
Helen, to je ok, já si vážím tvé upřímnosti a soudnosti, která puberťákům tak schází. To je ovšem přirozené, nenahrazují-li si to sprostotou a žárlivosti, což není důkaz nevyzrálosti, nýbrž hlouposti a absence skutečného citu. Ahoj, j.
U příspěvku:Stan
netWoor (Občasný) - 26.2. > Místyflus> :)))))

Rým je zvuková shoda koncových hlásek (v českém verši obvykle od samohlásky poslední rytmicky důrazné slabiky) na konci veršů nebo půlveršů.

Už jsem tady potkal pár zajímavých lidí, jsi jistě jedním z nich. Já jsem jen učedník, jen vypravěč vtípků. Omlouvám se, jestli jsem ti zlomil jazyk hned v úvodu. Můj blábol evidentně produkuje bláboly další, proto jsem raději vložil definici rýmu... A děkuju za návštěvu.
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
Čtenář - 26.2. > 1 helen> Ahoj moje milá Helen. To je jedno, že jsem si tě jen vymyslel, hlavně že mně někdo miluje. Jsi tak krásná helen, a že jen v mejch představách 60-40-60, to nevadí. Tvůj Psík Jaroušek 20-20-20
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
1 helen (Občasný) - 25.2. > Jaroušku, já to vážně neumím, tak se tu nebudu ztrapňovat před diletanty, kteří to sice taky neumí, jako ty ale nikdo, ale dělaj chytrý, že tomu alespoň rozumí. Mně stačí k naprostýmu uspokojení tvá poezie, ahoj, helen
U příspěvku:Stan
Čtenář - 25.2. > Místyflus> Sám jsi (veledůležitý) blábol. Použití nevokalizované předložky je v případě "s ženou" naprosto běžné.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
analfagot (Stálý) - 25.2. > A kdyby Bohuňa vyndala i kokozy z blůzy a na Totemu by zavál odér měsíc nemytých kuřecích pysků, pak by svět prozřel a v Česku by konečně začali nosit roušky a poševní beranice!
U příspěvku:Namlouvám
Místyflus (Občasný) - 25.2. > něco na tom je, jen nevím jestli byl záměr čtenáře uštvat tím tempem... Pauza na nadechnutí a strávení verše by bodla, takhle mi po přečtení zbyla jen dušnost v hubě, žízeň a bohužel prázdný pocit po slovech. Nebufu to bodovat, protože to je subjektivní dojem, asi bych to rozporcoval, aby víc vynikla podstata, je-li tam nějaká. D, aby se mohli vyjádřit i jiní, zejména názor net wora a jfj by mě zajímal.
U příspěvku:Stan
Místyflus (Občasný) - 25.2. > tady je blbě už ten začátek, nelze začínat slovy která nejdou vyslovit ani recitovat
MUŽ S ŽENOU je blábol!
Pouze muž se ženou, a nejde li ti to do rýmu, tak se musíš víc snažit! Na blábolu nelze postavit poezii, ale zase jen blábol, jak napsal Vrchlický.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Místyflus (Občasný) - 25.2. > Bohuno, ty máš infekci poševního terénu? Kdepak ses nakazila ty kazatelko mravnosti a čistoty, kdopak ti vystřílel boudu? Čekám na odpověď! Všichni čekáme!
U příspěvku:Má NEJ BOMBA
Místyflus (Občasný) - 25.2. > Bohuno, ty máš infekci poševního terénu? Kdepak ses nakazila ty kazatelkomravnosti a čistoty, kdopak ti vystřílel boudu? Čekám na odpověď! Všichni čekáme!
U příspěvku:Do věčnosti
František Vyrut (Stálý) - 25.2. > zkouška> Možná jsi trochu /z/degenerovaná sama sebou.
U příspěvku:modlitba
neandrtalec (Stálý) - 25.2. >
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
Čtenář - 25.2. > zkouška> Když autor právě nepíše o svém zítřejším úmrtí, máme tu aspoň výhružky pozítřejšího vydání memoárů.Představa tohodle a tohle slyšet přednášet, to je teda něco. Ale julek za námi do jindřišské věže nepřijde, protože bojí. Tak to je.
U příspěvku:Do věčnosti
František Vyrut (Stálý) - 25.2. > zkouška> Právě ta poezie a a touha tam je. Co kdyby ses zamyslela nad textem, jeho skladbou?
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
Čtenář - 25.2. >
- a lábuse znáš?
- oba júheláky.
U příspěvku:Do věčnosti
zkouška (Pravidelný) - 25.2. > Co má být? Nic. je to tvoje věc. Ale když s tím lezeš ven, je oprávněná otázka, proč tak píšeš. Z touhy dělat poezii to asi nebude. To bys psal jinak. Tak proč?
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
zkouška (Pravidelný) - 25.2. > Juliáne, bylo by pěkné, kdyby ses u Holana také něco přiučil, když už jsi jediný na světě, kdo čte poezii. Na tu recitaci se těším. Před několika lety jsem tě zvala na čtení, ale ty ses vymluvil. Čtenáře bych nepodceňoval. každy má svůj rozum.
U příspěvku:Andělská
j.f.julian (Stálý) - 24.2. > začátek je supr, asi od půlky už ne.
U příspěvku:Proroctví Baby Vengy
zochrova (Stálý) - 24.2. > zajímavé
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
analfagot (Stálý) - 24.2. > Sorry Járo, já to taky vydržel jen 1 den!
Vím že žertem říkáš, že píšeš pro čtenáře 70+, ale je v tom hodně moudra, což se potvrzuje hlavně na jiných webech. Tady ty diletanty by měl trochu protřídit koronavirus.
Krasota járo!
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
1 helen (Občasný) - 24.2. > neber to že nerespektuju tvé přání ale po tom co predved ten net vor musím. Báseň převyšuje všechny ostatní zde asi o kilometr. Myslím že tu máme dalšího ješitnýho Mistikuse.
Opět mě dojala. Ale chápu, že v jídelních vozech fandí jiné dětinské poezii.
  <<< předchozí 
2.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter