Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Středa 25.5.
Viola
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 2.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 25.5. > PřilítliMimozemšťani> No a včerejší vysílání Andrey, tak to je totální trága a tam je to definitvní. Od cca 40 minuty je to zajímavý. Auroran tam řekl, že zjistl, že Elena nekomunikuje s GF. A ať to dokáže a řekne nějakých 33 jmen hlavních MZ představitelů GF. Že jediní kdo mají napojení na GF je on, Collier a Megan Rose. A že Elena má opravdu čip, ale že jí ho přeinstalují když bude chtít, aby se na tu GF napojovala i ona. Andrea řekla, že je chudák Elena, je tak citlivá a když je rozčílená, tak nereaguje jak by reagovala normálně. Ale že se to určitě vysvětlí. No a Auroran řekl Andree, že by v tom s tou Elenou měla pokračovat s těmi videi. No tak jedním dechem řiká, že je napojená bůhví koho a pak dodá, aby ta její videa stejně překládala a dávala lidem :-)) Tam je to zabitý, the end. Ona je strašně naivní, klidně ať si v té iluze přetrvává. Ta nikdy nepochopí, to je jasné po tom včerejším vysílání. Nemá napojení na nic, jen tu svoji iluzi.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 25.5. > PřilítliMimozemšťani> Taky si nemyslim, že by nás Rusko ohrožovalo. Jen jsem si vzpomněla na Chvátala, který ve vysílání řikal, že se k němu dostala informace, že Putin se už nasral a řekl, že zveřejní všechny informace o tom co našli na Ukrajině a globální plány depopulace lidstva. Tak si řikam, jestli to nemá souvislost. Ale jestli vyhlásí válečný stav, tak je jasný, že vznikne panika, lidi vezmou útokem obchody, a jen se potvrdí, že Fiala jede podle not USA a že klidně zatáhne obyvatele do války. Mam v sobě takový vnitřní třes z toho všeho a řikam si, kam až jsou schopný to vyšroubovat.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 25.5. > Kikimora> 

No, tak o tom nic nevím. Podle mě jde o to, za každou cenu vyvolat nějakou válečnou hrozbu, aby nám mohli vzít práva, chtějí zničit tenhle národ, Fiala je nástroj sudeťáckých Němců a Rusové nás v současnosti rozhodně neohrožují. Ti zabavili biologické důkazy o zločinech západu, pochytali Azovce a s nimi všechny ty generály NATO, co mezi nimi neměli co dělat.
Je fakt, že tu válečnou situaci nesleduju, protože naše média nám tvrdí, že 3 měsíce ukrajinci hrdinně vyhrávají a že je tam válka, pravda je určitě někde úplně jinde, to je jasné snad už i malému dítěti. Prokázali se mnoha lžemi.
Tak to už nesleduju.

Ale vůbec nemám jakýkoliv pocit, že nás Rusové jakkoliv ohrožují, i když nasraný na tenhle odporný národ asi být musí.

Tak jakékoliv vyhlašování jakéhokoliv válečného stavu jde brát pouze jako další snahu nainstalovat NWO, hladomor a vzít nám naše práva.
Nic víc. Vláda to s námi nemyslí dobře. Této vládě se nedá věřit vůbec nic. Nedá se věřit odborníkům, medicínští odborníci selhali na plné čáře. Nedá se věřit ani armádě.
Všehno jsou to zaprodanci, co jsou proti lidem a vlastnímu národu.
Takže bych si od toho vůbec nic pozitivného neslibovala, jakékoliv vyhlašování válečného stavu a utahování šroubů slouží NWO, nikomu jinému.
Rusové nás neohrožují, to je gigantická lež.


A co říkáte na Křešovku, její pokračující se milískování s Auaroranem, do toho pokračující překlady Elenky a její neuvěřitelný výrok:
"Nenechme si brát iluze?"
:-)
Jestli jsem si o ní myslela ještě něco aspoň trochu pozitivního, tak poté, co jsem shlédla její úvod k 7. dílu rozhovorů s Auroranem už se musím jenom smát, nebo brečet.

Taková piča rozvorala veškerou exopolitiku na českém webu s filosofií:
"Nenechme si brát iluze".
Jo, to je určitě motto člověka, kterého zajímá pravda, neuvěřitelné.


U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Astearra (Nový) - 25.5. > PřilítliMimozemšťani> Jo přesně, souhlasim.
U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Kikimora (Nový) - 25.5. > Palach> Andor Šándor včera hodil na FB, že 26.5. v 11:00 bude důležitá bezpečnostní výzva občanům ČR, jež bude součástí konference. Na FB dávají lidi příspěvky, že nad Prahou létají vrtulníky a stíhačky, vojáci dělají výsadky s padáky. A u Přeštic jsou od minulého pátku vojáci, prý hlídají rozvodnu vysokého napětí. Maďarsko prý vyhlásilo stav válečné nouze.
U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Kikimora (Nový) - 25.5. > Palach> Dezinformace je opak cílené pravdy :D To snad neni možný ani :-)
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 25.5. > PřilítliMimozemšťani> Něco se děje. Andor Šándor včera hodil na FB, že ve čtvrtek sdělí v 11:00 důležitou bezpečnostní výzvu občanům ČR, jež bude součástí tiskové konference. Píše: "Vaše bezpečnost je pro mne prioritou. Situace není jednoduchá, ale má řešení. Pak příspívali na FB včera, že nad Prahou lítají vrtulníky, stíhačky a vojáci dělají výsadky s padáky. A u Přeštic jsou už od pátku vojáci, údajně aktivní záloha. Hlídají tam rozvodnu vysokého napětí. A Maďarsko prý vyhlásilo stav válečné hrozby. Nemáte někdo taky k tomu něco?
U příspěvku:kkkl558lk5.l. 02.verze
Čtenář - 25.5. > Zatím se mi nepodařilo ani jednu tvojí hádanku rozluštit.
O čem to mělo být, v čem pinta, nedejbůh humor? Nevím, prostě nevím.
U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
analfagot (Stálý) - 25.5. > přesně, tenhle pablb NIC NEUMÍ a závidí nám juliána i dlouhý tlustý péra!
U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Palach (Pravidelný) - 25.5. > mám pravdu čobole, že? A jestli ne, tak nám dej svoji fotku i s rodným číslem, šmejde!!
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.5. > čtenář> 

Jo, popisuje to myslím si tak, jak to zhruba funguje, hodně vědecky. Intuitivně člověk cítí, že to tak je, že hmota je sražená podstata z vyšších dimenzí. Že duch sestupuje do nižších dimenzí a tvoří si tam své formy.
Jen ten prvotní okamžik, kdy se tak stane, je zahalený mystériem, nedokážu si to úplně představit.
Jak mluvil o odstřižení od zdroje, vyšších dimenzí, takové nebezpečí jsem vnímala během války taky, bylo to opravdu příšerné, hnusný pocit. Ale jak jsem to pochopila, tak tomu bylo zabráněno s celým lidstvem, tzn. zemřelí mohou normálně do nebe, do vyšších světů. Ale předtím hrozilo, že zůstanou uvězněni a budou okamžitě bez odpočinku svrženi do další inkarnace, nebo zůstanou zavření v astrálním prostoru planety. Ale to hrozilo všem, bez rozdílu, hrálo se o celkový osud rasy a planety. Tak myslím, že když mohou všichni po smrti volně odcestovat do své duchovní domoviny, i kdyby potřebovali k vývoji ještě svět nižších dimenzí, už by neměli být vystavení takovému nebezpečí.

Jinak jestli Chvátal mluvil o očkování ve vztahu k duchovnímu vývoji, to mám pocit, že na SV poslední dobou ne, jednou naznačil, že má fůru informací o vakcínách,naznačil riziko mutací atp., pak se ale asi s Hlávkou dohodli, že nebudou tahat tygra za ocas, prostě pak o tom nemluvil.


U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.5. > čtenář> 

To s Putinem mě mile překvapilo, byla by to schůdná cesta. Myslím, že Rusové mají důkazy o biologických výzkumech a vývoji nemocí a s tím, jak pochytali Azovce, budou mít určitě daleko víc průkazmých důkazů o akcích NWO. Kdyby jakkoliv vystoupil proti globalistům tak, aby se celá věc musela začít řešit, nahlodalo by to víru v náš systém myslím už fatálně. Mohlo by to souviset i s přípravou na kontaktní událost Galaktické federace. Kéž by, uvidíme.
Ještě jsem to nedoposlouchala, je to náročný díl na chápání :-)


U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Palach (Pravidelný) - 24.5. > BOMBA! KONEČNĚ to z nich vypadlo!!!

https://fb.watch/dcWr6KQ2ra/
U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Palach (Pravidelný) - 24.5. > https://aeronet.news/exkluzivne-ceske-drahy-se-pripravuji-na-vyhlaseni-valecneho-stavu-v-cr-zamestnancum-je-prave-rozesilana-nova-smernice-s-ucinnosti-od-23-kvetna-ktera-stanovuje-casove-limity-a-lhuty-pro-svolavani/?fbclid=IwAR1A2uJEkzSeIT9-POJ8qsNo4AF5UnrzkFHmO5ROR9WOVGU0YSp9HCPQ_oE
U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Palach (Pravidelný) - 24.5. > inteligence Slováků přesahuje i fašisty Fialovo vlády! Tohle bych pustil ve smyčce po celou noc tomu zasranýmu fašistickýmu slovákovi co tu obtěžuje!

https://fb.watch/dcVtZA-uR2/
U příspěvku:Rozdíl mezi Čechy a Slováky
Palach (Pravidelný) - 24.5. > https://www.facebook.com/100043980340177/videos/534087981605829/
U příspěvku:Ranní abstrakce
Čtenář - 24.5. > Hejno kobylek?
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 24.5. > PřilítliMimozemšťani> 

No, nevím toho o Izraeli moc - ale prostě Izrael ne? tam mají očerňování pravé GF asi v popisu práce. Takže bych ani neřekla že je to prostě omyl že si naběhl, ten bude mít zdroje od NWO a bere to jako koncovou věc a jen to předává dál.

Jinak Chvátal na začátku videa naznačoval že Putin možná za chvíli rozsekne pravdu od nepravdy právě s existencí GF - to by bylo zajímavé. Původně to sliboval Trump tím jak podepsal dokumenty o odtajnění. Evidentně se to do pandemie nehodilo no...

Jo ať si každej Jouda z redakce co vymýšlí od stolu nesmysly (anebo to snad píšou přímo na hajzlu do mobilu a pak to pošlou k vydavateli) klidně vysype popel na kedlubnu. Jestli si chtěli dělat z něčeho srandu, maj to psát na svůj soukromý profil, jestli chtěj dělat solidní novinařinu tak maj psát o čem věděj a ne že budou spekulovat a vymejšlet si, od toho jsou v knihkupectví police s fantasy tématikou... I ti, kteří píšou komentáře, eseje nebo jenom kritiku, to mají v sérii článků "názory redaktora" a nepropagují to jako zprávu. Já kdybych byla v práci takhle nezodpovědná tak bych hned dostala kartáč a tam by šlo jen o majetkovou škodu, nehrozilo by že by lidi spadli do vyhoření, depresí nebo sebevražd podle toho co píšu za nesmysly. Problém je že oni za tou klávesnicí neviděj za co pak jsou zodpovědní. Obhajování lockdownů by jim šlo, ale nikdo z nich si nedrbal šišku jestli nemají na rukou krev od domácího násilí. Propagovat šmakulády do ramene jim taky šlo, a že jsou lidi na vozejčku, po potratu nebo už jim vypovědělo srdce, to je nezabolelo ani trošičku. A dál píšou hovadiny bez jakéhokoliv zpětného rázu. Tyhle neinformační scény (protože nemohu říkat dezinformace, oni kolikrát dopředu jasně říkají co mají v plánu ale jenom NWO, ne jak je to doopravdy) tady vážně dělají strašný bordel.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 24.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Teď jsem četla koment ve FB skupině nějaké Klary Skalické, že Elen prý nakonec odešla ze skupiny i tak. Dušuje se že je její sousedka a kamarádka.
"Zacali se hromadit docela osklive komentare a Elena tedy odesla ze skupiny. Kdyz ji pry lidi neveri, nema cenu plytvat energii a casem. Rekla,ze neni nici chuva, ze jsme dospeli lide. Ale mela jsem vyridit, ze to bylo potvrzeno Thor Hanem."

takže hmm buď je to jen estetické že odešla ze skupiny nebo tím chtěla vytrestat ovečky, s andreou se jí stále vyplatí nějak spolupracovat když jí takhle propaguje knihu. Nepřipadá mi že by automaticky vystoupením ze skupiny rozvázala spolupráci na knize.
Nebo že by se královsky urazila za to jak si nezvládla své fanoušky takhle držet a pod nosem jí je "sklidil" reptík? 🤣🤣 sranda tohle...
U příspěvku:Milión chvilek pro demokracii = totalita!
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.5. >

Milion chvilek pro demokracii je NWO pro Pražáky, co se nudí.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.5. > čtenář> 

Jdu koukat na Chvátala!
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.5. > Kikimora> 

Já bych ji za to, že zalezla do díry, až tak neodsuzovala. Pro její ovečky a skalní fanyky má možná vlastní skupinu a ty její Zprávy z Galaxie poněkud osiřely, ale to je jedině dobře.
Elena Danaan na ni jednoznačně udeřila, že buď Auroran, nebo ona. To je typické NWO, asi to citlivě psychologicky neřeší, potřebuje se zbavit gólu do vlastních bran od reptiliánů.
Takže Křešovka se změní buď na strojový překlad a bude držet hubu a distancuje se od Aurorana, nebo bude "free" s Auroranem, ale tudíž nemůže brát informace od Eleny.
Vzhledem k tomu, že sama tomu rozumí asi jako koza petrželi a je na ní upřena pozornost desítek tisíc lidí, nemá to lehké.
Uvidí se, co z ní vypadne. Zalézt je nejlepší řešení. Ať překládá videa, která chce, ale ať z toho nedělá galaktickou cestu českým internetem.

No jo, nad Avou bychom mohly strávit času :-) Ona je na prachy, na hmotu, na majetek. S hosty se snaží vycházet. Ani jsem nevěděla, že pomlouvala Válkovou. Já ji ale taky pomlouvala, její dračí aspekty osobnosti nakonec vygradovaly v řežbu mezi GF a Aštarem, nutností projevu a slušností, tehdy jsem ani nevěděla o Eleně Danaan. Já ale měla důvod! Jestli Ava někde mudrovala s tou její spirituální hlubinnou výbavou a povyšovala se nad Válkovou, tak to se pletla. To bylo jedinkrát, kdy ji web pulsoval aspoň nějakou pravdou, byť dračí.
Ava je manipulátorka v první řadě. Já ji nijak zvlášť nevěřím, ani s ní nechci vést kardinální boj. Ani s Válkovou a její dračí podstatou. Ty víly a jednorožci v nehmotných světech existují.
Ava má tendence "holky chichi čarodějky bum".


U příspěvku:Milión chvilek pro demokracii = totalita!
Čtenář - 24.5. > Takže nám podle tebe hrozí popřevratový převrat? A k čemu?
U příspěvku:Milión chvilek pro demokracii = totalita!
Čtenář - 24.5. > Takže Kovalčík je taky Julián, ano?!
U příspěvku:Milión chvilek pro demokracii = totalita!
Čtenář - 24.5. > Takže Kovalčík je taky Julián, ano?!
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 24.5. >

Poslouchám toho Chvátala, to je hustý tedy, a dává mi to smysl - protože o tom zhmotňování se mluvilo už když Ramona Siringlen popisovala Atlantýdu. A tu provázanost napříč vším samozřejmě vidíme a cítíme, kdo pracuje s energiemi tak ten právě si musí uvědomovat i jak se "zhmotňuje" myšlenka nebo přání - že je to nejdříve navázáno na to co si nosíme v sobě atd.

A vlastně se nedivím že on se klidně nechal očkovat, jestli že má tyhle znalosti tak i vidím že to mohl klidně obejít, tak je možné že někteří lidé tohle taky udělali nevědomě (ale jejich vyšší já to udělalo klidně možná za ně), například že jenom měli pevnou víru ale ze druhé strany těch jemněhmotných světů mohl pracovat i někdo jiný a udělat zbytek té práce co je pro náš mozeček složitá, udělat za ně... I děti tady musejí mít nějakou formu ochrany, jako nechávat nevědomé bytosti se svobodnou vůlí tady otečkovat naprosto všechny potomky (jak s tím taky NWO počítá už od narození že to bude v základu) - to je pak jasné že bychom byli už jenom slepá větev bez budoucnosti.

No je to moc zajímavý a hlavně srozumitelně vysvětlený celý ten rozsah toho průšvihu jaký by to mělo vliv i na zbytek galaxie a světů kdyby lidstvo nevzestoupilo... A zajímalo by mě jestli se někdy někde Chvátal už i vyjadřoval právě k tomu očkování v kontextu s tímto tématem - takto jak to podal to vypadá že ani ty očkované si nemůžou dovolit vyšší civilizace tady nechat úplně na pospas...? Přišlo mi na mysl odšmiknutí od toho vyššího zdroje že to by bylo pro ty jejich vyšší bytosti jako když my si ostříháme vlasy ale těžko říci jak velká a důležitá část toho se odstřihne - je rozdíl střihnout si vlasy a celý prst nebo ruku, a to se rozhodnout "nechat za sebou navždy", nahoře by byli poněkud nekompletní...? Nebo je asi opravdu pro tečkované připravené to nové kolečko inkarnací a tentokrát už svobodnějších , ovšem to vyvázání z hmoty by bylo asi složitější kdyby byli odstřihnuti od duše a ducha - je docela možné že na nové planetě kam tedy by teoreticky měli být přesunuti na to odžití "se znakem satana", by spojení s duchem opětně asi zase měli a byla by to taková milost, jen aby si ještě párkrát zainkarnovali podle libosti, prožili by si co chtějí ve hmotě ale na vývoj by to už nemělo asi takový vliv jako doposud protože ten je nežádoucí - hlavně pro zbytek galaxie.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 24.5. > PřilítliMimozemšťani> Ne tady ta zpráva je teď "normál" Svět se totiž "v prdel obrátil" Teď je doba chaosu, nic nemá řád.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 24.5. > PřilítliMimozemšťani> Přesně, Ava to chtěla dělat "seriózně", to byl ten důvod, proč s ní ukončila vysílání. Ava jí pomlouvala i u Jaromíra Schmidta na FB, docela se jí tam vysmívala. Bylo to až trapný. A proto Ava je v mých očích, žena lehce manipulovatelná. S každym hostem souhlasí, ale holt když jí pak někdo mimo vysílání řekne, že to dobře nepůsobí, tak zase obrátí. To už jsem u ní zažila tolikrát. Když vysílala se Silvou, tak najednou byla odbornice na Anunnaki, při vysílání začala ukazovat, jak už jí to zase tlačí na hlavu právě teď a že jí to tam chodí, ty informace :-D Já se mohla smíchy zlomit v pase :))) Třeba Grunwald překvapí, ale moc bych na to nesázela se přiznam. Leda....že by už PT teď věděli, že s Andreou nebudou už vysílat. Pak by tam žádný limit nebyl. Uvidíme. No Andrea...nevim, třeba se pletu. Ale pomalu její projekt umírá. Lidi jí tam teď zase odcházejí. Je to 100% tou nečinností, zalezla jak totální srab do díry.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.5. > čtenář> 

Brožovka do toho tehdy taky dost hodila vidle. Válková se poněkud ponořila do svých pohádkových realit a začala na IZ psát o jednorožcích a vílách a na to konto ji Brožovka zatrhla, protože to bylo na její ezo-korektně vydělávající zpomalující web už příliš.
Ale taky mi vadilo, jak v pořadu s Matějčkovou (!!!), která je mystik asi jako já bagrista, pak pomlouvala Válkovou.
Jak ze sebe dělá znalkyni magických procesů. Mě to přišlo taky ujetý, svým způsobem, ale Válková je nějak extrémně napojená na přírodní síly jako takové, tak to bere po svém.
Taky bych měla v něčem výhrady, ale proč to rozebírá s nějakým střevem Matějčkovou? To si mohla odpustit.

Podobný ezo-mainstream jsou Cesty k sobě, ale tam se moderátoři tak "duchovně" nepředvádějí, proto jsou snesitelnější.
PT se pouštějí do větších vln a skandálnějších vod, ale to, jak tenkrát Ava podtrhla nohy Válkové, se mi taky nelíbilo. Možná to všechno tak mělo být, ale i tak.

Tak nevím, jak moc ten Grunwald, nebo kdokoliv z PT, dokáže jakkoliv zracionalizovat, co se děje. Uvidíme, co Křešovka udělá, jestli se s Auroranem vůbec k nějakému vyjádření rozhoupají, co bude říkat ona osobně. Je v nezáviděníhodné situaci, ale navezla se do ní sama. Musí to být nervy, vědět, že všichni čekají, co z ní vypadne a ještě se tím baví.
Měla by udělat nějaké aspoň trochu rozumné prohlášení a poněkud se stáhnout.


U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.5. > čtenář> 

To samo o sobě by mělo stačit ke skandálu.
Od kdy je normální zvyšovat účinnost škodlivého viru?
To je automaticky válečný zločin.
jenže to OSN ignoruje, to je v pohodě podle nich.
Tady je právě už ta hranice bezmoci a překrucování základní logiky.
Bezmoc, tisíckrát vysvětlovat to, co má být jasné bez vysvětlování.
A veřejnost mlčí a papá. Neuvěřitelné divadlo.
Myslím, že až se konečně jednou dočkáme těch GF na zemi, že bude dobré celou tu OSN ukázkově potrestat a pozavírat, ať je všem následujícím generacím jsné, že takto ne, milánkové, takto ne.
Některé funkce jsou o osobní zodpovědnosti a svědomí.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.5. > Kikimora> 

Já vím, tato zpráva bývalého ředitele vesmírného programu Izraele byla velký počin, zatím mediálně nejzajímavější. Už je to taky dlouho, konec roku 2020. Jenže on tam splácal taky páté přes deváté, že Gf dělá experimenty na Marsu atp. Věc byla pěkně složitá, ale na Marsu se jiné, než temné projekty nedějí, tak mě taky i rozčílil, jak GF očerňuje.

  <<< předchozí 
2.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter