Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 15.9.
Jolana
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

Vybraný autor
j.f.julian
(muž)
Stálý
Na Totemu: 37308x
Napsat zprávu

Nezapomeňte obrátit stranu, ty důležité jsou tam! Udržuji jen pár básní, ty, co mají nejmenší čtenost mažu, vylepšuji a najdete je v trilogii DUŠE SEBEVRAHŮ, zatím nevydané. POZOR NEW!!! Nepřihlášené hejtry ani hajtry nečtu vůbec, když nezvládnete jednoduchý úkon, tak mi k poezii stejně nemáte co říci... jfj

 Příspěvky autora 
 Kolekce autora 
 Poznámky autora 
 Autor doporučuje 
 Autor si uložil 
 Ostatní doporučují 
 Ostatní si uložili 
 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
 
Příspěvky od vybraného autora
 
 Řadit podle:datapoznámekzobrazeníuloženídoporučeníbodůprůměru 
RubrikaDne AutorNázev příspěvkuPozná-
mek
Zobra-
zeno
Doporu-
čeno
Poezie
Klasické verše:
1.8.2018
j.f.julian
DOMOVE >>
- 588 --- toto je klasika i s veškerou dávkou sentimentu, kterého jsem schopen...
p1z590×d1×
Poezie
Klasické verše:
20.7.2018
20.7.2018

j.f.julian
BALADA O SYNKOVI >>
- 724 --- klasika pro klasiky... DĚKUJI REDAKTORŮM, že publikovali v ČASOPISE!
p4z727×d1×
Poezie
Klasické verše:
15.7.2018
j.f.julian
BOHÉM VE MNĚ >>
- 856 --- ...
p6z857×d1×
Poezie
Klasické verše:
5.7.2018
j.f.julian
BONNIE a CLYDE >>
- 580 --- verze 2018
p2z581×d1×
Poezie
Klasické verše:
22.6.2018
j.f.julian
ELIŠCE >>
- 649 --- Elišce ze Superstar 2018...Mně se líbila i Tereza Mašková, ale, kdo mě dostal svoji bezprostředností byla Eliška Rusková. Teď je to třeba Alie Sherlock, či Adéla a Nelly Řehořová... To jsou talenti, jde o to, kterej neschopnej vocas je dostane do pazdrátů... I já jsem se snažil některým s texty pomoci. Nevyžadoval jsem ani prachy, ani autorství. Chtěl jsem jim vyčistit rýmy, protože ony, zblblí sračkami z rapu si myslí, že to jsou rýmy... jenže! Jejich klany to nechtějí dovolit, neunesou, že by jejich veledíla někdo opravoval... Připomíná mi to Piráty, Sluníčkáře, Fialu a podobné „neomylné“ myslitele. Až na to přijdou, tak krása dívenek bude fuč, další přiblblíci si budou myslet, že tak se má rýmovat a budou pořvávat na básníky, že takhle ne! No, a já? Já už budu mít klid, snad NA NEBÍČKU nejsou diletanté a ignoranté... Co myslíte, přátelé a kamarádi? (vtip)
p4z651×
Poezie
Klasické verše:
7.6.2018
j.f.julian
HERCEM OSUDU >>
- 782 --- rozvržení není ideální, nějak to nefachčí...
p6z783×
Poezie
Klasické verše:
26.5.2018
j.f.julian
ČERNÝ KLAUN >>
- 613 --- ... Mnozí z vás jistě znáte píseň Mišíkovu - Balada, která je /m/m básní Přízrak od Fr. Gellnera. Na mě působila tak mocně, po dlouhá léta, že jsem Gellnerovi svoji básní musel složit hold. Pro hnidopichy dodám, že jsem se nesnažil opisovat, je to natur mé dílko, mé pocity, můj styl! Ale, také je to ukázka, jak některé vjemy básnické mohou na novou generaci působit. Samozřejmě, že jde o člověka, o jedince a jeho citlivost, bohužel, mnohým ani Gellner, ba ani Julián, nic neříká... Nu což, já to přežiju a Frantovi už je to (zřejmě?) šumák... Mimochodem - jsem také František (!?)... fór, vy, kteří jste už listovali ve slovníku urážek, tak klídek. Mě křtil můj strýc, zasloužilý umělec, herec a režisér ND, a otcem je mi Národní umělec(?), což jest pravdou, ale nikdy více kůli knechtům neodhalím, takže, je to provokace nebo ne??? Určitě mi sdělte své pocity z mé zpovědi!
p4z613×
Poezie
Klasické verše:
8.5.2018
j.f.julian
NELITUJ! >>
- 620 ---
p5z621×
Poezie
Klasické verše:
15.4.2018
j.f.julian
NASRÁNO >>
- 578 --- trochu něžné poezie... Dopisuji - tady necítím vaši přízeň, copa to? Jinde má tato báseň až nepochopitelnou sledovanost i po letech (v tisících) a tady jakby se minula se čtenářem... Myslel jsem si původně, že proto, že čtenář na Totemu je vzdělanější, příznivec krásné poezie, že je na něj moc expresivní, ale už si to nemyslím... Víte, takto nepíši, jen jednomu hnidopichovi jsem chtěl dokázat, že bych to svedl, nicméně, na to tu máme skvělého Krchovského, a mně učarovala poezie klasická, takže jen výjimka potvrzující pravidlo. Když mě však někdo opět svoji Malostí naséře, není vylouč, že zas něco vystřihnu!
p5z581×d1×
Poezie
Básnické slovo:
26.12.2017
j.f.julian
Něco o NĚKTERÝCH ženách z Totemu, zejména o ANČE SHEMALE EMANOVI!  >>
- 1982 --- (chytrým ženám nemusím nic vysvětlovat...) hloupounké se dočtou... pak budou dupat nohama vel. 45, nadávat jak potrefená Baba Jaga, hysterčit, kouti pomstu... přesto všechno mně stojí za to vyjevit jim pravdu. Jsem Rychlý Šíp a nemohu jim lhát. Na nich je, jestli se změní... rád napíšu další, tentokrát oslavný příspěvek a složím jim (ne prachy, vy truhly) báseň!
p32z1983×d2×
Poezie
Klasické verše:
27.2.2015
j.f.julian
JSI ZBYTEČNÝ! >>
- 1613 --- Tato báseň, tato vějička a husolapka je věnována jednomu nevyzrálému, zamindrákovanému dementovi a nemocnému grafomanovi, obtěžujícímu hmyzu, onanistovi a úchylovi! Bude-li tento skvost však trnem v mysli i jiných potrefených husí, pak splnila svůj účel a jsem tomu rád. Pak nad slunce jest jasno snad, že mohu klidně spát... Poučení z toho plyne, že lidská hloupost stále kyne. Malost však umělce inspiruje a blbce dohání k dalším sprostým urážkám, zášti a závisti...těm dospělým napovíš... (gramatický verš? ANO! úmyslně, protože by tomu ti odborní kritici jinak nerozuměli a nepřekoktali by tuto skvostnou říkánku)
p13z1615×d1×
  <<< novější 
Další příspěvky
 
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter