Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 23.3.
Ivona
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Hlava,-
Autor: Li-po (Občasný) - publikováno 18.4.2017 (20:00:10)


 Čtenář - 20.4.2017 > P.V.Ctihodný> Mně se líbí tvoje upřímná natvrdlost. Možná máš dobrou paměť a stihl ses toho hodně naučit, ale v samostatném uvažování (a hodnocení) stále pokulháváš. Pořád se zaměřuješ na detaily a unikají ti souvislosti. Hodně vycházíš z již naučeného – ale to přece není tabu! Pokus se ze sebe setřást všechna naučená a přijatá pravidla a postupy a podívej se na obrázky očima civilizací nezpracovaného dítěte, zkus vnímat srdcem, citem a ne rozumem (ten na chvilku odlož stranou). Žijeme-li v zajetí pouze rozumu a vědění, jsme o mnoho ochuzeni. Řekni si: Jedna a jedna jsou dvě a kousek. A neptej se proč. Nepátrej. Akorát se raduj z toho „kousku“ navíc. Že prostě je, že ho vidíš. A tak nějak se pokus dívat i na zdejší obrázky. Nepátrej, proč a co asi chtěl autor říct. Hledej v obrázcích „kousek“ navíc. A když ho objevíš, tak se z něho raduj. Třeba to nepůjde hned, ale jednou se to určitě podaří.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je devět + osm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter