Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 2.12.
Blanka
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
VÍTĚZSTVÍ!!! +(OMLUVA?)
Autor: analfagot (Stálý) - publikováno 2.9.2019 (08:29:46)


Čtenář - 3.9.2019 > Já bych to vzala z uplně jinýho koce. něco, co už tu dlouho nebylo. Jo, Ježek. Vlastně ne ježek, pešek! lála pešek. nevíte kam šel? anlafagote, zeptej se juliána, když jste ti kamarádi, kam šel šála běžek? Pak tu dlouho nic nebylo o Sagvanofi Topfim. Tedy chci říct, že je to modla dodnes. Jako dejdar a neckář. A david. A goliáš. také jsem ti chtěla řict, že bych se s tebou chtěla potkat. Na ořechovce, jo? Zektra pohlavní si to štráduj, já tě poznám a hned k tobě skočím a budeme na sebe dělat oči a já tě poprosím o autogram, ale ty že né, že ještě nejsi tak slavný, to pešek, ale ona, teda já ne, a ne ane, a okolo pojedou policajti, tak se oba zklidníme, ale až dojedu do nuslí, tak na ně uděláš fakováka a já budu vidět, že jsi to ty a pak už budeme navěky jen láska. ale nesmíš mi nikdy umřít, slib mi že nikdy neumřeš.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je devět + šest ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter