Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 23.1.
Zdeněk
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Vlastní poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Chápu to tak, že když jsem odmítl debatovat o pružném penisu, chrastící bláně zase přeskočilo a bude zase žvanit o placaté zemi.
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Jo takhleee, ty sis všimla, že jsem napsal, že jsi vypatlaná a po taaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle krátké době čile reaguješ.

No vidíš, jak jsi bystrá, když chceš.

Kdyby tě mezitím neuchvátila vzpomínka na pružný penis, která odvedla pozornost směr Rozkrokovice u Řiťky, kde ani sám salonní lev Julda neví, kudy kam, určitě bys byla nadávala už mnohem dřív.

Já tě už dlouho neviděl hovořit o telepatii a mimozemšťanech. Naposled jsi mluvila o pružném penisu, tak se omlouvám.
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Takže ty sníš o tom, že právě já právě takovým penisem vykonávám ty pohyby, nebo sníš jen o tom, že jsem to psal já? Nebo obojí? Abych se v tom zorientoval.

A pokud se ti to nelíbí, proč to tady tasíš jak exhib v baloňáku ztopořený úd?

U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> S jakým pružným penisem? Poslyš, chápu, že zas doma osamotě zapíjíš žal, ale nesnaž se stylizací do role oběti jakéhosi obtěžování převést řeč na mrdání, aby sis tam pak na můj účet zvláčňovala svou postupně rohovatějící panenskou blánu, děkuji.
U příspěvku:Varan komodský
Čtenář - 23.1. > Diaz> stále žijí s dobou před
jako julův slovosled
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Jé, jula se snaží se. Jé, já jsem poslední, kdo ti zbyl, ty se cítíš ostrakizovaně a nedovedeš si to vysvětlit ničím jiným než tím, že jsem přesně o to usiloval?

A když se s tebou už taky nebudu bavit, tak konečně obviníš sebe a fakt, že jsi zlá?

Jee!

U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Helemese, tolik pustých žvástů, aby odvedla pozornost od poslední slizoakce, kdy se jakoby mimoděk snaží lidstvu podsunout, že je zlá jen selektivně :D A že oběť hysterického ječáku si to zasloužila. Klasická metoda natáčkových saní ve vybledlém županu.

S tím nic nenaděláš, mršinko. Zlá, zlá. Zlo přející, zlo konající, zlo sklízející.

Všichni to vidíme, a Zeandrrich nejvíc. Ten na tebe významně mlčí, a nikdy jinak, navždy.

Ty jsi ta opravdu zatracená.

Navždy.
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > j.f.julian> "přečetl jsem si jen ten nejkratší hate a úplně stačí!"

význam: četl jsem vše a nic jsem nepochopil!

"Vidím, že se tu napadáte buď mezi sebou nebo jen Bohuňa mezi svými nemocnými osobnostmi, ale to je ok, jde to mimo mě. HH nečtu, anonymy nečtu a k tomu také Mimozemš..."

význam: všechno to čtu, ale nekecám, že to jde mimo mě, páč to nechápu!

"Opravdu jsem tu kvůli poezii a na blbosti už nemá čas, nestíhám ani to co mě baví a naplňuje, takže jistě chápete, že nehodlám zaplňovat nudu nějaké kreatury."

význam: jsem polichocen, že o mně někdo mluví, i když ničemu nerozumím, protože o mně konečně někdo mluví.

"Najdi si píchání a nehejtuj, nikam to nevede a hlavně to fakt nikdo nečte, jednou toho času budeš litovat!"

význam: já jsem dosud nepíchal, strašně toho lituju a na stará kolena nedělám nic jiného, než že čtu tvé hejty, toho se vyvaruj

"Celý život jsem pomáhal lidem, kteří si to nezasloužili, takže vím o čem mluvím..."

význam: nestojím za to, aby se mne někdo zastával. celý život jsem pomáhal sám sobě, ale protože za to nestojím, pomáhal jsem si pouze do sraček, takže asi tak!!!
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> 
A hele, jak je nesvá, když někdo odtuší, že je v jádru zlá. To hnedle vyvolá palčivé nutkání po nápravě. Jen se ospravedlni. Zmrskej se jak julián, posyp si hlavu popelem, učiň pokání a nakonec ti bude odpuštěno i samotným Zeandrrichem :D

U příspěvku:Wendy
Čtenář - 23.1. > Tady na tom je kouzelné, že julek tomu dal 2 tipy, a sobě vzápětí 3. A asi nemá výčitky svědomí, protože když dá cizímu dva, tak proč by sobě nedal tři?
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > čtenář> Si nemyslím, že cokoli vědomě zveličuje. Ona těm kecům fakt věří. Což nasvědčuje, že je na "svou" virtuální identitu chorobně fixovaná, takže to fakt bere děsně úkorně. Tady už zůstali vesměs magoři. Tohle je v podstatě zasloužený juliánův trest.
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > čtenář> Dílčí nesouhlas. Ona je i zlá.:) Ta snaha furt zveličovat údajné přečiny proti dobrému mravu a prodávat to jako "šikanu" a "tyranii" a stylizovat se do role spravedlivé a vyvolávat výčitky svědomí a přát druhým to nejhorší, to je samo o sobě v podstatě psycho teror. Klasická sociopatická píča, která nemůže buzerovat vlastní děti, protože ji nikdo neoplodnil. Tak adoptovala juliána, s kterým si kápli do noty díky Trumpovi. To nevymyslíš.

U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Tyranie, šikana?

Nelze týrat ani šikanovat čistě virtuální anonymní identitu, která může být zrovna tak robot. Nebo cvičený šimpanz. A už vůbec ne tím, že si založíš podobný nick a imituješ nějaký "styl".

Se podívej na sebe. Odmítám akceptovat, že součást české populace je i takhle vehementně vypatlaná kráva, takže tě beru jako nějaký šprým. Beru to tak, že to je něčí vtip. Protože jestli tyhle kokotiny fakt myslíš vážně, tak jsi sama na odpis. Padni do mlýnku a nakrm trávník.

Ty tady něco meleš o totalitě? Vždyť jsi sama krajně despotická a komplet vypatlaná pitka s patentem na čtyřbitový rozum, která se furt v každém s výjimkou juliána, který tady ve skutečnosti tupě agresivně pronásledoval x lidí, snaží vyvolat výčitky svědomí konstruováním scestných obvinění, na základě nichž bys ouplně nejradši zaváděla omezující a šikanující opatření, protože to by tak hrálo, aby si někdo dělal prdel z falešných proroků a fašounských dementů.

"Každý, kdo má základní lidskou duchovní matrici, pozná, že julian je neškodný pro lidské myšlení, ale ty zasloužíš zadupat do země. Už ti to tady taky nějaký básník sdělil. Že zasloužíš po držce."

No, jenže to právě nějaký básník psal julkovi. Ale vysvětluj to tobě, že.

Ve skutečnosti každý, kdo si z tebe i jelimana julimana utahuje, prostě formou psychologické sebeobrany proti idiotům bojuje za zvýšení kolektivního IQ národa českého.

Prý:

"jako statisíce dalších v naší zemi se pod vlivem černého scénáře vývoje přes terorismus, uprchlickou krizi a následnou korona šikanu a upevnění totalitních metod prostě posunul k nacionálně - pravicovému myšlení"

To není myšlení. Myslící člověk se k ničemu takovému neposune, neb myslícímu člověku, dokonce i když je zlý, nakonec díky myšlení neomylně dojde, že postoje tohodle typu vedou k ještě horším scénářům.

Na krajně pravicové postoje musíš být nejen zlá, ale navíc blbá. I když si to sama, blbá, vůbec neuvědomuješ, omylem (správně) naznačuješ, že k přijetí takových postojů dochází pod jakýmsi vlivem (vnějších událostí) a taky díky neschopnosti ony události zpracovat. Musíš být blbá a zlá. K tomu, abys to omlouvala, už zlá být nemusíš. Stačí být blbá a nedomyslet, co jsem ti právě vysvětlil. A to jsi. Vrchovatě. Tak jsem ti to vysvětlil. Očekávám vděk :D
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Radši vůbec neotevírám kapitolu toho, že někoho opakovaně křivě osočuješ z toho, že dělá, co vlastně vůbec nedělá, protože to bychom tě dovedli na pokraj zděšení ohledně toho, co představuješ v kontextu světa.

U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Mě/mne/mňaou.

"Nevím, kdo jsi, ale za škodnou považuju tebe."

Pravicově-nacionální myšlení je oxymóron. K pravicově-nacionálnímu postoji nelze dojít myšlením. Na to prostě musíš být hloupá a navíc zlá.

Julián je hloupý a zlý. Ty nejsi zlá, ale hloupá jo. Proto jsi spíše levičák. A mně je celkem u prdele, co si o čem myslíš. Technická možnost si tady s čísi identitou pohrát není vůbec právní otázkou. Navíc těžko tady můžeš někoho diskreditovat, když není před kým. A to jsme zase u toho, že se nenamáháš myšlením a o to víc plkáš.

Jestli ti přijde jako týrání, že tě někdo zjevně z legrace imituje a přitom tím vůbec nezasahuje do prostoru vymezeného tvým reálným životem, ale odehrává se to čistě ve virtuálnu, do kterého jsi sama dobrovolně (a zcela anonymně) vstoupila, tak jsi prostě mimo a měla bys začít zpytováním vlastního zbytnělého vztahu ke své virtuální identitě, spíš než moralizováním ohledně počínání druhých.
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Jenže tebe imitovali dva různí lidi. A celkem výrazně jinak. Si jejich přezdívky musíš rozkliknout. Určitě si je rozklikni! A pokud šmahem odsoudíš všechny, no tak vidíš, proč myslím, že jsi jednoduchá a hrubozrnně smýšlející. Distributorka betonových kvádrů.

Opakujeme: já juldu nešikanuju. A s tebou nesouhlasím. Ano, je jednoduchý a čitelný, ale to neznamená, že není zlý a proti jeho názorům není nutno vehementně brojit.

Naopak. A ta tvá blahosklonnost, s kterou ho teď spíš lituješ než peskuješ, začíná hraničit s nafoukaností. To jednou jedna na jednom jednom našla jednoho (krát patnáct), který byl ještě blbější než ona a tak ho začala opečovávat, byť viděla, že je zmrd. Pro tebe je jula takové jednoduché zvířátko no.

Ovšem fakt, že ho tu slovně kdosi liská, pro mě rozhodně neospravedlňuje jeho fašo názory. Slovní liskačka Juliána totiž reálně nezpůsobuje nikomu žádnou újmu. Maimálně jemu, ale chybu bych stejně hledal u něj, pokud se nad takovou kravinu nedokáže povznést. Jestli tohle blbeček není schopný unést, pak žvásty, které tady prezentuje, vyznívají nejen nechutně, ale navíc totálně pokrytecky. Julián je pičus. Ovšem pro mě takový pičus, že bych mu rozhodně nevěnoval roky života. I tenhle odstavec je moc.

Každopádně i jeho letitý stalker je mi ve vztahu k němu sympatičtější (než ty), protože tím, že ho slovně liská, mu přiznává lidský status, který si tenhle šulínek svými názory zaslouží jen taktak. Ty ho svou opičí vstřícností ponižuješ ještě hlouběji, než dokáže on sám.
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Jen drobne upozorneni: zde nejsou zadne davy, na ktere by bylo mozne apelovat, takze byt kecy o tom, jak si mas bezet pro prasky, jsou dozajista omsle, tve kecy jsou naprosto mimo, nedomyslene, nedotazene, mimo, takze, ac nerad, odcituju toho, kym navzdory tve utkvele predstave nejsem, a "val pro prasky, Magdo."
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Ty jsi právě nic nerozčísla.:D Značný objem toho, o čem sis myslela, že to byl jula, a o čem jsi pak rozhodla, že jsem to byl já, byl opravdu jula, což ti už asi nikdy nedojde, a značná část toho, o čem teď myslíš, že to není jula a že jsem já, sice již opravdu není jula, ale je to ještě někdo úplně jiný, na což taky nikdy nepřijdeš, jelikož je to na tebe moc složité.

Jula tě neposílal do prdele, protože si myslel, že jsi já. Jula tě posílal do řiti, dokud jsi mu nelíbala prdel, protože jsi mu nelíbala prdel. Jemu je fuk, kdo jsi. Coby provozovatel patnácti identit vůbec nepředpokládá, že by se v někom/něčem vyznal, neb dodnes nepochopil, že všichni ví, že těch patnáct identit je on. Jula nadává do Bohuňy všem, kdo s ním nesouhlasí, v čemkoliv.

Jestli je tamto na tebe moc složité, alespoň tohle by ti časem dojít mohlo.


U příspěvku:Petr z kanceláře: Přesčas
Čtenář - 23.1. > čtenář> Dyg si blbej. Špunty má proto, že roman zrovna zjistil, že je dovede nakreslit. Počkej, až krom parohů na chaloupce zjistí svojí dovednost vymalovat třeba mamuta. No samozřejmě že toho hned využije! Alice v muzeu si bude prohlížet mamuta, veselý petr na ní přitom vybafne zpoza parohatý chalupy a.... Ale ty to furt nechápeš, viď?
U příspěvku:Petr z kanceláře: Přesčas
Čtenář - 23.1. > čtenář> Kdyby si se raději zamyslel, proč kvůli nevyspání musí Petr přijít do práce se zacpanejma ušima. No zamysli se, zamysli. To on ti roman nemůže všechno polopatě vysvětlovat. Důvod to samozřejmě má a bez něj nelze ani celý komiks správně pochopit. A ty že šápt! Blbostí si všímáš, ale nezamýšlíš se. PROTO NEPATŘÍŠ NA TOTEM, TAKOVÉ TU NECHCEME.
U příspěvku:Petr z kanceláře: Přesčas
Čtenář - 23.1. > BLBEČCI. JULA S JEHO NOVOTVARY VÁM NEBYL DOST DOBREJ, TAK TEĎ MÁTE šátp, COŽ JE CITLOSLOVCE K VYJÁDŘENÍ ZVUKU VYJÍMANÝCH ŠPUNTŮ Z UŠÍ. dobře vám tak!
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Právě pokud ti tahle technická parodie Juliána přišla jako diskreditační a nerealistická, dál potvrzuješ, že juldu nepoznáš. Tohle totiž psal Julián, a ne jednou. Byť techn(okrat)icky vzato nestiskl čudlík pro odeslání téhle jedné zprávy.

Já tě zrovna nikam neposílám. Julek tě poslal do hajzlu nespočetněkrát, ovšem buď jsi to nepoznala, nebo julkovým pobídkám k cestě do prdele nepřikládáš vůbec žádný význam, což chápu.

Ale máš pravdu, že nemáš žádné reakce kromě mých brilantních postřehů, které teprve zvyšují nebo spíš zajišťují vůbec nějakou "čtenost tvých příspěvků". Kdybys byla schopná sebereflexe, právě po seznání těchto faktů bys poznala, že můj přínos je neocenitelný a naliskala by sis za ty své tradičně bahnité mentální nedopečky.

Nevím o tom, že bych někdy psal, že jsem všichni. To si naopak myslíš ty, že jsem skoro všichni. A teď už proti tomu zas vehementně argumentuješ. Ale tak už jsem zvyklý, že co píšeš, nedává smysl. Nenech se rušit a dál svobodně tvoř, já se odmlčím a budu se zas tiše smát Magdě a Jůlince.
U příspěvku:Petr z kanceláře: Přesčas
Čtenář - 23.1. > kopirajt se vztahuje i na třetí obrázek? řekni! ten bych si rád okopčil vzal večer do hospody. je tam poslední týdny nuda, tohle ale vyvolá mnohominutový úžas a pak šest hodin brutálního ožírání k návratu do reality.
U příspěvku:Petr z kanceláře: Přesčas
Čtenář - 23.1. > Ještě bych se ráda zeptala - ty kruhy pod očima, to jsou kruhy pod očima? A co ty špunty v uších, nejsou to náhodou špunty v uších? A že má Petr poměr s Alicí? Řekni nám to zedrichu!!!
U příspěvku:Petr z kanceláře: Přesčas
Čtenář - 23.1. > Když bylo jiřině hořejšovic deset let, při výtvarné výchově přikreslila jedný postavě taky bublinu s Ahoj. Soudružka učitelka Štorkánová to vzala jako provokaci a jiřině jednu fakt bouchla. Co ale s tebou romane, co s tebou!?!
U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Bohuňka tu nestraší, neb tvá hluboká (byť falešná) sondáž do Julkova konečníku jej jakožto latentního teplouška natolik uklidnila, že si teď vystačí se zhruba 4 identitami, které jakž takž drží na řetězu. Ty jsi ho z ničeho nevysekala. On prostě přestal prasit.

To byl on, ty jsi to ještě nepochopila a nejspíš ani nepochopíš, ale to byl Jůl.

To je tvoje "zásluha": Zlý primitivní fašoun našel spiklence/nohsleda mimo svou vlastní hlavu, tak míň spamuje sračkami (mimo vlastních básní). Ale neboj, tam stačí málo a zase detonuje. A zase ti vynadá do Bohuni, Zeandrovi nadá do Bohuni, všichni budou Bohuňa.

Nikde jsem nenapsal, že se nudím, to pozor. Já jsem napsal, že ty jsi nudná. A ty jsi, se svými plky vesmírných lidí, neskutečně únavná a nudná.

Tohle konstatování není ponižování ani kopání, a i kdyby bylo, ne všichni, kdo tebou opovrhují, jsou "davy ovčích mozků". To je jen takové tvoje sebechlácholení, že vlastně všichni, kdo si myslí, že jsi blbka, jsou strašně špatní. Nejsou. Je naprosto racionální myslet si konkrétně o tobě, že jsi vypatlaná. A přesto si to nemyslet o každém, kdo má šamaní sklony.

Největší despota jsi tu ty, ale to právě nejsi schopná vidět, neb - stejně jako julíčkovi - ti schází sebereflexe, chronicky. Ty jsi šaman, jako je julián básník.

U příspěvku:Z PEKLA
Čtenář - 23.1. > PřilítliMimozemšťani> Vývoj téhle Magdy v klasického nudného chrliče fake news ohňostroje působí ještě nudněji než Juliánův přerod v primitivního fašouna.

Pro mě je ale poučné sledovat, že subjekt vůbec netuší, co vlastně v kontextu světa představuje. V tomhle případě subjekty plně důvěřují svým vlastním bludům, nevědouce, že jejich postoj (nebo spíš póza) je pouhou interpretací.

U příspěvku:Není anděl jako anděl
Čtenář - 22.1. > https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volny-zive-proc-se-popral-s-poslanci-a-jaky-ceka-trest-138899#dop_ab_variant=0&dop_req_id=FMJG39C8QIg-202101221339&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
U příspěvku:O staviteli průplavu, ..., td.
Čtenář - 22.1. > https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volny-zive-proc-se-popral-s-poslanci-a-jaky-ceka-trest-138899#dop_ab_variant=0&dop_req_id=FMJG39C8QIg-202101221339&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
U příspěvku:Piklík a Maklík: Ovečky
Čtenář - 22.1. > https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volny-zive-proc-se-popral-s-poslanci-a-jaky-ceka-trest-138899#dop_ab_variant=0&dop_req_id=FMJG39C8QIg-202101221339&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
U příspěvku:k hejtrovi a koktavýmu idiotovi
Čtenář - 22.1. > https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volny-zive-proc-se-popral-s-poslanci-a-jaky-ceka-trest-138899#dop_ab_variant=0&dop_req_id=FMJG39C8QIg-202101221339&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter