Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 19.1.
Doubravka
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
 
Poznámky u příspěvků od vybraného autora : 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:rozsypaný rozinky
analfagot (Pravidelný) - 18.1. > no, já si spíš myslím, že má naše Inča zase pod jazykem...
Na druhou stranu už víme, kdo mi napsal těch 500 anonymů. Moc té lituju, ale pomoci neumím. Zkus odvykačku! To je bohužel za 0 bodov. Tvé dílo se mi nechce ani avizovat, jsem hrozně zklamaný, tolik poučování a ono to bylo asi to jediné, co sice bylo vykalkulované, ale svoji zrůdností nové. Tohle je na 5 tř. zvláštní školy, to radši smaž, tady splaskla bublina! Místo omluvy jen paskvil? To umí jen žena! ok, jdu napsat báseň o hlouposti, dobrou, až tedy procitneš...
U příspěvku:VRÁTIL BYCH SE (1968)
analfagot (Pravidelný) - 17.1. > Tak tohle tu teda nesvede NIKDO!
vy zfetovaní! že vám není hanba!
U příspěvku:s hady a jablky
analfagot (Pravidelný) - 17.1. > už jsem pochopil jfj a přidávám se!
U příspěvku:s hady a jablky
analfagot (Pravidelný) - 17.1. > Inko a všechna děvčata, která jste také z KLINIKY (už vím, co je to TROJLODNÍ CHRÁM INSTINKTŮ), mám volnej kvartýr, když vás vyhodili... potřeboval bych ho vybydlet! Mám tu z léta ještě nějaký pampelišky, jestli mi rozumíte, v koupelně i houbu na zdi!
Cítíme s vámi! Dáte si do funidla a pak sepíšem petici za svobodu a Demonstrační blok! Je to do nebe volající nespravedlnost, když vás vyhnal majitel baráku, kam jste se vlámala, vedena hněvem fetu a volného, až zvířecího sexu. Já vám dám přístřešek a vy mě za to vezmete do žrádla! S několika totálně sjetejma dívkama jsem ještě neměl tu čest! Myslím, že VŠICHNI lidé, kdyby se nestyděli, tak by vám rádi poskytli své baráky k zvelebení, ale u mě máte dveře dokořán! Když je teda najdete...
U příspěvku:NOVÁ RUBRIKA a SOUTĚŽ o IGNORANTA MĚSÍCE
analfagot (Pravidelný) - 17.1. > moji mnozí kritici budou se svou inteligencí wc dlaždice jistě častými přispěvateli!
U příspěvku:VYHLÁŠENÍ IGNORANTA 2018
analfagot (Pravidelný) - 17.1. >
U příspěvku:O KRITICE II.
analfagot (Pravidelný) - 17.1. >
U příspěvku:s hady a jablky
analfagot (Pravidelný) - 17.1. > Zložena> Mám-li se také vyjádřit k tobě, když tě Totem nebaví, uráží, nedosahuje tvých kvalit, tak se vrať na FB a nevotravuj, Inko!
U příspěvku:O KRITICE II.
analfagot (Pravidelný) - 17.1. > Čumim! Žádný z potrefených nekomentuje? U mě dělaj chytrý a tady nic? Briskně jsi je popsal. U mě je teď móda používat slovo PŘESAH. Slovo i význam je starý, ale ti hloupí vůbec neví, co si pod tím představit, tak to pletou všude, motáci. Přitom pro ně platí v jediném významu - že je báseň přesahuje. Ti žádný jiný PŘESAH ani vidět nemohou. Je to až zarážející, kolik hlupáků, kteří nic nenapsali se snaží kritizovat básně. Neumí je číst, netuší, co to vyžaduje, neví, že to není próza, kterou lze přečíst i pochopit napoprvé, že i samotný autor, zkušený autor poezie potřebuje přečíst báseň vícekrát, aby ji mohl správně recitovat! Mluvím o BÁSNI, ne o slaboduché říkačce. I velcí recitátoři potřebovali přípravu ke správnému přednesu a o ten v básni jde. Jestli chce psát někdo jen psychologii, či rádobyhluboké texty, tak nepotřebuje poezii. Když se to spojení však povede... ale to není pro voly. Ti poezii nerecitují ti ji jen sotva přečtou napůl a hned kritizují. Já se k tobě rád přidám v tom, že nejlepší kritika je ukázat, jak si kritik představuje, že by ta konkrétní báseň měla vypadat. Jestli je moudrý, tak ti konkrétně poradí, pomůže, nahodí, jestli je dobrý, ale ne Velký, tak ti neporadí, ale aspoň publikuje své básně, jako příklad, kterého by ses měl chytit, poučit se, no a jestli je to pablb, tak není schopen napsat nic, je to duší knecht a posera, neumětel a netalentovaný závistivec, tak jen kecá fráze, kecá o Pravidlech, soudí tvůj život, nechápe, že báseň nemusí být autobiografická, prostě HOVADO!
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 16.1. > ty se opravdu v poezii moc nevyznáš. Sebedestruktivní? ANO! A to je špatně? Tys toho moc nenačetl, viď? Karásek, Gelner, Prokletí... na tohle už nebudu příště reagovat, to bych se uopakoval, prostě jsi optimistický aktivista a pro ty nepíšu, píšu pro citlivé, zkušené, či mladé, ale s VELKOU DUŠÍ. Příště mě ušetři, prosím!
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 16.1. > o poezii nic, velkohubá jsi dost, přihlásit se bojíš, někdo tady mluvil o pitomcích-myslím, že ti nadávači nepřihlášení se k tomu hlásí. Buďme k sobě dobří!
Úsměv na rtu dobrou kartu, chápu, že vy, co nemáze talent závidíte těm, co ho mají!
Sebevědomí?
Rozhodně ano. Jenže sebevědomí není namachrovanost a pýcha! Ale to pitomcům, jak nám sdělila ta nesebevědomá těžko vysvětlím. Život je krásný mezi blby. Lehce vynikneš, že.
U příspěvku:BLÁZNOVY VERŠE
analfagot (Pravidelný) - 14.1. >
U příspěvku:BLÁZNOVY VERŠE
analfagot (Pravidelný) - 14.1. > Chtěl jsem se pochlubit, že Hlína už dýchá na 500,a koukam, že Přítele ti dali do časopisu. Gratuluju. Prosím tě, Bláznovy verše mi utekli-to je tak ZOUFALE KRÁSNÝ, ty umíš člověka-autora dostat zpátky na zem, mám o čem přemýšlet. Ahoj a.
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 14.1. > čtenář> pohybuješ-li se jako anonym, tak ti na čtenáři nezáleží! nežvatlej blbiny, přihlaš se a posoudíme, ty vejškaři ublafanej!
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 14.1. > nerozumím ani slovu-asi piješ a píšeš do chatů. Sám jsme každý, Hlína má 500 čtení, což asi neuneseš, ale opakuji, zveřejni své dílo a ukáže se, co je pravda na tvých slovech, piš poezii, ne bludy, mej se a uz neodpovídej, nemám čas a FB nenávidím!
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 14.1. > anonyme, sorry, nemám čas jak ses jistě dočetl, přihlas se atd-viz výše, zatím píšu-nečtu.
U příspěvku:PŘÍTELI (Fáma)
analfagot (Pravidelný) - 14.1. > Jednou, až vyrostu, tak se snad dostanu k příběhům...
U příspěvku:s hady a jablky
analfagot (Pravidelný) - 14.1. > inko, či inčunčůro, poučím tě-tady jsou všechny komentáře o tvém díle, to, že to opět nechápeš hovoří o tvé inteligenci, prostě to zabal, neumíš to a arogancí si lidi nezískáš! Odpovídej-ptali se tě KOLIK TI JE, KDO JE TVŮJ VZOR A uveď zaměstnání, díky!
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 14.1. > posledni_inka> jsi zas na "cestě"? TY jsi přišla s arogancí, TY jsi lidi nasrala, TY jsi poslední kdo kromě omluvy může komentovat poezii i mé čtenáře. Už sem radši nechoď, já o hlupáky nestojím, fb žvásty si nech na své stránky, DOUFÁM, ŽE TO BUDEŠ RESPEKTOVAT!
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 14.1. > čtenář> s tím se dá souhlasit, co je pro tebe trapné, že nevíš, asi jediný na ALS, o co se tu hraje! hodně zdravíčka, anál
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 14.1. > čtenář> holt se musíš ještě moc učit... nezávidím ti to, bude to fakt těžký, skoro mě tvá naivita dojala!
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 14.1. > čtenář> rada zdarma-zvracej vždy na VLASTNÍ podlahu ve vlastním prostoru!
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 14.1. > malé sebevědomí anonyma, tak to koukám! Uč se a třeba bude lépe, nyní už jen k básním...
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 13.1. > To se mi snad zdá! ta inka, která tu svojí arogancí vyvolala nenávist, tak tahle, co se neumí
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 13.1. > posledni_inka> ty se mi snad zdáš. TY JSI VYVOLALA V LIDECH takové reakce. Svojí arogancí a neúctou k autorovi a díle, které přesahuje tvou lidskou stráku
U příspěvku:Otrava srdce ve středním věku
analfagot (Pravidelný) - 13.1. > Za mě bych neubral ani písmenko. Je tu zkušenost i moudro, je tu marnost i smíření.
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 13.1. > čtenář> je to prosté, začal si machrováním, nic moc, prozraď, kde je to vejš a nick a já ti povím co umíš! Nebo ne a dej si facku, kuře!
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 13.1. > Už se mi to nezobrazuje, zkouším znovu. Vážení inteligenti, anonymové přestěhovaní z FB, zahltili jste moji stránku. Příště se tedy sejdem na té VAŠÍ u VAŠEHO LITER. SKVOSTU! Dejte mi avízo, už se těším, jak dílem dokážete, že jste odborníci, Mistři, nebo aspoň pokorní začátečníci. Já se vám smát nebudu, když budu požádán, poradím, a když by mě dílo přesáhlo, je tu jfj, který je o světelný rok dál než já a o tři než...
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 13.1. > Právě jsem dostal dobrou radu. Teprve ten kdo se přihlásí, přečte si O KRITICE a bude zde prezentovat své dílo, tomu odpovím, omlouvám se, nemám čas na pubescenty, či nevyzrálé plže. Doufám, že je mezi námi jasno! Čtěte, učte se, žasněte a mlčte, VY co nic neumíte. Vy přihlášení, kteří jdete s kůží na trh jste vítáni!
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 13.1. > čtenář> Přihlaš se a buse diskuse, anonym je mi odporný!
U příspěvku:HLÍNA
analfagot (Pravidelný) - 13.1. > opakuji, zcestných plků namachrovaných si vážit nelze. Nejsem Dalajláma! Co je jisté, že báseň přečíst neumí a není to žádnej Julián na 30 stran a co o ní hovoří ještě víc, je ta arogance a nedostatek soudnosti, pokory a poetické i lidské sounáležitosti! Pro mě dost! Omluvy není scjopna, možná to znova slabikuje a počítá. Odkazuji tě na j. f. juliana-O KRITICE, ten takové lidi popsal do hloubky. Jestli ani pak nepochopíš, tak si hraj dál na ochráce chudých duchem, ale beze mě!
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter