Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Středa 20.3.
Světlana
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
 
Poznámky u příspěvků od vybraného autora : 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:T. a F. v ..pražském podzemí cont.
analfagot (Pravidelný) - 19.3. > jo, nevím jestli tam jsou v textu smajlíky, mně se nezobrazují teda, ale konečně rozumím a pobavilo.
U příspěvku:jíst
analfagot (Pravidelný) - 19.3. > kdybych chtěl být vtipný, tak bych řekl-uber s drogama... ale ok, nemyslel jsi DOSPĚL JSEM SEM?? tam v tom punktu se to ztrácí...
U příspěvku:Světelné koule
analfagot (Pravidelný) - 19.3. > jakoby tomu něco chybělo...
Že by 1 řádka do rýmu?
jistě to není nutností, ale já jsem ji tam postrádal...
U příspěvku:KOVÁŘI MÉHO SRDCE
analfagot (Pravidelný) - 18.3. > čtenář> Jaromíre, ty ani neřekneš, že tu máš škodnou a já mám zrovna nabito! Sluníčkáři, Udavači,Zelení, Piráti, Pravdoláskaři, Anča, Babeta, Poslední Inka a celej tenhle Dementní blok včetně toho toxika, vy ukazujete svůj demokratický přístup! Tebe nenapadne, že Juliánovi se zas hnusí váš zaslepený optimismus, vaše podlézaní Západu, vaše samolibost a absence tolerance?? Ne, viď!! Mně by nevadilo, že si tu vylejváš nešťastné srdce z posranejch a neuskutečněnejch ideálů, ale vadí mi to samé co u Inky. Ta arogance a pokus o votrávení autora, ta Malost, jak říká jfj, kurva přečti si po 10té jeho článek O KRITICE a zejména stať o tom, že nechce slyšet prázdný kecy a netolerantní názory!
U příspěvku:VYHASLÝ
analfagot (Pravidelný) - 18.3. > Super.
Tajenku jsem celou ještě nerozluštil...
U příspěvku:Vylita nafta 2. aneb z kolekce perly svinim.
analfagot (Pravidelný) - 17.3. > Perly sviním-to žeru!
U příspěvku:Pryšec
analfagot (Pravidelný) - 17.3. >
U příspěvku:RUDÉ ŠÍPKY
analfagot (Pravidelný) - 16.3. > Martin> Děkuju Martine, ale musím se zeptat, proč se ti to četlo hůře? Úplně nerozumím...
U příspěvku:rozsypaný rozinky
analfagot (Pravidelný) - 14.3. > 461 !!! tak HALLOOO! Schází nám tvé geniální i genitální kritiky, bez tebe pšenka nekvete, šakali nevyjí, Anča nekváká, Jarda Štercl necáká! Bez tebe prázdno je a těžko se mi dýchá, kdepak jsi, Inče mé, proč zničila tě pýcha?
U příspěvku:KOVÁŘI MÉHO SRDCE
analfagot (Pravidelný) - 13.3. > Musel jsen se smát! Nechceš po tý fousatý blbce moc-přednes!? Ta neumí číst, šišlá, šlape si na jazyk, prská a koktá! SUPER drajf!
U příspěvku:BOHÉM + Babetě
analfagot (Pravidelný) - 9.3. > No, mládenče odrostlý již červeným trenýrkám, nevím nevím, jestli sis nezadělal na problém, který již neustojíš.
Bohéma samozřejmě znám, ale pouštět se do boje s HERDEK BABOU...
Ty detaily rozhodně doplň, na to jsem žhavej a rád se přiučím!
Ještě to proberem, teď takovým "dívenkám" jdu ukázat mužství... dnes 4x! Dřina!
U příspěvku:VYHLÁŠENÍ IGNORANTA ÚNORA 2019
analfagot (Pravidelný) - 8.3. > j.f.julian> Ta horší varianta je, že začne mluvit o sexu! Bude tě lákat a nebude-li vyslyšena, zahrne tě urážkami a výčitkami o malém ptáku, neschopnosti ztopoření a uspokojení žen, o tom, že jsi na muže, že máš patrmě rád transky a shemale je tvůj idol atd. Dokud mele o literatuře je ještě dobře! BUDE HŮŘ. Asi bys měl přijmout nějakou tu pětku a vysápat jí tu medvědí noru!?
U příspěvku:VYHLÁŠENÍ IGNORANTA ÚNORA 2019
analfagot (Pravidelný) - 7.3. > BOMBA, to musím Doporučit, kdybys to nebyl ty, tak bych nevěřil!
Ono na tom co se říká o slepicích něco bude!
Další, která neumí číst...
SUPER, ta si tu cenu zaslouží, škoda, že už INKA nesoutěží, 3 slípky s Ančou, to už by bylo co studovat.
Jestli nejsou nakažené nějakou slepičí nemocí?!
U příspěvku:NAVŽDY SPOLU
analfagot (Pravidelný) - 7.3. > ANO, bezpochyby souhlasím: Překrásné dílo!
Jako vždy, těžko vybereš u tebe, ten standart je v průměru víc než NEJ díla všech klasických básníků dohromady. Vím, žes to ode mě už slyšel, ale rád to povím veřejně. Čtenáři jsou buď tupci, či nesoudní závistivci, že taková díla neumí ocenit, je mi z nich blivno!
U příspěvku:PRO TEBE
analfagot (Pravidelný) - 6.3. > všichni si myslí, že je to sranda, za ty prachy, že si zadara sáhnu... je to dřina! Asi o tom napíšu baladu...
U příspěvku: STRIP
analfagot (Pravidelný) - 6.3. > čtenář> vždyť víš, že nestíhám...
ale napsal jsem PRO TEBE...
U příspěvku:posledni SIMCE, slonice, SAMICE, SINICE, SLIZNICE, ložnice...
analfagot (Pravidelný) - 5.3. > nojo no, bylo to tobě, taky to nerozšifruju! Asi jsem to přehnal se sodovkou! Nevěděl jsem, že jsi taký fajnšmekr a jemný degustátor...
U příspěvku:zakládání kapely
analfagot (Pravidelný) - 19.2. > ok, já to beru, jen bych to nedával do rubriky Poezie...
U příspěvku:Chryzantémy
analfagot (Pravidelný) - 18.2. >
U příspěvku:rozsypaný rozinky
analfagot (Pravidelný) - 15.2. > Po delší době zjišťuji, že tvá kariéra BÁSNÍŘKY je u konce??!! Mohl bych ti umýt záda!! Nejsem jako ty, nebudu tu pitvat proč PÝCHA PŘEDCHÁZELA PÁD, snad jen, že ses měla spíš učit, než začít nejapnou kritikou, kde jsi odhalila spíš svou neznalost a básnickou nevyzrálost. Myslím, že jsi udělala dobře, že iž nepíšeš, i na nádraží potřebují např. skvělou pokladní a půjde-li ti to lépe, tak je to ažurné! Ještě když přestaneš s tím trapným anonymním napadáním, kteté je nedůstojné i vožralé hajzlbáby, můžeme se chytit za ruce a v nadšeném výskání v drogovém Pirátském oparu vyjdem vstříc světlým zítřkům PRAŽSKÉ KAVÁRNY A KLINIKY... Pa, puso, děkuji, žes mě uvedla do Totemu a z 5ti násobila pozornost mým básním! Reklama nikdy není lepší než hanlivá, stojí-li ovšem dílo za to, je-li v naprostém kontrastu s neduživou kritikou. Za to tě miluji. Jedině a navždy Tvůj ANÁL, ANÁLKA, ANALFAGOT, ale i, jak mě hezky v anonymech nazýváš, PRDELFAGOT a tomu tak podobně... p.s. a na Jardu Štercla už nemysli, máš mě, pošlu ti fotku, když mi napíšeš mail. Mé video už jsi viděla, můžem spolu také něco natočit...?
U příspěvku:Protože jsem sám
analfagot (Pravidelný) - 14.2. > čtenář> anonyme! ty zakomplexovanej kreténe! Když nepoznáš dekadenci, tak proč veřejně ukazuješ, že jsi DEBIL? Proč se vůbec veřejně odhaluješ a proč si myslíš, že nás autory, kteří něco tvoříme, tvá díra ve vzdělání a nedostatek inteligence zajímá??!! NEZAJÍMÁ, TY HOVĚZÍ HLAVO. A proč tedy stále dokola Juliána čteš a bliješ pod jeho krásné verše??? Jsi asi nemocnej blb, jiné vysvětlení není, ty sis Totem, kterej sdružuje umělce, či lidi s uměleckou duší, spletl s nějakým chatem Pirátský feto-udavačský strany?! Tak táhni zpátky, Vopruzo!
U příspěvku:DVACETILETÝ
analfagot (Pravidelný) - 14.2. > čtenář> aničko, ty VOLE, PROČ SEM LEZEŠ, KDYŽ TI POEZIE NIC NEŘÍKÁ, proč se nejdeš léčit?
U příspěvku:Hlas srdce
analfagot (Pravidelný) - 13.2. > tak ještě jednou!!
Do anotace co chceš, pod tím vlož báseň, nejlépe ve strofách, ať to i méně chápající pochopí...
U příspěvku:Plod jahodníku
analfagot (Pravidelný) - 11.2. > četl jsem Plod chodníku... tam bych se chtěl přestěhovat... jo, příroda... to je Bůh
U příspěvku:ř
analfagot (Pravidelný) - 11.2. > nic proti gustu, ale, je to česky?
U příspěvku:BONNIE a CLYDE
analfagot (Pravidelný) - 10.2. >
U příspěvku:pít proti
analfagot (Pravidelný) - 7.2. > tohle se asi nezpraví...
U příspěvku:Muž a žena v únoru
analfagot (Pravidelný) - 6.2. > pěkňoučké to máš!
U příspěvku:V dešti
analfagot (Pravidelný) - 3.2. >
U příspěvku:ZMEŠKALÉ RÁNO
analfagot (Pravidelný) - 2.2. > čtenář> Jsem zvyklý, když se nějaká žena u mé básně rozohní, ale teď to vzalo i muže?! Ok, nová zkušenost, musím si tedy dávat lepší pozor na parketu při produkci...
U příspěvku:........... .
analfagot (Pravidelný) - 2.2. > Přiznávám-na to nemám! Já vůbec netuším která bije! Ty by sis rozuměl s POSLEDNÍ INKOU... už se nedivím tvému komentáři, ale jsem si jist, že ani mé veselé básničky bys nepobral, nemám totiž tvůj smysl pro humor, jen by mě zajímalo, jestli jiní ano?? BER TO OVŠEM OPTIMISTICKY, JE TO URČITĚ MÁ CHYBA, takže to nemyslím zle, jen konstatuji a čumim jak pako.
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter