Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 27.5.
Valdemar
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
 
Poznámky u příspěvků od vybraného autora : 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Z ÁNFASU
analfagot (Pravidelný) - 26.5. > Škoda, že tu není víc poetů, co si odpustí blbý kecy a užasnou nad famózní existenciální poezii.
Ten přede mnou potvrdil, že Julián měl zas pravdu v anotaci.
U příspěvku:Melódie
analfagot (Pravidelný) - 20.5. > Pěkné
U příspěvku:krajina s vodou 42
analfagot (Pravidelný) - 20.5. > škoda, že sis nedal načas, jistě by se zapadajícím sluncem vylezl i vodník...
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
analfagot (Pravidelný) - 11.5. > To je jiný kafe než ty žblebty vopruzů!
Ano, takhle by psal JW, kdyby se dožil a zažil to, co ty.
U příspěvku:Zkouším
analfagot (Pravidelný) - 3.5. > Jen dle sebe poznamenám, že...
1 strofa-slovo čímsi je navíc, ruší melodiku a bez něj to funguje též.
Pak bych změnil ty gramatické koncovky jako
peřin-vteřin
slov-krov
oni tam být mohou, jestli mi rozumíš, ale básníci se jim pokud možno-a tady možno je-vyhnou. Prostě tam prdnou třeba sloveso, příd. jméno atd, jako máš PLAVU-HLAVU-to je naprosto v pořádku.
Báseň je zajímavá a líbí se mi.
U příspěvku:Něžnost
analfagot (Pravidelný) - 2.5. > Je to zvláštní, ale pěkné.
U příspěvku:STÁLE VÁŠ
analfagot (Pravidelný) - 24.4. > zkouška> MY tobě neděkujem, neobhájila jsi svoji kritiku, neodpověděla na naše otázky, tudíž je mi jasné, že jediný tvůj cíl, bylo škodit a sorry jako, to neprospívá zas mému čtení! Tak si to příště odpusť!!!!!!!!!!
Snad má slova a čeština je pro tebe dost jistá a srozumitelná!
U příspěvku:STÁLE VÁŠ
analfagot (Pravidelný) - 24.4. > zkouška> MY tobě neděkujem, neobhájila jsi svoji kritiku, neodpověděla na naše otázky, tudíž je mi jasné, že jediný tvůj cíl, bylo škodit a sorry jako, to neprospívá zas mému čtení! Tak si to příště odpusť!!!!!!!!!!
Snad má slova a čeština je pro tebe dost jistá a srozumitelná!
U příspěvku:Vyhlášení IGNORANTA měsíce března 2019
analfagot (Pravidelný) - 24.4. > Aničko, my to s tebou myslíme dobře, jistě i ten pán, co tě zve do Stromovky. My vám to pokakané štěstíčko přejeme! Vždyť ty máš kakánky tak ráda! Tak utíkej, na perverzi nehleď, nehtíky si neulámej v té syrové páchnoucí haluzi, v té prokláté řitní bráně, která tě nenechává chladnou, v té Sluníčkářsko Pirátské modle všech lepšolidí, i my všichni tady ti fandíme, vřele... Poslechni si Secret Service Ten of clock postman a vyběhni štěstí naproti, běž s větry v zádi, my tě máme všichni rádi. To byl dětský pokus o rým, ale to jsi jistě, ty malá prasnice, pardones prasečnice, ale pičku krvavou, chtěl jsem říci princezničko, pochopila?!
U příspěvku:Vyhlášení IGNORANTA měsíce března 2019
analfagot (Pravidelný) - 22.4. > čtenář> Kucí, to jsem se nasmál, ještě že jsen náhodou zabloudil. Zaujalo mě to ZDŠ!
Vy budete nějací mladí perverzáci! Kucí, PRYČ OD TÝ BEČKY! Ta vás zalehne, má asi 150kg! Jediný co má dlouhý a hubený jsou její kozy! Navíc, jak sama uvádí, je zakomplexovaná, že si ještě neštrejchla, a já si myslím, jestli vy jí nedáte čoud, tak už si do smrti nezajebe! To poznáte už podle toho, že se sere do poezie a sama nic nepíše. Taky si vygooglujte slovo SHEMALE, abyste věděli do čeho jdete!! Ale chápu, že v 15ti jsou chutě ještě nepoznané a po omítce, kterou patrně žerete místo koksu, to bude velikej úlet! V tom se ale s tou impotentní feťačkou shodnete, ta má spotřebu větší než zedník! Pak určitě dejte vědět, budeme na Totemu všichni nedočkaví!!!
U příspěvku:TO MLÁDÍ
analfagot (Pravidelný) - 22.4. > Drazí kamarádi, právě jsem četl na Stránkách pro ženy, kam často Julián a Hausmann přispívá, Juliánovu odpověď nějaké HERDEKBABĚ, která se vysmívá 33ceti letému muži, že si našel 17ctku... Protože si myslím, že se to týká i zde ukřivděných žen, tak jsem to okopčil a předávám jako důkaz Juliánovi moudrosti, zkušenosti a nadhledu...
Aneta Veselá-NEŽÁRLI!! Ja mu závidím, super, tleskám a GRATULUJI! Všechny stárnoucí ženy nesmyslně závidí těm mladým a neuvědomují si, že byly stejné, divoké, chtivé. Že to cestou poztrácely je jejich chyba!
Zhubni, buď odvážná a stimuluj mužovu prostatu a nebudeš NECHTĚNÁ. To že jiným nepřeješ mládí, pro které si muži rádi sáhnou, by tě mělo hnát dál, tím, že budeš JEDUBABA nikoho neoslníš! Viz Sluníčkáři, Piráti a celý Dementní blok, který si naivně a zvráceně myslí, že když dehonestují Babiše, Zemana a Soukupa, že je lidé budou volit... NEBUDOU!
Tak přestaň urážet a dupat nohama a usmívej se na chlapy, třeba přijde někdo jako já a budeš šťastna taková jaká jsi a v jakémkoliv věku.
Stačí se rozhodnout!
U příspěvku:TO MLÁDÍ
analfagot (Pravidelný) - 22.4. > Ančo, jsi debil, NEVOTRAVUJ, PIČO!
U příspěvku:Vyhlášení IGNORANTA měsíce března 2019
analfagot (Pravidelný) - 21.4. > j.f.julian> Dnes si pro změnu odvážím princeznu...
Tys mi neupozornil, že jsi změnil NĚCO O ŽENÁCH... BOMBA!
U příspěvku:Vyhlášení IGNORANTA měsíce března 2019
analfagot (Pravidelný) - 21.4. > Jakobych já za to mohl, že je inkontinentní almara, sodomitka, prasečkářka, pička negustovna, kyrysnice, který punčochy na jejích tlustých nohách drží jen zavařovačkama. JÁ TI TLESKÁM, POPSALS JÍ PŘESNĚ!
U příspěvku:posledni SIMCE, slonice, SAMICE, SINICE, SLIZNICE, ložnice...hrom do police!
analfagot (Pravidelný) - 19.4. > Já už bych to dávno vymazal, ale když vono je to dost čtený a na báseň mi inspirace schází...
Tak mi napište, ať vím co a jak??
Kromě Anči Shemale Emana, ta má zákaz!
U příspěvku:křídla
analfagot (Pravidelný) - 19.4. > Dobrý
U příspěvku:ráno
analfagot (Pravidelný) - 19.4. > Já tedy taky nejsem příznivec těchto krátkých vet#ů, ale tady cítím potenciál.
U příspěvku:TO MLÁDÍ
analfagot (Pravidelný) - 11.4. > Pořád máš šanci, blbe, mi ukázat jak???!!! Vrať se do polepšovny a uč se...
U příspěvku:Starost
analfagot (Pravidelný) - 5.4. > Já to sice přečetl, ale jeví se mi to spíš jako FB zpráva. Chceš li to považovat za báseň, ok.
U příspěvku:Starost
analfagot (Pravidelný) - 5.4. > zkouška> Já ti to povím Zkouško! Ptá se tě proč kritizuješ obecně, z čehož si autor vezme HOVNO A PÍČU a neodpovídáš na dotaz, který ti autor po tvé kritice položí??
U příspěvku:a zase ta BABETA
analfagot (Pravidelný) - 30.3. > mám taky rád bystrý a chytrý feministky, je vidět že v česku nezaostáváme
U příspěvku:Předjaří
analfagot (Pravidelný) - 26.3. > Vidis Vaclavku, to podstatne v zivote az na druhy pokus... by rekl Mistr, tusim...
U příspěvku:TO MLÁDÍ
analfagot (Pravidelný) - 25.3. > čtenář> Diazi, až uvidíš houf krásnejch buchet, tak uvnitř bude sedět Julián. Ale to uslyšíš již zvenku, ten hlas Zdeňka Štěpánka... On řve jak protrženej!
U příspěvku:TO MLÁDÍ
analfagot (Pravidelný) - 25.3. > zkouška> víš podle čeho se pozná škodič? podle toho, že sám nic nepíše, neumí to, není toho schopna pro impotenci poetiky, ale kritizuje jak magorka a přitom na báseň čumí jak PANNA NA VOCAS!!
U příspěvku:TO MLÁDÍ
analfagot (Pravidelný) - 25.3. > j.f.julian> Rozumím, ona neodpovídá na dotazy, chce jen škodit!! Jaromírku, dnes to cejtim! 12,30 Hany Bany?
U příspěvku:TO MLÁDÍ
analfagot (Pravidelný) - 25.3. > zkouška> Já tě podezírám, že ty jsi Inka, max. převlečená Inka. Tvá neurčitá kritika mi opravdu nic nedává! Že máš křeče? Tak uber s drogama! Víš, jeden moudrý vetchý stařec, básník to byl, řekl: "Pro prázdného člověka jsou všechny verše zbytečné." Zamysli se nad těmito slovy, ano, každému se báseň, která má mladé vyburcovat, líbit nemusí, pro Sluníčkáře je přímo pochcanýma červenýma trenkama hozenýma na jejich vyfetlé ksichty, ale tvá kritika je opět zcela mimo mísu. Rád bych něco opravil, ale dle tvé kritiky bych měl báseň spláchnou do hajzlu. JENŽE!! Tam sedíš TY...
U příspěvku:nedokončený portrét
analfagot (Pravidelný) - 24.3. >
U příspěvku:T. a F. v ..pražském podzemí cont.
analfagot (Pravidelný) - 19.3. > jo, nevím jestli tam jsou v textu smajlíky, mně se nezobrazují teda, ale konečně rozumím a pobavilo.
U příspěvku:jíst
analfagot (Pravidelný) - 19.3. > kdybych chtěl být vtipný, tak bych řekl-uber s drogama... ale ok, nemyslel jsi DOSPĚL JSEM SEM?? tam v tom punktu se to ztrácí...
U příspěvku:Světelné koule
analfagot (Pravidelný) - 19.3. > jakoby tomu něco chybělo...
Že by 1 řádka do rýmu?
jistě to není nutností, ale já jsem ji tam postrádal...
U příspěvku:KOVÁŘI MÉHO SRDCE
analfagot (Pravidelný) - 18.3. > čtenář> Jaromíre, ty ani neřekneš, že tu máš škodnou a já mám zrovna nabito! Sluníčkáři, Udavači,Zelení, Piráti, Pravdoláskaři, Anča, Babeta, Poslední Inka a celej tenhle Dementní blok včetně toho toxika, vy ukazujete svůj demokratický přístup! Tebe nenapadne, že Juliánovi se zas hnusí váš zaslepený optimismus, vaše podlézaní Západu, vaše samolibost a absence tolerance?? Ne, viď!! Mně by nevadilo, že si tu vylejváš nešťastné srdce z posranejch a neuskutečněnejch ideálů, ale vadí mi to samé co u Inky. Ta arogance a pokus o votrávení autora, ta Malost, jak říká jfj, kurva přečti si po 10té jeho článek O KRITICE a zejména stať o tom, že nechce slyšet prázdný kecy a netolerantní názory!
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter