Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 16.1.
Ctirad
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
 
Poznámky u příspěvků od vybraného autora : 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Válka proti Drakoniánskému NWO - Význam Česko Slovenska v tranformaci
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 15.1. > čtenář> Tihle troli jsou totiž po celém internetu a jakkoliv to může vypadat bizarně, že by někdo trolil na tak malém serveru - ano i tady jsou.

Ve skutečnosti trol zůstává vždy. Hlídá si svůj úsek, svůj server, i kdyby tu nebyl už nikdo .A jakmile se vyskytne někdo "nebezpečný", okamžitě se na něj nalepí tahle zaplacená zrůdička.

To není náhoda. To není klasická "opozice", nesouhlas. je to propracovaný teror s cílem odradit od publikování, když už mě nemůžou zabít. Protože multidimenzionální válku vyhrála Galaktická federace, nikoliv terorizační fašistický skupiny s napojením na lidstvu nepřátelské mimozemšťany.

Ovšem NWO má stále média a tam mají nehorázné množství zaplacených trolů. Ti jsou "hlídači", aby si někdo náhodou nedovolil šířit myšlenky, které by jim vadily v udržení totalitní diktatury omezování myšlení.

Lidi tomu nechtějí věřit. Ale je to tak.

V minulých dnech se tu tento Petr Slováček - NWO trol pokusil vyprovokovat co nejvíc reakcí a emočních hnutí a následně to SVÉST, ten vztek a touhu někoho vzít pod krkem, na juliana.
Tím že vyzýval k posílání nápadů na jeho odstranění odsud na konkrétní e.mail.
Tihle troli non-stop amorálně narušují společnost a snaží se o poštvávání lidí proti sobě.

Julian je neškodný.
Nehorázností se dopouští trol.

U příspěvku:Válka proti Drakoniánskému NWO - Význam Česko Slovenska v tranformaci
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 15.1. > čtenář> Na julianovy sprostoty s dvaceti prasátky fakt nereaguju.
A ty jsi provokatérský trol od NWO, který se snaží vytvářet dojem, že jsi jen "normální" člověk, který "jen" popichuje.

Já píšu o tématech, na které se normálně lidi bojí reagovat, když jsem do toho ještě diskreditovaná a sprostě napadaná od nějakýho trolskýho zaplacence Globálně - mocenského systému, satanistický sebranky, tak kdybych se nebránila, brzo ze mě uděláš bohuňkokouličku úplnýho zmaru diskreditace, chaosu v situaci, kdy není vůbec jasné, kdo je kdo.

kdyby si aspoň jeden člověk uvědomil, že to, co tu předvádíš ty, je všude ve veřejném prostoru a není to přirozený projev lidské společnosti.

Je to zaplacený trolling - zaplacený rozklad pokroku, diskuzí a lidskosti ve veřejném prostoru.

Média jsou iluminátská a ty jsi jejich trol. Dokonce se neváháš označit za ilumináta. provokujete naplno.

Do toho se nestydíte tuhle nehoráznost svést na nějakýho 65tiletého juliana. A vyzývat k jeho lynči. Je to prostě kriminální jednání.
Snad tohle jednou lidi pochopí.

U příspěvku:Válka proti Drakoniánskému NWO - Význam Česko Slovenska v tranformaci
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 15.1. > čtenář> ale já tady nejsem povinná luštit nějakou kupu NWO trolů. Jakmile to nese standard jakési debility, tak na to nereaguju. Rozeznávám ale Slováčka.
Prostě trolling NWO, zaplacený sígři na internetu, aby likvidovali, diskreditovali vše, co nespadá, nebo je proti agitce NWO.
Ty/vy to realizuješ/realizujete, napadáte i juliana, protože je konspirační a mě, protože jsem v kontaktu s mimozemšťany z galaktické federace. Dále Zeanddricha, protože celkově nevyhovuje svojí slušností.

No a já na to upozorňuju.
Dohromady tvoříme funkční výukový tandem pro cca 3 - 5 lidí.

U příspěvku:Válka proti Drakoniánskému NWO - Význam Česko Slovenska v tranformaci
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 15.1. > čtenář> Víš jak. Máš pravdu, že je to už poslední stadium stále stejných problémů. Kterým vidím řešení a tím, co píšu, jsem si dost jistá, jsem si jistá, že komunikuju s mimozemšťany, protože je i vidím a média na celém světě, psychická, říkají de facto stejné věci, co se mi dějí. To není náhoda.

Nemáš právo mě urážet a šikanovat. Nejen, že je to normálně nenormální, něco takového dělat, tak prostě už nemáš ani racionální společenský nárok, jak za totality. Dokonce nemáš ani vědecký nárok. protože jakmile se média racionálně shodují, tzn. prožitky mnoha lidí najednou, což se děje, jen je to stále alternativa, nejedná se o vychýlenou šílenost jednoho jedince.

Šamani prostě existují a tato společnost je nemá právo šikanovat, jak se snažíš neustále vyvíjet takový dojem a sám se stavíš do role patronace společnosti.

Prakticky jsi ale zločinec, trol NWO, iluminát a směješ se tu lidem do ksichtu. Ale dojde na tebe.


Dávám to ven kvůli tomu, že to potřebuju naformulovat a domnívám se, že to nikomu neškodí. Vůbec nikomu. Jenom NWO a jejich trolům to přidělává práci.
Jinak to je neškodný.

Takže si vyliž, jula doufám tě už bude mít víc na háku, když je vysvobozený z té diskreditace, že je tebou terorizovaný.

Že už se to ví.

U příspěvku:Nešvar Totemu
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 15.1. > 1 helen> To jsem ráda. Mě to de fatco je docela jedno, ale Slováčka nesnáším. Když se ho podaří vypakovat, klesne hladina psychického násilí.
U příspěvku:Válka proti Drakoniánskému NWO - Význam Česko Slovenska v tranformaci
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 15.1. > čtenář> 
Ty jseš fakt otravnej drakonián. A jak jsi vydeprivovaný a zdrcený, tak je to pořád jen vyvracení tvých mystifikací. Už je to otravný. Nicméně přiznals, že jsi iluminát, což nikdo, kdo není iluminát, prostě neudělá.
Díky. To mi hodně pomohlo.

Teď mystifikace.

", ty jsi zátěž, Dobrovolný pacient z bohnic"

Ne nejsem zátěž, chodím do práce, odvádím daně, nikdy jsem nebyla hospitalizovaná, protože považuju psychiatrii za nesmyslný obor ze své podstaty. Ignoruje multidimenzionální inteligentní časoprostor, posmrtný život, existenci duchů, sfér, mimozemšťanů ... prostě všeobecně všech mystických fenoménů a nazývá je bludy.

Jelikož se s nimi filosoficky absolutně neztotožňuju, nikdy jsem na psychiatrii nešla a skutečně tam ani nikdy nepůjdu.


Další tvoje mystifikace
"díky mně roste životní úroveň soudných lidí"

Právěže naopak, prostě se snažíš snižovat životní standardy společnosti působením na veřejných sítích jako trol, který sráží vše, co nazapadá do NWO agitky. Je to prostě pro společnost destruující jednání.

Jak si každý může ověřit, chováš se od začátku naprosto amorálně a dáváš najevo, že "sejmout" lidi, kteří jsou pro společnost neškodní a de facto nevinní, ti vůbec nic nedělá. Tím pádem ničíš společnost.

Lžeš kudy jdeš. Ale jsi iluminát. Přiznals to.
To nikdo normální neudělá.
U příspěvku:Válka proti Drakoniánskému NWO - Význam Česko Slovenska v tranformaci
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 15.1. > čtenář> ty už máš jenom Bohnice. To je chabý už. Já věřím, že mě tam nechtěj. Já už jsem ve fázi daleko za zenitem pro psychiatrii. Paradoxní je, že psychiatři tyhle blázny milujou - ale blázni je ne.
To je právě o mystice, spiritualitě, multidimenzionalitě a tak dál.
To oni nechápou. Kdyby to chtěli pochopit, museli by nechat svého mengele povolání. Tak furt čekají ty šťastný inspirativní blázny a ono hovno.
No jo no.

A tohle - tvoje úvahy:
"...cpou už do ní leta tolik prášků, že se stala vidoucí. Vizionářkou."

no tak to je racionální nesmysl jak jsem dlouho neviděla. Prášky sundávají mozek do nižších frekvencí, aby neměl funkční napojení na dimenze.
Proč se furt sereš do něčeho, čemu nemáš šanci rozumět?
Psychiatr?
Fotograf?
Samozřejmě že iluminát, ale nějakého koníčka asi musíš mít.

U příspěvku:Nešvar Totemu
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 15.1. > Julo nedej se, kašli na Slováčka. Jsi plný inspirace.
U příspěvku:„Mezerové" foto ještě i pro dnešek :)
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 15.1. > https://addict-culture.com/vivian-maier/

Vivian Maierová :-)
Ať žije hledání pomocí obrázků přes google.
U příspěvku:Mezera ze 14. ledna 2021
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 15.1. > hezká momentka
U příspěvku:I zvířátka slaví republiku
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 15.1. >
U příspěvku:Válka proti Drakoniánskému NWO - Význam Česko Slovenska v tranformaci
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 15.1. > čtenář> Jestli máš pocit, že ti NWO platí málo, za to, že se snažíš mě sejmout, můžeš jít zkusit tu švýcarskou pokladničku vykrást. Ale znáš to - budou o tobě vědět, hned jak tě to napadne. Navíc jsem se obratně ubránila, masíčka sis nekousl, vylámal sis zuby, tak ti asi plat nezvednou. A za to zlo, co pácháš, jsou to stejně mizerný valuty.
Já ti docela věřím, že jsi rád, že máš mě a julu - jsme hodný, inspirativní, zábavní. Až skončíš sám v Bohnicích, nebudeme ti tam ale posílat balíčky. Já tě třeba ráda nemám, protože jsi parazitní zlo, které se mě pokusilo diskreditovat a psychicky rozložit. Já mám pamatováka a odpouštění jsem poslední roky dala k ledu a co se týká iluminátů a satanistů, už ho nehodlám používat.

To máš blbý no. Jak nemáš spirit, ten sis prodal, tak ti zbývá jen parazitní forma života.

U příspěvku:Bohuno, co je to?
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 14.1. > čtenář> 

obludo nepřekrucuj.
I kdyby tentokrát julek porušil svůj lidský program, aby se dopustil kruté nemorálnosti vůči Slováčkovi - tobě ty hovado, že napodobil tvůj amorální Drakoniánský styl, kdy ukázal hnusokopýtkem na Zenaddricha, kterýho normálně docela i míjí, tak mu to odpustím, i kdyby se k tomu čirou náhodou přihlásil.

Spíš je to tvoje hnusoplazojedí práce.

Blíží se váš konec ilumináti. počkej, až tohle lidi pochopí, co ty jsi za kvalitu.

To se totiž šeredně pleteš, že budeš srovnávat "takykunda"

To je rozeznatelný. Jen si s tím člověk musí dát práci, když má za sebou multidimenzionální válku proti Drakoniánům.
A eště to neni lehký.

A TOHLE jsou ilumináti sestřelený na 3D. JENOM 3D !!!
U příspěvku:Bohuno, co je to?
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 14.1. > čtenář> 
No proč ne, tak já jdu mudrovat.
Mě taky štve, ten kolotoč zmaru, co se tady točí.
Na nezasvěceného, když sem přijde, jako se mi stalo, to totiž působí, že je tu jeden julián, který si vymyslel X identit a povídá si sám se sebou - pod příspěvky je třeba 30 reakcí a je to absolutní chaos.
Člověk to prostě přestane číst a myslí si, jo ten člověk je kantáre. Že nadává na nějakou slovenskou Bohuňu, to jsem si vysvětlila tak, že získal jakousi šerednou zkušenost s cikánskou slovenskou prostitutkou a NE, že tu skutečně existuje jakási skutečná Bohuňa, jen se jmenuje Petr SLOVÁČEK.

To je fakt HOROR.

Jak jsem si ověřila, tak tu skutečně jsou dva.
Jeden julian, který byl zřejmě napadený touto temnou entitou, která se jmenuje Slováček. A proto rozjel šílené kolo divokých a ještě šílenějších reakcí, ale beznadějně se do toho zamotal a dostal se do bezvýchodné situace.

Slováček evidentně narozdíl od Juliana nemá lidskou duchovní matrici.
Nemá hranice amorálnosti.
Ač je přesvědčený, že jsem "nesvéprávná", tak se snaží mě neustále jako "blázna" tyranizovat, ponižovat, diskreditovat a sexuálně obtěžovat. Kdybych byla skutečný blázen, tak mě prostě sejmul a zničil.
To mu neva - vždyť to není člověk.
To stejné u juliana. Já jsem přesvědčená, že normální člověk dokáže nějakého juliana i politovat, nebo ho i svým způsobem pochopit a rozhodně ho nenapadne jít ho týrat, nebo lynčovat, jak tady vybízí Slováček.

Slováček se ho snaží tak zdiskreditovat VLASTNÍM zlem, aby strhl uživatele totemu k přesvědčení, že julian básník je skutečné zlo.

To je tak ukázkový iluminátský jednání.
Kdybych to neznala jak vlastní boty, tak bych tomu nevěřila.

Slováček je ZLO. A není to člověk.

U příspěvku:Bohuno, co je to?
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 14.1. > čtenář> A jako proč to děláš ty úchyle?
Co tě opravňuje k takovýmu jednání?
Kdyby tenhle příspěvek udělal julián, tak už si to tady sedmkrát obodoval a doporučil a protočil tu X magořin.
Pořád to má ale jinou, daleko pozitivnější frekvenci, než to tvoje ZLO.

O co se tady furt snažíš?

já za to nemůžu, že jsi přeně ta úchylácká iluminátská kvalita, se kterou jsem vedla válku ve svý hlavě.

Vypadni už z totemu, ty debilní ještěre. Mezi lidma nemáš co dělat.

U příspěvku:Bohuno, co je to?
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 14.1. > Další mystifikace pana ZLO? Tentokrát snaha napodobit šílené příspěvky juliánových identit?
Julián neútočí na Zeanddricha. Ani nepoužívá "že???"
U příspěvku:A víte, do čeho dete, pane Juliáne?!
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 14.1. > čtenář> Aha. Já si nenárokuju poznat z každé anonymní věty, kdo je kdo. To je docela nemožné.
Takže pan ZLO vyzývá k likvidaci juliána. Aha.
Já mám trochu pocit, že se mu ulevilo, protože tohle je první den, kdy sem nesype ty svý běžný výplodky.
Asi jak přišlo rozkrytí těch identit, že ten chumel násilí neprodukuje jen on, že je to celé jedna velká mystifikace, kdy je oběť diskreditace.
Kdyby se pokoušel normálně bránit, nikdo by mu to nevěřil. Sám o sobě asi není až tak špatný člověk.
No, tak třeba se ti někdo ozve. A nebo taky ne.
On možná julián nikoho až tak nevytáčí.
To spíš ty, jak v tom působíš, ty děláš zlo. Pan ZLO.

U příspěvku:A víte, do čeho dete, pane Juliáne?!
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 14.1. > čtenář> Tím myslíte juliana, nebo pana ZLO?
Mě třeba julian až tak nevadí. Jakmile ho nezaměňuju, tak mě nechává docela chladnou.
Narozdíl od pana ZLO nediskredituje, nenapodobuje cizí identity, maximálně chrlí ty svý nesmysly a vulgárně nadává.
A co s tím jako chcete dělat? Někde ho zmlátit?
U příspěvku:Svět žije julovejma masturbačníma obrázkama a jitčiným přesvědčením, že ilumináti ničí svět prostřednictvím totemu. A do toho všeho egil s básničkou Porno. Mi-lu-ju-vás!
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 13.1. > čtenář> 

No to je právě to vono. Už nejsou devadesátky. Ani desátky.
Jsi v 21. století.

Jednak - souhlasím s tebou, že nikdo nikdy hloubeji nebyl.
A pak - já jsem svéprávná. Chodím do práce, mám volební právo, který svobodně nevyužívám a nemám papíry na hlavu. Já ti říkám, inkvizice to nestíhá. Vyhrabat trestní právo na 4D killing je záležitost maximálně 17. století.
To nestihneš, to dotáhnout sem.

U příspěvku:Svět žije julovejma masturbačníma obrázkama a jitčiným přesvědčením, že ilumináti ničí svět prostřednictvím totemu. A do toho všeho egil s básničkou Porno. Mi-lu-ju-vás!
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 13.1. > čtenář> Jak tam nemáš diakritiku, tak to ani nepůsobí inteligentně. Nemáš argumenty, urážíš, snažíš se vyvíjet složité věty, abys alespoň opticky působil, že stíháš. Ale nejde ti to.
Promiň, ale já nemám křišťálovou kouli, abych vyhmátla tvé povolání, pouze ti popisuji můj bezprostřední dojem z tvého působení.

Udělal jsi tedy tu srací dámu, jak to pořád vyzdvihuješ.
Já tam vidím parafrázi s destruující animací proti Maria Orsic. Která to asi myslela dobře, nebo byla bio-robot, ale narozdíl ode mne ! chápala fyziku. To jí bylo osudným.

Proto tě považuju za mimozemšťany a lidstvo a spiritualitu nenávidějícího iluminátsko - drakoniánskýho šmejda.
A usuzuju, že máš něco společnýho s .html a uměním, proto tě tipuju na bulvárního grafika, protože grafika je pořád ještě umělecký obor, ač je to řemeslo.
Je to TIP, nikoliv úsudek z křišťálové koule.

Úsudek z křišťálové koule je velice sprostý a nepřijatelný pro publikování.


Že to důchodci nestíhají a že to akademický obci nevyhovuje, je mi u prdele.


U příspěvku:Bezpečné místo
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 13.1. > základny tam jsou, ale moc bezpečný to neni
U příspěvku:A víte, do čeho dete, pane Juliáne?!
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 13.1. > čtenář> Uvědomuješ si ty zasranej zmrde, že když běžím přes mimozemský a podzemní systémy, tak bych tady julu mohla doopravdy dohnat k sebevraždě, protože psychické násilí byl/kvůli tobě je můj denní chleba? Kdybych si to náhodou kompletně spletla?

Já vim, že je ti to u prdele. Protože nejsi člověk.
U příspěvku:A víte, do čeho dete, pane Juliáne?!
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 13.1. > čtenář> Ty ses na něj nalepil ty kryso. Zneužil jsi chaosu. Zneužil jsi mého posledního soucitu, co dokážu chovat k existenci v lidské podobě. Jula ještě patří do lidské duchovní matrice.

Kdyby ses ty zasranej kreténe alespoň stále stejně poctivě pojmenovával, jako anonym. Když tady jula má deset identit a jediná tvá oficiální identita se jmenuje jako já a má stejný nick.

Ty temná zrůdo. FUJ

U příspěvku:Důkazy o konspiraci proti Trumpovi
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 13.1. > mám tě ráda julo
U příspěvku:Svět žije julovejma masturbačníma obrázkama a jitčiným přesvědčením, že ilumináti ničí svět prostřednictvím totemu. A do toho všeho egil s básničkou Porno. Mi-lu-ju-vás!
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 13.1. >
Ilumináte hnusnej satanskej. Samozřejmě, že prostřednictvím Totemu může taková svině jako ty napáchat mnoho škod. Ty tady otravuješ od tý doby, co znám tenhle server. Já tě poznám.

Obecně prostředí umění je plné svobodomyslných duchovně čistých bytostí, napojených na vesmír, kosmos a jeho vlivy.

Nejsou to čirou náhodou vaši ideoví nepřátelé?

To je jasný, že sem stačí umístit iluminátskou satanskou nestvůru, která se brzy stáčí k formulacím typu:

"Jasně, jasně, jasně, jsem latentní subinka prahnoucí po výprasku na holou, rozechvělou řiťku."

... když je ve hře PRVOK. (umíte si představit něco méně sexy???)

Nebo si myslí, že je jeho PRÁVO týrat psychicky labilní osoby, protože třeba zrovna není nácek, nebo nevěří v mimozemšťany.
Tobě ale fakt jako nejde umění chápeš?
Mě třeba taky ne, abych byla národní umělec. Ale i s tím blbým julou mám soucit.

Tohle nemůžeš prostě obhájit ani tím, že jsi vyšinutý umělec, že se chováš jako hovado. Psychopati, umělečtí, jsou příliš složití a zašmodrchaní v dimenzi, ne jako ty, tupý bulvární grafik - opravdový psychopat, postrádající lidský rozměr jednání, myšlení a chápání.

Dřív se tomu říkalo osobnostní porucha, nově to prosvícené psychoscenem z bunkrů může být ZLOČIN.
U příspěvku:DUŠE SEBEVRAHŮ 2021
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 12.1. > j.f.julian> Hloubka jejich nemorálnosti je absolutně neohraničená - to řekl dobře, Trump.

Protože to nejsou lidi. Jsou to nasáčkovaný nízkodimenzionální příšery v lidských tělech . vlastně to, co jsme zvyklí nazývat démony.

A jeden strašně chytrej démon nám tady řádí a vydává se i za tebe?
Nebo se sám sebe pomlouváš? I když tě studuju, tvůj sloh, je to hodně těžko rozpoznatelný.

Ten zmetek, co tu řádí, je iluminát. To jseš iluminát a fandíš Trumpovi?
Ono je všechno možný. Nebo máš v palici iluminátskou naváděčku.


U příspěvku:DUŠE SEBEVRAHŮ 2021
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 12.1. > j.f.julian> Jestli ti to pomůže, tak já ti věřím. Já si to myslím taky. Trump se jim rozhodl jít proti Deep State, Biden je iluminátská krysa. Tak mu dělaj naschvály. Někoho vykreslit v médiích jako absolutní hovado není problém. Já iluminátský špinavý hry znám. Pokud je neovládáš přímo ty, tak tady s nimi exceluje nějaká jiná krysa.
Sice Trump mi nijak sympatický není, ale aby vyhrál on, to bylo v USA skutečně menší zlo.
U příspěvku:A víte, do čeho dete, pane Juliáne?!
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 12.1. > PřilítliMimozemšťani> Tedy, abych to upřesnila, za odpad považuju autora tohoto textu:

" Mně, mně, mně Juliána připomínáš spíš ty. Ani jeden z vás nezvládá mě/mně/mňaou, oba jste hysterky, svou slovní poluci chápete jako dar z nebes, v tvém případě z hlubokého vesmíru, oba jste sprostí jak pokládači kanálních trubek a hlavně těžce nezvládáte argumentovat.

Nejde vám to :)"

Jestli to skutečně není Julián, tak je to nějaký jiný sadistický úchyl. Já se v těch zmetcích nevyznám, to že se někdo vydává za jiné, je vůbec hard-core demence, nebo ne demence, ale ubohost a absolutní podpásovka, přičemž většina toho, co se děje v lidské společnosti, není na tak podpásové jednání připravená, ani technicky, ani ideově. Proto toho tvora nepovažuju za člověka. Autor toho textu je agresor, hovado a nechová se jako člověk.

Pokud to není julián, tak se omlouvám julianovi, protože na hovadskost té bytosti nemá, i při všech těch debilitách, co tu produkuje.

Nicméně, že by takto vykotlaná bytost pomlouvala i sama sebe, to je nakonec taky možný.

Jen tak pro upřesnění - nesnášim toho zmetka, co psal ten konkrétní text v uvozovkách. Pokud to není julián, tak julíčku promiň.


U příspěvku:A víte, do čeho dete, pane Juliáne?!
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 12.1. > Julián se nezabije, ten počká, až ho sejme světové dění.
Jak je možný, že jsem přesně s takovou rozjívenou cháskou nízkodimenzionánlího propadu bojovala ve spojení s alieny ve svý hlavě ve válce o tento svět? Jako je julián. Přesně tohle to bylo, jak se on projevuje. To je jako náhoda? Akorát jich bylo hodně.
Misogynská rozjívenost, opovržení člověkem. Úplný rozklad.
Je teda julián člověk, nebo ne? Nebo uvízne po smrti jako otravné strašidlo, protože nezná svět vyšších dimenzí?
Nebo je to satanista v bunkru bez vybavení?
Viděli jste ho někdy někdo?
Není nakonec umělá inteligence?

Vždyť je všechno možný. Možná mám malé schopnosti chápat tuhle chamraď, ale prostě mi připadá málo pravděpodobné, že je to skutečný člověk.

To se jako lidi doopravdy dokážou projevovat takhle?
U příspěvku:Válka proti Drakoniánskému NWO - Kultická síť naší planety 1. díl
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 11.1. > Tadyblill> Jeden díl asi přece jenom ještě věnuju mužsko - ženskému problému, protože to je skutečně nejvýznamnější konflikt v lidském poli kolektivního vědomí při vstupu do nového věku.

Já sice nevím, co jsi úplně přesně - jako člověk nepůsobíš. Ale v této tvé debilní větě je asi skutečně schováno vše.

Ač dokázaly v čarodějné válce silně pomoci čarodějnice - ženy a jejich vědomí, mužská struktura bude pořád trvat na ženě v podřízené, potupné roli pod "kohůtkem", bez základní sebereflexe, že kohůtok je idiot s třema mozkovýma buňkama.

Jenže co chtít od tak stupidní bytosti, jako jsi ty, pro kterého je Josef Hausmann guru, vzor a mistr.
Jenže ty kapoune, tentokrát se slepičky nedají. My už tyhle obludy nechcem!
U příspěvku:Válka proti Drakoniánskému NWO - Kultická síť naší planety 1. díl
PřilítliMimozemšťani (Pravidelný) - 11.1. > čtenář> Já se i aktivně podílela na tom, aby se NWO a vám satanistům dařilo zle. Naštěstí nemusím jenom doufat.

A neboj, s mimozemšťanama si miminko nepořídím, od jistý události je to zakázaný a tento zákaz pořád platí :D Lidský genom je potřeba udržovat v izolaci, protože je nestabilní - vidíš, podívej se třeba na sebe, to už není asi ani DNA, co si v sobě neseš.
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter